Esileht Hobinurk Pirita Marina Spa

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Pirita Marina Spa

Postitas:

Vaatasin huvi pärast seda hotelli, et mis hinnad seal koroona ajastul on, kuid see on eilsest hoopis suletud. Olen varasemalt seal mitmeid kordi käinud ja tunnengi huvi, mis kirjeldatud hotelliga juhtus. Kas see hotell nüüd lõplikult kinni või ainult ajutiselt? Tundub, et teised hotellid Tallinnas vist endiselt töötavad.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Huvitav jah, et kinni.  Plaanin just nädalavahetusel kuskile spa sse  minna.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada on kesklinnas TallinkCity, Swiss, Foorum ja Olümpia ka kinni? Viru vist töötab ainsana (nii nad telefonis rõõmsalt kilkasid) ja sadamas see väike Tallink. Aga ma võin ka eksida…

 

Pean veel lisama, et olgu või marina aga seal saunad-ujulad olid kohhhhutavad…prrrr….vaevalt nad remonti on teinud. Loodetavasti läkski kinni remondiks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada on kesklinnas TallinkCity, Swiss, Foorum ja Olümpia ka kinni? Viru vist töötab ainsana (nii nad telefonis rõõmsalt kilkasid) ja sadamas see väike Tallink. Aga ma võin ka eksida…

Pean veel lisama, et olgu või marina aga seal saunad-ujulad olid kohhhhutavad…prrrr….vaevalt nad remonti on teinud. Loodetavasti läkski kinni remondiks.

tuustisin just bookingus ja nõmed nimetatud lahti

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Swiss on lahti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tuustisin just bookingus ja nõmed nimetatud lahti

…. Mida?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallink Conference & Spa on lahti, just käisime. Varsti lähme jälle.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niikaua käite kuni haigeks jääte! Kõrvu ikka kuivatate ja mütsid on peas peale ujumist?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk Pirita Marina Spa