Esileht Pereelu ja suhted Pikk abielu ja vajaduste muutused

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )

Teema: Pikk abielu ja vajaduste muutused

Postitas:

Minu peres täpselt vastupidi, mees enam ei taha aga mina tahan. Ja sellele probleemile ei olegi lahendust sest ma ei suuda endale kuidagi selgeks teha, et kogu ülejäänud elu peangi nii vähese seksiga hakkama saama. See tundub nii õudne perspektiiv. Ja ma solvun ja pettun, kuigi tean objektiivselt, et see ei tähenda, et mees ei hooli, ikkagi iga kord tekib salamisi tunne, et kuidas ta saab hoolida ja armastada, kui ta isegi seksida minuga enam ei taha.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pean tunnistama, et seks ei huvita mind enam (olen 40+). Jah, see on mu jaoks rohkem nagu kohustus. Teeme kord-paar nädalas. Muul ajal saab ta endaga ise hakkama.
Arvan, et kui kogu aeg sama inimesega koos oled ja teda läbi ja lõhki tunned, siis on ka seks natuke igav, kõik on tema puhul juba ette teada. Kurb, aga nii on. Samas ei janune ma ka seikluste ega teiste meeste järele. Polegi nagu tunge. Samas kui juba asjaks läheb, on tore. Aga ei viitsi üldse.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei hakka neid pikki vastuseid lugema aga me oleme mehega koos 7a(ei ole abielus) aga ka minu vajadus on ca kord nädalas. Mees aga tahaks lausa iga päev kasvõi mitu korda päevas. Oleme 30+ alles. Peres ka 10 ja 5a laps.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hm.. ma küsin oma lemmikküsimuse – mida tähendab seks selles kontekstis? Miks ta tahab seksida? See pakub talle aistingulist naudingut või on see lähedussoov? Või soov tunda end vallutajana?
Kas mees rahulduks, kui sa teeksid talle käsitööd? Või et ta sinu osalusel masturbeeriks? Ja kas talle kätega mõnu valmistamine oleks Sulle võimatu?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hm.. ma küsin oma lemmikküsimuse – mida tähendab seks selles kontekstis? Miks ta tahab seksida? See pakub talle aistingulist naudingut või on see lähedussoov? Või soov tunda end vallutajana?

Kas mees rahulduks, kui sa teeksid talle käsitööd? Või et ta sinu osalusel masturbeeriks? Ja kas talle kätega mõnu valmistamine oleks Sulle võimatu?

Teemaalgataja olen. Hea küsimus, usun et naudingut otsib seksi näol. Tema jaoks on suur pingutus lihtsalt kallistada või mind kaisus hoida ilma et see edasi areneks seksini. Suur osa minu probleemist on ka see et mehele meeldib pikalt nautida (ideaalselt 30min) ja talle on ka oluline et mina ise saaksin iga kord rahulduse. Talle ei meeldi kähkukad ja Käsitöö… väga harva lepib sellega, kui muud varianti pole. Veel meeldib talle suudelda hullult, mis mulle on liiast. Minu jaoks on kogu see tegevus lihtsalt liiga pikk protsess ja eks seegi omakorda tekitab tõrkeid väsinud olekus. Kui ta oleks kähkukamees, siis vist kannataks isegi iga päev ära 😀 olen ka rääkinud talle, et minu jaoks liig…aga talle eriti ei mõika. Kui teda kiirustan tagant, siis solvub et tahan temast kähku lahti saada. Seega, probleem ikka pigem minus – ma ei suuda temaga samas tempos jätkata nagu 20-lt. Vahel loodan, et äkki ta vanusega ikka hakkab ühel päeval natuke maha rahunema. Ta on minust 5a vanem, siiani pole veel küll midagi muutunud.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.11 16:23; 30.11 17:51; 30.11 18:15; 30.11 18:23; 30.11 18:30; 30.11 20:02; 01.12 01:13; 01.12 15:02; 01.12 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida ma loen?! 8- ja 13-aastane lähevad samal ajal magama kui vanemad, millalgi südaöö paiku. Hullumaja. Nii palju võiks oma lastest ikka hoolida, et neile piisav ööuni tagada. 9 tundi selles eas ei ole kindlasti liiga palju. Nii et kell 10 peaksid lapsed juba sügavas unes olema.

