Esileht Koroonaviirus COVID-19 Pistke P oma vaktsiinid

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 231 )

Teema: Pistke P oma vaktsiinid

Postitas:
Kägu

oehh, pole ju ligilähedaltki “täpselt samamoodi”… Kordades vähem, kordades kergemini, kordades vähem koormust med.süsteemile. Aga no ei tee selgeks uhhuudele seda.

Ja oma rumalust demonstreerivad nad tingimata karjudes, suurtähtedes või boldis…

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kurvaks teeb aga tõesti tõsiasi, et vaktsineeritud haigestuvad, põevad ja tegelikult ka surevad TÄPSELT samamoodi.

Mismoodi nad täpselt samamoodi surevad, kui surevad kordi vähem?

See teema läheb sinna kategooriasse, et kõige ohtlikum on olla antivaxxeri vaktsineeritud tuttav. Just need vaktsineeritud inimesed kogevad kõiksugu kõrvaltoimeid ja on pärast lausa hävitatud tervisega ja ehk isegi surevad.

😀

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimestele on nii palju JAMA juba aetud, et mida sa siin enam usud või ei usu. Kurvaks teeb aga tõesti tõsiasi, et vaktsineeritud haigestuvad, põevad ja tegelikult ka surevad TÄPSELT samamoodi.

Ja selle kõige kõrval on neil valitsuselt volitus vabalt ringi käia ja viirust ka edasi levitada.

Mis on valitsuse jaoks oluline? Viiruse levitamise kontrolli alla saamine või vaktsiinimüük?

oehh, pole ju ligilähedaltki “täpselt samamoodi”… Kordades vähem, kordades kergemini, kordades vähem koormust med.süsteemile. Aga no ei tee selgeks uhhuudele seda.

Ma räägin levitamisest. See “kordades vähem” jollerism ei kehti teadusmaailmas juba ammu enam.

+6
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimestele on nii palju JAMA juba aetud, et mida sa siin enam usud või ei usu. Kurvaks teeb aga tõesti tõsiasi, et vaktsineeritud haigestuvad, põevad ja tegelikult ka surevad TÄPSELT samamoodi.

Ja selle kõige kõrval on neil valitsuselt volitus vabalt ringi käia ja viirust ka edasi levitada.

Mis on valitsuse jaoks oluline? Viiruse levitamise kontrolli alla saamine või vaktsiinimüük?

oehh, pole ju ligilähedaltki “täpselt samamoodi”… Kordades vähem, kordades kergemini, kordades vähem koormust med.süsteemile. Aga no ei tee selgeks uhhuudele seda.

Ma räägin levitamisest. See “kordades vähem” jollerism ei kehti teadusmaailmas juba ammu enam.

Ära nüüd Telegrammi ja libainfo lehti veel teadusmaailmaks pea. Teadlaste konsensus on ikka veel, et vaktsineerimine vähendab oluliselt nakatumist ja nakatamist.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma räägin levitamisest. See “kordades vähem” jollerism ei kehti teadusmaailmas juba ammu enam.

Kehtib ikka. Tõmba pea lihtsalt korraks sealt udulehtedelt välja ja vaata statistikat. Kui oskad.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimestele on nii palju JAMA juba aetud, et mida sa siin enam usud või ei usu. Kurvaks teeb aga tõesti tõsiasi, et vaktsineeritud haigestuvad, põevad ja tegelikult ka surevad TÄPSELT samamoodi.

Ja selle kõige kõrval on neil valitsuselt volitus vabalt ringi käia ja viirust ka edasi levitada.

Mis on valitsuse jaoks oluline? Viiruse levitamise kontrolli alla saamine või vaktsiinimüük?

oehh, pole ju ligilähedaltki “täpselt samamoodi”… Kordades vähem, kordades kergemini, kordades vähem koormust med.süsteemile. Aga no ei tee selgeks uhhuudele seda.

Ma räägin levitamisest. See “kordades vähem” jollerism ei kehti teadusmaailmas juba ammu enam.

