Esileht Ajaviite- ja muud jutud Pikka kasvu naised

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 90 )

Teema: Pikka kasvu naised

Postitas:
Kägu

Ma olen 175cm pikk ja tõesti on mul viimasel ajal tunne, et näen välja nagu telefonipost. Kõikjal on naised, kes on pikkuses 160-165cm, selles mõttes olen nende peale kade, et nad saavad kanda kõrgeid kontsi, mina aga mitte siis olen ju veel kordades pikem.
Mehega on meil kasvuvahe mingi 5cm ja ausalt öeldes temaga käies ei kanna ma ka kunagi kontsi, sest ikka oleksin siis temast pikem ja tunneksin end imelikult.
Kuidas teil, pikad naised?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen 172 cm, aga kannan kontsi uhkusega. Pikad naised on kenad. Aga mitte hirm peened.

Please wait...
Postitas:
Kägu

olen 176 cm pikk ja mees samuti minust 5 cm pikem. mulle meeldib pikk olla ja kontsi kannan ka heameelega, olgu siis mehega või ilma. 10 cm konts ei ole probleem, ehkki mitte igapäevaselt, sest ma liigun väga palju jalgsi ning vanus ei ole enam 18, mil sai kangelaslikult 15 tundi järjest kontsadel ringi traavitud. platvorme siiski üldjuhul väldin 😀
pole kunagi igatsenud armas pisike naine olla, meeldib selline kõrgustesse pürgiv ilu rohkem. mees on ka piisavalt enesekindel, nii et naise pikkus tema ego pihta ei käi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma olen 175cm pikk ja tõesti on mul viimasel ajal tunne, et näen välja nagu telefonipost. Kõikjal on naised, kes on pikkuses 160-165cm, selles mõttes olen nende peale kade, et nad saavad kanda kõrgeid kontsi, mina aga mitte siis olen ju veel kordades pikem.
Mehega on meil kasvuvahe mingi 5cm ja ausalt öeldes temaga käies ei kanna ma ka kunagi kontsi, sest ikka oleksin siis temast pikem ja tunneksin end imelikult.
Kuidas teil, pikad naised?

veel jubedam on kui selline pikka volask kannab kontsata kingi, pane ilusad kõntsaga kingad jalga , selg sirgeks ja julgelt edasi ja mehenuustist ära tee väljagi, voodis olete nagunii ühepikused

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

olen ka 175 cm ja oma pikkusega rahul. kõrgeid kontsi kannan alati, muidu näen mütakas välja oma kaheksa kilo ülekaaluga. minu arvates 175 pole ka teabmis pikkus. minu 16-aastane tütar on 160 cm ja ilmselt rohkem ei kasva. oma klassis on ta kõige lühem tüdruk, pea kõik teised on 170-175, üks ka selline 180 cm kanti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

185 cm. Ma olen 18 aastat nii pikk olnud ja enesekindlusel on olnud aega kasvada. Paar põdemist on olnud teismelisena, kui klassiõed kõik 160-65 cm olid.
Kontsad panen ainult pidulikel puhkudel jalga, volaskiks ennast kutsuda ei luba ja lühikesi jupatsiks ise ka ei kutsu.
Mees minust 5 cm pikem, kiidab alati kui kontsad alla panen, paar korda on isegi öelnud, et ma kontsi rohkem kannaks. Selg on igal juhul sirge.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
talent

pane ilusad kõntsaga kingad jalga

😀 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen 178 pikk ja 63kg, no ei tunne ma ennast ilmatuma suurena,pigem vaatan neid 160cm pikkuseid, no minu jaoks on need naised suht jupatsid-seda küll naljaga pooleks öeldud, kes veel peenike ka on siis on nagu lapsekesed

Please wait...
Postitas:
Kägu

173 cm, igapäevaselt kontsa ei kanna, pidulikel puhkudel ikka. Täiesti normaalne pikkus 🙂 Mees ca 180 cm.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen 175 cm pikk, vanuses 50+ ning võin öelda, et tunnen end praegusel ajal täiesti keskmist kasvu naisterahvana. Nooremana olin ma peaaegu alati kõige pikem naine seltskonnas, aga tänapäeva noored on minu meelest kuidagi pikemad. Ja minule meeldib enda ja teiste pikkade naiste kohta kasutada sõna ‘sihvakas’, sest üks lühikest kasvu naine ei saa kunagi olla sihvakas. Nad võivad olla väikesed, saledad ja miniatuursed, aga sihvakad nad pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen pikka kasvu mees 193 cm ja mulle ei meeldi pikad naised. Minu naine klassikaline 165 cm.