Aga mis mehega seksimisse puutub, siis sul on vale lähenemine. Võta seda kui tema rest hoolitsemist. Kui sul endal isu ei ole, naudi endale osaks saavaid hellitusi. Las masseerib kasvõi su õlgu, kaela,selga. Ei eruta, aga on nauditav. Tema tegi seda, mis sulle meeldib, sina teed seda, mis talle meeldib. Käsi peseb kätt. 😉

+3
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tema tegi seda, mis sulle meeldib, sina teed seda, mis talle meeldib. Käsi peseb kätt. ????

Huvitav, kas mõne muu tegevuse osas te olete ka nii üksmeelsel otsusel, et PEAB tegema seda, mis ei meeldi? Päevast päeva ja aastast aastasse? Et iga päev muudkui kannata ära, et teisele heameelt teha? Aga miks, kui ma olen iseseisev, endaga majanduslikult hakkamasaav naine?

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 20:22; 01.12 07:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei osanud paremini sõnastada aga küsimus eelkõige teile, pikalt koos olnud 40+ paaridele: kas teil on niiöelda vajadused seksi osas muutunud? Oleme abielus üle 20a ja kaks pea teismelist last olemas.

Meil on olnud suhteliselt stabiilne abielu, ei mingeid petmisi ega muid suuri probleeme. Kuni viimase ajani.. nimelt tekivad meil suured vaidlused seksi sageduse suhtes. Mees on olnud koguaeg suure vajadusega, esimesed 10a. pea iga päev ja mulle sobis samuti nii. Pärast laste sündi aga minu seksi vajadus hakkas kahanema, tänaseks olen 43 ja kord nädalas on mulle ideaalne. See aga tekitab viimasel ajal meie vahel tülisid, kuna mehe vajadused pole muutunud karvavõrdki. Ta ei mõista mind ja võtab seda kui isiklikku solvangut, tunneb ennast ära-tõugatuna. Mis mind eriti häirib on see, et me ei saa päevagi enam ilma et ta ei hädaldaks ja süüdistaks mind ebaõiglusest tema suhtes. Minu jaoks tekitab see tema seksi-vajaduse jutt ja survestamine aga pinget ja stressi, seks on järjest rohkem hakanud tunduma kui vastumeelne sunnitöö. Tema näägutamine on ära võtnud ka viimase isu.

Ma saan aru, et abielludes on meil kohustused leida kompromisse ja tulla teineteise soovidele vastu. Olen üritanud lugeda kuidas erivajadustega toime tulla nii et mõlemad oleks Ok, aga suurem osa soovitused on umbes sellised, et see kellel väiksem vajadus on ilmselt midagi viga ja peaks midagi ette võtma selles osas. Aga kui mulle sobib meie kiire ja väsitava elutempo juures kord nädalas? Minu jaoks ei ole ju see probleem. Pealegi hirmutab mind see, et me ju jääme järjest vanemaks ja olen kindel et see probleem vaid suureneb meie puhul.

Lisan ka siia, et mees on väga heas füüsilises vormis, trennis käib 6X nädalas, välimuses ei ole asi minu jaoks, ikka minus endas see probleem. Mees ka pingutab väga, aitab majapidamistööde ja lastega, väga hooliv muidu kõige muu suhtes.

Ise käin samuti trennis ja tervis Ok, ainult pidev väsimus laste ja töö tõttu. Õhtul tahan vaid magada ja siis hakkab meil tüli magamistoas pihta, pea iga õhtu. Ma ei tea mis nõu ma tahaksin… ilmselt viga minus ja peaksin pingutama rohkem.

