Esileht Kodunurk Pimendavad rulood mootoriga

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Pimendavad rulood mootoriga

Postitas:

Tere!

Mul küsimus, tahaksin enda valmivasse majja mootoriga rulood panna. Kuna tegu on trepipealse aknaga, siis mõtlesin, et hea oleks panna mootori ja puldiga, ei pea iga kord tooli otsa ronima, et rulood kinni/lahti teha. Mis arvate, kas need peavad vastu? On kellegil kodus? Ja palju need umbes maksta võiksid?
Siis tean, kas hakkan üldse endale akna äärde juhet tõmbama või.

Tänud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ruloo nööri saab ju päris madalale panna, need on ikka suure varuga. kas ikka ei piisa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka ise sellele mõelnud, ei tohiks eriti kallis olla ka, tasub ilmselt otse kuskilt firmast küsida (nt http://motiva.ee/)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need saab ühendada ka targa kodu lahendusega ja juhtida nutitelefoni kaudu. Pole midagi keerulist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin enda omad umbes aasta tagasi ühest Saue firmast. Töötavad täitsa kenasti. Kahjuks mobiiliga ei saa ühendada nagu eelmine kägu kirjutas, kuid pult on olemas ja sellest piisab 🙂 Hind oli enam vähem, eks ta kallim ikka on, kui tavalisel rulool. Ja juhtmed peaksid tõmmatud olema, siis on odavam, sest mul pidi veel aku vahele panema. Igal juhul küsi sealt http://www.ewp.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Välismaal on need valdavad, nt Belgias on pea kõigil eramajadel need mootoriga (neil veel välised metallrulood, üksiti turvakardin, päikesekaitse, täielikult pimendada on ka võimalik, vanematel majadel on ikka n66riga ka). Väga mugav kasutada, mõnus et ei pea n66ri otsas rippuma kogu aeg. Harjusin nendega nii ära ja igatsen taga, Eestis pole isegi uutel majadel neid märganud.
Muidugi on ka mootorajamiga tekstiilist ruloosid, kui sa neid mõtlesid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 10:59; 18.10 20:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Välismaal on need valdavad, nt Belgias on pea kõigil eramajadel need mootoriga (neil veel välised metallrulood, üksiti turvakardin, päikesekaitse, täielikult pimendada on ka võimalik, vanematel majadel on ikka n66riga ka). Väga mugav kasutada, mõnus et ei pea n66ri otsas rippuma kogu aeg. Harjusin nendega nii ära ja igatsen taga, Eestis pole isegi uutel majadel neid märganud.
Muidugi on ka mootorajamiga tekstiilist ruloosid, kui sa neid mõtlesid.

Aga millal neid väliseid kasutatakse? Kas päeval ära minnes või öösel ka? Huvitav, kas need on vajalikud suure kuritegevuse pärast (mainisid, et enamikel eramajadel on)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad on lihtsalt harjunud ja see nagu “standard”. Koht, kus ma elasin küll kriminaalsusega ei hiilga, seega mitte põhifunktsioonina nagu turvakardin, pigem nt et päeval päike maja kuumaks ei kütaks. öösel on väga hea sellega magada, palju parem kui tekstiilist siseruloo, isegi pimendav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 10:59; 18.10 20:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Pimendavad rulood mootoriga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.