Esileht Kodunurk Pimendavad kardinad

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Pimendavad kardinad

Postitas:

Kust e-poest olete tellinud pimendavad kardinad ja olete käänud rahule, et on kvaliteetsed aga hind mõistlik?

Kas hansapostist on keegi tellinud? Kuidas seal kvaliteer?

Vaja kardinaid nüüd varsti kiiremas korras tellida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jysk’ist tellisin, suveks ja olen rahul.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korra käisin hansaposti kaupluses Tallinnas Järve keskuses neid pimendavaid vaatamas-katsumas. Need olid nii kohutavalt kehvasti õmmeldud, et isegi kui see pimendamise kvaliteet hea on, ma neid ikkagi ei soovinud.

Tellisin hoopis Veepisarast pimendavad rulood, mis on akna pool ja siis peal on tüllkardin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 08:26; 25.07 00:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taaskasutus poodidesse tasub vaadata, kui sobrada viitsid. Sain pimendavad kardinad 6 euriga, vaid läbipesemis vaev.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitu aastat kasutuses Hemtexist ostetud ja rahul.
Nad oma FBi seinal annavad ka vahel sellele tootegrupile suurema allahindluse – Eestis neil e-poodi pole, aga ettekujutuse saab Soome/Rootsi lehelt.

<ahref=”https://www.hemtex.fi/verhot/pimennysverhot/”&gt;

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hansapost tundub jama. Mul on laste tubades Jyski omad ning väga rahul selle hinna eest, ostsin vist 13 eur tk (soodukas+sooduskood).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ka jyski 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on hansapostist ostetud ja ma olen rahul.
Ma ei ole muidugi väga pirtsakas ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikka aega plaanin ka omale osta, aga ei suuda otsustada, kas osta pimendav ruloo ja siis tüll ning õhemad külgkardinad – no lihtsalt ilu pärast või ikka paksud pimendavad kardinad. Sügisel ostan kindlasti.
Ma olen pisut allergik, kangaid pesen, aga need pimendavad kardinad on erinevad – ühtedel mõlemad pooled samasugused, teistel tagumine pool valge, n-ö vakstu. Kuidas pesete?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikka aega plaanin ka omale osta, aga ei suuda otsustada, kas osta pimendav ruloo ja siis tüll ning õhemad külgkardinad – no lihtsalt ilu pärast või ikka paksud pimendavad kardinad. Sügisel ostan kindlasti.

Ma olen pisut allergik, kangaid pesen, aga need pimendavad kardinad on erinevad – ühtedel mõlemad pooled samasugused, teistel tagumine pool valge, n-ö vakstu. Kuidas pesete?

Need, millel tagumine pool valge, need on täispimendavad. On veel need, millel õue poole jääb hõbedane, need peaksid päikesesoojust ka tagasi peegeldama. Ma polegi lapse toas aru saanud, kas täidavad seda funktsiooni.

Aga ma ise pole kunagi neid ruloosid üleni pesnud. Siis vaid niiskega teinud kui nt kärbes sinna täpi lasknud.

Nüüd ma enam kuangi ei pane neid ruloosid, mis akna vastas on. Eriti hull veel siis, kui on need rulood, millel liistud ja siis kangas on seal liistu ja aknaklaasi vahel. Ma ei viitsi otsida, kuidas neid nimetatakse. Meil igatahes hakkas sellsitel ruloodel aknapoolsesse külge hallitus tekkima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 08:26; 25.07 00:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige parema effekti annavad pimendavad kardinad, mis on seinast seina ja maast laeni. Tellisime ise http://www.solarestuudio.ee ja tehti meile meeldivast kangast ning pimendav vooder taga. Väga ilusad ja täidavad funktsiooni hästi.