Kuidas teil – pikalt koosolnud paaridel – kas on vajaduste osas muutusi toimunud?

Sul on ilmselt hormoonid veidi paigast ära, hakkab menopausi poole kiskuma ja nii lihtsalt ongi.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

30 min on pikk aeg??
Su mees pole sinuga kunagi rahuldust saanudki, seepärast kogu aeg nuiabki. Tee kähkukas, tee ise jne
Imeline isend muidu. Hoiab peret koos, jumaldab naist.

+3
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.11 17:33; 30.11 18:36; 01.12 07:42; 08.12 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpetasin ise algatamise mõned aastad tagasi ja sealtmaalt me ei ole mehega seksinud. Ta ei ole kordagi algataja rollis olnud. Minu küsimus ongi, kas ma üldse olen abielus?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest osad mehed ei muutugi kunagi. Ma ei usu ka, et selline Silvio sarnane mees nt 80+, kes iga päev seksi tahab, on ikka päris normaalne. Üsna tavaline on siiski, et 45+ mehel vajadused päris kõvasti on vähenenud, nagu naistelgi. Naistel on vist looduslikult nii seatud, et kui lapsed saadud, siis vajadus väheneb. Menopausiga see seotud pole, ma nt 50+ ja sellest pole märkigi, kuid kuskil 40+ tundsin küll, et vajadus vähenes. Kord nädalas oleks minule ka parim.
Aga jah, osad mehed on nagu jänesed surmani ja sellisega on ikka päris raske koos elada, kui lastenorm täis ja elutempo ka mitte enam nagu 20.-aastasel.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest osad mehed ei muutugi kunagi. Ma ei usu ka, et selline Silvio sarnane mees nt 80+, kes iga päev seksi tahab, on ikka päris normaalne. Üsna tavaline on siiski, et 45+ mehel vajadused päris kõvasti on vähenenud, nagu naistelgi. Naistel on vist looduslikult nii seatud, et kui lapsed saadud, siis vajadus väheneb. Menopausiga see seotud pole, ma nt 50+ ja sellest pole märkigi, kuid kuskil 40+ tundsin küll, et vajadus vähenes. Kord nädalas oleks minule ka parim.

Aga jah, osad mehed on nagu jänesed surmani ja sellisega on ikka päris raske koos elada, kui lastenorm täis ja elutempo ka mitte enam nagu 20.-aastasel.

45+ mees läheb meestearstile, arst kirjutab testosteroonisüstid ja mees seksib nagu 15 aastane, koguaeg kikkis. Inimese seksuaalsus on seotud hormoonidega, kui hormoone on palju, tahad palju seksi. Hormoonid madalad, seksihuvi pole. Miks mehed koguaeg seksi tahavad, ei sõltu nende enda nö ajulisest tahtmisest vaid testosteroon kui aine sunnib seksima. Umbes nagu jood palju alkot ja hakkad iseenesest lällama.

Kindlasti on ka naistele olemas mingi hormoonid mis tekitavad suurema seksiisu. Aga kuna naistele pole seks auasi nagu on meestele, siis naised ei otsi ka mingit ravi. Seepärast keskealine naine üldiselt jäetaksegi maha ja mees võtab noore naise kellel on hormoone rohkem ja on seksist ja soojätkamisest rohkem huvitatud.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.11 16:48; 30.11 17:06; 30.11 17:57; 30.11 18:43; 01.12 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida ma loen?! 8- ja 13-aastane lähevad samal ajal magama kui vanemad, millalgi südaöö paiku. Hullumaja. Nii palju võiks oma lastest ikka hoolida, et neile piisav ööuni tagada. 9 tundi selles eas ei ole kindlasti liiga palju. Nii et kell 10 peaksid lapsed juba sügavas unes olema.