Pikkus= mehelikus. Nagu mingid kõndivad emakraanad :S Naine peab olema selline lühem ja armsake. Millegipärast pikad naised veel üritavad kontsadega oma mehelikku pikkust rõhutada. Samas turvanaisteks kõlbaksid. Saalitöötajaks ka, siis hea asju riputada kõrgele. Ja kolmas variant oleks korvpallur siis ei peaks mehest sõltuma, et raha teenida 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Olen pikka kasvu mees 193 cm ja mulle ei meeldi pikad naised. Minu naine klassikaline 165 cm.

Pikkus= mehelikus. Nagu mingid kõndivad emakraanad :S Naine peab olema selline lühem ja armsake. Millegipärast pikad naised veel üritavad kontsadega oma mehelikku pikkust rõhutada. Samas turvanaisteks kõlbaksid. Saalitöötajaks ka, siis hea asju riputada kõrgele. Ja kolmas variant oleks korvpallur siis ei peaks mehest sõltuma, et raha teenida :D

pikad mehed , see teil suur kompleks…kohutav on vaadata kui pika mehe käevangus on lühike jupats
siis mees hoiab küüru ja punn paneb meeletud platvormid alla mille peal ta käia ei oska vaid vänderdab
nagu punnivinn

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ise ka 175 cm ja peole minnes panen alati 8-10 cm kontsa alla. Mehed on olnud ka alati pikad, kahe meetri kanti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pikkus= mehelikus. Nagu mingid kõndivad emakraanad :S Naine peab olema selline lühem ja armsake. Millegipärast pikad naised veel üritavad kontsadega oma mehelikku pikkust rõhutada. Samas turvanaisteks kõlbaksid. Saalitöötajaks ka, siis hea asju riputada kõrgele. Ja kolmas variant oleks korvpallur siis ei peaks mehest sõltuma, et raha teenida :D

Võrkpallureid on samuti vaja. Lisaks on modellidel soovituslik olla 180cm. pikad, erandina 175-176cm. Tean-tean, mõned üksikud lühemad on samuti läbi löönud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

olen 175 cm pikk ja ma küll ennast eriti pikana ei tunne, pigem täitsa keskmisena. pole iialgi elus ka klassis kõige pikem olnud üheski koolis, kus käinud olen. vanust 35. kontsa kannan heameelega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma 178 ja ei tunne ennast üldse teistest pikemana.
Noored tsikid tunduvad kõik seda kasvu 🙂
Keskkoolis kandsin 10cm kontsi ka.

Meessõbrad olnud kõik sinna 190cm ja üle. Abikaasa on 195cm. Kontsaprobleemi seega pole.
Kavaleridest pole ka kunagi puudust olnud ja ainus probleem pikaks olemisel on olnud riiete leidmine, eriti püksid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

olen 175 cm pikk ja ma küll ennast eriti pikana ei tunne, pigem täitsa keskmisena. pole iialgi elus ka klassis kõige pikem olnud üheski koolis, kus käinud olen. vanust 35. kontsa kannan heameelega.

Sama siin. Ainult 5 a vanem olen.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen ka 175 ja ei näe põhjust häbenemiseks. Kannan nii madalaid kingi kui ka kontsi, mul on täiesti suva, kui pikad teised inimesed ümberringi on ja kas nad on oma pikkusega rahul või mitte. Teatavasti oma pikkust muuta ei saa ja mu meelest on need inimesed rumalad, kes teistele nende lühikest või pikka kasvu ette heidavad ja halvustavad. Samamoodi on mõttetu elada oma ilus elu rumalas kompleksis. Elu on nautimiseks ja kui antud pikk kasv, siis tuleb see enda kasuks pöörata, no vähemasti mitte põdeda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

175, ilma kontsata kingi ei kanna – ei saagi, jalad hakkavad valutama. Pole end iial pikaks pidanud, aga see võib olla seetõttu, et mees on veel 15 cm pikem. Kui mees oleks lühem, vb siis tunneks end ka liiga pikana. Lohutuseks – ükski alla 170 naine vist iludusvõistlustele ei pääsegi:) Ja missid ikka kõik kontsadel, pole kunagi ühelgi baleriinasid jalas näinud..

