Esileht Koroonaviirus COVID-19 Pistke P oma vaktsiinid

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 231 )

Teema: Pistke P oma vaktsiinid

Postitas:
Kägu

Eelmisele lisaks veel – see blogi ei ole muide kaugeltki ainuke, kes selle “teadusuuringu” probleemidele tähelepanu juhtinud on. Seda on teinud ka mitmed arstid ja teadlased. Ei viitsi sulle neid kõiki praegu otsima hakata, tee ise ka veidi tööd lihtsalt lahmimise asemel.

Siin üks viimaseid viiteid sellele probleemsele “studyle” ühelt USA kongresmenilt:

https://twitter.com/RepThomasMassie/status/1470218792919834628?s=20

Kõrval 180 kraadi vastupidisele järeldusele jõudnud Iisraeli teadustöö – head lugemist.

Huvitav, et need “arstid ja teadlased” avaldavad oma seisukohti eranditult ainult isiklikes blogides, YouTubes, Twitteris ja muudes taolistes kohtades. Miks nemad teadlaste kombel ei taha käituda ja avaldada teaduslikes allikates? Vandenõu jälle?

Sa ei oska teadusuuringu lingile klikkida või?
Päris käest kinni hoida sul ei saa, aga panen lingi siia – proovi, äkki nüüd saad pihta:
https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.12.04.21267114v1.full.pdf

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sul on juhtumisi paari miljardi dollari väärtuses mingi vaktsiinitootja aktsiaid

Misasjad on “vaktsiinitootja aktsiad”?

Ravimifirmad tegelevad palju muuga peale vaktsiinide tootmise – toodavad kõikvõimalikke ravimeid. Ja vaktsiinid moodustavad ravimifirmade käibest vaid väikese, sageli lausa tühise osa (isegi kõik vaktsiinid kokku, mitte ainult koroonavaktsiin). Kui sul on paari miljardi dollari väärtuses mingeid aktsiaid, siis pole sul mingit vajadust oma raha raisata kellegi äraostmiseks, sest sellega jääd sa röögatult suuremasse kahjumisse kui mitte midagi tehes.

ja sa samal ajal finantseerid mingeid “faktikontrollijaid”, kes tegutsevad selle nimel, et lükata ümber kõik vaktsiinivastased argumendid

Kui mingid “argumendid” on faktidega ümber lükatud, siis ei oma vähimatki tähtsust, kas ümberlükkajat on keegi rahastanud või mitte. Fakt on fakt olenemata mingist rahastusest.

Sa ei oska teadusuuringu lingile klikkida või?

Tsitaat uuringust:

Data on confirmed SARS-CoV-2 infections were extracted from the Israeli Ministry of Health database for the period August to September 2021 regarding all persons previously infected or vaccinated. We compared infection rates as a function of time since the last immunity-conferring event using Poisson regression, adjusting for possible confounding factors.

Niisiis, kui sellise uuringu teevad Iisraeli teadlased, siis selle tulemused on sulle aktsepteeritavad, sest tulemused langevad kokku sellega, mida sina TAHAD uskuda. Samas kui samasuguse uuringu teevad CDC teadlased, siis on kõik vale ja ära ostetud ja huvide konflikt ja ei tea mis kõik veel, sest nende tulemused ei lange kokku sellega, mida sina TAHAD uskuda.

Ise ei märka probleemi oma maailmavaates?

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasjad on “vaktsiinitootja aktsiad”?

Ravimifirmad tegelevad palju muuga peale vaktsiinide tootmise – toodavad kõikvõimalikke ravimeid. Ja vaktsiinid moodustavad ravimifirmade käibest vaid väikese, sageli lausa tühise osa

Tule taevas appi, mis naiivikud siin koos käivad. Tõesti tühine osa ärist, kuidas neid vaktsiine praegu tervele maailmale surutakse valitsuste käsul 😀

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niisiis, kui sellise uuringu teevad Iisraeli teadlased, siis selle tulemused on sulle aktsepteeritavad, sest tulemused langevad kokku sellega, mida sina TAHAD uskuda. Samas kui samasuguse uuringu teevad CDC teadlased, siis on kõik vale ja ära ostetud ja huvide konflikt ja ei tea mis kõik veel, sest nende tulemused ei lange kokku sellega, mida sina TAHAD uskuda.

