Esileht Koolilaps Pinal

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Pinal

Postitas:

Kes nüüd sügisel uue pinali ostnud, millise ostsite? Laps läheb 1. klassi, tal ei ole erilisi soove, ainuke soov, et poleks multika- või mingite muude loomade või piltidega, tahab mustrilist. Seega Elsad, TopModelid ja need ninadeta tüdruku piltidega pinalid on valikust väljas.

Käisin Apollos, Prismas, Selveris, valik enavähem sama. Kas keegi oskab soovitada mõnd mitte nii mainstream poodi kuhu vaadata, kus võiks valik teistugune olla? Ise mõtlen box-tüüpi pinalis suunas, sest ma ei usu et mu kärsitu loomuga tüdruk hakkaks kõiki pliiatseid ja vildikaid ükshaaval vahedesse toppima. Esmased kirjutusvahendid veel, seega mõned kummid oleks hea, aga üks suur lahter võiks ikka ka olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.08 08:56; 30.08 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

näiteks https://charlot.ee/otsi/?s=Pinal&gclid=CjwKCAjwq57cBRBYEiwAdpx0vU2GJPciaPoqpTcCwc3K9zGV_-_38i4iAPIaUjIzW3GdDdLaj1zH5RoC54EQAvD_BwE

tasub vaadata kontoritarvete poode, nii palju kui neid veel üldse eksisteerib.

Muide, pinalitest rääkides, ma pidin pikali kukkuma, kui nägin MILLISEID pinaleid tehakse. mitme “leheküljelised” või kuidas neid nimetatakse, 10 cm paksud, kaaluvad tühjalt juba ligi pool kilo…ja siis kurdetakse, et koolikotid on rasked, sest asju palju 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil üks nendest:
https://pood.minulaps.ee/et/a/herlitz-be-bag-cube-pinal-erinevad-varvid-uus

Paar kummi on kaane küljes, muidu tavaline box.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.08 11:22; 30.08 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps oleks samuti soovinud ilma kummidega pinalit, aga meil oli kohustuslik see kummidega pinal. Soovitan vaadata kirjatarvete ning ka raamatupoodidesse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil üks nendest:

https://pood.minulaps.ee/et/a/herlitz-be-bag-cube-pinal-erinevad-varvid-uus

Paar kummi on kaane küljes, muidu tavaline box.

unustasin mainida, et ostsin vist Apollost, kui õigesti mäletan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.08 11:22; 30.08 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps oleks samuti soovinud ilma kummidega pinalit, aga meil oli kohustuslik see kummidega pinal. Soovitan vaadata kirjatarvete ning ka raamatupoodidesse.

jah, meil oli ka soovitatavalt kohustuslik või kohustuslikult soovitatav. eks nad õpivad oma asju korras hoidma ja teine aspekt on see, et tunni ajal üht konkreetset asja võttes ei teki nii palju teisi häirivat müra. lapse jaoks on ka lihtsam – kui kõik vahed on täis, siis järelikult on kõik vajalikud asjad kaasas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Kammisin jälle poode, no ei leia ideaalset.
Ma tahaks sellist kus om kummid aga see suur sahtel ikka ka. Need raamatu moodi on sellised, et ilma kummide vahele panemata ei saagi kasutada, sest nad käivad nii laiaks lahti. Ma ei leia et kustukumm, joonlaud peaksid tingimata kummi vahel olema. Õnneks koolis ainuke nõue, et köik asjad pinalisse mahuks.

Walkeri pinalid meeldisid isegi, aga olid Apollos 22 euri. Okei, las olla siis, aga ma ju ei tea.. pärast ikkagi ei sobi või on kõikidel teistel teistsugused vms..
https://taska-bolt.hu/wp-content/uploads/2018/02/49164_151_3.jpg

Lastekasvatamine on suur ja raske töö aga kes oleks uskunud, et pinali ostmine selline väljakutse on 😮

