Esileht Väikelaps Pirita lasteaed

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Pirita lasteaed

Postitas:
Kägu

Palun teie kogemusi, kuidas selle lasteaiaga rahul olete?
Plussid-miinused?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie laps käib teist hooaega Pirital.
Plussid meie silmis:
*Meeldib, et lasteaias vaid 6 rühma ja väike õueala, millel on kenasti ülevaade. St, et lastel pole võimalus kuskile nuka taha pättusi tegema minna.

*Lastega tegeletakse hästi palju, pea iga päev näeme, et nad meisterdavad, uurivad luupidega sipelgaid jt putukaid. Käivad palju metsas loodust uurimas.

*Antud lasteaias enamus õpetajad töötanud mitukümmend aastat. Ka meie õpetajad seal sama kaua olnud ja olenemata oma vanusest on nad lastele tegevuste leidmisel hästi “moodsad” kui nii võib öelda. Otsivad pinterestist jms huvitavaid ideid, lisaks siis tavaprogrammile.

*Ei kirjutata ette, millised sisejalanõud lapsel olema peavad. Olgu või sokkides kui nii Sinu lapse jaoks on kõige parem. Nende jaoks oluline, et laps rahul.

*Kaasavõetavatele mänguasjadele ei seata piiranguid. Iga päev haarab meie laps kodust ca 3 mänguasja, aga sealne kord on, et laps peab ise vaatama, et need kuskile ära ei kao ja teistega jagama.

* Õpetajad hästi palju jälgivad kuidas lapsed õues riides on, st võid vabalt panna kaasa nii paksema kui õhema jope, kummikud, botased jms ja nad vastavalt ilmale vaatavad mis selga läheb.

Mis ei ole nii meelejärgi:

*See küll oleneb õpetajatest, aga näiteks meie rühmas õpetajad lapsele hommikul vastu ja tere ütlema ei tule. Pead ise lapse rühma viima. Enamjaolt nad siis lobisevad ümber laua.

* Lasteaed on vana. Samas vb sellel hea külg ka, Pirital elab enamjaolt jõukam rahvas ja lapsed on harjunud eurotingimustega. Siis hea näha, et saab ka lihtsamini.

Üldkokkuvõttes oleme rahul 🙂

Please wait...
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Väikelaps Pirita lasteaed