Esileht Koroonaviirus COVID-19 Pistke P oma vaktsiinid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 231 )

Teema: Pistke P oma vaktsiinid

Postitas:
Kägu

Nagu ausalt! Juba kolmas perekond meie pisikeses tutvusringis on haigusega maas. Nad kõik on pigem olnud “lamemaalases” kes naeravad, sest neid küll haigus ei taba, poogitud ju! Paraku on reaalsus see, et beed faiseri kliendid on 40 palavikuga maas! Mina kes olen süstimata põdesin selle läbi peavalu ja sita enestundega. Haigus on paha ja eks mingeid ilminguid oli ka raske taluda, aga see pane õlg alla kampaania on läbikukkunud. Ei ole reaalne, et üks toimiv vaktsiin niidab kõik ikka maha nagu loogu. Pole mingit kaitse oma vanaema teemat olemas! Algselt ka mina uskusin et eks ikka mingi toime on, aga pigem on see seotud ikka normaalse immunsusteemk toimimisega. Kes jaab haigeks oleks samamoodi ka ilma sutusta haige. See haigus leiab kõik ülesse nende poogitud olekust olenemata.. Midagi ei muutu enne, kui tleb toimiv ravim. Muide, mind nakatas 3 korda sutsatud sugulane. Ta nkatas terve 2 perekonda. Kus on see lubatud toime?! Miks peab vaktsineeritu olema nädala kõrges palavikus?! Absurd!!!!!

See pole ammu mingi vandenõu vaid reaalsus..

+30
-32
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vaktsiinid on osutunud mõttetuks tōesti. Mul jäi sõbranna koroonasse kuu aega peale Pfizeri teist doosi. Väidetavalt peaks siis max immuunsus olema. Põdes päris raskelt.
Mina ja minu pere põdesime kevadel ülikergelt. Me polnud vaktsineeritud.

+21
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kogemused erinevad. Mul perekonnas laps (vaktsineerimata, alla 12) haigestus, teised poogitud pereliikmed jäid täiesti terveks vaatamata igapäevasele kontaktile haigega.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selliste läbikukkunud vaktsiinisega survestamine on ajuvaba. Veel ajuvabam on neile anda vabadus haigust levitada.  Testima peaks igal sammul kõiki. Mul oli laps isegi koroonas, 6a ja ainsagi tunnuseta. Huviga mõtlen kui kaua see vaksihullus kestab. Poogitud saavad isegi aru, et neil ei ole erilisi eeliseid. Eks suve poole tuleb neljas booster… Edu.

+15
-17
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Nagu ausalt! Juba kolmas perekond meie pisikeses tutvusringis on haigusega maas. Nad kõik on pigem olnud “lamemaalases” kes naeravad, sest neid küll haigus ei taba, poogitud ju! Paraku on reaalsus see, et beed faiseri kliendid on 40 palavikuga maas! Mina kes olen süstimata põdesin selle läbi peavalu ja sita enestundega. Haigus on paha ja eks mingeid ilminguid oli ka raske taluda, aga see pane õlg alla kampaania on läbikukkunud. Ei ole reaalne, et üks toimiv vaktsiin niidab kõik ikka maha nagu loogu. Pole mingit kaitse oma vanaema teemat olemas! Algselt ka mina uskusin et eks ikka mingi toime on, aga pigem on see seotud ikka normaalse immunsusteemk toimimisega. Kes jaab haigeks oleks samamoodi ka ilma sutusta haige. See haigus leiab kõik ülesse nende poogitud olekust olenemata.. Midagi ei muutu enne, kui tleb toimiv ravim. Muide, mind nakatas 3 korda sutsatud sugulane. Ta nkatas terve 2 perekonda. Kus on see lubatud toime?! Miks peab vaktsineeritu olema nädala kõrges palavikus?! Absurd!!!!!

See pole ammu mingi vandenõu vaid reaalsus..

Sama kogemus. Need kes kergelt poevad poeks seda ka sutsuta. Immunsysteem hoolitseb selle eest ise. Pole see mürk mingi võluvits.

