Esileht Ajaviite- ja muud jutud pikk lennureis ja magamine

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: pikk lennureis ja magamine

Postitas:
Kägu

RE: pikk lennureis ja magamine

Ma ei pidanud tegelikult sind silmas – keegi enne kirjutas, et Imovane ei ole unerohi, kuigi just nimelt see ta on.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mina ei räägi midagi vaid otsin lihtsalt võimalusi ja ettepanekuid, kuidas just sinupoolt kirjeldatud unetu lennukis magada saaks.
muidu võiks ju veel ära kannatada, aga muretsema paneb see sihtkohta jõudmine ja seal siis veel autojuhtimine tund aega, kui silmad lahti ei seisa.[/tsitaat]

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kõik on enda mõtlemises kinni. Mina magan alati nagu nott, ka päeva ajal lühikeste 3-tunniste lendude ajal. Ka siis, kui ümber valgus, kisa-kära, nutvad lapsed ja seljatugi alla ei lähe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Puhtast uudishimust tahaks teada kust kuhu lendab lennuk JÄRJEST 17 tundi?[/tsitaat]
Los Angeles-Singapur näiteks. Või Johannesburg-Atlanta, LA-Bangkok kõik üle 17. LA-Dubai on ka peaaegu 17.
Newark- Singapur on veel pikem, 18 tundi 50 min

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma lendasin Dubai-Sydney – 17 h. Kusjuures sama lend lendas veel edasi Uus-Meremaale. Mõni sai veel mitu-mitu tundi lennata :).(arvestada, et eelnevalt olin lennanud Tallinnast Frankfurti ja sealt edasi Dubaisse ja siis alles Sydney ots)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud pikk lennureis ja magamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.