Esileht Pereelu ja suhted pikast suhtest lahku

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 127 )

Teema: pikast suhtest lahku

Postitas:
Kägu

Ma küll nõus pole. Olles matnud oktoboris lähedase, kes oli minu elu üks suuremaid armastusi, pole nõus. Leinasin, nutsin, trampisin jalgu ja umbes 3 nädalaga läks märgatavalt kergemaks. Siiani muidugi käin iga nädal haual, kuid see lein ei ole võrreldav sellega, mis okt-nov.

Õudne, sa identifitseerid end läbi meeste. Ükski mees pole tähtsam, kui lähedane.

+2
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Õudne, sa identifitseerid end läbi meeste. Ükski mees pole tähtsam, kui lähedane.

Kes see tola kommentaarist teavitas? On aru ka peas? Pead samamoodi suvatuttavat, kes su flirdile ei vastanud tähtsamaks kui surnud vanemaid? Oled samasugune haige inimene.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õudne, sa identifitseerid end läbi meeste. Ükski mees pole tähtsam, kui lähedane.

Ma ei näe mõtet avalikus ruumis oma elust ettekannet teha. Isegi olen palju otsekohesem kui väga paljud teised. Ei häbene öelda asju, mis teeb inimesest nõrga, mõttetu jne. Mul pole kellelegi vaja end tõestada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei näe mõtet avalikus ruumis oma elust ettekannet teha. Isegi olen palju otsekohesem kui väga paljud teised. Ei häbene öelda asju, mis teeb inimesest nõrga, mõttetu jne. Mul pole kellelegi vaja end tõestada.

Mine ravi end parem, see, mida sa teed, ei ole päris okei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vaAdata teise teema all on mingi 130+ laiki. Inimesed ikka loevad, aga mitte keegi ei kirjuta nagu mina, nii isiklikku juttu. Aonüümne küll, kuid see ei loe. Norm inimene ei kirjuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine ravi end parem, see, mida sa teed, ei ole päris okei.

Jah, olen nõus, et netis istumine rikub kõike. Mul oleks võinud juba palju olla, aga koroonaga langesin tsüklisse tagasi. Hetkel käin teraapias.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

14 aastat koos, abielu, 2 last, koos punutud pesa ja unistus suvekodust kaunil eesti väikesaarel, krunt olemas. Siis vahetas naine töökohta, 2 kuuga uus silmarõõm (otsene ülemus kellel pere). Natuke veel ja nautisid teineteist töö lähedal olevas parklas auto tagaistmel ,motellis ja ka firma ühistel üritustel. Nüüd mina kõiges süüdi, et lõhkus ühe abielu ja ka meie. Lahutusel allakirjutatud paberil olev tint ei jõudnud veel äragi kuivada, kui lapsed toodi minu juurde ja vaja rahuldust saama uue juurde, uus oli end veel parajaks tõmmanud (exi omad sõnad kui küsisin).
Kas ongi nii, et lõhutakse ja hävitatakse kõik enda ümber ja siis süüdi on kõik teised, aga mitte see kes selle jama kokku keeras?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

14 aastat koos, abielu, 2 last, koos punutud pesa ja unistus suvekodust kaunil eesti väikesaarel, krunt olemas. Siis vahetas naine töökohta, 2 kuuga uus silmarõõm (otsene ülemus kellel pere). Natuke veel ja nautisid teineteist töö lähedal olevas parklas auto tagaistmel ,motellis ja ka firma ühistel üritustel. Nüüd mina kõiges süüdi, et lõhkus ühe abielu ja ka meie. Lahutusel allakirjutatud paberil olev tint ei jõudnud veel äragi kuivada, kui lapsed toodi minu juurde ja vaja rahuldust saama uue juurde, uus oli end veel parajaks tõmmanud (exi omad sõnad kui küsisin).

Kas ongi nii, et lõhutakse ja hävitatakse kõik enda ümber ja siis süüdi on kõik teised, aga mitte see kes selle jama kokku keeras?

