Esileht Väikelaps Pirita emmed, kes lastesõime kohta ei saanud…

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Pirita emmed, kes lastesõime kohta ei saanud…

Postitas:

Tere

On tekkinud probleem riikliku sõimekohaga. tahaks uurida, kuidas olete olukorra lahendanud. Kas pirital on äkki mõnda erahoidjat, kes võtab rohkem lapsi, on usaldusväärne? millised kogemused teil eralasteaedadega on (ei pea olema pirital, kuna sõidan niikuinii linna)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada ei võeta emmesid üleüldse lastesõime, ei Pirital ega ka kusagil mujal. Nii et ei diskrimineerita ainult Pirita emmesid:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://lastehoid.net/
võibolla saad sellelt lehelt infot

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naba eralasteaial Pirita Gümnaasiumi vastas on olemas ka pisikeste grupp ehk päevahoid. Väga armas lasteaed ja igatpidi tore koht ka.
Ise käisin oma lapsega seal lasteaias hoopis ujumistrennis (sukeldujad), aga peale ujumist sai ikka päevahoiu lastega koos saalis müratud….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meriväljal avati sügisel väike lastehoid. Täpsemat infot jagada ei oska, pole käepärast aga google kindlasti aitab. Minu viisin omaoma linna eralasteaeda. Esiteks ei saanud me kohta. Võib-olla oleks saanud, kui oleks hästi palunud ning mõistlikult annetanud aga polnud huvi. Kesklinnaga olen ääretult rahul. Sõim, kuhu poiss läks sügisel, 2,9 aastasena, on väike. Kokku 12 last, kellest pooled käivad 3 korda nädalas. Tavaliselt on lapsi 4,5,6 tükki korraga. Kasvatajaid on kolm. Neil on oma tilluke mängunurk hoovis, kuid seda nad ei kasuta. Käiakse parkides. Mulle meeldib, et ma ei pea ummisjalu ummikutesse tormama, et iga hinna eest lapsele inimlikul ajal järgi jõuda. Meie lasteaed suletakse kell 18.00. Peale tööd vms tegevust on hea laps kaasa haarata ning tegeleda päevakorraliste asjadega. Poed, jalutuskäigud jms. Olen oma otsusega väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui riiklikuga probleem, siis soovitaksin haridusametiga rääkida või ehk on võimalik lasteaedade vahetus?
Enne kui riikliku sain proovisin seda Pirita hingelindu, aga no seda ma ei soovita vihavaenlasele ka mitte, pealtnäha ninnunännu, seespoolt tühjus..
Soovitaksin mõnda eralasteaeda pigem kui hoidu, kui valikut pole, siis vähemalt laps areneb kindla programmi järgi. Ise olin ka valimas eralasteaeda, kui sain riiklikusse koha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin aasta tagasi põhjaliku uuringu ja valisin Tähekeste lastehoiu Pirital.Elan ise kesklinnas ja vaatamata hommikusele ummikule olen siiani väga rahul ja julgen soojalt soovitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Frodo kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meriväljal avati sügisel väike lastehoid. Täpsemat infot jagada ei oska, pole käepärast aga google kindlasti aitab. Minu viisin omaoma linna eralasteaeda. Esiteks ei saanud me kohta. Võib-olla oleks saanud, kui oleks hästi palunud ning mõistlikult annetanud aga polnud huvi. Kesklinnaga olen ääretult rahul. Sõim, kuhu poiss läks sügisel, 2,9 aastasena, on väike. Kokku 12 last, kellest pooled käivad 3 korda nädalas. Tavaliselt on lapsi 4,5,6 tükki korraga. Kasvatajaid on kolm. Neil on oma tilluke mängunurk hoovis, kuid seda nad ei kasuta. Käiakse parkides. Mulle meeldib, et ma ei pea ummisjalu ummikutesse tormama, et iga hinna eest lapsele inimlikul ajal järgi jõuda. Meie lasteaed suletakse kell 18.00. Peale tööd vms tegevust on hea laps kaasa haarata ning tegeleda päevakorraliste asjadega. Poed, jalutuskäigud jms. Olen oma otsusega väga rahul. [/tsitaat]
kus see sõim asub, mis nimeline?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 15:30; 21.01 01:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.lugemistuba.planet.ee/ Google on kasulik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah aga soovisin selle kesklinna hoiu nime teada, merivälja oma juba tean

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 15:30; 21.01 01:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Pirita emmed, kes lastesõime kohta ei saanud…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.