Esileht Koolilaps Pirita Majandusgümnaasiumi tase ?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Pirita Majandusgümnaasiumi tase ?

Postitas:

Oskab keegi kommenteerida, kui tasemel on see kool ?
Sealt edasi minejad on saanud headesse koolidesse sisse jmt ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegemist on meie piirkonnakooliga. Üldiselt siiamaani on sel koolil olnud kehv maine, ka ajakirjanduses avaldatud pingeridades figureerib ta Eestimaa viimaste koolide seas, ikka päris lõpus siis. Tuttavad, kelle lapsed seal õpivad, on väitnud, et lõpetamiseks peab peaaegu kõikidel abiturientidel olema eraõpetaja. Oma lapsi ma sinna ei pannud – üks läks linna katsetega kooli ja teine Merivälja kooli.

Selline oli seis mõned aastad tagasi. Nüüd pidi sel koolil kuulu järgi olema uus juht, kes pidi kuulu järgi tegema jõupingutusi, et kooli paremaks muuta. Seega, lootust on.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 22:54; 23.05 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvestades, et ka Tallinnasse planeeritakse mõne aasta pärast riigigümnaasiume, siis ilmselt ei ole pingeread olulised kui tegu on esimesse klassi minejaga.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 23:41; 23.05 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvestades, et ka Tallinnasse planeeritakse mõne aasta pärast riigigümnaasiume, siis ilmselt ei ole pingeread olulised kui tegu on esimesse klassi minejaga.

Eks kooli taset näitavad nad ikkagi.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 22:54; 23.05 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvestades, et ka Tallinnasse planeeritakse mõne aasta pärast riigigümnaasiume, siis ilmselt ei ole pingeread olulised kui tegu on esimesse klassi minejaga.

Eks kooli taset näitavad nad ikkagi.

Pingeread on kooli gümnaasiumiosa kohta. Need ei anna põhikooli kohta mingit infot.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 23:41; 23.05 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Staazikas PMG lapsevanem. Kõik me pere lapsed on PMG-s käinud ja olen kooliga rahul.Võimalusel olen teinud eeltööd ja uurinud õpetaja tausta ja selle järgi klassi valinud. Enamus algklasside õpetajaid on väga toredad ja asjalikud. Põhikooli õpetajad on osad väga head, teised jälle mitte, aga nii on see igas koolis – pole ühtegi ideaalset kooli. Gümnaasiumi osa kohta kommenteerida ei oska, kuna sealne kallak, majandus ja turism, pole minu lapsi köitnud ja nad on probleemideta jätkanud õpinguid mujal, ka eliitkoolis. Samas sugulased, kes seal on gümnaasiumi lõpetanud, on kõik kohe ka ülikooli sisse saanud. Seega mina olen elukohajärgse kooliga rahul.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen Pirital 20 aastat elanud ja selle kooli maine on hästi kehv ja seda viisakalt öeldes. Ma parem ei hakka siin põhjalikult rääkimagi, mida on kohalikud üle pidanud elama, aga see kool on üldiselt viimane valik kuhu lapsi tahetakse panna. Alati edetabelites viimaste hulgas olnud.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kogu elu Pirital elanud.
Halvustajad on paraku alati need, kellel pole tegelikult kooliga kokkupuudet olnud.
Täiesti normaalne piirkonnakool on, ei ole viimaste hulgas. Või siis ei oska mõned tabeleid lugeda.
Alati minnakse sealt edasi ka kesklinna koolidesse, nii põhikooli ajal kui ka gümnaasiumisse. Gümnaasium tulekski valida ju juba huvide järgi.
Paljud inimesed vist ei saa aru, mida tähendab piirkonnakool. Tuleks endale selgeks teha, et sinna saavad kõik piirkonna lapsed ja pole katseid, lapsi ei valita. Seega on erineva tasemega lapsi, aga see ei tähenda, et kõik õpiksid halvasti või õpetajad oleksid nõrgad.
On väga palju lapsevanema teha, kui toetav ja kui palju lapse eluga kursis ta on.
Praegune koolijuht teeb tööd väga südamega.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole sel koolil viga midagi. Ilus kool, laiendatakse praegu, korralik staadion, enamustel lastest mõnus läbimetsa koolitee. Õpetajad toredad, lapsed stressivabad. Gümnaasiumist saab hea majadushariduse kaasa.
Ei tea kuidas Eesti ülikoolidesse sissesaamisega, minu laps läks peale PMG-i lõpetamist Berliini ülikooli.
Põhiliselt teevad seda kooli maha need tõusikud, kes last linna kooli veavad ja oma mõttetut igapäevast pingutust õigustada püüavad, a la “istun küll tund aega ummikus, aga vähemalt ei käi laps selles pätikoolis”