Me läheme töö tõttu magama kell 10 ise (mees ärkab kell 5). Väiksem läheb veel kenasti ise magama kell 9, suuremaga on aga jh probleem, ei taha kuidagi magama minna õhtul enne meid.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.11 16:23; 30.11 17:51; 30.11 18:15; 30.11 18:23; 30.11 18:30; 30.11 20:02; 01.12 01:13; 01.12 15:02; 01.12 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle näib, et siin püütakse jällegi ideaalne lapsevanem olla ja ka lastest musterlapsi teha. Suuri lapsi tassitakse trenni ja kuhu iganes. 8 ja 13 aastased peaks saama ise trenni mindud, kui vaja on.
Mina lapsena trennis ei käinud, olin maalaps ja polnud sellist aegagi. Kui suuremaks sain, tegin ise ja muidugimõista ei tulnud pähegi, et ema peaks mind trenni vedama.
Võtke aega enda ja oma suhte jaoks, kui teie suhe on tuksis, siis on lastel nagunii probleem.

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mees vist ei saa peaaegu üldse, naine ju ei ütle, et ta isegi kord nädalas praegu seksib.

Ime, et mees veel viitsib näägutada või manguda. Ära muretse, mingil hetkel ta lõpetab mangumise. Ja üldse suhtlemise. Kaua sa ikka lolli möngid.

Olen mõelnud sellele ja isegi välja käinud korduvalt et kui ta nii õnnetu on seksi vähesuse tõttu, siis ma olen valmis ta vabaks laskma, sest ma kahtlen et minu vajadus tagasi tuleb nii nagu enne lapsi 20nendates oli. Ja kui päris aus olla, siis ma isiklikult eelistaksin pigem üksi vana olla kui pidevalt stressis õnnetu seksinäljas kaaslasega. Ma hoolin temast nii palju küll et ma teda kinni ei hoiaks. Olen ise mõelnud minekut teha sest ma ei jõua enam. Asi on ka selles, et ta on alati mind rohkem armastanud kui mina teda. Ma ei arva, et ta ei leiaks uue ja parema samade vajadustega kaaslase, ilmselt ka noorema, sest ta on edukas ja näeb oma vanustega võrreldes väga hea välja. Aga tema jaoks oleks probleem mind jätta, ta on alati armukade olnud ja ta ei suudaks mõelda et keegi teine tuleks tema asemele… see pigem ego värk tema puhul. Ta ütleb iga päev et ta ei jäta mind ükskõik kui “ebaõiglaselt” ma teda kohtlen ja vihastab kui pakun lahkumineku varianti, sest tema ei saa ei kuidas ma nii lihtsameelne olen abielu suhtes. Tema enda sõnul, kuigi ta on rahulolematu seksi osas, on talle veel olulisem pere kus lapsed kasvavad isa ja emaga.

Ise mõtlen et kui nii jätkub, siis kui lapsed suured teen ise minekut.

Olen naine ja mees n-ö pidur. Ka kooselu ligi 20 aastat, muda aeg edasi seda suuremaks minu isu muutub, aga mees ei taha/jõua (ei ole armukest). Peaksime mehed ära vahetama ????

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle näib, et siin püütakse jällegi ideaalne lapsevanem olla ja ka lastest musterlapsi teha. Suuri lapsi tassitakse trenni ja kuhu iganes. 8 ja 13 aastased peaks saama ise trenni mindud, kui vaja on.