Ise ei märka probleemi oma maailmavaates?

Saan aru, et sina TAHAD CDC-d, FDA-d ja nunnut rögisevat onu Faucit edasi uskuda. Usu pealegi. Ega santi ei saa sundida, kui sant ei taha kõndida.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ravimifirmad tegelevad palju muuga peale vaktsiinide tootmise – toodavad kõikvõimalikke ravimeid. Ja vaktsiinid moodustavad ravimifirmade käibest vaid väikese, sageli lausa tühise osa (isegi kõik vaktsiinid kokku, mitte ainult koroonavaktsiin).

Pfizeri oodatav tulu Covid vaktsiinist 2021. aastal pea sama mis eelmise aasta tulu kokku. Tõesti täiesti tühine osa ????.

https://www.businessinsider.com/pfizer-2021-vaccine-revenue-close-to-2020-total-earnings-2021-11

 

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tule taevas appi, mis naiivikud siin koos käivad. Tõesti tühine osa ärist, kuidas neid vaktsiine praegu tervele maailmale surutakse valitsuste käsul ????

Mõnel inimesel on tõesti nii raske aru saada, et need ravimifirmad ei tegele ainult 1 vaktsiini müügiga, vaid toodavad ja müüvad veel sadu erinevaid ravimeid, samuti üle maailma? Ja paljud neist ravimitest on vaktsiinist palju kallimad?

Praegune ülemaailmne massiline vaktsineerimine on kõigele lisaks lühiajaline, see ei kesta igavesti, vaid pandeemia vaibumiseni, samas kui teisi ravimeid läheb endiselt kogu aeg, aastast-aastasse vaja. Vaktsiinide müügi lühiajalised piigid ei oma pikaajalises perspektiivis kuigi olulist tähtsust.

Pfizeri oodatav tulu Covid vaktsiinist 2021. aastal pea sama mis eelmise aasta tulu kokku. Tõesti täiesti tühine osa

Sa tood vaid ühe, suure ettevõtte näite ühe aasta kohta, mitte kõiki kokku. Seda esiteks. Teiseks, nagu öeldud, praeguses skaalas massiline vaktsineerimine on ajutine. Ükski pandeemia ei kesta igavesti. Aktsionäridele on oluline pikaajaline tulu, mitte ühe aasta piigid pandeemia kõrgajal.

Saan aru, et sina TAHAD CDC-d, FDA-d ja nunnut rögisevat onu Faucit edasi uskuda. Usu pealegi. Ega santi ei saa sundida, kui sant ei taha kõndida.

Mina ei TAHA mitte midagi USKUDA, mina tahan, et see jama võimalikult kiiresti läbi saaks ja et selle jama läbi saamisel tehtaks adekvaatseid otsuseid, mis põhinevad teaduslikel andmetel. Ja kui on mingidki teaduslikud andmed, mis ütlevad, et läbipõdemisel saadud kaitse ei pruugi olla sama  hea kui vaktsineerimisel saadav, siis see ongi täiesti piisav selleks, et mitte lubada mittevaktsineeritud läbipõdenutel sama laialt ringi töllerdada kui vaktsineeritutel. Pandeemia allasurumiseks tuleb lähtuda halvimast stsenaariumist.

Lisaks, sina usud, et CDC on ära ostetud, kuna nende uurimistöö tulemused ei lange kokku Iisraeli teadlaste omadega. Aga mina küsin vastu – kust sa võtad, et hoopis just need Iisraeli teadlased ei ole ära ostetud? 😀 Seda varianti sa isegi ei taha kaaluda, sest sa TAHAD USKUDA, et nende töö tulemused on õiged ja CDC omad valed. Ja sa ei saa oma silmakirjalikkusest aru.

