Esileht Ilu ja tervis Pilk läheb “ujuma”

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Pilk läheb “ujuma”

Milles võiksolla probleem? Nimelt on mul viimasel ajal väga tihti nii, et midagi lugedes või vaadates kaotan justkui fookuse ja pilt läheb ujuma / vajub ära. Umbes nagu siis, kui uneledes tegelikult mitte midagi vaadata, ehkki silmas on lahti. Saan muidugi seda kontrollida ja kohe pildi uuesti fookustada, aga millest selline tendents tulla võib? Laisad silmad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milles võiksolla probleem? Nimelt on mul viimasel ajal väga tihti nii, et midagi lugedes või vaadates kaotan justkui fookuse ja pilt läheb ujuma / vajub ära. Umbes nagu siis, kui uneledes tegelikult mitte midagi vaadata, ehkki silmas on lahti. Saan muidugi seda kontrollida ja kohe pildi uuesti fookustada, aga millest selline tendents tulla võib? Laisad silmad?

sest ei vaata ega loe vaid lihtsalt näed seda teksti või pilti ja mõte ei tule kaasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Silmalihaste koostöö küsimus, vt siin on natuke küll reklaamivas kontekstis kasutatud, aga mõte on sama. Mul juhtus seda samuti, et alati väga hea nägemine olnud, aga ühel hetkel hakkas pilt häguseks ujuma ja tuli tahtega pingutada, et teravaks tagasi saada. Paar korda seal käisin, sain vana olukorra tagasi, tahtsin ka edasi käia, aga siis tuli koroona peale.

https://tartu.postimees.ee/2830715/head-silmad-igatsevad-head-trenni

Teisele kommenteerijale – jah, silmade sees on protsess sama, aga see “ujumine” tuleb siis, kui tegelikult tahaks ikkagi teksti lugeda, mitte unistada 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

võib-olla stress, ärevushäired ja mõte läheb hoopis mujale rändama ning sa ei suuda keskenduda, aga ise tajud justkui et pilk läheb ujuma

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Pilk läheb “ujuma”