Esileht Koolilaps Pisikest kasvu (117 cm) lapse koolikott

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Pisikest kasvu (117 cm) lapse koolikott

Postitas:

Tere, oleme hädas väikest kasvu 1.kl lapsele koolikoti valimisel. Esiteks ei tahaks arutult raha kulutada, sestap uurin, et ehk keegi oskab omast kogemusest nõua anda. Laps on 117 cm. Kas mõistlik on võtta Jeva beginners (praegu talle see veidi suur), arvestades, et sellega saab käia mitu aastat või Herlitz mini (hetkel ideaalne), mis järgmisel aastal arvatavasti välja tuleks vahetada. Või osta esimeseks aastaks lihtsalt mõni odav noname kotikene vms. Kõik kotid kaubanduses on nii suured 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.08 11:03; 06.08 11:35; 06.08 14:50; 06.08 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pigem võtaks selle Jeva Beginners koti, sest laps ju kasvab kogu aeg. Mul küll puudub kogemus, et kui suur on Herlitz mini, aga vähemalt olen kuulnud, et selle Beginners kotiga saadakse koolis ikkagi hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Herlitzi koti link ka 🙂
http://www.herlitz.de/en/products/school/schulranzen-2013/models/mini.html

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.08 11:03; 06.08 11:35; 06.08 14:50; 06.08 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu pisikest (küll mitte nii pisikest) kasvu lapsel oli kooli minnes jeva u-turn mini, mis oli ainus jeva kott, mis tõesti hästi seljas istus. kõik ülejäänud olid nii suured, et toetusid pepule 😉 ka beginner on minu meelest märksa pikem/kõrgem kui u-turn mini.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.08 12:23; 06.08 19:58; 07.08 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minu pisikest (küll mitte nii pisikest) kasvu lapsel oli kooli minnes jeva u-turn mini, mis oli ainus jeva kott, mis tõesti hästi seljas istus. kõik ülejäänud olid nii suured, et toetusid pepule 😉 ka beginner on minu meelest märksa pikem/kõrgem kui u-turn mini.[/tsitaat]

Nõus. beginners on pikem ja minu lapse seljas nt liiga pikk, et ilusti istuda. Lisaks on selle koti põhiosa ka väga kitsas. nii et ka mulle jäi Jeva mini turn kõige parema valikuna silma.

Kui on veel väike laps, siis võib vaadata ka Lego kõige pisemat kotti (mudeli nimi vist ergo). Vot sellise kujuga: http://www.amazon.de/Lego-12114-Kindergarten-Rucksack-Horse/dp/B006JWISAW/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1407317740&sr=8-1&keywords=lego+ergo Stockmanni kliendilehes nägin ka (teiste piltidega on sel aastal). See on piisavalt suur, et asju ära mahutada, aga samas piisavalt väike, et lapsele normaalselt seljas istuda.

Teisi normaalseid variante 120cm kanti alpsele polegi mu meelest. Herlitzi väikesed ranitsad mulle miskipärast ei meeldinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 12:37; 06.08 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

omast kogemusest soovitan küll jeva beginnersit. oma poeg oli kooli minnes umbes sama pisike, aga kott on juba mitu head aastat kasutuses ja ikka nagu uus.

kotil on korralik seljatugevdus, mõnusad laiad õlarihmad ja eest kinnitus, nii et seljas püsib väga ilusti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin oma väikest kasvu ja kleenukesele lapsele Herlitzi smart-variandi:
http://www.herlitz.de/en/products/school/schulranzen-2013/models/smart.html
Proovisime poes ja üllatavalt hästi sobis, kuigi esmapilgul peale vaadates tundus jube suur ja kobakas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minu pisikest (küll mitte nii pisikest) kasvu lapsel oli kooli minnes jeva u-turn mini, mis oli ainus jeva kott, mis tõesti hästi seljas istus. kõik ülejäänud olid nii suured, et toetusid pepule 😉 ka beginner on minu meelest märksa pikem/kõrgem kui u-turn mini.[/tsitaat]
Ära u-turn mini osta, a4 mahub sinna liiga napilt sisse, meil hakkas lukk peale 2a kasutamist halvasti käima. Sai ostetud 116cm lapsele. Mina ostaks pigem tavalise U-turni, rihmu saab lühemaks tõmmata. Veel parem, minge proovige poodides.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 14:32; 07.08 00:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Nõus. beginners on pikem ja minu lapse seljas nt liiga pikk, et ilusti istuda. Lisaks on selle koti põhiosa ka väga kitsas. nii et ka mulle jäi Jeva mini turn kõige parema valikuna silma.

Kui on veel väike laps, siis võib vaadata ka Lego kõige pisemat kotti (mudeli nimi vist ergo). Vot sellise kujuga: http://www.amazon.de/Lego-12114-Kindergarten-Rucksack-Horse/dp/B006JWISAW/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1407317740&sr=8-1&keywords=lego+ergo Stockmanni kliendilehes nägin ka (teiste piltidega on sel aastal). See on piisavalt suur, et asju ära mahutada, aga samas piisavalt väike, et lapsele normaalselt seljas istuda.

