Esileht Koroonaviirus COVID-19 Pistke P oma vaktsiinid

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 231 )

Teema: Pistke P oma vaktsiinid

Postitas:
Kägu

Eesti oma statistika põhjal on läbipõdenute taasnakatumuse tõenäosus ca 5 korda väiksem vaktsineeritutest, kusjuures haiglasse sattunuid näiteks alates juulist on täpselt 0. Absoluutselt põhjendamatu on vaktsineeritutele suuremate ōiguste andmine.

+8
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Seda kinnitavad ka teadusuuringud, et läbipõdenud ei haigestu uuesti ega ka nakata teisi (erinevalt vaktsineeritutest). Läbipõdenutele ei ole absoluutselt mingit alust kehtestada mingeid piiranguid. Samuti ei ole mingit õigustust neid vaktsineerida, sest neil juba on igas mõttes parem kaitse olemas kui need vaktsiinid iialgi anda suudavad. Usaldame teadust, eksole, mitte vaktsiinimüügimeeste “teadust”.

Teadusuuringud näitavad seda, et läbipõdemisega saadud immuunsus võib küll olla vaktsineerimisel saadavast tugevam, aga sageli ei ole, lisaks sellele kipub läbipõdemisel saadud immuunsus kiiremini kaduma ja kõigil läbipõdenutel seda immuunsust ei tekigi. Seega on läbipõdenud immuunsuse seisukohast palju labiilsem grupp kui vaktsineeritud. Ja selle tõttu on vaktsineeritutel kõige vähem piiranguid.

Lisaks, parimaks kaitseks loetakse läbipõdemist JA vaktsineerimist koos.

Teadus on üks ja sa kas aktsepteerid seda või mitte. Mitte nii, et kõik see teadus, mis sinu kinnisideid toetab, on õige teadus, ja kõik see, mis ei toeta, on vale, “müügimeeste” teadus. Teadus pole rootsi laud, kus näpuga sees sorkida ja valida, et see mulle meeldib ja see ei meeldi.

+7
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eesti oma statistika põhjal on läbipõdenute taasnakatumuse tõenäosus ca 5 korda väiksem vaktsineeritutest, kusjuures haiglasse sattunuid näiteks alates juulist on täpselt 0. Absoluutselt põhjendamatu on vaktsineeritutele suuremate ōiguste andmine.

Kas sa oma arutluses arvestad ikka läbipõdenute ja vaktsineeritute gruppide suurusi? Üle 60% on vaktsineeritud, aga läbi põdenud nüüd küll üle 60% ei ole. Seega see null ei näita mitte midagi, sest grupid pole võrreldavad.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seega on läbipõdenud immuunsuse seisukohast palju labiilsem grupp kui vaktsineeritud.

Totaalne vale! Eesti oma (KF tabelid) statistika tõestab vastupidist.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sa oma arutluses arvestad ikka läbipõdenute ja vaktsineeritute gruppide suurusi? Üle 60% on vaktsineeritud, aga läbi põdenud nüüd küll üle 60% ei ole. Seega see null ei näita mitte midagi, sest grupid pole võrreldavad.

Mina võrdlen ainult suhtarvusid. Tee ometi KF tabelid lahti ja näed, et seal on kõik kirjas, millest räägin. V.a. haiglasse sattunute arv 0, see pärineb otse terviseametist. Igal juhul on tegu väga kõneka numbriga, arvestades lâbipõdenute koguarvu.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üle 60% on vaktsineeritud, aga läbi põdenud nüüd küll üle 60% ei ole

Vaktsineeritutest on haiglasse sattunud sadu. Suhe läbipõdenutega ei ole sajakordne, isegi kümnekordne mitte.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Head lugemist https://brownstone.org/articles/79-research-studies-affirm-naturally-acquired-immunity-to-covid-19-documented-linked-and-quoted/

Palun loe ka ise, mida lingid. Ma küll ei viitsi läbi lugeda kogu seda joru tsitaate, kuid olen enam kui kindel, et mitte ükski neist ei ütle, et läbipõdenutel on taasnakatumine välistatud. Lugesin mõnda, nagu oligi arvata, räägiti seal, et “ükski katses osalenutest ei taasnakatunud”, “läbipõdemise kaitse on võrreldav vaktsineerimisel saadava kaitsega” ja “taasnakatumise võimalus on väiksem kui varem arvatud”, mitte sõnagi välistamisest, mida väideti.