Aga tulles tagasi sinu äraostmise jutu juurde – tee nüüd natuke põhikooli tasemel arvutusi ja ütle, millises summas see äraostmine peaks aset leidma? Arvad, et võtad 10 EURi näppu ja lähed ostad mingi teadlase või valitsuse ära? Või 100 EUR, 1000 EURi? Ja mitte valitsuse peale kokku, vaid igale selle liikmele eraldi näkku.

Ütleme, et sul on “paari miljardi” eest ravimifirma aktsiaid. See on muidugi aktsiate endi väärtus, mis ei tähenda, et sulle iga päev sealt paar miljardit pangaarvele tuleb. Aga see selleks. Ütleme, et sa tahad CDC ära osta. CDC-s töötab umbes 10600 inimest. 2018. aastal oli nende liikmete palkade kogusumma umbes 1,1 miljardit dollarit, keskmiselt teenis liige 106000 dollarit, arstid kuni 288000 dollarit.

Millise summas altkäemaksu peaksid sa neile pakkuda, et nad täies koosseisus ära osta? 100 dollarit näkku? Nad naeraksid selle üle. Võib-olla 100000-dollarilise altkäemaksu eest mõni võtaks sind jutule juba. Aga kõik mitte. Juba sellises summas äraostmine vähendab sinu varandust rohkem kui 1 MILJARDI dollari võrra. Ja endiselt on sul tarvis lisaks sellele ära osta veel terve maailmatäis valitsusi, terviseameteid, arste ja teadlasi…

Palun tule reaalsusesse tagasi ja hakka aru saama, kui ajuvaba ja infantiilne on sinu kinnisidee sellest, kuidas keegi “aktsionär” terve maailma ära ostab ja ikka veel kasumisse jääb.

+5
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei TAHA mitte midagi USKUDA, mina tahan, et see jama võimalikult kiiresti läbi saaks ja et selle jama läbi saamisel tehtaks adekvaatseid otsuseid, mis põhinevad teaduslikel andmetel. Ja kui on mingidki teaduslikud andmed, mis ütlevad, et läbipõdemisel saadud kaitse ei pruugi olla sama  hea kui vaktsineerimisel saadav, siis see ongi täiesti piisav selleks, et mitte lubada mittevaktsineeritud läbipõdenutel sama laialt ringi töllerdada kui vaktsineeritutel. Pandeemia allasurumiseks tuleb lähtuda halvimast stsenaariumist.

Lisaks, sina usud, et CDC on ära ostetud, kuna nende uurimistöö tulemused ei lange kokku Iisraeli teadlaste omadega. Aga mina küsin vastu – kust sa võtad, et hoopis just need Iisraeli teadlased ei ole ära ostetud? ???? Seda varianti sa isegi ei taha kaaluda, sest sa TAHAD USKUDA, et nende töö tulemused on õiged ja CDC omad valed. Ja sa ei saa oma silmakirjalikkusest aru.

Aga tulles tagasi sinu äraostmise jutu juurde – tee nüüd natuke põhikooli tasemel arvutusi ja ütle, millises summas see äraostmine peaks aset leidma? Arvad, et võtad 10 EURi näppu ja lähed ostad mingi teadlase või valitsuse ära? Või 100 EUR, 1000 EURi? Ja mitte valitsuse peale kokku, vaid igale selle liikmele eraldi näkku.

Ütleme, et sul on “paari miljardi” eest ravimifirma aktsiaid. See on muidugi aktsiate endi väärtus, mis ei tähenda, et sulle iga päev sealt paar miljardit pangaarvele tuleb. Aga see selleks. Ütleme, et sa tahad CDC ära osta. CDC-s töötab umbes 10600 inimest. 2018. aastal oli nende liikmete palkade kogusumma umbes 1,1 miljardit dollarit, keskmiselt teenis liige 106000 dollarit, arstid kuni 288000 dollarit.

