Esileht Pereelu ja suhted Pipi audioraamat kingiks pimedale tydrukule

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Pipi audioraamat kingiks pimedale tydrukule

Postitas:

Mul on naabriks yks kena perekond, kus on ka tytar, nii 6-8 aastane. Laps on synnist saati taielikult paralyseerituna ratastoolis pluss pime. Muidu aga igati tavaline laps, kaib tavalises koolis.
Oleme selle perekonnaga lihtsalt teretuttavad, vahel jaame seisma ja ajame paar sona \”small talki\”
Eile tuli see ema poest ja mina kohmitsesin oma lastega autos ja siis see ema lihtsalt andis lihavotte puhul mu lastele suure shokolaadijanese. Mul polnud midagi nii jarsku vastu anda.
Kuna see perekond kolib ara sel nadalavahetusel, motlesin et annan mingi kingituse. Vanematele ei oska nagu midagi kinkida, aga akki sobiks lapsele midagi?
Mul on kodus kinnises pakis Pipi Pikksuka audioraamat, lihtsalt seisab, ootab kuni oma laps suuremaks kasvab.
Lihtsalt motlesin, et ega ma kuidagi ei solvaks seda last kui sellise asja kingin. Lisan juurde et tegemist on Tshehhi perekonnaga, kes elavad Londonis ja lapsega raagivad inglise keeles, st laps kasvab yles rohkem nagu inglasena.
Voi mida teie kingiks minu asemel?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.04 16:37; 02.04 17:46; 02.04 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta üldse ette, mis on audioraamat. Tundub huvitav. Kui seda saab ilma silmadeta vaadata ja lapsele arusaadavas keeles, siis oleks väga hea kingitus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 16:46; 02.04 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

audioraamat on CD, millele naitleja on raamatu peale lugenud. Nii et saab ainult kuulata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.04 16:37; 02.04 17:46; 02.04 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga mis keeles laps suhtleb? pipi raamat on ilmselt eestikeelne? kui tsehhi perekond, äkki neil pole kodune keel eeesti keel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]aga mis keeles laps suhtleb? pipi raamat on ilmselt eestikeelne? kui tsehhi perekond, äkki neil pole kodune keel eeesti keel?[/tsitaat]

Kust sa selle välja lugesid? Arvad, et teemaalgataja on päris debiilik, et Inglismaal elavale pimedale t¨ehhi tüdrukule eestikeelse audioraamatu kingiks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

unustasin oelda, et on ingliskeelne audioraamat. Taielik, lyhendamata versioon raamatust.
Ja mainisin juba eelpool, et laps opib ingliskeelses koolis ja vanemad suhtlevad ka temaga inglise keeles.
Laps on minuarvates veidi taiskasvanulik, ma ei kujuta ette, kas talle voiks Pipi pikksuka lood meeldida.
Kinkisin ingliskeelse Pipi paberraamatu yhele teisele tuttavale lapsele synnipaevaks, ta polnud just eriti vaimustuses. Selline syrr jutt, ei lahe vist igale lapsele peale

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.04 16:37; 02.04 17:46; 02.04 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan küll, et kingi ikka. Kindlasti valmistab see neile headmeelt, et nii hooliv ja tähelepanelik oled. Tüdruk ei ole veel nii suur, et seda imelik kinkida oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et see sobiks väga hästi. Kui ongi nii, et sellest tüdrukust ei saa just Pipi-fänn, on ikkagi tegemist klassikaga, mis on kinkimist väärt. Selle kingitusega solvata pole lihtsalt võimalik. Ainus mure on, kui neil juba on see audioraamat olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nägijal lapsel on kindlasti valikut rohkem ja ega kinkija ei tea kunagi, mis võib lapsele meeldida mis mitte, see risk on alati, kui just pole tellitud kingitus.
Pimedale peab ilmselt tihti keegi ette lugema. On ka kindlasti pimekirjas raamatud, aga vaevalt seal valik väga lai on. Ma usun et selline audioraamat sobib kenasti sellele lapsele, unejutukski hea kuulata. Juurde mingi pühade maiustus, millel äratuntav kuju. Väga armas kink.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 16:46; 02.04 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pipi raamat peaks küll kõigile lastele \”peale minema\”, vaimustuses pole vast need, kes üldse raamatute ja lugemisega vastasseisus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted Pipi audioraamat kingiks pimedale tydrukule

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.