Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: .

Postitas:

.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole mitte mingeid kõrvalmõjusid. olen ka lugenud, et pillide ajal on “päevad” üldse mõttetud ja vaevavad keha.
aga liiga pikalt igaks juhuks edasi ei lükkaks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vahel harva võib, nt reisi ajaks või pulmad jne. Ei ole kõrvalnähte olnud, päevad hakkasid järgmise lehe lõpped3s, st mingit läbimurdeveritsust polnud.

Aga kindlasti on kõik inimesed erinevad, ei tasu seda unustada????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lükkasin aasta aega edasi nii, mitte midagi ei juhtunud. Lõpetasin, sest retseptide tihedam uuendamine muutus tüütuks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teinud ja kõik sujus. Isegi infolehel peaks ju olema kirjas see viis, kuidas toimida, kui tahad päevi nihutada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajaviite teema? Rohkem nagu tervise rubriiki kuuluv.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühiajaliselt edasi lükates mingeid kõrvalnähte tekkida ei tohiks. Enda kogemusest, sain 2 lehte järjest võetud ja kolmanda keskel hakkasid päevad ise, kasutan ka kõige lahjemaid pille. Lastel kel liiga vara päevad hakkavad lükatakse isegi mitu aastat edasi igapäevase pillide söömisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ütles naistearst, et pilliga pole need niikuinii õiged päevad, seega paar korda aastas on täiesti ohutu päevasid edasi lükata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan minipille (Cerazette) ja mul pole nendega üldse päevi. Juba mitmendat aastat kasutan. Megarahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teinud korduvalt ja ei mingeid kõrvalnähte, päevad hakkasid pärast järgmise paki lõpetamist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vahel harva võib, nt reisi ajaks või pulmad jne.

Tõsi, aga igaks juhuks ei prooviks seda esimest korda teha iseenda pulmade ajal.
Äkki just juhtub olema see inimene, kellel peaks kõrvalnähud tekkima ja oleks oma pulmas siis kõhuvalust kõveras

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )