Esileht Ajaviite- ja muud jutud Piret Kalda fenomen

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Piret Kalda fenomen

Postitas:
Kägu

Piret Kalda on tõesti kena. Pealegi tütarlapselik – mis imelikul kombel sobib talle vanusest hoolimata ega mõju naeruväärsena.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Meil kõigil on omad head ja halvad hetked. Ka Piretil ja Anul. Meie hetki lihtsalt keegi ei jälgi, kui me Solarises piima ostame. Nende halvad päevad korjatakse üles ja kommenteeritakse suht õelalt. Väga kaunid ja säravad naised mõlemad. Vahet pole tegelikult mitu oppi või süsti seal taga on. Nemad on veel “noored” naised. Mina vaatan alati hämminguga Reet Linnat, Heidy Tammet, Eve Kivi ja Els Himmat. Müstilised daamid oma vanuses.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kasutaksin temat ära ja ütlen, et Piret Kalda on ka väga hea näitleja. Ma vaatan sellepärast Papasid-Mammasid, et seal on näitlejatöö nii nauditav. Eriti Kalda ja Raivo E. Tamm, Oja ka muidugi. Väga mõnusad näitlejad ja oskavad nii hästi kõike seda lollust seal üle vindi keerata. Minu arust see papad-mammad ei ole mingi labane teise eesti seriaal, vaid peen ühiskonna pilamine.

Ilus ja nooruslik on ta ka muidugi.

Selles seriaali näeb ta küll umbes 60, mitte vähem. (üllatunud, et tema sünniaasta 1966).

Please wait...
Postitas:
Kägu

“Selles seriaali näeb ta küll umbes 60, mitte vähem. (üllatunud, et tema sünniaasta 1966)”.
Tohoh, tahaks sellist arvajat näha, kui ta ise kord sama vana on.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina kasutaksin temat ära ja ütlen, et Piret Kalda on ka väga hea näitleja. Ma vaatan sellepärast Papasid-Mammasid, et seal on näitlejatöö nii nauditav. Eriti Kalda ja Raivo E. Tamm, Oja ka muidugi. Väga mõnusad näitlejad ja oskavad nii hästi kõike seda lollust seal üle vindi keerata. Minu arust see papad-mammad ei ole mingi labane teise eesti seriaal, vaid peen ühiskonna pilamine.

Ilus ja nooruslik on ta ka muidugi.

Selles seriaali näeb ta küll umbes 60, mitte vähem. (üllatunud, et tema sünniaasta 1966).

Selles seriaalis mängib ta endast mõnevõrra vanemat tegelast! Seal on nad kõik pensionieelikud, aga ma ütlen sulle saladuskatte all, et suurem osa neist on oluliselt nooremad, Kaili Närep nâiteks on kõigest 48!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Piret Kalda fenomen