Teisi normaalseid variante 120cm kanti alpsele polegi mu meelest. Herlitzi väikesed ranitsad mulle miskipärast ei meeldinud. [/tsitaat]

Aitäh vihje eest, ehk saame seda kotti vaatama minna! Kui ma nüüd ausalt ütlen, siis Herlitzi ranits ei meeldi eriti välimuse poolest, v.a et armsad lastepärased pildid on peal…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.08 11:03; 06.08 11:35; 06.08 14:50; 06.08 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ära u-turn mini osta, a4 mahub sinna liiga napilt sisse, meil hakkas lukk peale 2a kasutamist halvasti käima. Sai ostetud 116cm lapsele. Mina ostaks pigem tavalise U-turni, rihmu saab lühemaks tõmmata. Veel parem, minge proovige poodides. [/tsitaat]

Mul see jeva mini turn olemas ja mahub a4 sisse ilusti. See tavaline u-turn on liiga suur. no tõesti suur. kui on väike laps ja see selga panna, siis on kohe näha, et see ei ole sobilik. Arvan, et tavaline u-turn võiks olla sobilik siis, kui vähemasti 15cm on juurde kasvatud. Praegu on alumine serv pikalt alla tagumiku ja ei istu kuidagi moodi normaalselt seljas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 12:37; 06.08 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ära u-turn mini osta, a4 mahub sinna liiga napilt sisse, meil hakkas lukk peale 2a kasutamist halvasti käima. Sai ostetud 116cm lapsele. Mina ostaks pigem tavalise U-turni, rihmu saab lühemaks tõmmata. Veel parem, minge proovige poodides. [/tsitaat]

u-turn on enam-vähem kõige suurem kott, mida ma tean ja selgelt liiga suur väikest kasvu lapse jaoks.

u-turn minisse mahub a4 rahulikult, küsimus tekib osade a4 paberi jaoks mõeldud kaantega, mis ei taha nurkadest hästi mahtuda. mu oma laps käis, klaverinootide mapp kotis, kolm aastat ja kotiga ei juhtunud midagi, mapp läks lihtsalt nurkadest koledaks.

mitte ühegi teise mudeli rihmu ei saanud minu lapse jaoks piisavalt lühikeseks teha, laps oli väga kõhn. u-turn minil on aisana eraldi lisareguleerimise võimalus peal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.08 12:23; 06.08 19:58; 07.08 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina valisin oma lapsele mini u-turn koti, proovisime ka tavalist u-turni, kuid see oli kohutavalt suur, ulatus pepust allapoole! Beginners ei meeldinud, kuna seal ees miski krõpsuga kinnitus, et krõps tuleb pandlast läbi ajada, pusisin isegi selle kallal 🙂 Seega langes kohe valikust välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks U-turn mini Eestisse enam üldse ei tooda. Seega puudub võimalus seda proovida. Ning Jeva jm lehtedel vaid poiste värvid alles…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.08 11:03; 06.08 11:35; 06.08 14:50; 06.08 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beginneril ei mahu korralikud A4 kaane sisse. Meil on väiksele lapsele ostetud Intermediate, aga kooli on minna loetud sammud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tallinlane oled, siis võin lahkelt oma lapse punast u-turn mini proovida anda ja kui meeldib, siis sümboolse hinna eest maha müüa. Kui lukk ühtepidi kinni tõmmata, siis on kõik korras, kui teist pidi, siis kipub lahti tulema, iseasi kas esimese klassi laps suudab meeles pidada, et lukku tuleb ühtepidi kinni tõmmata. Kehalise kotti kaasa anda pole, see oli eraldi, mitte krõpsudega teise koti külge kinnitatav ja siiani aeg-ajalt kasutuses.
laps oli esimesse klassi minnes 116, ostetud sai siis kui laps eelkooli läks, siis oli tõenäoliselt veel lühem.
Ja kui puudub võimalus asju kooli jätta, siis see kott sobib maksimaalselt esimese klassi lapsele, teises-kolmandas juba rohkem asju ja nii see lukk lõpuks katki läkski.
Teisele lapsele ostsin kohe u-turni (tahtsin osta inermediate, aga need olid poes mingite heal juhul esimesse klassi sobivate piltidega), u-turnil on samuti võimalus rihmu ka ülevalt lühemaks teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 14:32; 07.08 00:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu käest võid ka u-turn mini proovida saasa ja vaja mul ka seda enam pole. iseasi, et 1. klassi minekuks tahetakse lapsele tavaliselt ikka uut kotti… meie oma täitsa korras, mingi iluviga oli mälu järgi kuskil. aga olles ostnud viimase 7 aasta jooksul neli jeva kotti, võin ma öelda, et materjalide kvaliteet on muutunud ajaga märksa kehvemaks, seega viis ja rohkem aastat vana kott võib olla päris hea ost 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.08 12:23; 06.08 19:58; 07.08 10:09;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Koolilaps Pisikest kasvu (117 cm) lapse koolikott

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.