Millise summas altkäemaksu peaksid sa neile pakkuda, et nad täies koosseisus ära osta? 100 dollarit näkku? Nad naeraksid selle üle. Võib-olla 100000-dollarilise altkäemaksu eest mõni võtaks sind jutule juba. Aga kõik mitte. Juba sellises summas äraostmine vähendab sinu varandust rohkem kui 1 MILJARDI dollari võrra. Ja endiselt on sul tarvis lisaks sellele ära osta veel terve maailmatäis valitsusi, terviseameteid, arste ja teadlasi…

Palun tule reaalsusesse tagasi ja hakka aru saama, kui ajuvaba ja infantiilne on sinu kinnisidee sellest, kuidas keegi “aktsionär” terve maailma ära ostab ja ikka veel kasumisse jääb.

Sellise lapse jutu peale ei oskagi kohe midagi kosta. Sa oled oma infoga nii nullis, et sinuga ei ole mõtet rääkida. Kui sa midagigi teemast jagaks ja ennast kursis hoiaks, siis sa teaksid, et see Iisraeli study ei ole mingi üks ja ainuke – neid on enam kui 100, mis loomuliku immuunsuse ülimuslikkust kinnitavad.
Aga jumala eest, usu CDC-d ja FDA-d ja Faucit edasi. Kindlasti söödad ka lastele Actimeli ja pesed Safeguardiga neil suud, “sest FDA soovitab”.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks, sina usud, et CDC on ära ostetud, kuna nende uurimistöö tulemused ei lange kokku Iisraeli teadlaste omadega. Aga mina küsin vastu – kust sa võtad, et hoopis just need Iisraeli teadlased ei ole ära ostetud?

Siin sulle 140 teadustööd, mis on jõudnud järeldusele, et läbipõdemisest saadav immuunsus on vaktsiinist saadavast immuunsusest parem:

https://brownstone.org/articles/79-research-studies-affirm-naturally-acquired-immunity-to-covid-19-documented-linked-and-quoted/

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti söödad ka lastele Actimeli ja pesed Safeguardiga neil suud, “sest FDA soovitab”.

Mis sellel Actimelil nüüd viga on? Loomuliku immuunsuse mutt jälle targutamas?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti söödad ka lastele Actimeli ja pesed Safeguardiga neil suud, “sest FDA soovitab”.

Mis sellel Actimelil nüüd viga on? Loomuliku immuunsuse mutt jälle targutamas?

Actimelist vist ei saa väga midagi kätte. Natuke selline homöopaatiline (nagu ka kõik need maitseveed, kuhu “shit-tonn” vitamiine ja mineraale lisatud on 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti söödad ka lastele Actimeli ja pesed Safeguardiga neil suud, “sest FDA soovitab”.

Mis sellel Actimelil nüüd viga on? Loomuliku immuunsuse mutt jälle targutamas?

Actimelist vist ei saa väga midagi kätte. Natuke selline homöopaatiline (nagu ka kõik need maitseveed, kuhu “shit-tonn” vitamiine ja mineraale lisatud on ????

St süsivesikud saad ilusasti kätte muidugi. Päevane kalorsus on ju täis vaja saada!!! Pärast hea, soolikad põletikus jälle.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti söödad ka lastele Actimeli ja pesed Safeguardiga neil suud, “sest FDA soovitab”.

Mis sellel Actimelil nüüd viga on? Loomuliku immuunsuse mutt jälle targutamas?

Hahahaaa, söödki seda suhkrusiirupit ja usud seda muinasjuttu, et see on sulle hea, kuna seal on ju bakter sees 😀 😀 😀 Klassika!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hahahaaa, söödki seda suhkrusiirupit ja usud seda muinasjuttu, et see on sulle hea, kuna seal on ju bakter sees ???? ???? ???? Klassika!

