Esileht Koolilaps Pirita vs Merivälja kool?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Pirita vs Merivälja kool?

Postitas:
Kägu

Kumb kool oleks parem esimesse klassi astujale? Kummas parem tase? Huviringid-sprodiringid?

Teie kogemused?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meriväljal sõltub esimeste klasside puhul enamus klassijuhatajast, kui veab õpetajaga läheb hästi, aga kehva klassijuhataja puhul on asjad nii halvasti, et tahad iga hinna eest oma last mujale kooli panna. Merivälja kool on nõrk kiusamiste ohjamisel, hulk rikkurite lapsi koos, kool on ülerahvastatud, tihti on õpetajatel üsna ükskõik ja kooli õhkkond on alla käinud. Vahel jääb mulje, et hoolekogu mõnel lapsevanemal on tema arvates suurem võim kui koolis õpetajatel. Lisaks on aastakümneid Pirital räägitud, et Merivälja koolis tehakse tüdrukutel ja poistel vahet, kahjuks kogesime ise sama, et soopõhine suhtumine ei ole kuhugi kadunud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh igas koolis loeb esiteks  õpetaja. Samas mulle ei meeldi hiigel koolid Nagu Viimsi on aga Pirita suhtes tuttavate laste kirjeldused tunnis toimuvast ka ilusad ei ole.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks on aastakümneid Pirital räägitud, et Merivälja koolis tehakse tüdrukutel ja poistel vahet, kahjuks kogesime ise sama, et soopõhine suhtumine ei ole kuhugi kadunud.

Kas täpsustaksid, milles see vahetegemine seisneb ja keda eelistatakse?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu laps käis Merivälja koolis, aga võtsime ta kiusamise pärast sealt ära. Nüüd õpib mujal ja tal on kõik hästi.

Samas võib-olla on sinu laps sotsiaalselt nii kange, et saab seal ilusti hakkama. Muidu asub kool ju mõnusas vaikses aedlinnas, ruumid on korralikud, uus avar võimla, vahetunde saab veeta õues kooliaias. Natuke huviringe ikka on ka, samuti pikapäevarühm, kus nooremate klasside lapsed saavad pärast tunde süüa, mängida ja õppida. Aga eks pikapäevarühm ole paljudes koolides.

Et siis, mina paneksin oma lapse kõigepealt logistiliselt sobivamasse kooli. Ehk vaataks, kummas koolis lapsel endal mugavam käia oleks. Ja kui hiljem peaks mingi jama tekkima, siis saab kooli vahetada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks on aastakümneid Pirital räägitud, et Merivälja koolis tehakse tüdrukutel ja poistel vahet, kahjuks kogesime ise sama, et soopõhine suhtumine ei ole kuhugi kadunud.

Kas täpsustaksid, milles see vahetegemine seisneb ja keda eelistatakse?

Oleneb õpetajast, mõnes klassis lastakse tüdrukutel tunnis teravate kääridega vehkida ja vabandage väljenduse pärast, täiest kõrist lõuata ja tundi segada, aga samas klassis pannakse vaiksetele poistele tüdrukutest parema töö eest kolm. Olen kuulnud vastupidist soopõhist hindamist, aga mõni õpetaja teeb nii selgelt vahet mis soost on õpilased, et esimese hooga tundus, et see ei ole võimalik, kahjuks on võimalik.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu laps käis Merivälja koolis, aga võtsime ta kiusamise pärast sealt ära. Nüüd õpib mujal ja tal on kõik hästi.

Sellest koolist on paljudesse teistesse koolidesse lahkutud ja vähemalt meie klassist on kõik lapsed ja lapsevanemad uute koolidega rahul ja vangutavad pead, et nii kaua ootasid. Rääkisin ühe lapsevanemaga kes võttis kõik lapsed sealt koolist ja viis teise kooli, teises koolis ei suudetud uskuda, et kuidas on olemas selline kool kus ei reageerita vägivallale ega kiusamisele?

Selles koolis oli juhtum kus üks õpilane võttis kooli relva kaasa, aga arvake mis juhtus lapsevanemaga, kes sellest kooli teatas? Õige vastus, et kool kavatses kogu loo maha vaikida ja kui sellega nõus ei oldud, hakati kooli informeerinud lapsevanemat ja tema last kiusama.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh igas koolis loeb esiteks õpetaja. Samas mulle ei meeldi hiigel koolid Nagu Viimsi on aga Pirita suhtes tuttavate laste kirjeldused tunnis toimuvast ka ilusad ei ole.

Ilmselgelt peaksid ise algklassi tagasi minema, et kirjutama õppida.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps Pirita vs Merivälja kool?