Esileht Pereelu ja suhted pikast suhtest lahku

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 127 )

Teema: pikast suhtest lahku

Postitas:
Kägu

Olen alles lahku läinud ja tunne on kuradima  julm ja raske ,tundub et ei suuda selle olukorraga kuidagi toime tulla.Keskendun pidevalt mida ex teeb ja kas tal on uus naine jne.Kahjuks on see mõjutanud ka minu söömist ja und.Kas siin on keegi ,kellel on täpselt sama mure  ja tahaks omale saatusekaaslast?Saaksime jagada oma muresi ja rôôme,sest jagatud  mure on kergem.Kahjuks minul ei ole selliseid sôbrannasi, kes saaks aru ja môistaks.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis põhjusel lahku? kumb tahtis eluga edasi liikuda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees soovis lahku minna

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees soovis lahku minna

Muidugi on põhjuseks uus suhe.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma usun ka et on aga ise väidab ,et ei ole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Une ja söömise kohta – mina sain sarnases olukorras diagnoosi posttraumaatiline stressihäire ja retseptiravimid peale. Muidugi on võimalik ka lihtsalt oodata ja ära kannatada, aga ma leidsin, et tänapäeva võimaluste juures pole see mu esmane valik. Elukvaliteet on tähtis ja enda eest tuleb nüüd eriti hoolitseda.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aitäh

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen alles lahku läinud ja tunne on kuradima julm ja raske ,tundub et ei suuda selle olukorraga kuidagi toime tulla.Keskendun pidevalt mida ex teeb ja kas tal on uus naine jne.Kahjuks on see mõjutanud ka minu söömist ja und.Kas siin on keegi ,kellel on täpselt sama mure ja tahaks omale saatusekaaslast?Saaksime jagada oma muresi ja rôôme,sest jagatud mure on kergem.Kahjuks minul ei ole selliseid sôbrannasi, kes saaks aru ja môistaks.

Täielik kontakti puudumine aitab, ning täielik oma elu elamine. Poolpidused suhted ja liialt käes vaba aega tekitab mugavustsooni.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen olnud samas olukorras. Une- ja söömishäired olid rängad, kaalusin lõpuks 50 kilo ja naabrinaine arvas, et põen vähki. Aitab aeg ja enda mõtete (vägisi) suunamine teistesse kanalitesse. Töö ka veidi aitas, ja lemmikloom. Loodus ka, oli suvi ja tegin palju loodusfotosid ja sügisel käisin palju kordi seenel, nautisin metsa.
Lõpuks sügisel läksin ikkagi perearsti jutule, sain AD ja ööseks une jaoks rahusti. Need aitasid hästi ja enesetunne paranes.
Praeguseks on sellest möödas 6 aastat, see inimene on minu jaoks ikkagi mälus olemas, kuigi enda kõrvale teda enam iialgi ei tahaks. Mul on nüüd uus, hoopis teistsugune kaaslane, keda usaldan ja armastan. Miskipärast aga see 6a tagune haigetsaamine ei ole täielikult ununenud. Viskasin tema korterivõtme autoaknast välja, kuid õnnetuseks sõidan seda teed sageli ka praegu ja selles kohas meenub kõik, kui sealt läbi sõidan, ka 6a hiljem.
TA-le: ega sul ei olegi muud teha kui ennast sellest läbi närida. Aeg parandab haavad, aga ära loobu ka võimalusest ravimitest abi saada.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on normaalne, noh justkui mingi  inertshoog, mis ei hoiab mõnda aega suhterajal edasi. Harjumus.  Aeg parandab haavad nagu on eespool öeldud. Mitte et peaks nüüd ruttu pea ees uude suhtesse hüppama, aga uus suhe on kõige tõhusam meede, et eelmist unustada. Kes jääb pikalt üksikuks, ripub mõtetega eksi küljes samuti veel kaua-kaua.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks on see mõjutanud ka minu söömist ja und

Sulle kuluks pigem üks mees ära, kes sind korralikult läbi tõmbaks. See tooks ka une tagasi. Sõbrannaga lobisemine ei pruugi und tagasi tuua.