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 17:26; 26.05 07:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oskab keegi kommenteerida, kui tasemel on see kool ?

Sealt edasi minejad on saanud headesse koolidesse sisse jmt ?

Sõbranna laps käib seal koolis. Kirjeldused tundidest on jubedad. Lärm, kisa, allumatus. Nüüd kus veel koduõppel ollakse, siis on maailmade ehitamine ägedam õppimisest.
Nagu mu sõbrants kunagi ütles- nagu Ristiku kooliga oleks tegemist.
Aga laps pole nõus kooli vahwtama ja kui vähegi viitsib, saab max tulemuse kirja.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käib PMGs ja olen tõsiselt rahul. Aga ma ei hakka pikemalt seletama, miks, mainin vaid, et olles elanud mitmes riigis ja mitmes suurlinnas, väärtustan asju, mida kohalikud “nui-neljaks-minu-laps-peab-eliitkooli-veetud-saama” ei saagi mõista. PMG koolielu on pingevaba.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oskab keegi kommenteerida, kui tasemel on see kool ?

Sealt edasi minejad on saanud headesse koolidesse sisse jmt ?

Sõbranna laps käib seal koolis. Kirjeldused tundidest on jubedad. Lärm, kisa, allumatus. Nüüd kus veel koduõppel ollakse, siis on maailmade ehitamine ägedam õppimisest.

Nagu mu sõbrants kunagi ütles- nagu Ristiku kooliga oleks tegemist.

Aga laps pole nõus kooli vahwtama ja kui vähegi viitsib, saab max tulemuse kirja.

Sõbranna lapse tunnis oli lärm?! Vot kus lugu. Reaalkoolis istuvad kõikide klasside kõik lapsed kõigis tundides käed põlvedel ja suud lukus, eks ole!

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 17:26; 26.05 07:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kolm last käivad pmg-s. Piirkonnakoolina on täiesti ok. Aga kui tahta olla sama hea kui eliitkooli laps, peab tõesti ise juurde õppima. Minu lapsed ei ole stressis. On õpetajaid, kelle tunnis on tõesti suurem lärm, aga seda juhtub igas koolis. Osa õpetajaist lihtsalt ei ole nii head enesekehtestamises. Uus juht on saanud mõne aastaga koolile hoopis uue hingamise, väljast vaadates jääb mulje, et vana sumbunud õhk on välja õhutatud ja õpetajatel on uus hoog. Tublid lapsed saavad ka ülikoolidesse.
Majandussuund pole võib-olla tõesti kõigile, aga loomemajandussuunaga pidid kõik humanitaarid väga rahul olema. Seda vist juhib direktor ise ja teinekord on mul natuke kade meel, mis üritusi neile korraldatakse. Minu gümnasist on majandussuunal. Nendel on rohkem akadeemilist ja vähem loomingulist.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 20:53; 26.05 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eksamite halbadest tulemustest veel – sel aastal lõpetavad esimesed “uue juhi lapsed”. Tasub vaadata, kas nüüd ka need numbrid paranevad. Mu 9ndik tegi küll eksamid viitele, teiste kodumaa 9ndikega täiesti konkurentsivõimeline. Jääb oodata gümnaasiumitulemusi.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 20:53; 26.05 20:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Koolilaps Pirita Majandusgümnaasiumi tase ?