Esileht Pereelu ja suhted Pikk lugu

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Pikk lugu

Postitas:

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.10 23:23; 06.10 23:51; 06.10 23:56; 07.10 11:35; 07.10 18:04; 07.10 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teate, teie, pikkade lugude kirjutajad. No kasutage teksti liigendamist ja kirjavahemärke, sõnastage oma mõtted arusaadavalt. Muidu ei jõua keegi teie lugude lugemisega kahest reast kaugemale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tubli, tubli, hakkab tulema.

Nüüd vastan sulle: mis sa ikka praegu klaarid. Tuleb tagasi, küll siis klaarite.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Laetud Püss kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tubli, tubli, hakkab tulema.

Nüüd vastan sulle: mis sa ikka praegu klaarid. Tuleb tagasi, küll siis klaarite. [/tsitaat]

Ta teeb seda kogu aeg. Viskab toru ära või ütleb midagi, milles sa süüdi ei ole ja enam kõnedele ei vasta, Ei mingit selgitust, mitte midagi. Aga kui tema on midagi \”teinud\”, siis mina alati vastan ja kuulan ta ära, tahan aru saada jne. Suht ebaaus. Peaks ka lihtsalt mitte vastama ta kõnedele ja ongi kõik. Ma lihtsalt ei ole sellist tüüpi, kes hakkaks oma mänge kellegi teise peal mängima. Eriti veel juhul kui ma kindlalt tean, et teisel inimesel on halb. Ma arvan, et see on normaalne- rääkida asi selgeks, see ei võta kaua aega, sest erilist probleemi ju ometigi ei olnudki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.10 23:23; 06.10 23:51; 06.10 23:56; 07.10 11:35; 07.10 18:04; 07.10 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lugesin esimese lõigu läbi ja aitas küll..jutt tundub segane.

\”mees läks ämmaga reisile\”..no kes nii ennast väljendab?

mehe jaoks ei ole tema ema ämm..kui mees läks sinu emaga reisile, siis sai ta ämmaga minna küll..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]lugesin esimese lõigu läbi ja aitas küll..jutt tundub segane.

\”mees läks ämmaga reisile\”..no kes nii ennast väljendab?

mehe jaoks ei ole tema ema ämm..kui mees läks sinu emaga reisile, siis sai ta ämmaga minna küll..

[/tsitaat]

jah, vaatasin asja oma mätta otsast, läks reisile oma emaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.10 23:23; 06.10 23:51; 06.10 23:56; 07.10 11:35; 07.10 18:04; 07.10 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

telefoni teel vanu tülisid klaarida on suht mõttetu tegevus. mis kasu või head sellest loota? eriti kui üks pool on emotsionaalselt (ja ka füüsiliselt muidugi) argipäevast väga kaugel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lasteaed

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa sinu halast aru. Ma ei kujutaks ettegi, et ma hakkaks mehega tema reisi ajal telefoni teel oma muresid kurtma ja asju selgitama. Olgu jutt kui lühike tahes, see ei ole õige aeg ega koht seda teha. Kui sa kartsid mehega koos reisile minna, et võibolla tekib jälle tüli, siis on ju kõik hästi. See veel puuduks, et reis rikutud saaks.
Ja kui sina oled selline murede kuulaja tüüp ja oskad lohutada ning kaasa rääkida, siis ei pea seda kohe ka teine inimene olema. Mõni ei viitsi isegi ära kuulata, rääkimata sellest, et ta vastab sulle.
Selle asemel, et oodata inimene ära, kui ta koju tagasi jõuab, hakkab teil mingi telefoneerimine ja asjade klaarimine pika vahemaa tagant. Täiskasvanud inimesed (ma loodan) peaks natuke teistmoodi käituma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa said seda, mida sa tahtsid. mina oleks ka telefoni välja lükanud. mees on reisil, lepi sellega. aga sa tahaks ju reisi talle ebameeldivaks teha. et ta ometi saaks aru, kui nõme ta oli ja et tal reisil tore ei oleks.