Minu viga! Nüüd googeldasin-actimeli olen piimaletis näinud küll, proovinud ei ole ega oska kommenteerida. Ajasin segamini aptamiliga, mis titad söövad.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muide. pfizeri puhaskasum oli suurem, kui EV riigieelarve 🙂

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole antivakser (on tehtud puugivaktsiin)

Covidi vaktsiini  mina tegema ei hakka.
Põhjusteks siis:

  1. põdesin kergelt, väike palavik ja üldiselt kehv enesetunne
  2. haiglasse ei sattunud ja med. süsteemi ei ohusta
  3. paljudel lähedastel  olid peale vaktsineerimist erinevad kõrvalmõjud, mis tundusid mulle tobe kannatada, kuna haigus oli kergem, kui teiste kogetud vaktsiinide kõrvaltoimed.
  4. kõik levitavad ja vaktsiin ISE haigust ei peata.
  5. Vaktsiinide eesmärk on inimest hagilasse sattumisest hoidma. Olen kindel, et haiglasse covidiga ma ei satu
  6. Eestis ei ole TÄNASENI mitte ühtegi inimest, kes on vaktsineerimata ja on covidi 1 x läbipõdenud taasnakatumisel haiglasse sattunud.
  7. Taasnakatumine on suhteliselt harv ja paljud, kes nakatunud on põdenud kas eelmis ekorraga identselt või kergemalt.
  8. Mulle ei meeldi survestamine ja leian, et inimene peaks ise enda keha eest otsustama.
  9. Valtsuse huvi ei tundu olevat enam tervisekaitse, vaid  valimatult KÕIKIDELE vaktsiin peale sundida ( sh lapsed, kes Covidisse surevad ÜLIharva- näiteks Californias, kus on 8 miljonit alla 18aastast, on surnud 0.00%  ehk kuskil 624 last alates  2020 covidi algus)
  10. On ebaõiglane, et vaktsineeritud ja läbipõdenud ei saa sama kehtivusega tõendit- kuigi teadlased on ÜHELNÕUL, et läbipõdemine annab samuti tugeva kaityse vähemalt 9 kuuks.
  11. Valitsus kiusab põhjendamatult inimesi, kes ei vaktsineeri. On uskumatu, et ainus dokument, mis tõendab OHUTUST on negatiivne test- ja see ei kehti kuskil!

.. rohkem ei jõua loetleda..:)  ühtegi põhjust vaktsineerimiseks hetkel ei ole. 

+10
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tahaks kohe teada, miks te mind miinustate? Kas tõesti ei tohi keegi teistmoodi mõelda ja tunda?

mis teil inimesed viga on?

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tahaks kohe teada, miks te mind miinustate? Kas tõesti ei tohi keegi teistmoodi mõelda ja tunda? mis teil inimesed viga on?

Tohib ikka. Mina näiteks panin viimase repliigi eest, mis sul lausa boldiks tehtud on. Esiteks oli see väljakutse, ilmselge kinda viskamine. Teiseks on väga jabur väita, et ühtegi põhjust vaktsineerida ei ole – vaktsineeritus siiski vähendab selgelt suremust ja kergendab haiguse kulgu, see, et sa korra oled kergelt põdenud ei tähenda absoluutselt mitte midagi. Kui su tekst oleks olnud mõistlik arutlus, mitte väljakutse, kui sa oleks suutnud olla objektiivne ning oleksid lihtsalt oma valikust rääkinud (see ja see vs too ja too), siis oleks minult küll miinus saamata jäänud.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

rohkem ei jõua loetleda..:)  ühtegi põhjust vaktsineerimiseks hetkel ei ole.

Kui sa kodus passid ja kusagil ei käi, siis pole tõesti mõtet. Ilma passita ei saa sa kusagil käia.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole antivakser (on tehtud puugivaktsiin)

Covidi vaktsiini mina tegema ei hakka.

