Esileht Ajaviite- ja muud jutud Piraadipartei üldkoosolek!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Piraadipartei üldkoosolek!

Postitas:
piraadipartei

Eesti Piraadipartei Üldkoosolek!

Piraadipartei rahvas korraldas ACTA meeleavaldust!
Piraadipartei rahvas lõpetas Ansipi valitsemise!
Piraadipartei rahvas vallutab nüüd Eesti poliitika!

Me oleme võimsad! Me teeme ära!

Tule SINA meie üldkoosolekule, liitu ja hakka KOOS MEIEGA Eestit paremaks tegema!

Oma parteiprogrammis hakkame lähtuma teiste piraadiparteide eeskujust ning põhimõttest: koostööd teeme kõigiga kui nad vastutasuks toetavad meie eesmärke!

INFOVABADUS INIMÕIGUSEKS!

Internetist tasuta muusika, filmide, raamatute, mängude jne tõmbamine isiklikuks otstarbeks peab saama inimõiguseks!

ISIKUVABADUS INIMÕIGUSEKS!

Riigil ei ole õigust keelata milliseid aineid iga inimene oma kehasse paneb. Koos legaliseerime ja maksustame narkootikumid!

ABIELLUMINE INIMÕIGUSEKS!

Aeg on visata välja kitsarinnalised ja iganenud arusaamad abielust! Armastus võib olla ka kahe mehe või kahe naise vahel. Riik ei tohi siin vahet teha!

VABA LIIKUMINE INIMÕIGUSEKS!

Igal inimesel, olgu ta sündinud Eestis, Venemaal või Aafrikas, peab olema vaba õigus vahetada oma elukohta ja elada just seal riigis kus talle meeldib. Riigid ei tohi vaba liikumist takistada!

TULE ÜLDKOOSOLEKULE JA LÖÖ KAASA TÕELISELT RADIKAALSES PROJEKTIS!

Üldkoosolek toimub 18. märtsil kell 14-17 Tallinna Ülikooli Mare maja III korruse aatriumis Narva mnt 25. Üldkoosolekut sponsoreerib lahkelt Tallinna Ülikool tasuta ruumidega.

PARTEI JUHATUSSE SAAVAD KANDIDEERIDA KÕIK KOHALETULNUD!

Kopeerimine on elu! Kopeeri seda teksti ja postita igale vabale pinnale!

Please wait...
Postitas:
kaarel

RE: Piraadipartei üldkoosolek!

ma parem ostan omale mujalt uue elu.

Please wait...
Postitas:
talent

Kopeerisin su teksti ja saatsin ühe eksemplari Paldiski mnt.-le, teise Raja tänavale Tartusse ja kolmanda viskan hommikul posti, läheb Jämejalga.
Koosolekule ei tule, mul on sel ajal muldonnide ehituse- ja nende järelvalve õppepäev.

Please wait...
Postitas:
talent

No ok, aint siis tulen, kui Rabakas, kitah, ahv ja Charles ka tulevad. Ma olen üksi liiga mõjutatav.

Please wait...
Postitas:
nyah nyah

Vot kui kõigi muude kenade yleskutsete kõrval kuulutatax inimõigusex ka võimalus lugeda ain’t õigekeelsusreeglieid järgivaid teadaandeid . . .

Please wait...
Postitas:
talent

Nyah, siis oleks neid teadaandeid suht napilt, ma pakun…

Please wait...
Postitas:
Charls

[tsitaat]No ok, aint siis tulen, kui Rabakas, kitah, ahv ja Charles ka tulevad. Ma olen üksi liiga mõjutatav.[/tsitaat]
ahviga samale üritusele? sa oled muumipöörirohtu söönud või?

Please wait...
Postitas:
fia karl-iisak

Vaenlast tuleb tunda!

Please wait...
Postitas:
talent

Charls, ahv on petteks. Las ta olla, küll te sinna auditooriumisse ära mahute.

Please wait...
Postitas:
kitah

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat]Charls, ahv on petteks. Las ta olla, küll te sinna auditooriumisse ära mahute.[/tsitaat]
jaa, ahvi võtame nö nukuks kaasa.