ja siis kui mees sellele mossitamisele omapoolselt reageerib – siis tahaks selgitada ja selgitada. no milleks veel? nüüd saad ju rahulikult oma pahas tujus olla. mees ei sega sind, ei oota sult rõümsat vestlust, mis sa veel sügeled. mida selgitad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa üldse aru. Kirjutad, et mees kutsus sind kaasa siiski, kuid sa ei tahtnud minna ämmaga ega ka mitte mehega. Ja nüüd ikka nina vingus, et mees ilma sinuta reisib? Mida sa siis lõpuks tahad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled ikka pisut egoist. Tahad lahendada asju sinule sobival ajal…aga sinu mehele see aeg ei sobi, mis sa sellest arvad? Oota teda rahulikult ja kui ta kodus on, siis vaikselt sobival hetkel arutate omi asju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, nüüd osta endale ise puhkusereis. Mine ja puhka. Kui soovid, siis oma emaga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ei saa sellest halast aru – lased ämmal ja mehel endale pähe istuda, end sõimata ja siis nutad perekoolis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nüüd ei tea… Kui vanad te üldse olete?
Kui mees hoiab tüli korral oma ema, mitte oma naise poole ja eelistab naise seltskonnale ema oma, siis on minu arvates midagi ikka väga valesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Laetud Püss kirjutas:[/small]Ta teeb seda kogu aeg. Viskab toru ära või ütleb midagi, milles sa süüdi ei ole ja enam kõnedele ei vasta, Ei mingit selgitust, mitte midagi. Aga kui tema on midagi \”teinud\”, siis mina alati vastan ja kuulan ta ära, tahan aru saada jne. Suht ebaaus. Peaks ka lihtsalt mitte vastama ta kõnedele ja ongi kõik. Ma lihtsalt ei ole sellist tüüpi, kes hakkaks oma mänge kellegi teise peal mängima. Eriti veel juhul kui ma kindlalt tean, et teisel inimesel on halb. Ma arvan, et see on normaalne- rääkida asi selgeks, see ei võta kaua aega, sest erilist probleemi ju ometigi ei olnudki.[/tsitaat]just sina oledki ju see, kes oma mänge praegu teise peal mängib. sina oled kade ja sul on halb ja nüüd teed kõik, et ka mehe reis ära rikkuda. kui tahtsid asju nii väga selgitada, siis oleks võinud seda enne reisi teha või oota kuni mees taas kodus on, praegu tel teel miskit selgitada on küll täiesti mõttetu ja peale mega(tel)arvete sealt muud tolku ei tõuse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteaed jah. Mees naudib reisi ja sina helistad pidevalt ning hüsteeritsed. Pealegi, probleeme ei klaarita telefoni teel.
Mina ämmana püüaksin oma pojale möistuse pähe panna ja sellise vinguviiuli perest eemale peletada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, siin kirja teel on raske midagi seletada, kuid ma ei ole talle reisi ajal kordagi helistanud. Tema helistas mulle. Saatsime mõne smsi vaid. Nüüd aga, kuna ta pidevalt mainis, et ME JU KUTSUSIME SIND jne, siis viskas lihtsalt üle, et inimene ei saa aru, et ma ei soovi enam kunagi sellist olukorda, mis oli suvel, kus mees ja ämm minu vastu astusid ja väga intensiivsel moel., Ei tahtnud reisile minna ämma pärast. Ja kuna südamel on siiani ka fakt, et mees leppis oma emaga oma tulemise kokku minu selja taga, siis see ei anna samuti rahu. Olen südames lihtsalt solvunud.
Ei tahtnud kuidagi tema reisi rikkuda, seega olin õnnelik, et tema läheb, ei näidanud välja oma kibestumust mitte kordagi.
Viimase kõne ajal (helistanud oleme 2x) oli minu hääletoon lihtsalt kurb ja väsinud, ei hüpanud rõõmust lakke. Ja ehk oli ka natuke õel, jah, sest kaua võib korrutada, et tema ju kutsus jne. Natuke võiks ju aru saada, miks ma ei tahtnud tulla. See on täielik psühholoogiline nüanss, väga raske seletada.
Igatahes tahtsin heastada selle hääletooni, et just mitte ära rikkuda tema reisi ja püüdsin teda kätte saada, saatsin smsi, et palun vasta jne. Kuid tema ei vasta ja kõik. Puhub asja nii üles, nagu ma oleks teda petnud või süüdistanud milleskis väga kohutavas ja andestamatus. Tgeelikult ju midagi selist ei olnud…. asi ongi pigem selles, et ei anta võimalust see paar sõna öelda, et mõlemal oleks enesetunne OK ja ta jälle ei \”arvaks\” midagi, mida ta taas ette kujutab.

