Esileht Koolilaps pinal

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: pinal

Postitas:

Koolis nõutud 20 cm joonlaud. Olen vaadanud, et enamus pinalitesse mahub 15 cm joonlaud vaid sisse. Milline on sobiv pinal esimesse klassi minevale lapsele ja kuidas on lahendatud pikema joonlaua kaasaskandmine?
Pinalis peab olema päris palju asju – värvipliiatsid, harilikud, kustukas, teritaja, liim, käärid, joonlaud 20 cm jms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 23:53; 26.06 22:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas joonlaud peab tingimata pinalis olema? igal vähegi korralikul koolikotil on ka selline õhuke eraldi vahe/satel, kuhu saab just joonlaua panna nii, et see muude asjade vahele ära ei kao.

minu lastel on olnud vaja 30 cm joonlauda ja see ei mahu mingi trikiga ühtegi pinalisse. seega on olnud lahtiselt kotis. liim ja käärid on olnud koolis, neid ei ole igas tunnis vaja. värvipliiatsitest on meil 1. klassis olnud vaja ainult põhivärve (nt mata tööraamatus vaja grupeerida esemeid erin värvidega). kunstitunniks on laps eraldi värvipliiatsid võtnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hahah! kuidas on lahendatud joonlaua kaasaskandmise küsimus?! pangu koolikotti? 😛 võeh, oleks mul su probleemid … 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli eelmisel aastal sama probeem, aga leidisme läbipaistva STABILO kottpinali(müüdi kaubamajas ja seal on algselt sees kaks pastakat, harilikud, teritaja ja kustukumm), mis tundub küll väike kuid mahutas tegelikult uskumatult palju(12 värvipliiatsit, 12 vildikat, kustukas, teritaja, numbrikaardid, joonlaud, harilikud…)

Kui sobivat pinalit ei leia, siis soovitan osta joonlaua nagu siin:

Olen näinud müügil Apollo raamatupoes:

http://thestationeryshop.com.au/prod555.htm

või siis pehmed joonlauad:

http://www.smartplus.com/Maped/Maped-Twist_n-Flex-20cm-Ruler-279210/description.php

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pehmet joonlauda ei soovita. Meil on, laps mängib nendega – keerab rulli ja mis veel. Tulemuseks kõverad joonlauad. Lapse arust on väga ok, aga tegelikult ei ole mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 12:12; 26.06 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korraarmastajale sobib selline pinal, kus saab kõik värvipliiatsid, vildikad ja harilikud eraldi kummi vahele panna. Kõik on sorteeritud ja kiiresti leitav http://www.apollo.ee/kampaania/huvasti-kool/lasteaia-lopetajale/pinalid/pinal-taidet-26osa-flexi-chic-lilla.html
Kui laps ei pane iga kord pliiatsit kummi vahele tagasi sobib nö karbikujuline, kus harilik pliiats kaane küljes, värvipliiatsid karbis. http://www.kaimateenused.ee/public/Pinal_lukuga_kollane_sinine._beez.jpg
Joonlaud võib olla pinalis nii, et pinali lukk on natuke lahti ja joonlaud ulatub sealt välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu piigal oli vist ka vaja 30cm joonlauda, aga seda nad kasutasid vist mingi ndl jagu ja siis andis õpetaja teada, et nüüd vaja- see sai pandud mate TR vahele. muul ajal oli kasutusel tavaline lühike joonlaud, vist 16cm.

minu pliks käis 2-lukuga kottpinaliga. 1pool (firmasildiga) olid harilikud, kustukas, teritaja, joonlaud ja käärid ning 2. vahes vildikad ja värvipliiatsid. minu arvates toimis süsteem päris hästi ja tüdruk ise oli ka rahul.
vanematel lastel on olnud ka need kummidega pinalid, aga üldiselt tüdinetakse sest toppimisest ikka suht ruttu- mõni erand ehk välja arvatud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 14:03; 25.06 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See siin paistab väga mõistlik pinal olevat: http://www.kaimateenused.ee/public/Pinal_lukuga_kollane_sinine._beez.jpg

Oskab keegi öelda, kas seda meie kaubandusvõrgus ka kusagil saada võiks olla? Ma mõtlen nii, et astud poodi sisse ja ostad, mitte ei pea netist tellima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 19:43; 25.06 20:45; 27.06 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]See siin paistab väga mõistlik pinal olevat: http://www.kaimateenused.ee/public/Pinal_lukuga_kollane_sinine._beez.jpg

Oskab keegi öelda, kas seda meie kaubandusvõrgus ka kusagil saada võiks olla? Ma mõtlen nii, et astud poodi sisse ja ostad, mitte ei pea netist tellima.[/tsitaat]eelmine aasta küll oli, aga sellega tasub oodata kuuke veel, siis tuleb uue hooaja kaup müüki, praegu paljuski eelmise aasta jäägid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 14:03; 25.06 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
eelmine aasta küll oli, aga sellega tasub oodata kuuke veel, siis tuleb uue hooaja kaup müüki, praegu paljuski eelmise aasta jäägid[/tsitaat]
Aga millistes poodides?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 19:43; 25.06 20:45; 27.06 15:38;
To report this post you need to login first.

