Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pillid ja rasedus

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Pillid ja rasedus

Postitas:

Kasutan pille, 8kuud ja jäin rasedaks!?!?

olen 2020 augustist kasutanud pille, esimestega oli enesetunne halb, oktoobris vahetasin Harmoneti vastu, siis olin pikalt peavaludega hädas ja arst soovitas enne lisauuringuid pille vahetada, ehk beebipillidelt minna mini-pillidele. Seega tsüklivahetuse ajal, nii nagu arst seletas, hakkasin vôtma hoopis Delamonie pille. Peavalud ei kadunud, lisanud ainult erinevaid kõrvalmõjusid ning ootasin pingsalt, et tagasi Harmonetile kinna kuid seda ka ikka tsüklivahetuse ajal jne. Ja mina ei tule on päevad. Pillidega on mul päevad nagu kellavärk olnud. Vahest on päevade asemel n-ö ainult määrimine olnud na olen siis testi teinud kuid alati negatiivne(enda rahustuseks). Ootasin pikisilmi, et saaks vanadele pillidele minna ja kuna taas päevi ei olnud, siis tegin testi, mis oli positiivne. Triibud olid väga tugevad. Tegin kohe mitu testi ja kõik positiivsed…

Mu hämming ja shokk on suured. Kuidas on see võimalik? On kellelgi kogemusi?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jäin ka rasedaks pillidega aga see oli tegelikult mu oma süü, sest olin vanemalt lapselt viiruse külge saanud ja kuigi oli paha olla ja oksendasin paar korda siis lisakaitset ei kasutanud – ei tulnud isegi selle peale. See laps on nüüd juba 11a, mis sellest tuli.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kahjuks ei ole pillid 100% kindlad kunagi. Jäin ise nooruses pillidega rasedaks ning tean paljusid, kes jäänud.Ise olin siis alaealine veel ning tollaaegne partner oli täielikult vastu lapse saamisele. Siiamaani, 10 aastat hiljem, kahetsen, et otsustasin selle raseduse katkestada. Viimased kolm aastat üritanud tulutult rasestuda ja arvan, et suur roll selles ongi nooruses tehtud abort.

Soovitan esmalt pöörduda naistearstile ning teha kindlaks raseduse suurus.

Nagu öeldakse siis pisike hing valib oma vanemad alati ju millegipärast ta soovib väga Teie juurde tulla 🙂

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minipille tuleb piinliku täpsusega ühel ja samsl ajal võtta. Ei ole tund siia või sinna.

Kindel, et nii käis?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutvusringkonnas kaks on rasedaks jäänud vaatamata sellele, et kasutasid vahendeid. Ühel oli spiraal ja teisel plaaster

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minipille tuleb piinliku täpsusega ühel ja samsl ajal võtta. Ei ole tund siia või sinna.

Kindel, et nii käis?

Ei ole küll nii, ise kasutan minipille ja ei võta piinliku täpsusega. Juhendis ka kirjas, et 12h jooksul ei vähene toime. Tuleb lähtuda konkreetsest ravijuhendist, mis pillidega kaasas on. Delamonie juhendis igatahes kirjas, et 12h jooksul ei vähene toime.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 22:25; 02.05 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Delamonie pillid on ju igapäevased, nendega ei käigi päevi nagu teisega.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 13:54; 02.05 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aa, aga vba kuidas rasestuda said ongi see, et jäid päevi ootama, aga mulle öeldi, et kui pille võtad ja tahad vahetada, siis tuleb kohe järgmisel päeval lihtsalt uusi võtma hakata, mitte päevi ootama jääda. Ja paljud olid esimese korral võtmisega hädas, sest öeldi ka 2kuud peale sünnitust saab pille võtta, osad ei saanudki võtmisega alustadq, sest päevade ootamisega said hoopis triibud, kes siis sexiga nii kaua oodata jõuab eriti kui levib arvamus, et imetamisega nagunii ei jää, aga see on vale, aga mul ei tulnud päevad peale sünnitust kunagi enne 6kuud tagasi, siis hakkasin kohe võtma, kui 2kuud täis sai sünnitamisest ja esimesed 7päeva määris ainult ja peavalud ja raseduse tunne oli mõni kuu, kuid see pidi üle minema, kui keha on pillidega harjunud ja nüüd ongi korras pole halba tunnet peal enam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 13:54; 02.05 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aa, aga vba kuidas rasestuda said ongi see, et jäid päevi ootama, aga mulle öeldi, et kui pille võtad ja tahad vahetada, siis tuleb kohe järgmisel päeval lihtsalt uusi võtma hakata, mitte päevi ootama jääda. Ja paljud olid esimese korral võtmisega hädas, sest öeldi ka 2kuud peale sünnitust saab pille võtta, osad ei saanudki võtmisega alustadq, sest päevade ootamisega said hoopis triibud, kes siis sexiga nii kaua oodata jõuab eriti kui levib arvamus, et imetamisega nagunii ei jää, aga see on vale, aga mul ei tulnud päevad peale sünnitust kunagi enne 6kuud tagasi, siis hakkasin kohe võtma, kui 2kuud täis sai sünnitamisest ja esimesed 7päeva määris ainult ja peavalud ja raseduse tunne oli mõni kuu, kuid see pidi üle minema, kui keha on pillidega harjunud ja nüüd ongi korras pole halba tunnet peal enam.

Mina hakkasin peale sünnitust pille võtma, kui käisin sünnitusjärgses kontrollis (2 kuud pärast sünnitust) ja ei öeldud küll, et oota päevade hakkamiseni? Lihtsalt omale sobival ajal alustad pillide võtmisega. Senikaua saab seksida ka teiste kaitsevahenditega, et ei rasestuks ju, või mis mõttes, et kes see jõuab nii kaua oodata, et seksima saaks hakata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 22:25; 02.05 17:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pillid ja rasedus