Esileht Ilu Pinguldavad tooted vananevale näonahale suure kaalukaotuse korral

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Pinguldavad tooted vananevale näonahale suure kaalukaotuse korral

Postitas:

Olen 54-aastane. Sain 6 kuuga kaalust alla 24kg ja plaanis selle aasta jooksul veel 20 kg ringis kaalu langetada.
Minu probleem on selles, et kaalulangetus on jätnud omad jäljed – kehal nahk (vähemalt praegu veel) ei ripu, aga nägu on jäänud kuidagi väga loppi ja räsituks. Kasutan Biotopixi ja Filorga tooteid, käin näohoolduses ja söön lõhet, avokaadot ja kollageeni, aga tundub, et muutusi ei ole.

Saan aru küll, et juba vanuse järgi ei saa ma enam väga noor välja näha, aga ehk oskate siiski soovitada pinguldavaid tooteid, mis ka tõesti efektiivselt mõjuvad? Kirurgilist sekkumist ärge soovitage, seda ma ette ei võta. Tahaks välimuse ikka toitumise ja koduste (ja ka salongihooldustega) korda saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.01 14:42; 26.05 12:49; 28.06 12:09; 04.07 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei aita jah kreemid midagi. Ma ise lähen fotonoorendust proovima, eks pärast saan siis öelda, kas aitas kudagi. Silmade alt kotid lõigatud ja kortse silutud on juba aastaid tagasi, sellel oli märgatav positiivne efekt. Ei maksa neid kirurge nii karta, kui vanuses 50+ mingit märgatavat muutust tahad, siis see on ainuke tee, süstid ja muud protseduurid võivad asja veidi edasi lükata. Igasugu niisama hooldused teevad nahka veidi värskemaks ja siledamaks, aga mingeid märgatavaid vananemismärke nad ära ei võta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei aita jah kreemid midagi. Ma ise lähen fotonoorendust proovima, eks pärast saan siis öelda, kas aitas kudagi. Silmade alt kotid lõigatud ja kortse silutud on juba aastaid tagasi, sellel oli märgatav positiivne efekt. Ei maksa neid kirurge nii karta, kui vanuses 50+ mingit märgatavat muutust tahad, siis see on ainuke tee, süstid ja muud protseduurid võivad asja veidi edasi lükata. Igasugu niisama hooldused teevad nahka veidi värskemaks ja siledamaks, aga mingeid märgatavaid vananemismärke nad ära ei võta.

Kus käisid silmaaluste kotte lõikamas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu Pinguldavad tooted vananevale näonahale suure kaalukaotuse korral

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.