Please wait...
Postitas:
Kägu

mis asi see ometi paneb neid kauneid, pikki ja sihvakaid naisi oma lühemaid suguõdesid põlastavalt “punnideks” kutsuma?

kas te end oma kaasasündinud valge nahavärvi pärast mustanahalisest paremaks peate?
see lühikeste inimeste “punnideks” nimetamine on rassismiga üsna samal tasemel.

oma pikkuse osas ei saa meist keegi midagi ära teha, see on just nii, nagu geenid on määranud. samamoodi, nagu nahatoon või silmavärv.
kas asi, mille heaks sa ise sugugi pingutanud ei ole, on ikka see, mille tõttu teistesse põlastavalt suhtuda?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma 181cm, ei tunne küll ennast hullult pikalt kuskil mujal kui riidepoes. Enamus asju on 165cm ja 85kg paksukestele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen 179 cm, lähenen viiekümnele. Ei ole kunagi oma kasvu põdenud, figuur on alati ilus olnud, jalad veel eriti. Abikaasa on 192 cm. Kontsi olen alati kandnud, kannan senini, ka 10 cm. Mulle meeldivad ja teevad jalad veel sihvakamaks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Enesehinnangu küsimus, mis teemaalgatajal on olematu. Olen eluaeg olnud 174 cm pikk ja kandnud nii kõrgeid kontsi kui baleriinasid, olenevalt olukorrast. Ma käin isegi endast pool pead lühema meesülemusega koos igasugu üritustel, kontsad all, mis teeb mind temast praktiliselt peajagu pikemaks – no ei ole probleemi, minul vähemalt mitte. Tänaseks olen juba 50+.
Olen pigem alati õudusega mõelnud, et jube nõme oleks olnud lühikesena sündida – mulle on alati kohutavalt meeldinud, et ma just mõõdukalt pikaks kasvasin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pikkus= mehelikus

Mina ikka arvasin, et aju=mehelikkus. 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen see sama 192 cm mees kes enne postitas.

Kui ma veel vaba olin ja klubides tantsimas käisin siis tohutult häirisid need paterdavad pikad rohutirtsud tantsuplatsil. Üle kasvanud naised valimas lyhemaid või sama pikkasid mees järglasi ja peale paaritumist söövad isase ära kuna jõud käib üle hahaha, kuskil discovery pealt näitas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ime, et nii lollil mehel üldse naine on! Kirjutada ei oska ja aju on hernetera suurune. Sügavalt kahtlen, et nii pikk oled või üldse meeski. Pigem provotseeriv naine või äärmisel juhul kaminaääre päkapikust mees.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kirjaoskus , Iq ja sissetulek ei oma seost. Ammu ära tõestatud. Trükin moblaga ka. Ei viitsi aretada grammatikat.Olen kyll 193 cm pikk. Sa lihtsalt kibestunud minu arvamuse peale. Mulle tõesti ei meeldi pikad naised. Pikk on mehelik ja alfa. Isegi kui ilus nägu on siis ma ei taha mingit hiigelamatsooni oma kõrvale paterdama.

Please wait...
Postitas:
talent

Olen see sama 192 cm mees kes enne postitas.

Enne sa olid ju 193? Otsusta ära, kui pikk… sorry, kui MEHELIK sa oled 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis see sissetulek siia puutub? Mul ükskõik, mis sulle meeldib või ei meeldi. Mulle näiteks ei ole kunagi lollid mehed meeldinud sõltumata nende pikkusest. Loll mees on kohutav loodusnähtus, kahjuks on neid liiga palju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mis asi see ometi paneb neid kauneid, pikki ja sihvakaid naisi oma lühemaid suguõdesid põlastavalt “punnideks” kutsuma?

kas te end oma kaasasündinud valge nahavärvi pärast mustanahalisest paremaks peate?
see lühikeste inimeste “punnideks” nimetamine on rassismiga üsna samal tasemel.

oma pikkuse osas ei saa meist keegi midagi ära teha, see on just nii, nagu geenid on määranud. samamoodi, nagu nahatoon või silmavärv.
kas asi, mille heaks sa ise sugugi pingutanud ei ole, on ikka see, mille tõttu teistesse põlastavalt suhtuda?

Absoluutselt nõus, ka mulle jäi see “punn” ja “punnivinn” väga ebameeldivalt silma. Samas peab ütlema, et ega “volask”, “emakraana” ja mis see veel oligi? “paterdav hiigelamatsoon”? ka just meelitavalt ei kõla. Et siis tunudb sihuke paja ja katla teema olevat.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 90 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Pikka kasvu naised

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.