Kuidas ometi teile umbluu-uhhuudele jõuaks ajude vahele, et vaktsineeritud EI LEVITA, EI NAKATU, EI SURE täpselt sama moodi nagu vaktsineerimata? Mis teadusmaailmast sa jahud siin, anna üks viide oma “teadusmaailmale”, mis pole Telegrami vms ohhoode leht.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on väga tore, aga covid vaktsiini kõrvuta gripivaktsiini, mitte nende teiste 1800 stuffidega.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on väga tore, aga covid vaktsiini kõrvuta gripivaktsiini, mitte nende teiste 1800 stuffidega.

Miks? Te elate kõik vabas maailmas, kust on kadunud kõik need jubedad haigused. WHO andmetel päästetakse vaktsineerides iga aasta 2-3 miljonit inimelu. Tahate, et me langeks tagasi keskaega haigustega?

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks? Te elate kõik vabas maailmas, kust on kadunud kõik need jubedad haigused. WHO andmetel päästetakse vaktsineerides iga aasta 2-3 miljonit inimelu. Tahate, et me langeks tagasi keskaega haigustega?

Sest covid vaktsiin ei ole sama tõhus nagu olid kõik need teised vaktsiinid.

On olnud varem ka muid vaktsiine, mis ei osutunud nii efektiivseks. Meil on veel väga palju nakkushaiguseid olemas, millele pole suudetud vaktsiine luua, mis suudaks need haigused maailmast täiesti kaotada. Paraku on covid üks nendest.

Hetkel kasutusel olevate vaktsiinidega karjaimmuunsust ei saavutata. Samuti, nagu pole seda veel juhtunud gripi, külmetuste jne pudi-padiga.

Ehk tulevad paremad vaktsiinid. Novavax tundub üsna paljulubav! Niisamuti ka uued ravimid Mercki ja Pfizeri poolt.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimestele on nii palju JAMA juba aetud, et mida sa siin enam usud või ei usu. Kurvaks teeb aga tõesti tõsiasi, et vaktsineeritud haigestuvad, põevad ja tegelikult ka surevad TÄPSELT samamoodi.

Ja selle kõige kõrval on neil valitsuselt volitus vabalt ringi käia ja viirust ka edasi levitada.

Mis on valitsuse jaoks oluline? Viiruse levitamise kontrolli alla saamine või vaktsiinimüük?

oehh, pole ju ligilähedaltki “täpselt samamoodi”… Kordades vähem, kordades kergemini, kordades vähem koormust med.süsteemile. Aga no ei tee selgeks uhhuudele seda.

Ma räägin levitamisest. See “kordades vähem” jollerism ei kehti teadusmaailmas juba ammu enam.

Ära nüüd Telegrammi ja libainfo lehti veel teadusmaailmaks pea. Teadlaste konsensus on ikka veel, et vaktsineerimine vähendab oluliselt nakatumist ja nakatamist.

Kelle konsensus? Lutsar leppis endaga kokku? Teine teadlane meil lahkus kahjuks sellest kambast.
Sellist asja nagu teadlaste konsensus ei ole olemas. Kui teadlased oleksid kõik alati sama meelt, siis see oleks religioon mitte teadus.
Palun viita viimastele teadustöödele, mis on jõudnud järelduseni, et “vaktsiin vähendab oluliselt nakatumist ja nakatamist”. Kolmest piisab.

+3
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma räägin levitamisest. See “kordades vähem” jollerism ei kehti teadusmaailmas juba ammu enam.

Kehtib ikka. Tõmba pea lihtsalt korraks sealt udulehtedelt välja ja vaata statistikat. Kui oskad.

Sorry, sa tõmba oma pea sealt KF FB tabelitest korraks välja ja vaata, mida maailma teadlased (viroloogid, mitte matemaatikud-statistikud) räägivad.

+4
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Inimestele on nii palju JAMA juba aetud, et mida sa siin enam usud või ei usu. Kurvaks teeb aga tõesti tõsiasi, et vaktsineeritud haigestuvad, põevad ja tegelikult ka surevad TÄPSELT samamoodi.

Ja selle kõige kõrval on neil valitsuselt volitus vabalt ringi käia ja viirust ka edasi levitada.

Mis on valitsuse jaoks oluline? Viiruse levitamise kontrolli alla saamine või vaktsiinimüük?

oehh, pole ju ligilähedaltki “täpselt samamoodi”… Kordades vähem, kordades kergemini, kordades vähem koormust med.süsteemile. Aga no ei tee selgeks uhhuudele seda.

