Esileht Ajaviite- ja muud jutud Piret Kalda fenomen

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Piret Kalda fenomen

Postitas:
Kägu

Koguaeg tuuakse igavese nooruse etaloniks Anu Saagimit, aga vaadake Piret Kaldat. Pea sama vana ja ilma igasuguste oppideta nii nooruslik ja kaunis!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Koguaeg tuuakse igavese nooruse etaloniks Anu Saagimit, aga vaadake Piret Kaldat. Pea sama vana ja ilma igasuguste oppideta nii nooruslik ja kaunis!

Sul on õigus. Ma juba aastaid vaatan ja imestan, et kas ta juba ei hakka vananema. Olen temast 13a vanem ja varsti näen samasugune välja juba kui nii edasi läheb

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Olen temast 13a vanem ja varsti näen samasugune välja juba kui nii edasi läheb

Noorem siis ikka?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga kust sa tead, et ilma oppide või süstideta?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga ilus naine on!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võib-olla ongi, aga mulle millegipärast meenus üks üsna eakas paar, kes said vanuses, kus naistel juba üleminekuaastad käes, äkki täitsa loomulikul viisil kaksikud. Väidetavalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen temast 13a vanem ja varsti näen samasugune välja juba kui nii edasi läheb

Noorem siis ikka?

Sassi läks. Olen noorem ikka jah

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelikult enamus näitlejaid ja muidu tuntud inimesi ikka süstivad ja lõiguvad, lihtsalt ei räägita sellest. Ma ise teen ka protseduure, aga keegi ei tea sellest ega pole tähele pannud. Kliinikus olen igasugu inimesi kohanud, nii tavalisi koduperenaisi kui tuntumaid inimesi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Näen Piret Kaldat üsna tihti Solarises ja näost-näkku vaadates ei ole ta kindlasti nii nooruslik ja kortusvaba kui teleriekraanil. Tundub, et süstitud ja lõigutud ka ei ole, paistab välja küll, et vanust ikka juba mõnevõrra üle 50.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ta on väga ilus naine, aga minu arust on vananemismärke ikkagi rohkem kui Saagimil.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et paljud näitlejad ikka süstivad ka ja teevad korralikku trenni ning peavad dieeti. Tänapäeval on nad enamus noorema generatsiooni näitlejaid väga saledad ja tuunitud. Nõukaajal ei tehtud lisakilodest nii suurt numbrit ja naisnäitlejad olid 30+ vanuses pigem vormikad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ta on väga ilus naine, aga minu arust on vananemismärke ikkagi rohkem kui Saagimil.

Nagu näiteks..?

Ise vaatasin samuti, et väga kena ja armas naine!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Näen Piret Kaldat üsna tihti Solarises ja näost-näkku vaadates ei ole ta kindlasti nii nooruslik ja kortusvaba kui teleriekraanil. Tundub, et süstitud ja lõigutud ka ei ole, paistab välja küll, et vanust ikka juba mõnevõrra üle 50.

Sama saab öelda Bravuuritari kohta, kes on teda poes näinud. Teleekraan muudab väga palju ja muidugi grimmeerijad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saagim on plastmassist, Kalda loomulikust luust ja lihast.
Minu meelest on väga kaunis ka tema kursaõde Anne Reemann😊

Please wait...
Postitas:
Kägu

Inimesed ongi erinevad ja igasugune võrdlemine on saadanast. Sellest pole kasu mitte kellelegi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sama saab öelda Bravuuritari kohta, kes on teda poes näinud. Teleekraan muudab väga palju ja muidugi grimmeerijad.

