Esileht Ilu ja tervis Pipraplaastrit kanda, kui kaua, kui tihti ?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Pipraplaastrit kanda, kui kaua, kui tihti ?

Postitas:
Kägu

Kes teab, kui tihti tohib seda peale panna ?

Kasutusjuhend ütleb et 12-24h peal max, aga kas siis peale seda tuleb pikem paus teha ?

Ma ise kannaks praktiliselt iga päev kuni seljavalud on kadunud. Aitab üsna hästi muidu.

Aga kui maha võtta ja paus teha, on taas kuskilt külm kontides ja tahaks uuesti kohe panna.

Mis nahk sellest arvab ? 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võta vana maha ja pane uus mitte täpselt sama koha peale. Mina kasutan pidevalt. Nahal probleeme ei ole. NB Ma lõikan plaastrist ca 2-3 cm laiused ribad, ei kleebi tervet pakendis olevat latakat.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina panen lataka küll, nt pool sellest lehest, kannan ca 24 t ja ega ta siis enam ei mõika ka. Mõnikord jääb kauemaks, pole probleeme tekitanud. Kohe pole uut pannud, pole vajadust olnud. Kui selja külmetamine probleeme tekitab, soovitan meriinopesu või lambavillaga seljavööd vahepeal kasutada, hoiab sooja hästi.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need liimid ja muidugi ka muud kemikaalid, mis plaastril, hakkavad pikapeale nahka ärritama ja võivad esile kutsuda allergia ja nahapõletiku.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen staažikas kaelavalutaja ja kasutan juba üle 10a praktiliselt igapäevaselt. Lõikan ka neljaks ja kleebin ribad. Peal on seni, kuni mõjub ca 1päev.siis panen vajadusel uue, sinna piirkonda, kust valutab.

+1
-1
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Ilu ja tervis Pipraplaastrit kanda, kui kaua, kui tihti ?