+1
-16
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Olen alles lahku läinud ja tunne on kuradima  julm ja raske ,tundub et ei suuda selle olukorraga kuidagi toime tulla.Keskendun pidevalt mida ex teeb ja kas tal on uus naine jne.Kahjuks on see mõjutanud ka minu söömist ja und.Kas siin on keegi ,kellel on täpselt sama mure  ja tahaks omale saatusekaaslast?Saaksime jagada oma muresi ja rôôme,sest jagatud  mure on kergem.Kahjuks minul ei ole selliseid sôbrannasi, kes saaks aru ja môistaks.

Suhtle igapäevaselt oma sõbrannadega, räägi nendega mitme tunni kaupa end tühjaks, joo alkoholi.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

joo alkoholi.

See on vale soovitus. Alkohol teeb sind alkohoolikuks, kas sa seda soovid?

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raske füüsiline/vaimne töö/kasvõi koristamine plus krooniline alamagamine. Ei tule inimesed meeldegi! Ei head, ei halvad. Aga tõesti, tuleb üks öö mitte ühtki h magada või max 3t. Toimib ka sundmõtete puhul.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks on see mõjutanud ka minu söömist ja und

Sulle kuluks pigem üks mees ära, kes sind korralikult läbi tõmbaks. See tooks ka une tagasi. Sõbrannaga lobisemine ei pruugi und tagasi tuua.

Täiesti nõus. Mõtted vaja mujale saada ja selline sõber ei tähenda kohe uut suhet. Une osas soovitan mõne hilise treeninguga alustada, kus ei jää aega üle mõelda. Väsitad end 1.5h jooksul nii ära, et kodus vajud vaid voodisse. Soovitan ka magamistoas väikese värskenduse teha kui te seal koos elasite. Osta uus madrats, uued tekid-padjad, uus voodipesu, võimalusel nihuta voodi teise koha peale.

Söömine..jah, suvi on tulekul. Saadki minikleite kanda.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen olnud samas olukorras. Une- ja söömishäired olid rängad, kaalusin lõpuks 50 kilo ja naabrinaine arvas, et põen vähki. Aitab aeg ja enda mõtete (vägisi) suunamine teistesse kanalitesse. Töö ka veidi aitas, ja lemmikloom. Loodus ka, oli suvi ja tegin palju loodusfotosid ja sügisel käisin palju kordi seenel, nautisin metsa.

Lõpuks sügisel läksin ikkagi perearsti jutule, sain AD ja ööseks une jaoks rahusti. Need aitasid hästi ja enesetunne paranes.

Praeguseks on sellest möödas 6 aastat, see inimene on minu jaoks ikkagi mälus olemas, kuigi enda kõrvale teda enam iialgi ei tahaks. Mul on nüüd uus, hoopis teistsugune kaaslane, keda usaldan ja armastan. Miskipärast aga see 6a tagune haigetsaamine ei ole täielikult ununenud. Viskasin tema korterivõtme autoaknast välja, kuid õnnetuseks sõidan seda teed sageli ka praegu ja selles kohas meenub kõik, kui sealt läbi sõidan, ka 6a hiljem.

TA-le: ega sul ei olegi muud teha kui ennast sellest läbi närida. Aeg parandab haavad, aga ära loobu ka võimalusest ravimitest abi saada.