Sa oled üks neist, kes nõuab “viiteid teadustöödele”, aga kui talle neid sadakond ette antakse, siis teeb “mää”? Nojah siis, mine otsi, äkki delfis Irja on mingi lühikokkuvõtte teinud, aga vaevalt küll – selle jutu eest talle ilmselt ei maksta. Ta peab praegu rääkima, kuidas lastele on normaalne laps olemiseks eksperimentaalne vaktsiin hädavajalik, mis sest, et haigus ise neid ei ohusta.

+4
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Seda kinnitavad ka teadusuuringud, et läbipõdenud ei haigestu uuesti ega ka nakata teisi (erinevalt vaktsineeritutest). Läbipõdenutele ei ole absoluutselt mingit alust kehtestada mingeid piiranguid. Samuti ei ole mingit õigustust neid vaktsineerida, sest neil juba on igas mõttes parem kaitse olemas kui need vaktsiinid iialgi anda suudavad. Usaldame teadust, eksole, mitte vaktsiinimüügimeeste “teadust”.

Teadusuuringud näitavad seda, et läbipõdemisega saadud immuunsus võib küll olla vaktsineerimisel saadavast tugevam, aga sageli ei ole, lisaks sellele kipub läbipõdemisel saadud immuunsus kiiremini kaduma ja kõigil läbipõdenutel seda immuunsust ei tekigi. Seega on läbipõdenud immuunsuse seisukohast palju labiilsem grupp kui vaktsineeritud. Ja selle tõttu on vaktsineeritutel kõige vähem piiranguid.

Lisaks, parimaks kaitseks loetakse läbipõdemist JA vaktsineerimist koos.

Teadus on üks ja sa kas aktsepteerid seda või mitte. Mitte nii, et kõik see teadus, mis sinu kinnisideid toetab, on õige teadus, ja kõik see, mis ei toeta, on vale, “müügimeeste” teadus. Teadus pole rootsi laud, kus näpuga sees sorkida ja valida, et see mulle meeldib ja see ei meeldi.

Nüüd ma palun küll viiteid konkreetsetele uurimustele, mis sinu väiteid kinnitavad (ja mitte mingile peavoolumeedia artiklile).
Mis puutub “teaduse aktsepteerimisse või mitte”, siis see ei ole enam teadus vaid religioon, millest sa räägid. Skeptilisus on teaduses absoluutselt omal kohal. Pime usk ei ole teadus.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

oled üks neist, kes nõuab “viiteid teadustöödele”, aga kui talle neid sadakond ette antakse, siis teeb “mää”? Nojah siis, mine otsi, äkki delfis Irja on mingi lühikokkuvõtte teinud, aga vaevalt küll – selle jutu eest talle ilmselt ei maksta. Ta peab praegu rääkima, kuidas lastele on normaalne laps olemiseks eksperimentaalne vaktsiin hädavajalik, mis sest, et haigus ise neid ei ohusta

Küll on kirjaoskamatutega raske suhelda. Ma tõesti ei näe põhjust lugeda läbi mõttetut joru tekste selleks, et veenduda, et sa ajad jama. Ma tean seda niigi ning needsamad sinu antud lingid kinnitasid mu teadmist. Seal linkide hulgas ei ole sellist uuringut, mis väidaks, et läbipõdenutel taasnakatumine on välistatud. Äkki sa lihtsalt ei tea, mida ” välistatud” tähendab, kui ikka oma jama edasi ajad? Tahad tõestada, et eksin, pane konkreetne uurimus siia.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

oled üks neist, kes nõuab “viiteid teadustöödele”, aga kui talle neid sadakond ette antakse, siis teeb “mää”? Nojah siis, mine otsi, äkki delfis Irja on mingi lühikokkuvõtte teinud, aga vaevalt küll – selle jutu eest talle ilmselt ei maksta. Ta peab praegu rääkima, kuidas lastele on normaalne laps olemiseks eksperimentaalne vaktsiin hädavajalik, mis sest, et haigus ise neid ei ohusta

Küll on kirjaoskamatutega raske suhelda. Ma tõesti ei näe põhjust lugeda läbi mõttetut joru tekste selleks, et veenduda, et sa ajad jama. Ma tean seda niigi ning needsamad sinu antud lingid kinnitasid mu teadmist. Seal linkide hulgas ei ole sellist uuringut, mis väidaks, et läbipõdenutel taasnakatumine on välistatud. Äkki sa lihtsalt ei tea, mida ” välistatud” tähendab, kui ikka oma jama edasi ajad? Tahad tõestada, et eksin, pane konkreetne uurimus siia.

