Esileht Hobinurk Pikk reis, riiete pesemine hotellis

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Pikk reis, riiete pesemine hotellis

Postitas:

Tere
Väga loll küsimus, kuna pole palju reisinud ja mitte korraga nii kaua. Lähme soojale maale kolmeks nädalaks ja elame hotellis. Ma ei hakka ju igaks päevaks uut pesu ja särke kaasa vedama. Kas see on normaalne käitumine kui lasen hotellis pesu pesta vahepeal ?
Tänud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naljakas küsimus jah, aga see on VÄGA normaalne. Paljud inimesed lasevad hotellides pesu pesta ja triikida ka. Iseasi, kas tahate maksta, alati ei ole see teenus väga odav. Kui on vaja pesta vaid mõned paarid aluspükse ja sokke, siis need võite edukalt ka käsitsi pesta, aga kui suuremad asjad, siis ikka pesumajja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pesupesemine oleks imelik, vaevalt hotellid seda teenust pakuksid:)
Oleneb hindadest, mõnikord on mõistlikum kohalik pesumaja üles otsida.
Viimases hotellis oli meil pesemise hinnakiri kapis, 3 lk pikk, igal vidinal oma hind taga. Ainult et kohalikus keeles. Kolm päeva kulus, et ingliskeelne variant saada – see oli vaid pool lehekülge ja kilodes:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

paljudes kohtades on ise pesupesemise võimalus (nii hotellid kui apartemendid), uuri kodukalt. Väga mugav, eriti pikkadel reisidel ja soojal maal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meespere ostab endale alati uusi ja huvitavaid t-särke ja panevad kohe selga. olen ka praktiseerinud selliste riiete/jalatsite kaasa võtmist, mis saab ära visata, aluspesu pesen ise ära. kui on veel soojale maale minek – on niiske pesu mõnus kanda, jahutab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere
Väga loll küsimus, kuna pole palju reisinud ja mitte korraga nii kaua. Lähme soojale maale kolmeks nädalaks ja elame hotellis. Ma ei hakka ju igaks päevaks uut pesu ja särke kaasa vedama. Kas see on normaalne käitumine kui lasen hotellis pesu pesta vahepeal ?
Tänud

Mallukas, ära muretse, küll saate pestud. Meie armastame kerge pagasiga rännata ja oleme lühemate reiside ajalgi pesu pesnud. Pole küll probleemiks pidanud õhtul aluspesu-t-särgi läbi loputada ja kasvõi õue kuivama panna. Aga kuna sul on ikkagi 2 väikest last, siis on ok kasutada hotelli pesumaja teenust, kui see seal olemas on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga normaalne. Ise olen põhiliselt väiksemaid asju pesnud (sokid, aluspesu, ka t-särk). Kui töö asjus paariks nädalaks konverentsile sõidan, olen lasknud hotellis mõnda asja keemiliselt puhastada (püksid, siidist pluus). Üks töökaaslane mul eelistab nädalavahetusel mõne pesumaja üles otsida ja peseb oma riided seal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hotelli pesupesemisteenus on reeglina ülikallis, võrreldes tänaval olevate pesumajadega. Hotellis maksab iga ese eraldi, tänaval on kas kilo kaupa või üks masinatäis ja hind tuleb kümme korda odavam kindlasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tais olen peatunud ka hotellis, kus oli pesupesemisruum. Sisestad oma mündid, pesed-kuivatad oma pesu ära ja korras. Aga reeglina olen ikka kohalikke pesumaju kasutanud. Teenus mugav, korralik ja odav. Hotellis tükihinnaga ei ole näinud mõtet pesu pesta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei sul teemaalgataja ei ole loll küsimus, mina reisin samuti väga harva, aga vahel siiski. Sügisel käisime soojamaareisil kaasa võtsime 2 kohvrit riietega, kasutasime neist u veerandit. Elasime apartemendis, pesumasin oli olemas, kasutasime ja kohapeal ostsime odavaid huvitavaid hilpe. Järgmisel korral kindlasti ei vea nii palju kodust kaasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka nädalastel reisidel pesu pesnud ning rõdul kuivatanud-kõike, ka teksaseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka hotellide puhul hinnatase kõigub väga. Euroopa hotellides on hinnad tihti eseme kaupa ja oluliselt kallimad kui ise keemilisse/pesumajja viies. Kagu-Aasia odavama poole hotellides on pesemise hind reeglina kilo kohta ja ainult marginaalselt kallim kui tänaval (kui üldse).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka nädalastel reisidel pesu pesnud ning rõdul kuivatanud-kõike, ka teksaseid.

oleneb ikka väga palju sihtkohast, niiskes (sub)troopikas ei kuiva need teksad seal rõdul ka nädalaga ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Hobinurk Pikk reis, riiete pesemine hotellis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.