Ma räägin levitamisest. See “kordades vähem” jollerism ei kehti teadusmaailmas juba ammu enam.

Kuidas ometi teile umbluu-uhhuudele jõuaks ajude vahele, et vaktsineeritud EI LEVITA, EI NAKATU, EI SURE täpselt sama moodi nagu vaktsineerimata? Mis teadusmaailmast sa jahud siin, anna üks viide oma “teadusmaailmale”, mis pole Telegrami vms ohhoode leht.

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.07.31.21261387v5
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8404894/
Palun anna nüüd sina üks viide, mis vastupidist väidab.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas ometi teile umbluu-uhhuudele jõuaks ajude vahele, et vaktsineeritud EI LEVITA, EI NAKATU, EI SURE täpselt sama moodi nagu vaktsineerimata? Mis teadusmaailmast sa jahud siin, anna üks viide oma “teadusmaailmale”, mis pole Telegrami vms ohhoode leht.

Ma parem küsiks käpslockitajalt – mille poolest nad täpselt siis oma levituse, nakkamise ja suremise poolest erinevad?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veider, kuida siin Perekoolis need teadustööde nõudjad kõik pidevalt Telegrami mainvad 😀
Ma ei ole küll sinna veel pidanud minema infot otsima. Kas asi puudulikus keeleoskuses?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veider, kuida siin Perekoolis need teadustööde nõudjad kõik pidevalt Telegrami mainvad ????

Ma ei ole küll sinna veel pidanud minema infot otsima. Kas asi puudulikus keeleoskuses?

Telegram on uhhuude piibel.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veider, kuida siin Perekoolis need teadustööde nõudjad kõik pidevalt Telegrami mainvad ????

Ma ei ole küll sinna veel pidanud minema infot otsima. Kas asi puudulikus keeleoskuses?

Telegram, *Varro korporatsioon või *koristajatädi facebookis. Rohkem infoallikaid ja suuremat maailma ei ole ju olemas ^_^

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veider, kuida siin Perekoolis need teadustööde nõudjad kõik pidevalt Telegrami mainvad ????

Ma ei ole küll sinna veel pidanud minema infot otsima. Kas asi puudulikus keeleoskuses?

Telegram, *Varro korporatsioon või *koristajatädi facebookis. Rohkem infoallikaid ja suuremat maailma ei ole ju olemas ^_^

Ja ise lasevad nagu papagoid ERR, Delfi, postimehe või poliitikute/expertide facebook sõnavõtte.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sorry, sa tõmba oma pea sealt KF FB tabelitest korraks välja ja vaata, mida maailma teadlased (viroloogid, mitte matemaatikud-statistikud) räägivad.

Ma ütleks nii, et kui viroloogide jutt ja faktid kokku ei lähe, siis usun ma pigem fakte. Ja faktid ehk numbrid ehk arvandmed näitavad, et vaktsineeritutel läheb selles epideemias tõenäolisemalt paremini kui vaktsineerimata inimestel.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veider, kuida siin Perekoolis need teadustööde nõudjad kõik pidevalt Telegrami mainvad ????

Ma ei ole küll sinna veel pidanud minema infot otsima. Kas asi puudulikus keeleoskuses?

Telegram on uhhuude piibel.

…millega paistavad just need enda arvates “teaduslikud” ja mitte-uhhuud kuidagi liiga hästi kursis olevat.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sorry, sa tõmba oma pea sealt KF FB tabelitest korraks välja ja vaata, mida maailma teadlased (viroloogid, mitte matemaatikud-statistikud) räägivad.

Ma ütleks nii, et kui viroloogide jutt ja faktid kokku ei lähe, siis usun ma pigem fakte. Ja faktid ehk numbrid ehk arvandmed näitavad, et vaktsineeritutel läheb selles epideemias tõenäolisemalt paremini kui vaktsineerimata inimestel.

Eriti kohalik eesti sämpel ja nii kahenädalane periood on hea, mille pealt järeldusi teha, eks 😀

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sorry, sa tõmba oma pea sealt KF FB tabelitest korraks välja ja vaata, mida maailma teadlased (viroloogid, mitte matemaatikud-statistikud) räägivad.