Ikka ootadki mingit lihtsustatud kokkuvõtet? Oota siis edasi, aga ära palun lärma ja nõua allikaid, kui sa neid lugeda ja neist aru saada ei suuda.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil terve pere vaktsineerimata, aga kuna nooremal 10a lapsel oli pidevalt koroonakatega lähikontaktid olnud, läksime mingi aeg antikehade testi tegema. Selgus et tema on haiguse läbi põdenud (millal, pole aimugi, sest koguaeg on terve olnud) ja ülejäänud pere polnud üldse nakatunudki, kuigi olime igapäevaselt koos ju.

No meie teismeline sai testitud, kuna vanemad olid positiivsed, selgus, et laps ka positiivne – mitte mingeid sümptomeid polnud, null.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teadusuuringud näitavad seda, et läbipõdemisega saadud immuunsus võib küll olla vaktsineerimisel saadavast tugevam, aga sageli ei ole, lisaks sellele kipub läbipõdemisel saadud immuunsus kiiremini kaduma ja kõigil läbipõdenutel seda immuunsust ei tekigi. Seega on läbipõdenud immuunsuse seisukohast palju labiilsem grupp kui vaktsineeritud. Ja selle tõttu on vaktsineeritutel kõige vähem piiranguid. Lisaks, parimaks kaitseks loetakse läbipõdemist JA vaktsineerimist koos. Teadus on üks ja sa kas aktsepteerid seda või mitte. Mitte nii, et kõik see teadus, mis sinu kinnisideid toetab, on õige teadus, ja kõik see, mis ei toeta, on vale, “müügimeeste” teadus. Teadus pole rootsi laud, kus näpuga sees sorkida ja valida, et see mulle meeldib ja see ei meeldi.

ja siis on hunnik teadusuuringuid, mis näitavad vastupidist… see “teadus on üks” väide on nii vale kui üldse olla saab, eriti kui uuritav on uus nähtus.

Ma põdesin ülikergelt, ja läksin üsna ruttu vaktsineerima, kuna kevadel oli teadlaste seisukoht, et kerge põdemisega ilmselt ei teki piisavalt antikehi ja need ei ole püsivad. Nüüd on pool aastat mööda läinud ja ma loen, et teadlaste hinnangul tekivad antikehad igasuguse, ka kõige kergema ja isegi asümptomaatilise põdemise järel.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ikka ootadki mingit lihtsustatud kokkuvõtet? Oota siis edasi, aga ära palun lärma ja nõua allikaid, kui sa neid lugeda ja neist aru saada ei suuda.

Ei, ma ei oota lihtsustamist, vaid vastust, milles oleks mingi sisu, mitte link asjasse puutumatutele uuringutele. Palun anna link uuringule, piisab ühest, mille tulemused kinnitavad, et läbipõdenutel on haigestumine välistatud. Sinu seni toodud linkide hulgas sellist ei ole. Väidad, et on? Siis palun pane link.

Aga üldiselt saan su kimbatusest aru. Sellist linki ega uuringut pole olemas, ammugi nii rumalat teadlast, kes teeks mingi 100% kindlusega järelduse sellises asjas. Seda tead sina sama hästi kui mina, seega edasine vastavateemaline kemplus võiks olemata jääda.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seega on läbipõdenud immuunsuse seisukohast palju labiilsem grupp kui vaktsineeritud.

Totaalne vale! Eesti oma (KF tabelid) statistika tõestab vastupidist.

Selle väljaselgitamiseks on vaja kliinilisi uuringuid, mis võtavad arvesse igasuguseid tegureid, mitte ainult mingeid tabeleid.