Teod teeb ikka igaüks ise, selles pole kedagi teist süüdistada (a’la “sina panid mind nii tegema”). Kui ei olda koos õnnelikud, partner ei paku seda, mida vajatakse ja suhe pole väärt parandamist, tuleb lahku minna.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

14 aastat koos, abielu, 2 last, koos punutud pesa ja unistus suvekodust kaunil eesti väikesaarel, krunt olemas. Siis vahetas naine töökohta, 2 kuuga uus silmarõõm (otsene ülemus kellel pere). Natuke veel ja nautisid teineteist töö lähedal olevas parklas auto tagaistmel ,motellis ja ka firma ühistel üritustel. Nüüd mina kõiges süüdi, et lõhkus ühe abielu ja ka meie. Lahutusel allakirjutatud paberil olev tint ei jõudnud veel äragi kuivada, kui lapsed toodi minu juurde ja vaja rahuldust saama uue juurde, uus oli end veel parajaks tõmmanud (exi omad sõnad kui küsisin). Kas ongi nii, et lõhutakse ja hävitatakse kõik enda ümber ja siis süüdi on kõik teised, aga mitte see kes selle jama kokku keeras?

Ju elati sinuga koos lihtsalt harjumusest.

Kas uus mees jättis samuti pere?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

14 aastat koos, abielu, 2 last, koos punutud pesa ja unistus suvekodust kaunil eesti väikesaarel, krunt olemas. Siis vahetas naine töökohta, 2 kuuga uus silmarõõm (otsene ülemus kellel pere). Natuke veel ja nautisid teineteist töö lähedal olevas parklas auto tagaistmel ,motellis ja ka firma ühistel üritustel. Nüüd mina kõiges süüdi, et lõhkus ühe abielu ja ka meie. Lahutusel allakirjutatud paberil olev tint ei jõudnud veel äragi kuivada, kui lapsed toodi minu juurde ja vaja rahuldust saama uue juurde, uus oli end veel parajaks tõmmanud (exi omad sõnad kui küsisin).

Kas ongi nii, et lõhutakse ja hävitatakse kõik enda ümber ja siis süüdi on kõik teised, aga mitte see kes selle jama kokku keeras?

Teie suhe oli surnud juba ammu ja sinu naine lihtsalt armus ära. Surnud suhtes on see sama nagu kõrbest lõpuks vett leida. Mis sa ikka kahetsed, nagu näed siis materiaalsus ei hoia midagi koos. Nüüd oled kogemuse võrra targem ja ka sinul on võimalus leida naine, kes päriselt ka sind ehk armastab. Vähemalt sa ei pea elama koos enam naisega kelle jaoks oled sa igavus ise. Lõpp hea, kõik hea.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind näiteks üldse ei huvita, kellega mu eksid koos on või mida üldse teevad, kuni nad mind ei tule häirima, võivad nad teha, mida tahavad. Minu jaoks neid enam ei eksisteeri nagunii. Täiesti suhtun neisse nii nagu igasse muusse võõrasse inimessse ja miks mulle peaks nad korda minema. Mina ei hoia end mitte kunagi kursis nende tegemistega, kes pole mulle olulised. Eksid seda minu jaoks kindlasti ei ole. Kui näen neid, siis ignoreerin. See on ammu teada fakt, et kui suhe laguneb, on selle põhjuseks sageli kellegi teise tekkimine.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind näiteks üldse ei huvita, kellega mu eksid koos on või mida üldse teevad, kuni nad mind ei tule häirima, võivad nad teha, mida tahavad. Minu jaoks neid enam ei eksisteeri nagunii. Täiesti suhtun neisse nii nagu igasse muusse võõrasse inimessse ja miks mulle peaks nad korda minema. Mina ei hoia end mitte kunagi kursis nende tegemistega, kes pole mulle olulised. Eksid seda minu jaoks kindlasti ei ole. Kui näen neid, siis ignoreerin. See on ammu teada fakt, et kui suhe laguneb, on selle põhjuseks sageli kellegi teise tekkimine.