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.08 08:56; 30.08 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.byroomaailm.ee/pood/kontoritarbed/koolikotid/pinalid/pinal-coocazoo-pencildenzel-bruch-camou-k0070882 Mu lastel sellised, vajadusel saab selle kummidega lapaka ka eemaldada, kui ei taha seda kaasas kanda (minu omad ongi ära võtnud, nii et alles on ainult “box”), pinali valisin pikkuse järgi, et 20cm-ne joonlaud ka sisse mahuks, teised analoogsed olid lühemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks Coocazoo pinalitele on selline äravõetav kummidega lapats ka Target pinalitel (Büroomaailm, leidub ka mujal). Täitsa arvestatav ja mõneti ka uudne valik pinaleid oli suve keskel ka K-Rautas, palju seal alles on, ei tea. Sealgi oli üks selline lapatsiga. Hinnad olid ka head.
Enda laps tahtis BeBag kõige lihtsamt box-tüüpi pinalit, samuti 1.kl läheb. Mina õpetajana ei lubanud raamatu-tüüpi osta, sest näen, et lapsed ei jõua pliiatseid tagasi panna, lisaks ei mahu sinna kogujaga teritaja. Paljud laotavad oma suure pinali laialt lahti ja pool lauda kaetud. Meil pinalis lahtiselt ainult 6 pliiatsit, ei mingit klõbistamist.

PS! Õpetaja ega kool ei saa NÕUDA teatud tüüpi pinalit, koolikotti vms. EI saa. Siis ostku kool ise kõigile samasugused pinalid ja jätku need kooli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just kiidan kummidega raamatu tüüpi pinalit. Kodus on box tüüpi pinal värvipliiatsite jaoks. Poiss on kärsitu iseloomuga ja päris korralik kolin tekib, kui ta sealt pliiatsit otsib. Minule tundub see karbist otsimine palju frustreerivam, kui kummi vahelt võtta ja tagasi panna. Ja ma ei kujuta seda müra ette, kui 28 last samamoodi pliiatseid otsivad 😀 Vahel, kui kunsti tund on viimane, on küll lõpuks pliiatsid niisama pinali vahele pannud ja koju ära tulnud. Aga siis järgmiseks päevaks seab jälle korda. Kogujaga teritaja mahub ka pinalisse ära.

Aga jõudu valimisel. Ise valisime koolikotti päris pikalt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina isiklikult ei suutnud küll sundida end pliiatseid sinna kummide vahele toppima, igal juhul vedelesid need kogu aeg lahtiselt seal pinali vahel, kadusid sealt kotipõhka jne (minu ajal olid sellised seest kummidega ja krõpsuga kinnitatavad pehmed pinalid, mis alt ja ülevalt olid lahtised, äkki Linda tootis neid vmt). Samas mulle meeldib kord ja süsteem ning mind tohutult frustreeris see pliiatsite pidev kaos. Ometi ei tekkinud ka vanuse kasvades kunagi tundide vahel seda aega, et neid neetud kumme kasutada — see oli ikka hullult ebamugav, tüütu ja aegakulutav!

Ühesõnaga, mina oma isikliku kogemuse põhjal tungivalt soovitaks oma lastele ilma kummideta pinaleid. Reaalselt on mul sellega veel paar aastat aega
🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.byroomaailm.ee/pood/kontoritarbed/koolikotid/pinalid/pinal-suur-target-freak-out-komplekteeritud-fila-kirjutusvahenditega-tar21390-2

Siia mahub vajadusel lahtiselt ka asju panna

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa tavaline kahe lahtriga pinal on, umbes selline: http://www.kriisis.ee/allahindlus?id=759915

Sama pinaliga käis ka eelkoolis ja oli mugav, laps ütles, et ei taha suuremat või teistsugust. Ühes lahtris hoiab kääre, liimi, kustukat, pliiatsiteritajat, teises on harilikud ja värvipliiatsid. Rohkem tal sinna pole vaja panna, kuna rasvakriidid ja vildikad on koos värvide ja pintslitega klassis eraldi karbis, kus on kõik kunsti- ja meisterdamistarbed. Joonlaud peab olema 20 cm, see pinalisse ei mahu, on eraldi koolikotis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.09 13:43; 02.09 18:43; 02.09 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lastel on selline pinal (nagu lisatud lingil), tõesti mahukas, kummiga vahedesse saab paigutada pliiatsid, mida tihedalt vaja, kuid ruum on ka muudele asjadele nagu joonlaud jne.
https://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Big-pen-curtain-multifunctional-pencil-case-super-large-capacity-stationery-bags-box-new-year/1904747994.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dT4RzY7
Leidsin, et sellist pinalit saab osta ka siit Eestist
https://kuldnebors.ee/search/search.mec?pob_action=show_post&pob_post_id=81969645&pob_cat_id=10948&pob_link_type=mypost

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poiss on kärsitu iseloomuga ja päris korralik kolin tekib, kui ta sealt pliiatsit otsib. Minule tundub see karbist otsimine palju frustreerivam, kui kummi vahelt võtta ja tagasi panna. Ja ma ei kujuta seda müra ette, kui 28 last samamoodi pliiatseid otsivad ???? Vahel, kui kunsti tund on viimane, on küll lõpuks pliiatsid niisama pinali vahele pannud ja koju ära tulnud. Aga siis järgmiseks päevaks seab jälle korda. Kogujaga teritaja mahub ka pinalisse ära.