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.11.08.21265888v1

Maakeeli ümberjutustus sellest:

https://www.upmc.com/media/news/110921-young-adults-low-antibody-levels-after-covid19

Artikkel toob välja selle, et läbipõdemise järgselt “hea kaitse saamise” uuringud on keskendunud peamiselt raskelt läbipõdenutele, kes kipuvad tõesti saama hea kaitse, samas kui kergemalt läbipõdenutel pole asjad nii roosilised midagi.

New CDC Study: Vaccination Offers Higher Protection than Previous COVID-19 Infection
Study participants were over 5 times more likely to have COVID-19 if they were unvaccinated and had a prior infection

https://www.cdc.gov/media/releases/2021/s1029-Vaccination-Offers-Higher-Protection.html

https://www.cdc.gov/mmwr/volumes/70/wr/mm7044e1.htm?s_cid=mm7044e1_w

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

New CDC Study: Vaccination Offers Higher Protection than Previous COVID-19 Infection
Study participants were over 5 times more likely to have COVID-19 if they were unvaccinated and had a prior infection

https://www.cdc.gov/media/releases/2021/s1029-Vaccination-Offers-Higher-Protection.html

https://www.cdc.gov/mmwr/volumes/70/wr/mm7044e1.htm?s_cid=mm7044e1_w

Sa ilmselt ei ole juhutnud kuulma selle CDC “study” tagamaid. See artikkel (jah, artikkel mitte nõuetele vastav ja peer reviewed teadusuuring) soperdati kiiresti kokku just nimelt vastukaaluks neile 100 ringis teadustööle, mis kõik jõudsid järeldusele, et läbipõdemisest saadav immuunsus on laiem ja püsivam kui vaktsiinidest saadav.
Süvene veidi ja vaata, keda nad seal “uurimuses” üldse uurisid. Naljanumber mitte teadustöö.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Süvene veidi ja vaata, keda nad seal “uurimuses” üldse uurisid. Naljanumber mitte teadustöö.

Kas haiglapatsientide vaktsineerituse suhtarv on sama, mis ühiskonnas (neis osariikides)? Kui on, siis on valim piisavalt esinduslik (samas – kui ei ole, pole ka hullu, sest absoluutnumbreid ei võrrelda, võrreldakse osakaalusid), kuid uuringus puudub üks sõna – see käib raskete juhtumite kohta. Ehk siis järeldus peaks olema, et vaktsineerimine hoidis paremini ära raskesse covidisse taasnakatumise, mitte lihtsalt nakatumisest ei peaks rääkima.

See artikkel (jah, artikkel mitte nõuetele vastav ja peer reviewed teadusuuring) soperdati kiiresti kokku just nimelt vastukaaluks neile 100 ringis teadustööle, mis …

See on küll kallutatud väide, otsast lõpuni.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei leidnud CNNist kinnitust või? Ju siis on jah.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa ei saanud aru. Juba selle väite sõnastus on kallutav (“soperdati”, “kiiresti”), rääkimata sellest, et täpselt samamoodi võiks iga teadustöö kohta öelda, et see tehti kiiruga mingi muu väite vastukaaluks. Harilik kollane klatš.

Midagi muud asjalikku polnud sul kosta mu kommentaari peale, nagu näen.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa ilmselt ei ole juhutnud kuulma selle CDC “study” tagamaid. See artikkel (jah, artikkel mitte nõuetele vastav ja peer reviewed teadusuuring) soperdati kiiresti kokku just nimelt vastukaaluks neile 100 ringis teadustööle, mis kõik jõudsid järeldusele, et läbipõdemisest saadav immuunsus on laiem ja püsivam kui vaktsiinidest saadav.

Ja hakkabki peale. 😀 Mida ma eespool rääkisin sellest, kuidas kõik sinu kinnisideid mitte toetavad uurimused on “naljanumber”, aga kõik sinu kinnisideid toetavad uuringud on “teadus”? Sorid näpuga teaduses ja liigitad oma subjektiivse sümpaatia põhjal, mis on teadus ja mis ei ole?