+1
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ostsin Bauhausist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siksakist tellisin, sest seal saab valida ka mõõtu. Päris üleöö kiiresti sealt nüüd küll ei saadeta, aga on kvaliteetsed, kenad ja pimendavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd ma enam kuangi ei pane neid ruloosid, mis akna vastas on. Eriti hull veel siis, kui on need rulood, millel liistud ja siis kangas on seal liistu ja aknaklaasi vahel. Ma ei viitsi otsida, kuidas neid nimetatakse. Meil igatahes hakkas sellsitel ruloodel aknapoolsesse külge hallitus tekkima.

Probleem ei ole ruloodes vaid kehvas ventilatsioonis. Kui ventilatsiooniga midagi kapitaalsemalt ette võtta ei õnnestu, siis hoia aknaid mikrotuulutusel ja õhuta korralikult tube.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on Ikea omad. Olen rahul. Pesen tavaliselt pesumasinas 40 kraadiga.

Normaalselt pikad on ka, et ei jää põrandale valgusvahet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul läks rulooga tuba liiga  umbeseks. Kardinaga õhk ikka liigub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pikka aega plaanin ka omale osta, aga ei suuda otsustada, kas osta pimendav ruloo ja siis tüll ning õhemad külgkardinad – no lihtsalt ilu pärast või ikka paksud pimendavad kardinad. Sügisel ostan kindlasti.

Ma olen pisut allergik, kangaid pesen, aga need pimendavad kardinad on erinevad – ühtedel mõlemad pooled samasugused, teistel tagumine pool valge, n-ö vakstu. Kuidas pesete?

Rulooga on see jama, et kui ta on akna küljes ja suvel teed akna ööseks lahti, siis tuleb sealt ju valgus ka sisse, valged ööd nagu meil on. Kui ruloo on aknaaugu ees, siis on ta nagu kilekott, ei lase õhku läbi ja akna külje pealt täiesti lahti tegemine kuumalaine ajal võimatu. Pikk laest maani  kardi pimendab kõige paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rulooga on see jama, et kui ta on akna küljes ja suvel teed akna ööseks lahti, siis tuleb sealt ju valgus ka sisse, valged ööd nagu meil on. Kui ruloo on aknaaugu ees, siis on ta nagu kilekott, ei lase õhku läbi ja akna külje pealt täiesti lahti tegemine kuumalaine ajal võimatu. Pikk laest maani  kardi pimendab kõige paremini.

Pimedav kardin on ju ikkagi selline tugevamast materjalist ja raske. Kui see on samuti aknaava ees, siis ei liigu ka õhk sealt ei läbi ega külgede pealt.

Pimendavate voldikkardinatega on aga hoopis selline probleem, et äärtest paistab valgus ikka sisse. Parem kui mitte midagi, muidugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on aastaid tagasi ostetud pimendavad rulood – on ok. Ja sel talvel sai ostetud need (teist värvi) https://www.jysk.ee/herta-kardin-140×245-112617-ee.html.

Kuidas neid pestakse ei tea :). Vanasti olid tavalised kardinad, pesin 2-4 x pesumasinas, kuidas nendega käituma peaks ei tea.

Ahjaa, need kardinad blokivad päikese ära küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikea Blåhuva. Megarasked, langevad ülimalt ilusti. Olen väga rahul. Kui seinavärviga tumesinine sobib, siis hea valik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pimedav kardin on ju ikkagi selline tugevamast materjalist ja raske. Kui see on samuti aknaava ees, siis ei liigu ka õhk sealt ei läbi ega külgede pealt.

Minul need Ikea pimendavad kardinad. Kõige odavamad ja need on küll tüllkardinatega sama kerged. Liiguvad akna ees täitsa piisavalt.

https://www.ikea.com/fi/fi/p/bengta-pimennysverho-1-pituus-sininen-50454456/

Ma küll, ei tea, kas neid Eesti Ikeas valikus on.

Ruloodega on küll see jama, et tekib tuulega kas vaakum(kui on läbi maja/korteri tuuletõmme) või laperdavad ees ja siis läheb see all olev raskuspulk katki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Kodunurk Pimendavad kardinad