Mismoodi ta seda kolinat tekitab? Meelega kolistab, nagu protsess omaette, mitte et eesmärk oleks vajalikku värvi pliiats leida? Meil mängivad lapsed (7 a ja 5,5 a) kooli, mõlemal on kahe lahtriga pehme torujas pinal, võtavad sealt oma pliiatseid, pole mingit müra. Pliiatsid on ju kergest puidust ümbrisega, ei kolise, pinal on sisuliselt riidest, mitte plastist. Mingit hullu müra või lärmi sellega, et pliiatsit pinalist võetakse, küll ei teki (ma olen muidu müra suhtes väga tundlik ega kannata, kui lapsed millegagi kolksutavad, niisama mõttetult undavad jne, nii et kui sellega müra kaasneks, siis see suure tõenäosusega oleks mind häirinud). Vaatab pinalisse, näeb, kus umbes vajalik värv on, kas kohe peal või veidi allpool, sõrmed sisse ja ongi pliiats välja võetud. Ei ole vaja seal ju sobrada pikalt.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.09 13:43; 02.09 18:43; 02.09 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poiss on kärsitu iseloomuga ja päris korralik kolin tekib, kui ta sealt pliiatsit otsib. Minule tundub see karbist otsimine palju frustreerivam, kui kummi vahelt võtta ja tagasi panna. Ja ma ei kujuta seda müra ette, kui 28 last samamoodi pliiatseid otsivad ???? Vahel, kui kunsti tund on viimane, on küll lõpuks pliiatsid niisama pinali vahele pannud ja koju ära tulnud. Aga siis järgmiseks päevaks seab jälle korda. Kogujaga teritaja mahub ka pinalisse ära.

Mismoodi ta seda kolinat tekitab? Meelega kolistab, nagu protsess omaette, mitte et eesmärk oleks vajalikku värvi pliiats leida? Meil mängivad lapsed (7 a ja 5,5 a) kooli, mõlemal on kahe lahtriga pehme torujas pinal, võtavad sealt oma pliiatseid, pole mingit müra. Pliiatsid on ju kergest puidust ümbrisega, ei kolise, pinal on sisuliselt riidest, mitte plastist. Mingit hullu müra või lärmi sellega, et pliiatsit pinalist võetakse, küll ei teki (ma olen muidu müra suhtes väga tundlik ega kannata, kui lapsed millegagi kolksutavad, niisama mõttetult undavad jne, nii et kui sellega müra kaasneks, siis see suure tõenäosusega oleks mind häirinud). Vaatab pinalisse, näeb, kus umbes vajalik värv on, kas kohe peal või veidi allpool, sõrmed sisse ja ongi pliiats välja võetud. Ei ole vaja seal ju sobrada pikalt.

pliiatseid otsitakse paanilise kiirusega, sest õpetaja juba seletab tööülesannet. Otsivad 25-30 last korraga. Paljudel on pinalis veel hulk mittevajalikku kraami. See kolistamise mure tuleb just õpetajate jutust välja enamasti.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

(Ma ei tea kas on juba pakutud)
Sulle soovitan

https://astri.ee/charlot/pinal-belmil-335-76-purple-color-1533353632206/

https://pood.minulaps.ee/et/a/herlitz-be-bag-cube-pinal-erinevad-varvid-uus

https://mummi.ee/toode/pinal-kaanega-airgo-kamuflaaz-roosa/

https://pood.minulaps.ee/et/a/herlitz-2-luku-ja-2-taskuga-pinal-erinevad-varvid

Kõiki neid pinaleid on erinevaid värvi. Siin lisaks üks video ühest pinalist. Müüakse vist ka eestis.

Veel põnevaid leide, aga pole eestis:
https://m.aliexpress.com/item/32368137017.html
https://m.aliexpress.com/item/1959399627.html
https://m.aliexpress.com/item/32722712801.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poiss on kärsitu iseloomuga ja päris korralik kolin tekib, kui ta sealt pliiatsit otsib. Minule tundub see karbist otsimine palju frustreerivam, kui kummi vahelt võtta ja tagasi panna. Ja ma ei kujuta seda müra ette, kui 28 last samamoodi pliiatseid otsivad ???? Vahel, kui kunsti tund on viimane, on küll lõpuks pliiatsid niisama pinali vahele pannud ja koju ära tulnud. Aga siis järgmiseks päevaks seab jälle korda. Kogujaga teritaja mahub ka pinalisse ära.