+14
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu ausalt! Juba kolmas perekond meie pisikeses tutvusringis on haigusega maas. Nad kõik on pigem olnud “lamemaalases” kes naeravad, sest neid küll haigus ei taba, poogitud ju! Paraku on reaalsus see, et beed faiseri kliendid on 40 palavikuga maas! Mina kes olen süstimata põdesin selle läbi peavalu ja sita enestundega. Haigus on paha ja eks mingeid ilminguid oli ka raske taluda, aga see pane õlg alla kampaania on läbikukkunud. Ei ole reaalne, et üks toimiv vaktsiin niidab kõik ikka maha nagu loogu. Pole mingit kaitse oma vanaema teemat olemas! Algselt ka mina uskusin et eks ikka mingi toime on, aga pigem on see seotud ikka normaalse immunsusteemk toimimisega. Kes jaab haigeks oleks samamoodi ka ilma sutusta haige. See haigus leiab kõik ülesse nende poogitud olekust olenemata.. Midagi ei muutu enne, kui tleb toimiv ravim. Muide, mind nakatas 3 korda sutsatud sugulane. Ta nkatas terve 2 perekonda. Kus on see lubatud toime?! Miks peab vaktsineeritu olema nädala kõrges palavikus?! Absurd!!!!!

See pole ammu mingi vandenõu vaid reaalsus..

Joo vähem!

+12
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

need sellised “edulood” ilmuvad nüüd foorumites regulaaarselt – kuidas ikka kollektiivis 6 haiget, neist 4 vaktsineeritud ja põevad eriti raskelt, või siis see konkreetne teemaalgatus. Isiklikult on mul täiesti teistsugune, statistikale täpselt vastav kogemus – ükski vaktsineeritud tuttav-sugulane (valdav enamik) pole haigestunud, aga üks väheseid antivakseritest pooltuttav pere on kogu täiega (ema, isa, kaks teismelist) pikali maas.

 

 

+23
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

need sellised “edulood” ilmuvad nüüd foorumites regulaaarselt – kuidas ikka kollektiivis 6 haiget, neist 4 vaktsineeritud ja põevad eriti raskelt, või siis see konkreetne teemaalgatus. Isiklikult on mul täiesti teistsugune, statistikale täpselt vastav kogemus – ükski vaktsineeritud tuttav-sugulane (valdav enamik) pole haigestunud, aga üks väheseid antivakseritest pooltuttav pere on kogu täiega (ema, isa, kaks teismelist) pikali maas.

mõtlesin just sama, et vaat kui huvitav… mul abikaasa töö juures olid mõned vaktsineerimata inimesed, neist üks nakatus ja ühe koosoleku tulemusena jäid haigeks ainult teised vaktsineerimata töötajad, kuid keegi vaktsineeritutest, kes samas ruumis istusid, ei haigestunud. Ka laiemast tutvusringkonnast ei tea kedagi, kes oleks vaktsineerituna haigestunud. Mis on tegelikult isei kummaline, sest vaktsineerimata inimesi on meil tutvusringkonnas ülivähe.

+19
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

need sellised “edulood” ilmuvad nüüd foorumites regulaaarselt – kuidas ikka kollektiivis 6 haiget, neist 4 vaktsineeritud ja põevad eriti raskelt, või siis see konkreetne teemaalgatus. Isiklikult on mul täiesti teistsugune, statistikale täpselt vastav kogemus – ükski vaktsineeritud tuttav-sugulane (valdav enamik) pole haigestunud, aga üks väheseid antivakseritest pooltuttav pere on kogu täiega (ema, isa, kaks teismelist) pikali maas.

Samad sõnad.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja huvitav miks ma peaksin valetama? Olen ju samas perekonnas ja tutvusringkonnas. Meie kodukant on paksult covidit täis ja kõik sutsatud on nakatunud. Püha taevas! Ärge ometi uskuge jah. Ma olin ju samuti haige. Nägin neid inimesu ka oma silmaga. Oeh. Rumalus… Ogavalk on teil ajuolluse vist juba pehmeks muutnud.

+12
-21
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja huvitav miks ma peaksin valetama? Olen ju samas perekonnas ja tutvusringkonnas. Meie kodukant on paksult covidit täis ja kõik sutsatud on nakatunud. Püha taevas! Ärge ometi uskuge jah. Ma olin ju samuti haige. Nägin neid inimesu ka oma silmaga. Oeh. Rumalus… Ogavalk on teil ajuolluse vist juba pehmeks muutnud.

Sul on sees sama ogavalk. Veel “naturaalsemgi”. Su aju on vast eriti löga siis.

+15
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja huvitav miks ma peaksin valetama?

Ega sa valetagi. Sa lihtsalt ei suuda nähtavat objektiivselt edasi anda. Seda, et lisaks kolmele haigeks jäänud vaktsineeritud perele sul tuttavate hulgas veel vähemalt kolmkümmend vaktsineeritud, kuid terveks jäänud peret on, sa ei märka ega maini. Ja et vaktsineerimata peresid (peale su enda) su tuttavate hulgas näiteks ei olegi, kellega võrrelda.

