Esileht Ajaviite- ja muud jutud “Pilvede all” uus hooaeg

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: “Pilvede all” uus hooaeg

Postitas:
Kägu

No küll on kahju, et Kertu nii totakaks on tehtud seal sarjas. Võtku ometi see Andres tagasi, nad olid ju palju õnnelikumad kui hullu Erikuga. Kas keegi muidu teab, miks Piretit enam mitmendat hooaega pole? Läks ära välismaale, aga miks, kas näitleja ei tahtnud osaleda? Pisut üheülbaliseks kisub.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kusjuures mina ei arva, et Kertu on totakaks tehtud, ma pigem mõlgutan mõtteid, et kas Sammul mängib Erikut kuidagi valesti, erinevalt kui käsikirjas on ette nähtud? Ma ei kujuta ette, et selline mees, keda Sammul ekraanil näitab, oleks selline naistemagnet, et mõistus kaob. Saaks veel aru, kui tegu oleks testosterooni täis mehega, sellistele on loodus ise andnud naisi hulluks ajava sarmi, aga Sammuli Erik on ju pigem mingi ossam-tossam, ei saa endaga hakkama, ei saa naistega hakkama, kuidas paganat need naised küll tema järele jooksevad kogu aeg? Ehk siis mina näen viga hoopis Eriku tegelaskuju loogikas, mitte Kertus.
Igavaks kisub? Minu arust selle seriaali üks võlusid on rutiinsus. Ei pea kogu aeg midagi juhtuma, argielu jälgida on teinekord palju toredam, kui ootamatult välja ilmuvaid õdesid, emasid, lapsi, surnud armukesi ja taaskohtunud sugulasi.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ma olen kõik need aastad mõtlenud, et kuidas saab üks naine selline igav kuivik ja tuim tükk olla…

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See Andres on ju seal puhta lontu, muud ei midagi. Enesekindlusetus, otsustusvõimetus, alaväärsuskompleksides ja ei tekita üldse usaldust. Otsigu kõigepealt omale selline töö, millega on igal õhtul kodus pere juures. Ja noh, elus ei võtaks sellist tagasi, kes läks teise tuttava naise juurde ja sedasi jauras ja kättemaksu tegi. Inimese tegelik loomus tuli ilusti välja ja sellisest parem eemale hoida. Ei saa talle pere kõige tähtsam olla ka, kui on valinud sellise töö ,kus on kaua ära ja järjepidevalt muudkui aastast aastasse ajab seda joont. Ma ütleks, et ei kumbki, vaid hoopis keegi kolmas oleks targem otsus 🙂

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest on veidraim see, et ära on unustatud üks Erikuga seotud olulisim asi: ta on ju mõrvar! Tappis ju oma punapäise pruudi ära (Miks ta ülde kinni ei läinud?). Pole absoluutselt tõepärane, et psühholoogist Kertu paneks pesuehtsa psühhopaadi ja mõrtsukaga lävides enda ja oma lapsed ohtu.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest on veidraim see, et ära on unustatud üks Erikuga seotud olulisim asi: ta on ju mõrvar! Tappis ju oma punapäise pruudi ära (Miks ta ülde kinni ei läinud?). Pole absoluutselt tõepärane, et psühholoogist Kertu paneks pesuehtsa psühhopaadi ja mõrtsukaga lävide enda ja oma lapsed ohtu.

Jah, täpselt.
Kinni ei läinud Erik ju seepärast, et tunnistati süüdimatuks ja läks ravile – kas ei olnud nii?

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole absoluutselt tõepärane, et psühholoogist Kertu paneks pesuehtsa psühhopaadi ja mõrtsukaga lävide enda ja oma lapsed ohtu.

On, on tõepärane. Psühholoogiks ja psühhiaatriks õpivadki sageli kiiksudega (ise abi vajavad) inimesed. Kertu on ju nii-niiii tundeline, loogika ja reaalsus ei oma temale tähtsust.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Erik ei tapnud ju, see Riina hoopis.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No küll on kahju, et Kertu nii totakaks on tehtud seal sarjas. Võtku ometi see Andres tagasi, nad olid ju palju õnnelikumad kui hullu Erikuga. Kas keegi muidu teab, miks Piretit enam mitmendat hooaega pole? Läks ära välismaale, aga miks, kas näitleja ei tahtnud osaleda? Pisut üheülbaliseks kisub.

Inga Lunge tahtis puhata, ei soovinud enam osaleda seriaalis. Alguses oli mõte et jääb auto alla vms, hukkub, aga siis Kirss mõtles ümber et ehk mõne aja pärast soovib I.L uuesti liituda seriaaliga ja nii ta nö välismaale saadeti.
Nii lugesin mina ühest Kirsi intervjuust.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Erik ei tapnud ju, see Riina hoopis.

ma mäletan, et oli enesetapu teinud 🙂

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu meelest oli ka enesetapp. Erik kindlalt ei tapnud, rääkis, et sattus peale, kui oli juba surnud ja asitõendid mu meelest olid ka sellised, seepärast ei läinudki kinni. Kahjuks mul on haugimälu ja ma detaile ei mäleta. Mulle küll ei meeldi argielu jälgida ja eriti ei meeldi mulle see, et kui seal juhtubki midagi, siis enamasti me ainult kuuleme sellest, mitte ei näe sündmusi ekraanilt. Vähemalt vanasti oli nii, kui ma seda seriaali veel vaatasin. Pärast filmi teleesilinastuse nägemist ma lõpetasin selle ära, nüüd hakkasin selle hooaja esimest osa vaatama, aga oli liiga uinamuina, jätsin pooleli. Andres vaeseke on na vanaks jäänud.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Erik tekitas ju Kertule kunagi segaseks jäänud joobe/uinutamise.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

miks Piretit enam mitmendat hooaega pole? Läks ära välismaale, aga miks, kas näitleja ei tahtnud osaleda?

Ise ju vingusite koguaeg, et nii nõme tegelaskuju ja nii halb näitleja.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

miks Piretit enam mitmendat hooaega pole? Läks ära välismaale, aga miks, kas näitleja ei tahtnud osaleda?

Tegelikult ju ongi. Minu meelest on seriaal palju vaadatavam ilma selle Pireti hauataguse hääle soigumiseta.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pidevalt teda jah ei taha, aga nad võiks tal seal X maal külas käia või vähemlt rääkida mis ta teeb ja kuidas läheb. Selle üle saaks ju palju heietada. Ja seda üliodavalt! Oleks ikka huvitavam kui Kertu 2 kolemeest. Nii peen mimm ja sellised pössud mehed, võeh!
See Simmul/Sammul ei ole ju tegelikult inetu, miks ta seal alati selline sagris peab välja nägema?

+5
0
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud “Pilvede all” uus hooaeg