Kahjuks ei ela Eestis ja siin seadusega ei tohi alla 12a lapsi kojugi jätta üksi. Ühistransport pole ka siin selline mis võimaldaks lastel ise trenni või muusika tundi sõita. Mul on juba ununenud Eesti elu mugavused, ise käisin ka muidu ikka ise lapsena trennis ja üritustel.
Siin on enamus lapsevanematel veel teine töö: taksojuht lastele (No nendel kel lapsed peale kooli millegagi tegelevad lisaks). Aga mulle sobib, nii saab neil pikalt silma peal hoida 😉
Mõne aasta pärast (16a.) saab suurem load siis sõidab ise kuhu vaja.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.11 16:23; 30.11 17:51; 30.11 18:15; 30.11 18:23; 30.11 18:30; 30.11 20:02; 01.12 01:13; 01.12 15:02; 01.12 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahest teile sobiks see, kui tõesti lepite kokku konkreetsed päevad. Siis üks ei pea lootma ja teine kartma kogu aeg. Ja ühtlasi räägite läbi, mida te seksilt ootate. Mis on seksis oluline.
Kui ütled, et mees käib 6x nädalas trennis ja hoolitseb enda eest – siis ehk on tema jaoks seks sinuga kinnitus, et ta on ikka ilus ja ihaldusväärne? Et ta tunneb end meheliku ja tahetuna. Ja kui sina teda ei taha, siis tekib ahastus? Sinu jaoks tähendab seks mida? Kas sulle on oluline füüsiline lähedus või sa soovid kuulda ilusaid sõnu ja kiitust? Kas pigem ootad, et teine pakuks sulle naudingut või pakud ise teisele. Kui ütled, et mees tahab tunda naudingut ja sulle endale vahekord ei meeldi, siis võtagi seda (nagu üks eelnev vastaja ütles) kui mehe eest hoolitsemist. Silita ja masseeri teda, võta suhu, kallista ja siis lõpus lased alles vahekorrani.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui seksida ei taha, pole mõtet lasta end vägistada, selleks et keegi end ära tõugatuna ei tunneks. laps on mees või? käed kõljes, tegelegu oma vajadustega ise.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

30 minutit on mõne meelest pikk aeg?! Ma ei mäletagi(40 olen), millal ma viimati nii lühikest aega seksisin. Mees voodis üldse midagi teha oskab?

0
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ligi 20a kooselu ja oleme üsna ühes tempos seksiga vähem hakanud tegelema kui nooremana, aga ei midagi hullu. Nii paar korda nädalas on mõlema jaoks ok. Samas tuleb olukordi, kui ühel või teisel parajasti mingil põhjusel suuremat isu ei teki ja siis on täiesti normaalne, et rahuldan näiteks meest ja ütlen, et ah, mul polegi täna vaja, las jääda. Ja on ka vastupidiseid olukordi. Mees igal juhul ütleb, et ajagu ma teda kas või keset ööd üles, aga ärgu ma hakaku ise vaeva nägema :P. Tema tahab ikka osaline olla, isegi siis, kui endal tuju pole. Ma tegelikult ei saa üldse aru, miks peaks üks paarilistest rahulduseta jääma, kui ta seda paarisuhtes soovib. See ei võta ju teiselt poolelt tükki küljest ja ammugi pole kalli inimese rahuldamine ebameeldiv või tüütu. See on umbes sama, nagu teeks teisele massaaži vms.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on mehega vastupidine probleem. Naljakas endalgi, aga pool aega pean teda veenma, sest ta on “väsinud”, aga peale tüli lõppu, kui ma juba loobunud olen selleks korraks, läheb asjaks ikkagi. Naljakas on seetõttu, et oleks ta kohe nõus, oleks meil 30 minutit hiljem tuli kustus ja kõik magaks, aga tema meetodiga läheb kogu ooper kokku ca kaks tundi pikaks. 😀

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kahtlen, et on palju paare, kes tõesti pärast 40ndaid viitsivad ja tahavad iga päev seksida. Oleme 35 kanti mõlemad. Viis aastat koos. Ma tõesti tunneksin suurt vajadust ehk kord nädalas, kaasa võiks iga päev muidugi rautada. Paraku ma üle kahe korra nädalas tõesti ei suuda ega soovi. Ülejäänud korrad tuleb käsitööd teha. Eks see tekitab pingeid, solvumist, ärritust ja mida rohkem peale käiakse, kabistatakse, seda vähem on mul isu. Lisaks on väike laps, kes tahab pidevat tähelepanu. Ei jaksa. Niisama kallistada ja kaisutada võiks küll, aga siis teisel poolel kohe kirg kasvab. Mängulisus on ka kadunud, kogu aeg käib praktiline ajastamine. Seks on muutunud etteaimatavaks, mõnes mõttes hea, teises mõttes igav. Täiskasvanud võiks ikkagi aru saada, et vastumeelselt pole ok seksida. Mõlema, nii andja kui saaja perspektiivist. Ma küll teist poolt ei survesta, kui ta pole tujus, saan ka ise vajadused rahuldatud.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Talle ei meeldi kähkukad ja Käsitöö… väga harva lepib sellega, kui muud varianti pole. Veel meeldib talle suudelda hullult, mis mulle on liiast.