+17
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja huvitav miks ma peaksin valetama? Olen ju samas perekonnas ja tutvusringkonnas. Meie kodukant on paksult covidit täis ja kõik sutsatud on nakatunud. Püha taevas! Ärge ometi uskuge jah. Ma olin ju samuti haige. Nägin neid inimesu ka oma silmaga. Oeh. Rumalus… Ogavalk on teil ajuolluse vist juba pehmeks muutnud.

See polegi mingi vale, vaid inimesed ei taju reaalselt objektiivselt. Objektiivse info vastuvõtmist mõjutavad tema hoiakud, väärtused, arusaamad. Sina vaatad maailma teatud kaldega. Otsid tõendust oma arusaamale, et vaktsineeritud põevad ja vaktsineerimata jäävad terveks. Ja siis märkadki vaid selliseid juhtumeid.

+11
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See polegi mingi vale, vaid inimesed ei taju reaalselt objektiivselt. Objektiivse info vastuvõtmist mõjutavad tema hoiakud, väärtused, arusaamad. Sina vaatad maailma teatud kaldega. Otsid tõendust oma arusaamale, et vaktsineeritud põevad ja vaktsineerimata jäävad terveks. Ja siis märkadki vaid selliseid juhtumeid.

Just, küllap on iga ema kogenud, et kui oled rase, siis on tänavad ja tutvuskond rasedaid täis, kui oled beebiga jalutaja, siis tänavail ainult lapsevankrid ongi … kui sul on eriline äge auto, siis märkad ainult teisi samasuguseid ägedaid – mida paganat, miks kõigil on sellised autod. Ja vaktsineerimisvastane märkab ainult haigestuvaid vaktsineerituid ning vaktsineerimise padupooldaja ainult teistpidiseid juhtumeid. Objektiivseks jäämine on kõige keerulisem.

+14
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viiruse vastu aitab üks asi – kontaktide vähendamine. On olnud kuritegelik, et on lubatud immuunsust ja seda, et vaktsineeritud inimesed ei pea testima ja võivad haigestumise korral levida valimatult viirust edasi. Lisaks on viirus ju õhu kaudu leviv. Kus on nõuded õhupuhtusele ja õhuvahetusele ?  Kus on nõuded tugevdada oma immuunsussüsteemi ja haiguse ajal jälgida tervislikke eluviise ? Koolikius on muutunud riiklikuks normiks. Ja see on hull asi, sest tulemuseks on vaktsineeritud inimeste raske haigestumine. Selline hoolimatus on kuritegelik. On tahetud kõigi vahenditega teha vaktsineerimata inimeste elu ebamugavaks, pannes löögi alla vaktsineeritud inimesed. See on ju kuritegu lubada vaktsineeritud inimestele seda, mida vaktsiinid tegelikult ei oma. Ei nad kaitse ega vähenda haigust.

+15
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sama kogemus, kõik haiged tutvusringkonnas on vaktsineeritud, liialdamata 100%.

+10
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

need sellised “edulood” ilmuvad nüüd foorumites regulaaarselt – kuidas ikka kollektiivis 6 haiget, neist 4 vaktsineeritud ja põevad eriti raskelt, või siis see konkreetne teemaalgatus. Isiklikult on mul täiesti teistsugune, statistikale täpselt vastav kogemus – ükski vaktsineeritud tuttav-sugulane (valdav enamik) pole haigestunud, aga üks väheseid antivakseritest pooltuttav pere on kogu täiega (ema, isa, kaks teismelist) pikali maas.

Minu tutvusringkonnas on nii vaksituid kui vaksimata põdenud (kes kergemalt, kes pikemalt), aga ei keegi hullemini kui mingit muud viirushaigust, mida me kõik kogenud oleme.
Kullakesed, saage juba aru, et haiglasse satuvad inimesed muude terviseprobleemide tõttu, mitte covidi pärast. Ka lapsed! Samuti on gripp ohtlikum vanadele ja haigetele.
Äkki lõpetaks selle covidi-hüsteeria, eesotsas meie valitsuse ja meediaga? Vastasel korral on meil kohe-kohe käes mingi vaimuhaiguste epideemia.

+13
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama kogemus, kõik haiged tutvusringkonnas on vaktsineeritud, liialdamata 100%.

Teatud seltskond lihtsalt ongi nõrgukesed, kes pidevalt köhivad ja tatistavad. Süsti neid või tee, mis tahad, ikka köhivad ja tatistavad. Ja külm on sellistel ka koguaeg.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koolikius on muutunud riiklikuks normiks.

? Mis mõttes?

