Esileht Väikelaps pissimine

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: pissimine

Postitas:

lap+s kohe saamas 2 aastaseks, juba paar kuud harjutame potil käimist. olen tähelepannud seda, et käib kuidagi harva pissil vahest võivad vahed 5-6 tunnised olla. eile näiteks pissis umbes hommikul 6,30, siis kella 11,00 ajal, siis magas peale magamist kell 16.00 ja siis enne magamist kell 21,00. Ise muidu rõõmus ja heatujuline, ei ütleks, et midagi viga on. hakkasin kuidagi kahtlustama, et äkki neerudega midagi viga. arsti juurde lähme 2 nädala pärast, eks siis räägin ka arstiga. Aga äkki keegi oskab midagi öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Minu laps pissib ka väga harva. Uurisin ka arstilt. Kõik on korras, lihtsalt pissibki harva. Kui aga pissile lõpuks läheb, siis laseb ka \”pool\” potti täis. Käib üliharva pissil: nt hommikul seitsme paiku (enne lasteaeda), seejärel kella 16 ajal (ehk peale magamist lasteaias) ja õhtul 21 ajal (enne magamaminekut). Kui piisavalt vedelikku saab, siis ei ole probleemi. Mõni organism tarbibki suure osa vedelikust ära. Sest samast kui ta mul ikka väga palju joob, nt hüppamiskeskuses (seal on palav ja palju möllamist), siis pissib 1-2 korda rohkem päevas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Väikelaps pissimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.