Kas sul on faktipõhiseid vastuväiteid sellele uuringule? Oskad metoodikas mingeid konkreetseid vigu välja tuua? Või lihtsalt sulle selle tulemused ei meeldi ja seetõttu on see uuring BS? Ja kogu see pikk rodu uuringu autoreid teadlasi on kõik ebakompetentsed oma töös?

Üleüldse, miks peaks CDC midagi “kokku soperdama”? CDC ei ole vaktsiinimüüja, CDC on Haiguste Tõrje ja Kontrolli Keskus, mis tegeleb rahvatervise küsimuste uurimisega, haiguste ennetamise ja elanikkonna teavitamisega. CDC-l ei ole mingit eraldi huvi mingit vaktsiini müüa või mitte müüa. Kui haiguse tõrjeks on parim viis vaktsineerida, siis soovitab CDC vaktsineerida, ja kui parim viis on mitte vaktsineerida, siis soovitab CDC mitte vaktsineerida. Tal ei ole vaja midagi “kokku soperdada” millelegi “vastukaaluks”.

+7
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina väga aru ei saa, mis vahet seal on, kas läbipõdemisel saadud immuunsus on laiem ja pikemaajalisem. Kuna ihaiguse levikul sevooluteed minna lastes toob ilma vaktsineerimata läbipõdemine  kaasa nii palju tüsistusi ja haiglate ülekoormust, siis see ei ole ju mingi valik. Kui inimesed kardavad vaktsiinikahjustusi, mida on tõesti väike protsent vaktsineeritutest, siis kordades  sagedasemad rasked tagajärjed on ju läbipõdemisel. Nii, et see info, et läbi põdedes saad suurema immuunsuse ei aita kuidagi, kuna selle immuunsuse saamiseks on risk liiga suur.

+7
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üleüldse, miks peaks CDC midagi “kokku soperdama”? CDC ei ole vaktsiinimüüja, CDC on Haiguste Tõrje ja Kontrolli Keskus, mis tegeleb rahvatervise küsimuste uurimisega, haiguste ennetamise ja elanikkonna teavitamisega. CDC-l ei ole mingit eraldi huvi mingit vaktsiini müüa või mitte müüa. Kui haiguse tõrjeks on parim viis vaktsineerida, siis soovitab CDC vaktsineerida, ja kui parim viis on mitte vaktsineerida, siis soovitab CDC mitte vaktsineerida. Tal ei ole vaja midagi “kokku soperdada” millelegi “vastukaaluks”.

Nende arust on ju Pfizer kõik maailma organid kinni maksnud, alates CDC-st kuni Karmen Jollerini …

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu
  1. See teema läheb sinna kategooriasse, et kõige ohtlikum on olla antivaxxeri vaktsineeritud tuttav. Just need vaktsineeritud inimesed kogevad kõiksugu kõrvaltoimeid ja on pärast lausa hävitatud tervisega ja ehk isegi surevad.

Vaktsineeritute enda tutvusringkonnas neid kõrvaltoimeid sellisel viisil ja mahus nagu ei paista.

Sama teema on sellega, et paljudel  vaktsineerimata inimestel on palju tuttavaid, kes on vaktsiini tõttu püstijalu surnud või rängad tervisekahjustused saanud (pimedaks või kurdiks jäänud vms). Minu tutvusringkonnas (mis on päris suur), selliseid asju õnneks juhtunud pole ja ma ei tea ka kedagi, kes teaks kedagi, kellel midagi rasket juhtunud oleks.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu
  1. See teema läheb sinna kategooriasse, et kõige ohtlikum on olla antivaxxeri vaktsineeritud tuttav. Just need vaktsineeritud inimesed kogevad kõiksugu kõrvaltoimeid ja on pärast lausa hävitatud tervisega ja ehk isegi surevad.

Vaktsineeritute enda tutvusringkonnas neid kõrvaltoimeid sellisel viisil ja mahus nagu ei paista.

Sama teema on sellega, et paljudel vaktsineerimata inimestel on palju tuttavaid, kes on vaktsiini tõttu püstijalu surnud või rängad tervisekahjustused saanud (pimedaks või kurdiks jäänud vms). Minu tutvusringkonnas (mis on päris suur), selliseid asju õnneks juhtunud pole ja ma ei tea ka kedagi, kes teaks kedagi, kellel midagi rasket juhtunud oleks.