See on kõige hullem jah, kui inimesega on seotud mingid kohad, laulud vms ja mida kauem koos hetki olnud, seda rohkem võib neid olla. Mul oli ka mõni aeg tagasi järsk lahkuminek, küll aga vaid mõnekuusest suhtest. Siiski teeb haiget ka mitu kuud hiljem. Kahjuks meenub mulle mu koduteel meie kohtumise alguses olnud hetk ja käin seda teed iga päev. Üsna häiriv, kui kindlas kohas iga päev keegi meenub, keda tahaks peast välja saada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raske füüsiline/vaimne töö/kasvõi koristamine plus krooniline alamagamine. Ei tule inimesed meeldegi! Ei head, ei halvad. Aga tõesti, tuleb üks öö mitte ühtki h magada või max 3t. Toimib ka sundmõtete puhul.

Mis sõna on “plus”? Koguaeg loen perekoolist sellist sõna. Kas see on üks inimene, kes ei suuda seda lihtsat sõna õigesti kirjutada või on selliseid inimesi rohkem?

Kuidas krooniline alamagamine aitab lahkuminekust üle saada? Ei saa aru! Üks soovitab joodikuks hakata, teine alamagada. Tõesti imelikud soovitused on siin. Kuidas selline enesehävitamine peaks inimest reele tagasi aitama?

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti nõus. Mõtted vaja mujale saada ja selline sõber ei tähenda kohe uut suhet. Une osas soovitan mõne hilise treeninguga alustada, kus ei jää aega üle mõelda.

See mees võiks olla ikka üks korralik täkk, kel esimese kolme minutiga ära ei tule. Vähemalt 20 minutit esimene raund, siis joote koos teed 45 minutit ja siis teine raund 30 minutit. Siis peaks hea uni tulema. Siis ei tule enam meeldegi, mida ex teeb.

0
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

See on vale soovitus. Alkohol teeb sind alkohoolikuks, kas sa seda soovid?

Nalja teed või? Max 2 kuuga on asjast üle saadud, see aeg ei tee kedagi alkohoolikuks. Rõvedam on, kui peaks hakkama AD-sid sööma, sest halisemine on ikka päevakorras.

+2
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti nõus. Mõtted vaja mujale saada ja selline sõber ei tähenda kohe uut suhet. Une osas soovitan mõne hilise treeninguga alustada, kus ei jää aega üle mõelda. Väsitad end 1.5h jooksul nii ära, et kodus vajud vaid voodisse. Soovitan ka magamistoas väikese värskenduse teha kui te seal koos elasite. Osta uus madrats, uued tekid-padjad, uus voodipesu, võimalusel nihuta voodi teise koha peale.

Muide see on müüt, et treening väsitab. Kunagi, kui trenni tegin, siis hoopis andis energiat juurde.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sõna on “plus”? Koguaeg loen perekoolist sellist sõna. Kas see on üks inimene, kes ei suuda seda lihtsat sõna õigesti kirjutada või on selliseid inimesi rohkem?

Kuidas krooniline alamagamine aitab lahkuminekust üle saada? Ei saa aru! Üks soovitab joodikuks hakata, teine alamagada. Tõesti imelikud soovitused on siin. Kuidas selline enesehävitamine peaks inimest reele tagasi aitama?

Ei, tavaliselt ma ikka kirjutan pluss, aga siin oli kirjaviga. Järelikult on rohkem inimesi,.

Ma ei tea, aga ma olen märganud, et ka kõige suuremad rääkijad (on olnud tuttavate seas armudraamasid ja meeste janti), unustavad neil hetkedel ära need teemad, kui midagi toimub elus. Ja kui inimene on üliväsinud, siis tal on (Maslowi püramiid), baasvajadus täitmata ja teised vajadused ei ole prioriteet. Füsioloogilised vajadused on kõige esimesed seal püramiidis, kui ma ei eksi. Joomine (mitte alko), söömine, magamine jne, kuid kui üks neist täitmata, siis edasised ei ole prioriteet. On isegi ütlus: mine tootvale tööle, nii öeldi nõukaajal ja see peab paika. Ma arvan, et isegi TA saab seda öelda, et nii on. Või kui ei saa, siis tuleb proovida. Kuidas see ennast hävitab?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nalja teed või? Max 2 kuuga on asjast üle saadud, see aeg ei tee kedagi alkohoolikuks. Rõvedam on, kui peaks hakkama AD-sid sööma, sest halisemine on ikka päevakorras.