Grimeerijad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilusüste teevad väga paljud, sellest lihtsalt ei räägita. Üks endine ilududskuninganna on täiteainete maaletooja, ise ta seda ei reklaami, kuid ilmselt kasutab. Teda on päris palju toodud esile, kui “loomulikku vananejat”. Ja tean ühte noorema põlve lauljat, kes ka propageerib kõike looduslikku ja loomulikku, kuid käib juba aastaid teatud protseduure tegemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin ka seda Iffi saadet ja Piret tundus Laura kõrval lausa noorem. Laural muidugi sile kortsudeta nahk, aga see meik ja soeng tegid teda 45-aastaseks ülesvuhvitud prouaks. Piret on armas ja tütarlapselik. Head geenid ja figuuriga ka vedanud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui üldse võrrelda, siis olgu alati aus võistlus, st võrdsed osapooled.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Piret Kalda on alati väga kaunis olnud. Väga lihtne, aga ilus. Tal on tütarlapselik look ja see sobib talle imehästi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin ka seda Iffi saadet ja Piret tundus Laura kõrval lausa noorem. Laural muidugi sile kortsudeta nahk, aga see meik ja soeng tegid teda 45-aastaseks ülesvuhvitud prouaks. Piret on armas ja tütarlapselik. Head geenid ja figuuriga ka vedanud.

Oli tõesti palju kenam, kui Laura.
Ma ei tea, kas ainult mulle tundub, aga Laura kuivab täiesti kokku. Nii peenike pole ta enne olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kasutaksin temat ära ja ütlen, et Piret Kalda on ka väga hea näitleja. Ma vaatan sellepärast Papasid-Mammasid, et seal on näitlejatöö nii nauditav. Eriti Kalda ja Raivo E. Tamm, Oja ka muidugi. Väga mõnusad näitlejad ja oskavad nii hästi kõike seda lollust seal üle vindi keerata. Minu arust see papad-mammad ei ole mingi labane teise eesti seriaal, vaid peen ühiskonna pilamine.
Ilus ja nooruslik on ta ka muidugi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, sõltuvalt olukorrast võib sama inimene jätta erineva mulje, isegi teleekraanil. “Suud puhtaks” saates (see, kus räägiti netisõimust, kui Korolevi juhtum oli) saates rääkides oli Saagim kuidagi hoopis teistsugune.

Please wait...
Postitas:
Kägu
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kasutaksin temat ära ja ütlen, et Piret Kalda on ka väga hea näitleja. Ma vaatan sellepärast Papasid-Mammasid, et seal on näitlejatöö nii nauditav. Eriti Kalda ja Raivo E. Tamm, Oja ka muidugi. Väga mõnusad näitlejad ja oskavad nii hästi kõike seda lollust seal üle vindi keerata. Minu arust see papad-mammad ei ole mingi labane teise eesti seriaal, vaid peen ühiskonna pilamine.

Ilus ja nooruslik on ta ka muidugi.

Jaa, mulle ka meeldib. Vaatan koos lastega. Väga head näitlejad kõik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Anu väitis praegu Kanal 2 saates, et ta pole kunagi ühtegi oppi ja süsti teinud.

Usute?

Ikka usun. kui silm särab, näeb igas vanuses inimene väga hea välja. Ja kui silm tuhm, ei aita noorus ka, inimene tundub “vanana”. Lisaks kui sisemised organid terved, siis pole näos kortse ka. Kortsud näitavad, et siseorganitel on probleemid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Anu väitis praegu Kanal 2 saates, et ta pole kunagi ühtegi oppi ja süsti teinud.

Usute?

Ei usu. Geenid on tal muidugi superhead, aga laugusid ja rindu on ta opereerida lasknud ja kindlasti ka süste lasknud teha.
Tahaks näha meikimata Anu nagu ta lubas (miks ta siis pole kunagi ilma meigita, kui midagi pole häbeneda?). Võiks siis olla tõesti naturaalne, aga teles tehakse nagunii näopõhi junestuskreemi ja puudriga, ka meestel. Ripsmed, kulmud saab ka kergelt keemiliselt ära toonitada. Siis pole ju tegelikult meigivaba.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Anu on jutupaunik, selline on tema roll meedias.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Usute?

https://media.giphy.com/media/HzTYLfsbJqa2Y/giphy.gif

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ehh, Anu on kunagi pikalt pajatanud igast oma opist 😆 tissid pole loomulikult ta enda omad ja silmadega lasi ka midagi teha. Laugusid lõigata? Täpselt ei mäleta.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Piret Kalda fenomen