Kes oskab öelda kus pinaleid praegusel ajal müügil eelkooli tüdrukule. Oodata ei anna sellepärast, et tüdrukul sünnipäev ja sooviks oli saada pinal kus asjad sees hobuse, kassi või tiigripildiga vms. Kas keegi oskab soovitada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükskõik milline suur pood või kontoritarvete pood.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 12:12; 26.06 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]hahah! kuidas on lahendatud joonlaua kaasaskandmise küsimus?! pangu koolikotti? 😛 võeh, oleks mul su probleemid … :)[/tsitaat]

Kulla Kägu…sa ei tea mida sa soovid. Ja soovidel on kombeks vahel ka täide minna. Usun, et kui sa nii siiralt soovid minu probleeme, siis mingi võimalus ehk elus ikka tuleb, et sa neid kogeda saad. Üks raskemaid nendest on see, et olen sügava puudega lapse ema ja pistan rinda igapäevaselt nii suurte raskustega, millest enamus inimesi ei oska aimatagi.
Mis ei tähenda, et mind muud asjad elus enam ei huvitaks või mõtlema ei paneks. Näiteks teise lapse esimesse klassi minek ja sellega kaasnevad küsimused.
Lihtsalt nii inetu on sellist irvitamist lugeda. Kui midagi teemasse kirjutada pole, siis ära kirjutagi.

Mul läheb esimene laps esimest korda elus esimesse klassi ja klassijuhataja on andnud kaasa nimekirja, kus on loetelud asjad, mis peavad olema pinalis sh 20 cm joonlaud. Seetõttu hakkasingi uurima, kas on olemas pinalit, kuhu see joonlaud sisse mahub. See ei ole mul elumure vaid lihtsalt küsimus, et kas sellist pinalit on olemas kuna ma seni pole leidnud poest.

Tänan kõiki, kes andsid konstruktiivset infot!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 23:53; 26.06 22:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli samuti nõutud 20cm joonlaud. Samuti arvasin, et ostame 2 lukuga täidetud pinali.

Kuid kui juba ostmiseks läks, valisime hoopis Jeva Box tüüpi pinali. sarnane nagu siinpool mainitud http://www.kaimateenused.ee/public/Pinal_lukuga_kollan%5B…%5Dez.jpg kuid lisaks on seal üks \”lapats\” kummidega kuhu pastakad ja harilikud panna saab.
Mahutas kenasti 12 värvipliiatsit, 12 vildikat, harilikud, käärid, liimipulga jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]suzanne kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil oli samuti nõutud 20cm joonlaud. Samuti arvasin, et ostame 2 lukuga täidetud pinali.

Kuid kui juba ostmiseks läks, valisime hoopis Jeva Box tüüpi pinali. sarnane nagu siinpool mainitud http://www.kaimateenused.ee/public/Pinal_lukuga_kollan%5B…%5Dez.jpg kuid lisaks on seal üks \”lapats\” kummidega kuhu pastakad ja harilikud panna saab.
Mahutas kenasti 12 värvipliiatsit, 12 vildikat, harilikud, käärid, liimipulga jne
[/tsitaat]
Kus neid Jevasid võiks müügil olla? Andestage võhiklikkus, pole varem vaja olnud kokku puutuda. Nüüd läheb laps 1. klassi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 19:43; 25.06 20:45; 27.06 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel läks 20cm joonlauda nii vähe vaja, et see oli lihtsalt lahtiselt kotis. Pinalis oli 15 cm joonlaud.
Meil on Scouti kummivahedega (raamatu-tüüpi) pinal, mis on väga mugav ning vastupidav (tootjapoolne garantii suisa 3a ja lapse pinal näeb peale 2a kasutamist tõesti ilus ja värske välja). Ainuke miinus, et hind oli üsna krõbe:-/

Ma ei soovita osta Lego kummivahedega pinalit kuna need kummid on nii kõvad, et pliiatsite vaheletoppimine on raske ja aeganõudev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katsuge osta nii vähe tarbeid kui üldse võimalik. Pinal kõige väiksem ja kergem koos elementaarsete asjadega. Koolikott läheb hirmus raskeks. Poleks seda uneski osanud näha, et 1, klassi laps tassib iga päev seljas 5-6kg koolitarbeid ja õpikuid. Lubatud on max.3kg. Õlad ja selg valutasid ja seda kurtmist oli päris tihti. Rookisin siis kotist kõik vähemtähtsa välja isegi juukseharja ja rahakoti. Sain 400g kergemaks. Asi seegi, kuid kott ikka liiga raske. Mõelge eelkõige just sellelt seisukohalt- Ja kool algab alles septembris. Enne augusti keskpaika ei tasuks küll stressama hakata, augustis saab kõik vajaliku esimesest poest kätte!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga millistes poodides?[/tsitaat]

Apollos on taoliseid Herlizi pinaleid. Meie oleme sealt ostnud. Mugavad pinalid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Koolilaps pinal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.