Ja see on hull asi, sest tulemuseks on vaktsineeritud inimeste raske haigestumine.

???Kus? Selgita on mõttekäiku.

Ei nad kaitse ega vähenda haigust.

Kaitsevad ja vähendavad küll.

+6
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu tutvusringis on nii 95% inimestest vaktsineeritud. Mõtlen siis neid, kellega see jutuks on tulnud, lähedasemad sõbrad, suulased, töökaaslased. Viimase 2 kuu jooksul on koroonat põdenud mu tuttavate hulgas 10 inimest. Neist 5 vaktsineerimata, 5 vaktsineeritud. Vaktsineeritutest keegi haiglasse ei jõudnud. 80-aastane kaasuvate haigustega vanainimene põdes kodus paaripäevase palavikuga. Mõned aastad alla 50 tugevalt ülekaaluline naine põdes kodus, oli küll halb, aga sai siiski koduse raviga hakkama.  60+ kaasuvate haigustega naine oli terve haiguse aja oli niipalju heas seisus, et käis oma kodu juures jalutamas (eraldatud koht, kus teistele ohtlik ei olnud). 50+ aastane eelnevalt terve naine oli kogu haiguse aja võimeline kodukontoris tööd tegema. 50+ normaalse tervisega mees põdes kodus, oli paar päeva palavikku, ei midagi hullu.

Vaktsineerimata nakatanutest jõudis haiglasse paar aastat üle 50 sale krooniliste haigusteta naine. 40+ naine põdes kodus raskelt ja pikalt, haiglat siiski ei vajanud. Ülejäänud 3 põdesid veidi kergemalt, paar päeva palavikku, päris töövõimelised  ega väljas liikumise võimelised siiski ei olnud.

Nii et minu tutvuskonna nakatumiste kokkuvõte ühtib sellega, mida ka statistika räägib – vaktsineeritute hulgas nakatumise tõenäosus väiksem ning kui nakatubki, siis tõenäosus raskelt põdeda  väiksem.

+14
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ringkonnas põevad hetkel 2 sõpra, koos haigestusid samal üritusel. 62.a. vaktsineeritud tugevalt ülekaaluline on kergete nähtudega kodus, tema sõber, vaktsineerimata 53.a. ülekaaluline haiglas koomas.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vihaseks ajab see sitajutt, et see on vaid nohu. Täna öösel suri mu töökaaslane ,ei olnud vanur,  ( oli vaktsineerimata) 🙁

+12
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kogemused erinevad. Mul perekonnas laps (vaktsineerimata, alla 12) haigestus, teised poogitud pereliikmed jäid täiesti terveks vaatamata igapäevasele kontaktile haigega.

Algusest peale räägiti, et lastelt täiskasvanutele see tõbi eriti ei levi.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Algusest peale räägiti, et lastelt täiskasvanutele see tõbi eriti ei levi.

Parandan: alguses räägiti. Praegu sellist jama keegi enam ei aja. Kui laps nakatuda suudab, siis suudab ta ka nakatada.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu ausalt! Juba kolmas perekond meie pisikeses tutvusringis on haigusega maas. Nad kõik on pigem olnud “lamemaalases” kes naeravad, sest neid küll haigus ei taba, poogitud ju! Paraku on reaalsus see, et beed faiseri kliendid on 40 palavikuga maas! Mina kes olen süstimata põdesin selle läbi peavalu ja sita enestundega. Haigus on paha ja eks mingeid ilminguid oli ka raske taluda, aga see pane õlg alla kampaania on läbikukkunud. Ei ole reaalne, et üks toimiv vaktsiin niidab kõik ikka maha nagu loogu. Pole mingit kaitse oma vanaema teemat olemas! Algselt ka mina uskusin et eks ikka mingi toime on, aga pigem on see seotud ikka normaalse immunsusteemk toimimisega. Kes jaab haigeks oleks samamoodi ka ilma sutusta haige. See haigus leiab kõik ülesse nende poogitud olekust olenemata.. Midagi ei muutu enne, kui tleb toimiv ravim. Muide, mind nakatas 3 korda sutsatud sugulane. Ta nkatas terve 2 perekonda. Kus on see lubatud toime?! Miks peab vaktsineeritu olema nädala kõrges palavikus?! Absurd!!!!!

See pole ammu mingi vandenõu vaid reaalsus..