Siis ta pole oma elus “käsitööd” tunda veel saanudki. Õigesti tehtud lingam võtab mehe nii läbi, et ta ei taha mitu päeva seksist kuuldagi.
Jah, see on naise jaoks raske töö, aga ega see ka parem variant ei ole, kui oma mehele seda keegi teine teeb.

Teine asi on see mehe raske trennisõltuvus – see ju ajabki ta toonusesse. Tal endal oleks rahulikum, kui tõmbaks koormust veidi alla, jooks õhtul mõned õlled jne. Selline eluviis tõmbaks selle seksisoovi samuti vähemaks.
Las ta olla pigem kõhukesega, kui sinna kõrvale nii palju seksi ei kerja.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ka pingutab väga, aitab majapidamistööde ja lastega, väga hooliv muidu kõige muu suhtes.
Ise käin samuti trennis ja tervis Ok, ainult pidev väsimus laste ja töö tõttu. Õhtul tahan vaid magada ja siis hakkab meil tüli magamistoas pihta, pea iga õhtu. Ma ei tea mis nõu ma tahaksin… ilmselt viga minus ja peaksin pingutama rohkem.
Kuidas teil – pikalt koosolnud paaridel – kas on vajaduste osas muutusi toimunud?

Kas mees ainult “aitab” majapidamistöid teha, või teeb neid sinuga võrdselt? Siin on oluline erinevus.
Minu soovitus on, et puhka välja ja mine arstile. Lase vereproovi teha. See pidev väsimus pole niikuinii normaalne.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida ma loen?! 8- ja 13-aastane lähevad samal ajal magama kui vanemad, millalgi südaöö paiku.

Miks sa mõtled asju välja? Kui täiskasvanute äratus on kell 5, vaevalt nad siis südaöö paiku magama lähevad. Ju lähevadki magama kohe pärast seda, kui lapsed magama saadud, 9-10