Mismoodi ta seda kolinat tekitab? Meelega kolistab, nagu protsess omaette, mitte et eesmärk oleks vajalikku värvi pliiats leida? Meil mängivad lapsed (7 a ja 5,5 a) kooli, mõlemal on kahe lahtriga pehme torujas pinal, võtavad sealt oma pliiatseid, pole mingit müra. Pliiatsid on ju kergest puidust ümbrisega, ei kolise, pinal on sisuliselt riidest, mitte plastist. Mingit hullu müra või lärmi sellega, et pliiatsit pinalist võetakse, küll ei teki (ma olen muidu müra suhtes väga tundlik ega kannata, kui lapsed millegagi kolksutavad, niisama mõttetult undavad jne, nii et kui sellega müra kaasneks, siis see suure tõenäosusega oleks mind häirinud). Vaatab pinalisse, näeb, kus umbes vajalik värv on, kas kohe peal või veidi allpool, sõrmed sisse ja ongi pliiats välja võetud. Ei ole vaja seal ju sobrada pikalt.

pliiatseid otsitakse paanilise kiirusega, sest õpetaja juba seletab tööülesannet. Otsivad 25-30 last korraga. Paljudel on pinalis veel hulk mittevajalikku kraami. See kolistamise mure tuleb just õpetajate jutust välja enamasti.

Minu mõlemad lapsed eelistavad ka selliseid pinaleid, kus ei pea asju kummide vahele panema, läbiproovitud etapp ning sellega kaasnesid ka juba siin eelnevalt välja toodud probleemid- pliiatsid olid tihtipeale lihtsalt kotis laiali ja kõik asjad sh kogujaga teritaja ei mahtunud ära. Ka uued ostetud vildikad ei mahtunud üldse kummide sisse. Õpetajana kolinaprobleemi pole küll täheldanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poiss on kärsitu iseloomuga ja päris korralik kolin tekib, kui ta sealt pliiatsit otsib. Minule tundub see karbist otsimine palju frustreerivam, kui kummi vahelt võtta ja tagasi panna. Ja ma ei kujuta seda müra ette, kui 28 last samamoodi pliiatseid otsivad ???? Vahel, kui kunsti tund on viimane, on küll lõpuks pliiatsid niisama pinali vahele pannud ja koju ära tulnud. Aga siis järgmiseks päevaks seab jälle korda. Kogujaga teritaja mahub ka pinalisse ära.

Mismoodi ta seda kolinat tekitab? Meelega kolistab, nagu protsess omaette, mitte et eesmärk oleks vajalikku värvi pliiats leida? Meil mängivad lapsed (7 a ja 5,5 a) kooli, mõlemal on kahe lahtriga pehme torujas pinal, võtavad sealt oma pliiatseid, pole mingit müra. Pliiatsid on ju kergest puidust ümbrisega, ei kolise, pinal on sisuliselt riidest, mitte plastist. Mingit hullu müra või lärmi sellega, et pliiatsit pinalist võetakse, küll ei teki (ma olen muidu müra suhtes väga tundlik ega kannata, kui lapsed millegagi kolksutavad, niisama mõttetult undavad jne, nii et kui sellega müra kaasneks, siis see suure tõenäosusega oleks mind häirinud). Vaatab pinalisse, näeb, kus umbes vajalik värv on, kas kohe peal või veidi allpool, sõrmed sisse ja ongi pliiats välja võetud. Ei ole vaja seal ju sobrada pikalt.

pliiatseid otsitakse paanilise kiirusega, sest õpetaja juba seletab tööülesannet. Otsivad 25-30 last korraga. Paljudel on pinalis veel hulk mittevajalikku kraami. See kolistamise mure tuleb just õpetajate jutust välja enamasti.

Siis on ehk probleem hoopis õpetajas? Liiga kiiresti kõik, ei anna lastele aega. Kui eelmine aasta lapsele eelkooli jaoks pinalit ostsin, siis tema õpetaja soovitas pehmet ja torukujulist. Sama soovitasid ka paar sõbrannat, kes töötavad klassiõpetajana, ütlesid, et selle kummidega raamatpinaliga jäävad lapsed hätta.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.09 13:43; 02.09 18:43; 02.09 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

://www.jeva.ee/et/search?page=1&q=Pinal
Mul kaks last lähevad sellistega kolmandat aastat järjest kooli. Pesed masinas ja nagu uus jälle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Koolilaps Pinal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.