Tinderi exidega nii ongi, aga kui oled veerand elust teisega koos elanud, siis nii kerge see ei ole. Aga sa oled suhteliselt nooruke ka veel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eksi näost näkku nähes teen alati pähe näo, et ei teagi kes see on ja millest räägib. Mingi veidrik on, ei mina sellist tea. Ei jälgi neid ka sotsiaalmeedias. Täiesti savi neist. Minu suhtumine oma eksidesse on- järgmine!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind näiteks üldse ei huvita, kellega mu eksid koos on või mida üldse teevad, kuni nad mind ei tule häirima, võivad nad teha, mida tahavad. Minu jaoks neid enam ei eksisteeri nagunii. Täiesti suhtun neisse nii nagu igasse muusse võõrasse inimessse ja miks mulle peaks nad korda minema. Mina ei hoia end mitte kunagi kursis nende tegemistega, kes pole mulle olulised. Eksid seda minu jaoks kindlasti ei ole. Kui näen neid, siis ignoreerin. See on ammu teada fakt, et kui suhe laguneb, on selle põhjuseks sageli kellegi teise tekkimine.

Tinderi exidega nii ongi, aga kui oled veerand elust teisega koos elanud, siis nii kerge see ei ole. Aga sa oled suhteliselt nooruke ka veel.

Kerge ei peagi olema, aga mis kasu on kaotada und ja söögiisu ja muretseda mingi eksi pärast, kes sinust ei hooligi ja sind ei taha? Milleks hävitada kellegi pärast ennast, kellel on sinust ükskõik? Kui tal poleks sinust ükskõik, oleks ta ju sinuga koos. Miks mitte käituda eksiga nii, nagu tema sinuga, sama ükskõikselt?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eksid seda minu jaoks kindlasti ei ole. Kui näen neid, siis ignoreerin. See on ammu teada fakt, et kui suhe laguneb, on selle põhjuseks sageli kellegi teise tekkimine.

What? Mina saan küll oma eksidega hästi läbi ning kohtudes kallistame. Olid ju mulle olulised inimesed. Veider oled.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

What? Mina saan küll oma eksidega hästi läbi ning kohtudes kallistame. Olid ju mulle olulised inimesed. Veider oled.

See oled sina, kõik ei ole sinu moodi, et eksidega läbi saada ja kallistada. Ma ei räägi eksidega enam peale lahkuminekut sõnagi ja ei säilita eksidega ka mingeid sõprussuhteid. Kunagi oli oluline, enam ei ole.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oled sina, kõik ei ole sinu moodi, et eksidega läbi saada ja kallistada. Ma ei räägi eksidega enam peale lahkuminekut sõnagi ja ei säilita eksidega ka mingeid sõprussuhteid. Kunagi oli oluline, enam ei ole.

Päris nõme inimene oled siis.

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Eksid seda minu jaoks kindlasti ei ole. Kui näen neid, siis ignoreerin. See on ammu teada fakt, et kui suhe laguneb, on selle põhjuseks sageli kellegi teise tekkimine.

Kui vana sa oled, 13?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris nõme inimene oled siis.

Mis siis, vähemalt ei teeskle huvi ega sõprust, mida nagunii ei ole.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis siis, vähemalt ei teeskle huvi ega sõprust, mida nagunii ei ole.

Ma ka ei teeskle. Olulised inimesed jäävad olulisteks, vahet pole, et me enam teineteisega ei maga. Eks saad suuremaks ja targemaks omal ajal. Võib-olla.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis siis, vähemalt ei teeskle huvi ega sõprust, mida nagunii ei ole.

Ma ka ei teeskle. Olulised inimesed jäävad olulisteks, vahet pole, et me enam teineteisega ei maga. Eks saad suuremaks ja targemaks omal ajal. Võib-olla.

Sina oled see, kes teisi nõmedataks kutsub. Saa ise suureks ja targemaks. Mis sa kiunud

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina oled see, kes teisi nõmedataks kutsub. Saa ise suureks ja targemaks. Mis sa kiunud

Mina ei kiunu. Pole ime, et mehed sind maha jätavad, kui nii nõme mutt oled 😀

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina ei kiunu. Pole ime, et mehed sind maha jätavad, kui nii nõme mutt oled ????

Kiunud küll ja sõimled siin endale tundmatuid inimesi nõmedateks muttideks, keda mehed maha jätavad.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis siis, vähemalt ei teeskle huvi ega sõprust, mida nagunii ei ole.

Ma ka ei teeskle. Olulised inimesed jäävad olulisteks, vahet pole, et me enam teineteisega ei maga. Eks saad suuremaks ja targemaks omal ajal. Võib-olla.