Aga see süst ei annagi kaitset koroona saamise vastu. Juttude järgi annab kaitse selle eest, et intensiivi ei satuks ega ära ei sureks.
Olen paljudelt oma tuttavatelt kuulnud, et oi näed vakditud aga ikka jäi haigeks. Inimesed nagu ise ka ei kuula mida räägitakse, et see ei kaitse nakatumise eest.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu ausalt! Juba kolmas perekond meie pisikeses tutvusringis on haigusega maas. Nad kõik on pigem olnud “lamemaalases” kes naeravad, sest neid küll haigus ei taba, poogitud ju! Paraku on reaalsus see, et beed faiseri kliendid on 40 palavikuga maas! Mina kes olen süstimata põdesin selle läbi peavalu ja sita enestundega. Haigus on paha ja eks mingeid ilminguid oli ka raske taluda, aga see pane õlg alla kampaania on läbikukkunud. Ei ole reaalne, et üks toimiv vaktsiin niidab kõik ikka maha nagu loogu. Pole mingit kaitse oma vanaema teemat olemas! Algselt ka mina uskusin et eks ikka mingi toime on, aga pigem on see seotud ikka normaalse immunsusteemk toimimisega. Kes jaab haigeks oleks samamoodi ka ilma sutusta haige. See haigus leiab kõik ülesse nende poogitud olekust olenemata.. Midagi ei muutu enne, kui tleb toimiv ravim. Muide, mind nakatas 3 korda sutsatud sugulane. Ta nkatas terve 2 perekonda. Kus on see lubatud toime?! Miks peab vaktsineeritu olema nädala kõrges palavikus?! Absurd!!!!!

See pole ammu mingi vandenõu vaid reaalsus..

Aga see süst ei annagi kaitset koroona saamise vastu. Juttude järgi annab kaitse selle eest, et intensiivi ei satuks ega ära ei sureks.

Olen paljudelt oma tuttavatelt kuulnud, et oi näed vakditud aga ikka jäi haigeks. Inimesed nagu ise ka ei kuula mida räägitakse, et see ei kaitse nakatumise eest.

Inimestele on nii palju JAMA juba aetud, et mida sa siin enam usud või ei usu. Kurvaks teeb aga tõesti tõsiasi, et vaktsineeritud haigestuvad, põevad ja tegelikult ka surevad TÄPSELT samamoodi.

+5
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu kolleegidest paljud on vaktsineeritud AZ kevadel ja nemad on jäänud haigeks, lisaks paar Pfizeriga ja üks Jansseniga vaktsineeritu. Kõik põdesid ikkagi kergelt, said kodus töötada. Haigestus ka üks sõbranna, kes oli vaktsineerimata, sai tõve lastelt, kes ise põdesid kergelt (ka vaktsineerimata, ehkki vanuse poolest võinuks). Sõbrannal läks 10 päeva ja väga raskelt, haiglasse ei sattunud, aga minestas, ei söönud nädal aega, oksendas, süda puperdas jne. Tal õnneks köha ei tekkinud eriti, see jäi kurku kinni, ei vajunud kopsu. Nii et minu jaoks tõendus vaktsiinide vajalikkusest.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See teema läheb sinna kategooriasse, et kõige ohtlikum on olla antivaxxeri vaktsineeritud tuttav. Just need vaktsineeritud inimesed kogevad kõiksugu kõrvaltoimeid ja on pärast lausa hävitatud tervisega ja ehk isegi surevad.

Vaktsineeritute enda tutvusringkonnas neid kõrvaltoimeid sellisel viisil ja mahus nagu ei paista.

 

+15
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Inimestele on nii palju JAMA juba aetud, et mida sa siin enam usud või ei usu. Kurvaks teeb aga tõesti tõsiasi, et vaktsineeritud haigestuvad, põevad ja tegelikult ka surevad TÄPSELT samamoodi.

Ja selle kõige kõrval on neil valitsuselt volitus vabalt ringi käia ja viirust ka edasi levitada.
Mis on valitsuse jaoks oluline? Viiruse levitamise kontrolli alla saamine või vaktsiinimüük?

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimestele on nii palju JAMA juba aetud, et mida sa siin enam usud või ei usu. Kurvaks teeb aga tõesti tõsiasi, et vaktsineeritud haigestuvad, põevad ja tegelikult ka surevad TÄPSELT samamoodi.

Ja selle kõige kõrval on neil valitsuselt volitus vabalt ringi käia ja viirust ka edasi levitada.

Mis on valitsuse jaoks oluline? Viiruse levitamise kontrolli alla saamine või vaktsiinimüük?

oehh, pole ju ligilähedaltki “täpselt samamoodi”… Kordades vähem, kordades kergemini, kordades vähem koormust med.süsteemile. Aga no ei tee selgeks uhhuudele seda.

+10
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 231 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Pistke P oma vaktsiinid