Esileht Väikelaps Pirita piirkonna lasteaiad

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Pirita piirkonna lasteaiad

Postitas:

Tere!
Millist Pirita piirkonna lasteaeda soovitate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käib Merivälja lasteaias, olen ülirahul. Ka Pirita lasteaia kohta olen seni vaid kiidusõnu kuulnud. Eks kõige rohkem oleneb lõpuks ikkagi konkreetse rühma personalist … Pirita-Kosel saab ju sügiseks uus suur lasteaiamaja valmis, seal ilmselt tuleb kõvasti uusi rühmi ja töötajaid, kellest veel midagi ei tea. Padriku lasteaed on meile kõige lähemal, mõnedki naabruskonna lapsed käivad seal — üldiselt olen kuulnud hinnanguid umbes stiilis, et “pole ju viga, meie lastel on üsna normaalsed õpetajad” vmt. Mulle endale pole sealt laste õueajal mööda jalutades kuuldud kasvatusmeetodid eriti sümpatiseerinud, seega ka lapsevanemate leiget hoiakut arvestades vean last ikka kaugemale. Ja olen oma valikuga rahul. No ja siis on muidugi veel Naba eralasteaed. Minu laps käib seal õhtuti trennis, väga kena ja puhas maja. Aga osalustasu käib kaugelt üle meie pere võimaluste ning lasteaiarühmade õhustikust ma midagi ei tea.

Ongi vist kõik. Mähel asunud eralasteaed pandi vist kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ma Meriväljas, mis oli sihilikult valitud just seetõttu, et pidi olema piirkonna parim riiklikest.
Olen väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul üks laps käis Meriväljal, teine on Pirita-Kosel.
Mõlemaga olen üldiselt rahul.
Meriväljal oli üks õpetajatest hästi suur aktivist ja vedas lapsi igale poole. Lapsele lasteaias väga meeldis, tema tugevaid külgi märgati ja julgustati esinema-osalema üritustel.
Praegu Kosel tunnen natuke puudust, et nad ei käi ikkagi nii palju ringi kui võiks. Samas õpetajad on mõlemad vahvad, ka abi (ühes rühmas olen kuulnud, kuidas see abi rohkem karjub, kui abiks on).
Ka Pirita lasteaiast olen kuulnud head, Padrikust mitte nii väga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps Pirita piirkonna lasteaiad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.