Sina oled see, kes teisi nõmedataks kutsub. Saa ise suureks ja targemaks. Mis sa kiunud

Täpselt, kiunub pidevalt siin ja teeb kõiki maha, kes tema moodi ekse ei jumalda ja neile kaela ei visku kallistusi jagama nagu tema teeb.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka ei teeskle. Olulised inimesed jäävad olulisteks, vahet pole, et me enam teineteisega ei maga. Eks saad suuremaks ja targemaks omal ajal. Võib-olla.

Saa ise suuremaks ja targemaks. Mis kamandad siin kõiki, mingi kõigeteadja oled ve?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina oled see, kes teisi nõmedataks kutsub. Saa ise suureks ja targemaks. Mis sa kiunud

Mina ei kiunu. Pole ime, et mehed sind maha jätavad, kui nii nõme mutt oled ????

Sind ju jäetakse ka maha, seega vaevalt sa eriti äge olla saad.

Mis siis, vähemalt ei teeskle huvi ega sõprust, mida nagunii ei ole.

Ma ka ei teeskle. Olulised inimesed jäävad olulisteks, vahet pole, et me enam teineteisega ei maga. Eks saad suuremaks ja targemaks omal ajal. Võib-olla.

Sina oled see, kes teisi nõmedataks kutsub. Saa ise suureks ja targemaks. Mis sa kiunud

Täpselt, kiunub pidevalt siin ja teeb kõiki maha, kes tema moodi ekse ei jumalda ja neile kaela ei visku kallistusi jagama nagu tema teeb.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sind ju jäetakse ka maha, seega vaevalt sa eriti äge olla saad.

Pole eluski maha keegi minust loobunud, olen väga äge!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt, kiunub pidevalt siin ja teeb kõiki maha, kes tema moodi ekse ei jumalda ja neile kaela ei visku kallistusi jagama nagu tema teeb.

Olen lihtsalt normaalne inimene ja seoses sellega ka normaalsed eksid valinud. Miks sa töllid võtsid? Enda moodi vist pidid võtma.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt, kiunub pidevalt siin ja teeb kõiki maha, kes tema moodi ekse ei jumalda ja neile kaela ei visku kallistusi jagama nagu tema teeb.

Olen lihtsalt normaalne inimene ja seoses sellega ka normaalsed eksid valinud. Miks sa töllid võtsid? Enda moodi vist pidid võtma.

Nii huvitatud minust. Positiivne on vähemalt see, et täna mind nähes sa ei naeratanud mulle. See on sinu poolt igatahes suur areng. Jätka samamoodi.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind näiteks üldse ei huvita, kellega mu eksid koos on või mida üldse teevad, kuni nad mind ei tule häirima, võivad nad teha, mida tahavad. Minu jaoks neid enam ei eksisteeri nagunii. Täiesti suhtun neisse nii nagu igasse muusse võõrasse inimessse ja miks mulle peaks nad korda minema. Mina ei hoia end mitte kunagi kursis nende tegemistega, kes pole mulle olulised. Eksid seda minu jaoks kindlasti ei ole. Kui näen neid, siis ignoreerin. See on ammu teada fakt, et kui suhe laguneb, on selle põhjuseks sageli kellegi teise tekkimine.

Tinderi exidega nii ongi, aga kui oled veerand elust teisega koos elanud, siis nii kerge see ei ole. Aga sa oled suhteliselt nooruke ka veel.

Kerge ei peagi olema, aga mis kasu on kaotada und ja söögiisu ja muretseda mingi eksi pärast, kes sinust ei hooligi ja sind ei taha? Milleks hävitada kellegi pärast ennast, kellel on sinust ükskõik? Kui tal poleks sinust ükskõik, oleks ta ju sinuga koos. Miks mitte käituda eksiga nii, nagu tema sinuga, sama ükskõikselt?

Sest osadel inimestel on erinevalt sinust TUNDED, sinul need puuduvad. Teiseks inimesed harjuvad üksteisega pikas kooselus ja hiljem on raske seda tühja kohta taluda ja uued inimesed seda kohta küll ei täida. Aga sa oled nii noor veel, sul ei ole elus ühtegi pikka suhet olnud, sul ei ole kogemust ja siis ongi lihtne vastata – ole ükskõikne. Sa pole ehk ka elus kunagi armunud olnud ja sa ei mõista seda.

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 127 )


Esileht Pereelu ja suhted pikast suhtest lahku