Ma ütleks nii, et kui viroloogide jutt ja faktid kokku ei lähe, siis usun ma pigem fakte. Ja faktid ehk numbrid ehk arvandmed näitavad, et vaktsineeritutel läheb selles epideemias tõenäolisemalt paremini kui vaktsineerimata inimestel.

Eriti kohalik eesti sämpel ja nii kahenädalane periood on hea, mille pealt järeldusi teha, eks ????

Kahtlen selles, kas nad ilmateates sademe protsentide mõtet isegi mõistavad. Interpreerivad siin statistikat 🙂

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eriti kohalik eesti sämpel ja nii kahenädalane periood on hea, mille pealt järeldusi teha, eks

Kahenädalane? Vaktsineeritud on Eestis juba ligi aasta. Tõsi, pool sellest pole täna enam relevantne, sest polnud deltat. Ja mis Eesti valimil viga peaks olema? Arvad, et meil on mingid erigeenid, mis tulemusi vaktsiinivastaste kahjuks kallutavad? Kahtlen.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eriti kohalik eesti sämpel ja nii kahenädalane periood on hea, mille pealt järeldusi teha, eks

Kahenädalane? Vaktsineeritud on Eestis juba ligi aasta. Tõsi, pool sellest pole täna enam relevantne, sest polnud deltat. Ja mis Eesti valimil viga peaks olema? Arvad, et meil on mingid erigeenid, mis tulemusi vaktsiinivastaste kahjuks kallutavad? Kahtlen.

Pärast viimaste piirangute kehtestamist hakati küll juba napilt kahe nädala pärast hõiskama, kui hästi meetmed mõjuvad 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Interpreerivad siin statistikat

Mis moodne valesõna see “interpreerima” on? Vaatasin googlist, et seda täitsa kasutatakse mingites tekstides, kuid ÕSis ega EKIs sellist sõna ei tunta. Kas mingis koolis õpetatakse niimoodi sõna “interpreteerima” kirjutamist või on lihtsalt peen emakeelt aimatava võõrkeele varjundiga (“oh ma nii kaua välismaal olnud, emakeel läheb natuke segi”) rääkida-kirjutada?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kehtib ikka. Tõmba pea lihtsalt korraks sealt udulehtedelt välja ja vaata statistikat. Kui oskad.

Statistikat tuleb mõttega vaadata, siis saad aru, et tõepoolest ei kehti see, et vaktsineeritud levitavad/nakatuvad vähem. Jah, nakatunutest on vaktsineerimata inimesi rohkem, kui vaktsineerituid. Aga kui võtta sealt ära lapsed, keda ei saagi vaktsineerida, on pilt juba võrdsem. Nüüd tuleks arvesse võtta veel seda, et endiselt testitakse vaktsineerimata inimesi tõenäolisemalt, kui vaktsineerituid. Seda esiteks selle pärast, et paljud vaktsineeritud ise ei näe mõtet kahtluse korral testima minna, vaktsineerimata inimesed passi saamise lootuses pigem lähevad. Kui aus olla, siis ma ise vaktsineerituna ka ilmselt ei läheks pcr testile, isegi kui kiirtest oleks positiivne. Ei viitsiks selle jamaga tegeleda ja oleksin niisama kodus. Lisaks on endiselt töökohti, kus testitakse vaid vaktsineerimata inimesi regulaarselt ja reisilegi saab vaktsineerimata inimene minna negatiivse testi tõendi alusel.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu ausalt! Juba kolmas perekond meie pisikeses tutvusringis on haigusega maas. Nad kõik on pigem olnud “lamemaalases” kes naeravad, sest neid küll haigus ei taba, poogitud ju! Paraku on reaalsus see, et beed faiseri kliendid on 40 palavikuga maas! Mina kes olen süstimata põdesin selle läbi peavalu ja sita enestundega. Haigus on paha ja eks mingeid ilminguid oli ka raske taluda, aga see pane õlg alla kampaania on läbikukkunud. Ei ole reaalne, et üks toimiv vaktsiin niidab kõik ikka maha nagu loogu. Pole mingit kaitse oma vanaema teemat olemas! Algselt ka mina uskusin et eks ikka mingi toime on, aga pigem on see seotud ikka normaalse immunsusteemk toimimisega. Kes jaab haigeks oleks samamoodi ka ilma sutusta haige. See haigus leiab kõik ülesse nende poogitud olekust olenemata.. Midagi ei muutu enne, kui tleb toimiv ravim. Muide, mind nakatas 3 korda sutsatud sugulane. Ta nkatas terve 2 perekonda. Kus on see lubatud toime?! Miks peab vaktsineeritu olema nädala kõrges palavikus?! Absurd!!!!!