Põhjusteks siis:

  1. põdesin kergelt, väike palavik ja üldiselt kehv enesetunne
  2. haiglasse ei sattunud ja med. süsteemi ei ohusta
  3. paljudel lähedastel olid peale vaktsineerimist erinevad kõrvalmõjud, mis tundusid mulle tobe kannatada, kuna haigus oli kergem, kui teiste kogetud vaktsiinide kõrvaltoimed.
  4. kõik levitavad ja vaktsiin ISE haigust ei peata.
  5. Vaktsiinide eesmärk on inimest hagilasse sattumisest hoidma. Olen kindel, et haiglasse covidiga ma ei satu
  6. Eestis ei ole TÄNASENI mitte ühtegi inimest, kes on vaktsineerimata ja on covidi 1 x läbipõdenud taasnakatumisel haiglasse sattunud.
  7. Taasnakatumine on suhteliselt harv ja paljud, kes nakatunud on põdenud kas eelmis ekorraga identselt või kergemalt.
  8. Mulle ei meeldi survestamine ja leian, et inimene peaks ise enda keha eest otsustama.
  9. Valtsuse huvi ei tundu olevat enam tervisekaitse, vaid valimatult KÕIKIDELE vaktsiin peale sundida ( sh lapsed, kes Covidisse surevad ÜLIharva- näiteks Californias, kus on 8 miljonit alla 18aastast, on surnud 0.00% ehk kuskil 624 last alates 2020 covidi algus)
  10. On ebaõiglane, et vaktsineeritud ja läbipõdenud ei saa sama kehtivusega tõendit- kuigi teadlased on ÜHELNÕUL, et läbipõdemine annab samuti tugeva kaityse vähemalt 9 kuuks.
  11. Valitsus kiusab põhjendamatult inimesi, kes ei vaktsineeri. On uskumatu, et ainus dokument, mis tõendab OHUTUST on negatiivne test- ja see ei kehti kuskil!

.. rohkem ei jõua loetleda..:) ühtegi põhjust vaktsineerimiseks hetkel ei ole.

100 prossa nõus ????

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näiteks panin viimase repliigi eest, mis sul lausa boldiks tehtud on. Esiteks oli see väljakutse, ilmselge kinda viskamine.

Võtsid vist isiklikult või üldistavalt midagi, mida postitaja väitis enda kohta: temal pole mõtet vaktsineerida.

Nimekirja postitanuga samas olukorras.

Suudan piirangutega ka elada, kuidagi on juhtunud, et sain kodus töötada ja piirangutega meelelahutus pole kunagi huvi pakkunud, aga ei näe, et see kiusamine kuidagi üldist olukorda parandaks, kui samal ajal on piiriületus täiesti lohakile jäetud ja fooksugrupile keskendumise asemel surutakse 5-11 ja teistele noortele peale – kuna haigestumine, haiglasse sattumine, intensiivravivajadus ja suremus sellest mõjutatud ei saa…

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tahaks kohe teada, miks te mind miinustate? Kas tõesti ei tohi keegi teistmoodi mõelda ja tunda?

mis teil inimesed viga on?

Sest sa teed vaktsineerimisvastast propagandat.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tahaks kohe teada, miks te mind miinustate? Kas tõesti ei tohi keegi teistmoodi mõelda ja tunda?

mis teil inimesed viga on?

aga vasta ise, kas siis tohib teistmoodi mõelda või peab neil, kes sinuga nõus ei ole, midagi viga olema? minu miinus näitab, et ma ei ma ei jaga sinu seisukohti.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtsid vist isiklikult või üldistavalt midagi, mida postitaja väitis enda kohta: temal pole mõtet vaktsineerida.

Isiklikke asju ei väideta boldis ja hüüumärkidega.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtsid vist isiklikult või üldistavalt midagi, mida postitaja väitis enda kohta: temal pole mõtet vaktsineerida.

Isiklikke asju ei väideta boldis ja hüüumärkidega.

Pole kuulnudki sellisest reeglist.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtsid vist isiklikult või üldistavalt midagi, mida postitaja väitis enda kohta: temal pole mõtet vaktsineerida.

Isiklikke asju ei väideta boldis ja hüüumärkidega.

Pole kuulnudki sellisest reeglist.