Antivaxxikud lihtsalt valetavad räigelt, need juhtumid, mida nad kirjeldavad, on pärit nende FB gruppidest ja mujalt sotsiaalmeediast. Ühest välismaa juhust piisab tuhandeks tuttava tuttava juhtumiks.

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii, et see info, et läbi põdedes saad suurema immuunsuse ei aita kuidagi, kuna selle immuunsuse saamiseks on risk liiga suur.

Jutt käib ikka neist, kes juba on läbi põdenud. Nende piiramine ja ahistamine on äärmiselt ebaõiglane ja väga oluline on tunnistada kas või Eesti statistika põhjal, et tegu on kõige nakkusohutuma inimgrupiga. Rääkimata ohutusest haiglakoormusele.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sama teema on sellega, et paljudel vaktsineerimata inimestel on palju tuttavaid, kes on vaktsiini tõttu püstijalu surnud või rängad tervisekahjustused saanud (pimedaks või kurdiks jäänud vms). Minu tutvusringkonnas (mis on päris suur), selliseid asju õnneks juhtunud pole ja ma ei tea ka kedagi, kes teaks kedagi, kellel midagi rasket juhtunud oleks.

Antivaxxikud lihtsalt valetavad räigelt, need juhtumid, mida nad kirjeldavad, on pärit nende FB gruppidest ja mujalt sotsiaalmeediast. Ühest välismaa juhust piisab tuhandeks tuttava tuttava juhtumiks.

Võta lahti ravimiameti kõrvaltoimete statistika ja vaata, kas tõesti on nädalast nädalasse kirjeldatud vaid ühte harva juhtumit. Arvesse tuleks võtta ka juhtumite alataporteerimist.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võta lahti ravimiameti kõrvaltoimete statistika ja vaata, kas tõesti on nädalast nädalasse kirjeldatud vaid ühte harva juhtumit. Arvesse tuleks võtta ka juhtumite alataporteerimist.

alaraporteerimine saab võimalik olla selliste kõrvaltoimete osas, millistest inimesed ise teada võiksid anda. sellised probleemid, mis ka arstiabi vajavad, saavad üldjuhul raporteeritud.

ehket, raporteerimata võivad jääda suhteliselt leebed kõrvaltoimed.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa ei saanud aru. Juba selle väite sõnastus on kallutav (“soperdati”, “kiiresti”), rääkimata sellest, et täpselt samamoodi võiks iga teadustöö kohta öelda, et see tehti kiiruga mingi muu väite vastukaaluks. Harilik kollane klatš.

Midagi muud asjalikku polnud sul kosta mu kommentaari peale, nagu näen.

See ei ole teadustöö. Süvene veidi

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et sul on vaja algatuseks ära teha elementaarne kodutöö CDC, FDA ja ravimitootjate suhetest, püüda aru saada, kes keda finantseerib jne. Siis vaata sõnaraamatust järgi, mida tähendab huvide konflikt. Ja siis proovi mõelda.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

sellised probleemid, mis ka arstiabi vajavad, saavad üldjuhul raporteeritud.

Ei saa kahjuks. isegi korduvate haiglavisiitide peale ei saa – vähemalt mitte arstide initsiatiivil.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

No siin soigus keegi vaktsineeritu ka täna, kuidas temal 4 tuttavat koroonaga haiglasse sattus ja 3 sealt elusana tagasi ei tulnud. Ning katsu sa sellisele asjale vastu öelda, et mul pole ühtegi tuttavat koroonasse surnud. Üks mu fanaatiline sõber püüdis ka hiljuti mulle selgeks teha, kuidas ma olen vaktsineerimata peast kindlal kursil voolikute alla. Et tema ei tea kedagi, kellel oleks vaktsiinidega jamasid olnud, aga NII PALJU on tuttavaid, kes on koroonaga haiglasse sattunud. Turtsatasin siis, et mis tuttavad need tal sellised on (ise noor inimene). Seepeale selgus, et ta vanaema sõbrannad… Ahah. Ummisjalu süstima ma selle kõige peale igatahes ei tormanud.

+6
-3
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 231 )

Esileht Koroonaviirus COVID-19 Pistke P oma vaktsiinid