See pole ammu mingi vandenõu vaid reaalsus..

Mida küll need inimesed loevad, kui neile ikka veel ûllatusena tuleb, et ka vaktsineeritud haigestuvad. Haigestuvad jah, aga haiglasse mähkmete ja sondiga satuvad tunduvalt harvem. Paraku pole teadus kõikvõimas, et 100% nakatumist vältida. Aga ikka parem kui intensiivravi osakonda sattuda.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Interpreerivad siin statistikat

Mis moodne valesõna see “interpreerima” on? Vaatasin googlist, et seda täitsa kasutatakse mingites tekstides, kuid ÕSis ega EKIs sellist sõna ei tunta. Kas mingis koolis õpetatakse niimoodi sõna “interpreteerima” kirjutamist või on lihtsalt peen emakeelt aimatava võõrkeele varjundiga (“oh ma nii kaua välismaal olnud, emakeel läheb natuke segi”) rääkida-kirjutada?

Kas ma olen sattunud mingisse õigekeele foorumisse?

Mis sul viga on, et arutelu sisusse üldse süveneda ei saa?

Aa, pole midagi vastu öelda, okei.

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mida küll need inimesed loevad, kui neile ikka veel ûllatusena tuleb, et ka vaktsineeritud haigestuvad. Haigestuvad jah, aga haiglasse mähkmete ja sondiga satuvad tunduvalt harvem. Paraku pole teadus kõikvõimas, et 100% nakatumist vältida. Aga ikka parem kui intensiivravi osakonda sattuda.

Üllatus on see, et nakatumisvõimele vaatamata kasutatakse koroonapassi justkui see tõestaks nakkusohutust.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ma olen sattunud mingisse õigekeele foorumisse? Mis sul viga on, et arutelu sisusse üldse süveneda ei saa? Aa, pole midagi vastu öelda, okei.

Sinu mõttetu ja põhjendamatu ülbitsemine on kuidagi rohkem teemas kui siiras arutelu teemal, kas sõna on olemas või mitte?

Statistikat tuleb mõttega vaadata, siis saad aru, et tõepoolest ei kehti see, et vaktsineeritud levitavad/nakatuvad vähem. Jah, nakatunutest on vaktsineerimata inimesi rohkem, kui vaktsineerituid. Aga kui võtta sealt ära lapsed, keda ei saagi vaktsineerida, on pilt juba võrdsem.

Ole hea ja ava Krista Fischeri joonised, võta ette graafik Nakatumine vanuserühmades (9. joonis). Palun selgita, kuidas esimese kahe vanusetulba (kuni 11-a) ära jätmine mõjutab järgmistes vanuserühmades avalduvat pilti, kus vaktsineerimata inimeste tulp kõrgub üle muude tulpade, st. vaktsineerimata inimesi nakatub 100 tuhande kohta märgatavalt rohkem kõigis vanuserühmades peale vanurite (seal on nakatumine praegu võrdsustunud, sest vanurite süstid on juba nii ammu saadud, ilmselt tõhustusdoos muudab pilti peagi) ?

Nüüd tuleks arvesse võtta veel seda, et endiselt testitakse vaktsineerimata inimesi tõenäolisemalt, kui vaktsineerituid.

Jah, see tegur mingit mõju avaldab, aga ole hea, vaata uuesti sedasama graafikut ja mõtle omaette, et kas tõesti ikka nii palju, et tulbad ühekõrguseks saaks? Never. Ja kui haiglaravi jooniseid vaatame, siis on ju vaktsiini tõhususe pilt veelgi selgem.

Statistikat tuleb mõttega vaadata

Tõesti.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 231 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Pistke P oma vaktsiinid