Please wait...
Postitas:
kitah

[small]fia karl-iisak kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vaenlast tuleb tunda![/tsitaat]
Fia, kes sillal?

Please wait...
Postitas:
fia karl-iisak

Üks minu koertest läks sinna. Vanake ta ju oli aga kahju on ikka.

Please wait...
Postitas:
piraadipartei

Naerge aga pealegi. Suutsime 3000 inimest tänavale tuua, suudame uue erakonna ka püsti panna.

Please wait...
Postitas:
talent

Tunnen kaasa…

Jagaks nüüd ära, kes pliiatsi, kes paberi, kes lutikad koosolekule kaasa võtavad. Mul on seemneid (linaseemned), neid saab süüa, a foolium on defka, seda ma välja ei käi.

Please wait...
Postitas:
kitah

kaastunne, Fia.
meil neid vanu kiivreid ikka on, aga krt nii paistame jube ühtemoodi välja. kamuflaa¸i oleks vaja.

Please wait...
Postitas:
talent

[small]piraadipartei kirjutas:[/small]
[tsitaat]Naerge aga pealegi. Suutsime 3000 inimest tänavale tuua, suudame uue erakonna ka püsti panna.[/tsitaat]

Oled sa kindel, et need 3000 inimest ajsatoimetuste pärast tänaval ei toimetanud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tallinna Ülikool? Mis leiutis see on? Sama absurdne sõnapaar kui Pihkva Laululava või Paide Lennujaam.

Eestis on ainult üks Ülikool ja ülejäänud end nii nimetavad firmad on BS.
Parandage see viga ära ja ma luban, et siis ma loen teksti läbi.

Please wait...
Postitas:
piraadipartei

Tallinna Ülikooli siin ei mõnita! Seal töötavad head inimesed, kes meile lahkesti partei tegemiseks ruumi andsid!

3000 inimest olid tänaval ACTA vastu! Piraadipartei rahvas korraldas meeleavalduse!

Please wait...
Postitas:
llollipop

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tallinna Ülikool? Mis leiutis see on? Sama absurdne sõnapaar kui Pihkva Laululava või Paide Lennujaam.

Eestis on ainult üks Ülikool ja ülejäänud end nii nimetavad firmad on BS.
Parandage see viga ära ja ma luban, et siis ma loen teksti läbi.[/tsitaat]

Meil ei ole tegelikult ühtegi ülikooli. Me tõlgime ülikooli ladina k. sõnast \”universita\”, mis tegelikult tähendab mida?
Eesliide uni = üld, mitte ÜLI, seega peaks sõna ülikool asemel kasutusel olema sõna \”üldkool\” või midagi, mis ei jätaks meile asja sisust ja vormist valet muljet. Nii et pole mõtet vaielda siin millegi nimetamise üle, mille nimetus tegelikult on väär vähemalt praegusel kujul, nagu seda kasutatakse.

Please wait...
Postitas:
llollipop

Aga teemasse,
alustuseks mainin, et praegune suhtumine Piraadipartei poolt pole just parim viis pooldajate leidmiseks. Selline suhtumine, et Meie tegime siin ja Meie olime seal ei vii kuhugi. Me kõik, kes me meeleavaldusel olime, olime seal enda tahtmisest, mitte Piraadipartei käsul. Toon näite enda pealt, kes ma ametlikult mitte kuhugi ei kuulu ning Piraadiparteiga pole kunagi tegemist teinud(tulevikuplaanid pole välistatud muidugi). Nimelt ACTA ning meeleavaldustega seotud arutelu siin samas Perekoolis ning mitmel pool mujalgi, on minu algatatud.. ja seda mitte tänu Piraadipartei tegevusele, vaid mu enda huvile asja vastu. Soovitan teil jääda neutraalseks, lasta inimestel otsuseid ise langetada(jätta kasvõi mulje, et see nii on).

