Esileht Pereelu ja suhted pikast suhtest lahku

Näitan 7 postitust - vahemik 121 kuni 127 (kokku 127 )

Teema: pikast suhtest lahku

Postitas:
Kägu

Kas lahkuminek peab nii valus olema?

Mõtle heade hetkede peale, on tülisid, ent kui nii sitt oli olla; õige tegu? Mida nutta? Kui halvad kaaluvad head üle, win. Kui reedeti, olid järelikult reetjast parem.

Rööviti midagi – jah, aasta(d), eneseuhkus – see taastub. Selg sirgu ja ära ole kalts!

M40

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tinderi exidega nii ongi, aga kui oled veerand elust teisega koos elanud, siis nii kerge see ei ole. Aga sa oled suhteliselt nooruke ka veel.

Sest osadel inimestel on erinevalt sinust TUNDED, sinul need puuduvad. Teiseks inimesed harjuvad üksteisega pikas kooselus ja hiljem on raske seda tühja kohta taluda ja uued inimesed seda kohta küll ei täida. Aga sa oled nii noor veel, sul ei ole elus ühtegi pikka suhet olnud, sul ei ole kogemust ja siis ongi lihtne vastata – ole ükskõikne. Sa pole ehk ka elus kunagi armunud olnud ja sa ei mõista seda.

Ära aja plära suust välja.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii huvitatud minust. Positiivne on vähemalt see, et täna mind nähes sa ei naeratanud mulle. See on sinu poolt igatahes suur areng. Jätka samamoodi.

Aa, sa oled see Perekooli pooletoobine. Oleks pidanud kohe taipama.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest osadel inimestel on erinevalt sinust TUNDED, sinul need puuduvad. Teiseks inimesed harjuvad üksteisega pikas kooselus ja hiljem on raske seda tühja kohta taluda ja uued inimesed seda kohta küll ei täida.

Küll täidavad. Ja tulevad paremad inimesed teele, kui halamise lõpetad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aa, sa oled see Perekooli pooletoobine. Oleks pidanud kohe taipama.

Sina ju oled see lillkapsamutt, ma ammu ära taibanud.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui ma mode oleksin, roogiksin kõik selle idiootse lillkapsajutu siit foorumist välja, milleks sellist paska toota??

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui näen neid, siis ignoreerin.

Ebaviisakuse kõrgeim tase.

Minu eksid tervitavad ja naeratavad, mina muidugi ka vastu. Eks see ole nende probleem, kuidas nad südamevalust üle said ja mul ainult hea meel, et suutsid eluga kenasti edasi minna. Kõik kenad inimesed, mingite jobudega pole suhtesse muidugi läinud, mingi eneseaustus ju on.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 121 kuni 127 (kokku 127 )


Esileht Pereelu ja suhted pikast suhtest lahku