Kujutan ette, et minu teemast on raske aru saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.10 23:23; 06.10 23:51; 06.10 23:56; 07.10 11:35; 07.10 18:04; 07.10 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, mina sinu asemel ei vastaks ühelegi kõnele, ei saadaks ühtegi SMS-i, isegi, kui mees enne selle saadab. Kui võimalik, siis läheks kodust ära. Oleksin siis ka kodust ära, kui mees reisilt tagasi tuleb.

On sul midagi, mis sind tema küljes niimoodi kinni hoiab? Lapsed? Raha? Eluase? Mis?

Leia omale tegevust reisi ajaks ja ka mõneks ajaks peale seda. Sul sõbrad on? Vanemad? Käi kodus ainult riideid vahetamas või pesemas. Peaasi, et su mees näeks, et sina ei ole mingi kalts, keda saab lükata-tõugata.

Oleks minul mehe ja ämmaga selline riid, siis mina poleks ka läinud nendega reisile ja mehele oleks väga selgelt väljendanud oma pettumust ja solvumist selle kohta, et tema läks. Ma oleks tal selle minemise kohe väga ebameeldivaks teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul tuleb õppida oma tundeid väljendama, mitte muu jutu sees teisi viha ja pahameelega ülevalada. Kui oled solvunud, siis nii ütlegi, olen solvunud. olen vihane, tige, pahane ja siis selgitad. Olete paar parajaid. Sina mängid temaga, tema sinuga. Kahjuks teise mänge lõpetada ei saa, jääb üle omad mängud lõpetada. Ära kanna oma pahameelt üle teistele asjadele ja igapäevasele elule. Sul tuleb valida, kas elad ämmaga või mehega. Sa ei saa oma mees ja tema ema lahutada, küll aga saad valida mehega koosolemise. Kui sa hakkad kõiki mehe käimisi vältima, kus ämm ka on, oled varsti mehest ilma. Ja kui sa oled juba midagi valinud, siis tagantjärgi pahane olla on väga lapsik. Oled pahane oma valiku peale, et sa ei võtnud kutseid vastu. Sa peaks ju rõõmus olema, et ei pea olema sellisel reisil, kust oli oodata, et sind letti võetakse. Kui sa ei tahtnud reisile minna, siis vastuta selle teo eest ka täiega. Ja kui oled südames solvunud mehe teo pärast, siis väljenda oma solvumist viisil et sa kõike muud mehega seonduvat ei solvaks. Ja seda südamest solvumist oleks tulnud KOHE väljendada. Nii tekivadki mängud, kus oma tunnetega seonduvat üritatakse varjata, mahasuruda ja siis hüppab südames olev pahameel tavalisse vestlusesse, hääletooni, kehaliigutustesse jne. Ja hakkab üks pidev arvamine. Ja ära peta ennast, kui arvad, et suudad mingi paaris sõnaga välist olukorda lihvida, samas kui süda kisendab valust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No selline olukord oleks mulle üdini solvav.Su mees on tõsine memmepoeg,naise arvamusega ei arvesta aga emme omaga küll.Ilmselgelt otsustab teie suhte üle ämm.Mina oleks nii solvunud,et ei vastaks telefonile kogu reisi aja ja veel vähem helistaks ise.Kus su eneseuhkus on,lohised mehel järel nagu kelgunöör,ta ei austa sind.Ja ämm hõõrub kahjurõõmust käsi kokku reisil,kui kuuleb et tüli jälle majas.Pane ennast maksma.Kui käib emmega reisil siis koligu ka emme juurde,ega sina ometi ta pesu pese,las siis mamma peseb ja toidab. Kui minu mees oleks otsustanud samas olukorras siiski reisile minna oleks võinud kohe välja kolida,leiaksin parema mehe,sest olen rohkem väärt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.10 23:23; 06.10 23:51; 06.10 23:56; 07.10 11:35; 07.10 18:04; 07.10 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.10 23:23; 06.10 23:51; 06.10 23:56; 07.10 11:35; 07.10 18:04; 07.10 18:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted Pikk lugu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.