See selleks, tuult teile tiibadesse! Ma olen valmis koostööd tegema, kuid kahjuks 18ndal viib lennuk mind lõunasse, nii et võtan ühendust peale naasmist. Olen ühe teie poolse põhimõtte telgitaguste ja liikumisega vägagi tihedalt seotud.

Please wait...
Postitas:
talent

[tsitaat]Tallinna Ülikooli siin ei mõnita! Seal töötavad head inimesed, kes meile lahkesti partei tegemiseks ruumi andsid!

3000 inimest olid tänaval ACTA vastu! Piraadipartei rahvas korraldas meeleavalduse![/tsitaat]

Partei tegemiseks tehke ruumi, te 3000 kodanikku! Misasja te laiutate, näete ju, et asi tõsine. Võtke koomale!

Please wait...
Postitas:
piraadipartei

llollipop: Piraadipartei rahvas tõi ACTA teema üldse maale. Kui me poleks seda teinud, siis sa poleks siia ka midagi postitanud. Tule aja ennast üldkoosolekule kohale.

Please wait...
Postitas:
llollipop

[tsitaat]llollipop: Piraadipartei rahvas tõi ACTA teema üldse maale. Kui me poleks seda teinud, siis sa poleks siia ka midagi postitanud. Tule aja ennast üldkoosolekule kohale.[/tsitaat]

Olin ACTA teema huviline ning asjadega kursis juba enne meeleavaldusi ja sellega seonduvat(ja seda tänu võõrkeelsele informatsioonile muid kanaleid pidi). Ma ei ütle, et piraadid siin suurt rolli ei mänginud, kuid EIK on siiski see, kes ACTA teemat kõige paremini jagavad. Muidugi on EIK-i liikmeid Piraadipartei hulgas – see on loogiline.
Tuleksin koosolekule hea meelega, kui mul mitu kuud ette planeeritud reis poleks.

Please wait...
Postitas:
ray_d_noper

http://www.reddit.com/r/Eesti/comments/qw9ek/piraadipartei_%
C3%BCldkoosolek_sel_p%C3%BChap%C3%A4eval/

MTÜ Piraadipartei on läbipaistvuse poolt. Kasutaja ‘piraadipartei’ on anoüümselt loonud kasutajaid üle interneti, varjates oma isikut TOR-i ja mailinator-i taha. Tegemist ei ole MTÜ Piraadipartei esindajaga, vaid salapärase provokaatorina. Vastupidise tõestamiseks palun avalikusta oma isik. Tänan.

Please wait...
Postitas:
kitah

kas jälle seesama trollija? hm, omal ajal oli Kollane Kass, see oli ikka sihuke rauhaline vennike, aga see praegune on ju puhta maniakk!

Please wait...
Postitas:
talent

Kassid on toredad, a kui ulluks läevad… Kitah, so juures ruumi on? Tuleks varjule. (Vihma oma ei taha).

Please wait...
Postitas:
kitah

vajad poliitilist varjupaika või mees viskas välja?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mh, kas tõesti on Perekool mingi lollakate koht, et just siia pidevalt selliseid nõmedaid üleskutseid pannakse? Loodate siit toetajaid saada?
No mina küll ütlen EI.

Please wait...
Postitas:
talent

Kitah, mu lillekorvike – ei moooga juhtu säänseid asju. Irmul ulllude kasside pärast!
Nigu \”tapja-tomatid\” 1.2.3 ja nende tagasitulek…
No iial ei või teada, kuhu suunda maailm käändub. Ma arvasin, et ühes teemas olid priileiva pääl, siis küsisingi, et \”… andeks, kas teil on veel RUUUMI….\”…

Please wait...
Postitas:
kitah

njah, ma küll mõtlesin, et reserveerin omale ühe polsterdatud kongi kusagil kõrvalises ullumajas, aga see on nigut aamen kirikus, et kus olen mina, sinna ronivad varsti kõik teised ka kokku. lähen ma eest ära – varsti, sunnikud, kõik ka seal. einoh, kuhu kirbud koera seljast jäävad, onje ;P
aga talentidele ja muidu mõnusatele-põnevatele jätkub alati ruumi ja lonks kohvi.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Piraadipartei üldkoosolek!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.