Oled ikka. Kirjapildis kehtivad samad reeglid, mis inimestevahelises otsesuhtluses – hääle tõstmine ja kisamine (millega on kirjutatud tekstis võrdsustatud bold ja suurtähtedes kirjutamine) ei käi arutelu juurde, vaid muudavad selle koheselt tüliks.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtsid vist isiklikult või üldistavalt midagi, mida postitaja väitis enda kohta: temal pole mõtet vaktsineerida.

Isiklikke asju ei väideta boldis ja hüüumärkidega.

Pole kuulnudki sellisest reeglist.

Oled ikka. Kirjapildis kehtivad samad reeglid, mis inimestevahelises otsesuhtluses – hääle tõstmine ja kisamine (millega on kirjutatud tekstis võrdsustatud bold ja suurtähtedes kirjutamine) ei käi arutelu juurde, vaid muudavad selle koheselt tüliks.

Tundub, et sa natukene ikkagi näed asjades seda, mida sa ise seal näha tahad. Aga pole hullu, see on täiesti normaalne.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole antivakser (on tehtud puugivaktsiin)

Covidi vaktsiini mina tegema ei hakka.

Põhjusteks siis:

  1. põdesin kergelt, väike palavik ja üldiselt kehv enesetunne
  2. haiglasse ei sattunud ja med. süsteemi ei ohusta
  3. paljudel lähedastel olid peale vaktsineerimist erinevad kõrvalmõjud, mis tundusid mulle tobe kannatada, kuna haigus oli kergem, kui teiste kogetud vaktsiinide kõrvaltoimed.
  4. kõik levitavad ja vaktsiin ISE haigust ei peata.
  5. Vaktsiinide eesmärk on inimest hagilasse sattumisest hoidma. Olen kindel, et haiglasse covidiga ma ei satu
  6. Eestis ei ole TÄNASENI mitte ühtegi inimest, kes on vaktsineerimata ja on covidi 1 x läbipõdenud taasnakatumisel haiglasse sattunud.
  7. Taasnakatumine on suhteliselt harv ja paljud, kes nakatunud on põdenud kas eelmis ekorraga identselt või kergemalt.
  8. Mulle ei meeldi survestamine ja leian, et inimene peaks ise enda keha eest otsustama.
  9. Valtsuse huvi ei tundu olevat enam tervisekaitse, vaid valimatult KÕIKIDELE vaktsiin peale sundida ( sh lapsed, kes Covidisse surevad ÜLIharva- näiteks Californias, kus on 8 miljonit alla 18aastast, on surnud 0.00% ehk kuskil 624 last alates 2020 covidi algus)
  10. On ebaõiglane, et vaktsineeritud ja läbipõdenud ei saa sama kehtivusega tõendit- kuigi teadlased on ÜHELNÕUL, et läbipõdemine annab samuti tugeva kaityse vähemalt 9 kuuks.
  11. Valitsus kiusab põhjendamatult inimesi, kes ei vaktsineeri. On uskumatu, et ainus dokument, mis tõendab OHUTUST on negatiivne test- ja see ei kehti kuskil!

.. rohkem ei jõua loetleda..:) ühtegi põhjust vaktsineerimiseks hetkel ei ole.

sul on üks väga lihtne põhjus vaktsineerimiseks- et iseenda loodud vanglast välja saada.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muide. pfizeri puhaskasum oli suurem, kui EV riigieelarve ????

Ja Fauci palk on suurem kui Bidenil

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

. Teiseks on väga jabur väita, et ühtegi põhjust vaktsineerida ei ole – vaktsineeritus siiski vähendab selgelt suremust ja kergendab haiguse kulgu, see, et sa korra oled kergelt põdenud ei tähenda absoluutselt mitte midagi.

Millel su väide põhineb? Tahad äkki neid 140 teadusuuringut lugeda, mis leiavad, et läbipõdemine annab vaktsineerimisest parema kaitse?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahad äkki neid 140 teadusuuringut lugeda, mis leiavad, et läbipõdemine annab vaktsineerimisest parema kaitse?

Omicroni vastu ei anna läbipõdemine mitte mingit kaitset.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 231 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Pistke P oma vaktsiinid