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu naine ei taha ka ise seksida. Vanemaks saades ma tundsin järjest rohkem, et selline ühe poolse huviga vahekord ei ole ka mulle rahuldust pakkuv. Vahekorrad hakkasid toimuma paar korda kvartalis ja pärast paari aastat sellist režiimi kadus mul endal ka sugutung. Nüüd on elu palju kergem 🙂 Nagu siin kirjutas ka keegi, et peale pole mõtet naisele käia, see teeb asja ainult hullemaks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 09:14; 08.12 08:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et seks pole teil lihtsalt eriti hea. Või sa pead enda kohustuseks orgasmi teeselda ja pikapeale hakkab see nii ajudele käima, et ei taha enam seksi nähagi.
Mul on see pereelu nagu ta on, mehega nii ära harjunud, et ei oska teda enam hinnatagi, aga üks valdkond, mis meid koos hoiab, on kindlasti seks. Mida aeg edasi, seda rohkem tahame, klapp on lihtsalt nii hea. Ausalt, mehel ja mehel on vahe ning enamiku meestega on seks keskpärane. Vahel ka liigne “võimlemine”. Kuid sellest saad aru ainult siis, kui kohtud mehega, kellega seks on nagu teine dimensioon ja kõik kulgeb naturaalselt.
Septembris läks noorem laps ka ära ülikooli ja meil on nüüd küll mehega selline asi, et kui kusagil väljas käime, siis koju tulles alati on esimene asi kiire pesu ja kohe asja kallale 🙂
Koju saabumine on alati nagu mingi sütik või päästik, mis tekitab müstilise seksisoovi. Nädalavahetustel teeme ka öösiti või hommikul, see on lihtsalt nii lõõgastav.
Ilma seksita me oleks ammu juba lahku läinud, muu elu on üsna rutiinne ja meil on erinev ellusuhtumine, erinevad hobid, erinevad eelistused ja näiteks kodust väljaspool eelistan ma aega veeta teiste inimeste või lastega, aga mitte mehega. Samas niipea kui koju saabun, käib kehas plõks ja hakkab taas pihta. Jumal tänatud, et lapsi enam kodus ei ole, nende kohalolek oli seksi pärssiv tegur, kui nüüd päris aus olla. Aga nüüd – vabadus!
Sulle ütlen nii palju, et ära ürita mehele meele järele olemiseks mingeid võltsohkeid või värinaid tekitada ega orgasmi teeselda – sellega sa jätad end tegelikust lõõgastusest ilma ja mille nimel? Et mees sinult veelgi rohkem sedasama hakkaks ootama. Mina näiteks sain esimese orgasmi alles 34 aastaselt ja nüüdki see vahel tuleb ja vahel ei, aga kui enne orgasmi saamist seda pidevalt teesklesin, siis väsitas ikka nii ära (eelkõige emotsionaalse poole), et tõesti tundsin vahel, et täna küll ei viitsi. Nüüd ammu enam ei teeskle, keskendun täielikult ainult enda lõdvaks laskmisele ja nautimisele, kui tuleb, siis tuleb, kui ei tule, siis teatrit ei tee ning meile see sobib. See õnne- ja heaoluhormoonide tulv, mis pärast orgasmi kehas ringi suriseb, on liiga hea, et seda mitte kogeda. Kui sa seksida ei taha, siis järelikult sa seda ei koge. Ehk siis alusta algusest. Õpi orgasme saama, mitte teesklema. Võib juhtuda, et pead selleks kogu oma seksikäitumist muutma. Aga parem hilja kui mitte kunagi.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on teemaalgatajast nii kahju. Ega selline vägisi seksimine sulle hästi ei mõju. Varsti on sul töielikult kopp ees sellest jamast ja mangumisest ja mossitamisest, et astudki uksest lihtsalt välja.
Arvan, et lõpuks siiski lahutus. Või lähete koos mingi nõustaja juurde või arsti juurde ehk professionaal oskab teile head nõu anda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu peres täpselt vastupidi, mees enam ei taha aga mina tahan. Ja sellele probleemile ei olegi lahendust sest ma ei suuda endale kuidagi selgeks teha, et kogu ülejäänud elu peangi nii vähese seksiga hakkama saama. See tundub nii õudne perspektiiv. Ja ma solvun ja pettun, kuigi tean objektiivselt, et see ei tähenda, et mees ei hooli, ikkagi iga kord tekib salamisi tunne, et kuidas ta saab hoolida ja armastada, kui ta isegi seksida minuga enam ei taha.

Meil on sama seis, et mees ei taha. Ütleb, et on väsinud … samas magama läheme mõlemad kesköö paiku, mina ärkan tööpäeva hommikuti kell 5, tema kell 7. Mõlemad oleme 50-aastased, kodus elavad küll veel nooremad lapsed (15 ja 7), kes enam ammu meie und ei sega:)
Ei teagi, kas peaksin ennast häbenema, et mehel minu peale enam kõvaks ei lähe või siis solvuma/vihastama, et mees minu vajadustest ei hooli.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et peaksid hakkama tõele näkku vaatama, et sellises eas enam ei toimugi väga midagi. Pealegi kui te olete nii kõrges eas omale lapse saanud, siis ilmselt see imes viimasegi tahte ja energia mehest välja.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 09:14; 08.12 08:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted Pikk abielu ja vajaduste muutused