Esileht Ilu ja tervis Pillidega päevade “edasi lükkamine”

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Pillidega päevade “edasi lükkamine”

Postitas:

Kuna ise pole kunagi pille kasutanud, aga olen kuulnud, et nendega saab ka päevade algust edasi lükata, siisnüüd endal häda majas! Kuna päevad satuvad just ajale, mis on väga väga ebamugav, kuna viibin ühel mitmepäevasel üritusel ja päevad on viimane asi mis seal vaja. pole ka võimalusi väga ennast pesta :(. Olen kuulnud, et mõned lükkavad pillide võtmisega mõned päevad päevade algusi edasi. on targemaid, kes oskavad anda infot, mis pillidega ja kuna neid siis võtma peaksin hakkama. Tänud ette!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selleks pead pille kasutama pidevalt, st. vähemalt 1-2 kuud enne SUURT SÜNDMUST. Edasi saad nö. päevi lükata siis, kui võtad lihtsalt 2 lehte pille järjest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 18:48; 13.05 00:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mitte mõned päevad edasi, vaid üks kuu jääb lihtsalt vahele. võtma pead hakkama kuu aega varem, eelmiste päevade esimesel päeval.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 18:53; 13.05 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Selleks pead pille kasutama pidevalt, st. vähemalt 1-2 kuud enne SUURT SÜNDMUST. Edasi saad nö. päevi lükata siis, kui võtad lihtsalt 2 lehte pille järjest.[/tsitaat]No ega ikka ei pea küll kuid varem alustama. Minul oli plaaniline opp ja kalendri järgi vaatasin ,et päevad satuvad samale ajale. Päevadega aga oppi ei tehta. Seega täpselt 5 peva enne oppi hakkasin võtma pille (ma muidu ei kasuta mingeid ras.vastaseid vahendeid). Kogu haiglasoleku aja võtsin tabeltte, kokku siis 10 päeva. Koju jõudes ei võtnud enam ja üks päev hiljem algasid päevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
No ega ikka ei pea küll kuid varem alustama. Minul oli plaaniline opp ja kalendri järgi vaatasin ,et päevad satuvad samale ajale. Päevadega aga oppi ei tehta. Seega täpselt 5 peva enne oppi hakkasin võtma pille (ma muidu ei kasuta mingeid ras.vastaseid vahendeid). Kogu haiglasoleku aja võtsin tabeltte, kokku siis 10 päeva. Koju jõudes ei võtnud enam ja üks päev hiljem algasid päevad.[/tsitaat]

Sinu tervis, eks sa ise tead, mis teed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 18:48; 13.05 00:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina hakkasin pille tarvitama, oli mul veritsus/määrimine esimesed kaks nädalat. Niiet pikemalt peakski võtma neid enne sellepärast, et esimesel kuul su keha alles harjub teistsuguse hormonaalse tasemega ja võib käituda ettearvamatult.

Pille võetakse 3 nädalat ja peetakse siis 1 nädal pausi, selle pausi ajal algavad päevad. Päevi saab vahele jätta nii, et võtad kaks tabletilehte järjest, pausi ei jäta.

Mina soovitakse selle suvise ürituse ajaks hoopis tampoone, sest hormoontasemega mängimine ainult suveürituse ajaks ei ole ka kuigi tervislik. Iseasi kui plaanid pille edaspidi võtma jääda pikemaks ajaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
No ega ikka ei pea küll kuid varem alustama. Minul oli plaaniline opp ja kalendri järgi vaatasin ,et päevad satuvad samale ajale. Päevadega aga oppi ei tehta. Seega täpselt 5 peva enne oppi hakkasin võtma pille (ma muidu ei kasuta mingeid ras.vastaseid vahendeid). Kogu haiglasoleku aja võtsin tabeltte, kokku siis 10 päeva. Koju jõudes ei võtnud enam ja üks päev hiljem algasid päevad.[/tsitaat]
kas sulle narkoosi ei tehtudki siis? plaanilise op-i puhul ei tohi kuu enne ja pärast kasutada mingeid hormonaalseid rasedusvastaseid vahendeid tromboosiriski tõttu.
peale selle on selline 10-päevane tabletivõtmine lihtsalt lollus, milleks organismile selline sassilöömine ja stress?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 18:53; 13.05 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
No ega ikka ei pea küll kuid varem alustama. Minul oli plaaniline opp ja kalendri järgi vaatasin ,et päevad satuvad samale ajale. Päevadega aga oppi ei tehta. Seega täpselt 5 peva enne oppi hakkasin võtma pille (ma muidu ei kasuta mingeid ras.vastaseid vahendeid). Kogu haiglasoleku aja võtsin tabeltte, kokku siis 10 päeva. Koju jõudes ei võtnud enam ja üks päev hiljem algasid päevad.[/tsitaat]Millist rumalust küll mõned inimesed oma tervisega teevad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Pillidega päevade “edasi lükkamine”

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.