Sa oled vist see, kes vanas eas ei hakka ravimeid võtma, vaid ravib end ainult tervisliku toidu ja tõmmistega.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled vist see, kes vanas eas ei hakka ravimeid võtma, vaid ravib end ainult tervisliku toidu ja tõmmistega.

Ei, ma olen see, kes mitte kunagi ei võta AD-sid, kui probleem on ravitav enne, kui see tekib. Ainult kinnine loll inimene elab enda sisse probleemid, mis tekitavad tal lõpuks depressiooni. Normaalne inimene ei lase seda seisundit tekkida-räägib enda tühjaks, on avatud, sõbrustab, joob, elab end välja vms. Mingi mehest lahkuminek pole mingi eluõnnetus.

+4
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on vale soovitus. Alkohol teeb sind alkohoolikuks, kas sa seda soovid?

Nalja teed või? Max 2 kuuga on asjast üle saadud, see aeg ei tee kedagi alkohoolikuks. Rõvedam on, kui peaks hakkama AD-sid sööma, sest halisemine on ikka päevakorras.

Koolivaheaeg?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ma olen see, kes mitte kunagi ei võta AD-sid, kui probleem on ravitav enne, kui see tekib. Ainult kinnine loll inimene elab enda sisse probleemid, mis tekitavad tal lõpuks depressiooni. Normaalne inimene ei lase seda seisundit tekkida-räägib enda tühjaks, on avatud, sõbrustab, joob, elab end välja vms. Mingi mehest lahkuminek pole mingi eluõnnetus.

Alkohol ei ole kindlasti tervisele kasulik ja ma ei näe, kuidas alkoholi tarvitamine aitab inimest reele tagasi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alkohol ei ole kindlasti tervisele kasulik ja ma ei näe, kuidas alkoholi tarvitamine aitab inimest reele tagasi.

Alkohol nt kord nädalas jutuajamise juurde aitab pingeid maandada ja vaba olla.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koolivaheaeg?

Sul vist tõesti. Ära käi täisealiste foorumis, lapsuke rumaluke.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alkohol ei ole kindlasti tervisele kasulik ja ma ei näe, kuidas alkoholi tarvitamine aitab inimest reele tagasi.

Mingi 6 kuud AD ja pikaajaline kurbus pole ammugi tervislik, kui võiks max 3 päeva pärast lahkuminekut eluga edasi minna, mitte haliseda.

+1
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Alkohol nt kord nädalas jutuajamise juurde aitab pingeid maandada ja vaba olla.

Tuleb õppida olema vaba ja pingeid maandada ilma alkoholita. See on võimalik. Kui ainult alkoholi kasutada, siis ega midagi paremaks ei muutu. Jood korra, kaks, kolm, neli, viis, kuus, seitse, alati maandad pingeid ja ongi pärast alkohoolik valmis. Inimene peab õppima kogemustest. Esimene kord maandad pingeid alkoga, teine kord juba vähendad kogust. See näitab nõrkust, kui ei suuda ilma lisaabita olla sina ise.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi 6 kuud AD ja pikaajaline kurbus pole ammugi tervislik, kui võiks max 3 päeva pärast lahkuminekut eluga edasi minna, mitte haliseda.

Ah tead, keegi ütles õigesti, et pikas suhtes on mälestused jne. Mingi kordaja oli isegi, et nii mitu aastat koos olnud, nii raske on lahkuminek vaimselt. Ja mis puutub halisemisse, siis see oleneb ju. Leinaga on ju sama, et igaüks leinab surnut isemoodi ja mõni isegi ei leina (kui on tegu mingi aju eripära või muu põhjusega).

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 127 )


Esileht Pereelu ja suhted pikast suhtest lahku