Esileht Koroonaviirus COVID-19 Pistke P oma vaktsiinid

Näitan 21 postitust - vahemik 211 kuni 231 (kokku 231 )

Teema: Pistke P oma vaktsiinid

Postitas:
Kägu

Noh, hakake juba varakult vigu otsima, mis siis sellel pillil viga olla võiks. See võib aega võtta, targem on varakult valmistuda, et ikka kohe ving lahti lasta, kui toode Eestisse jõuab. No ikka see kole suur farma jne. https://www.reuters.com/business/healthcare-pharmaceuticals/pfizer-oral-covid-19-pill-gets-us-authorization-at-home-use-2021-12-22/?fbclid=IwAR0WXrcCDZt-zAVMZ_pTDCvNX8TSr0U7ZOVl5_CsvSNqEcyASXQGjZIhw6I

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh, hakake juba varakult vigu otsima, mis siis sellel pillil viga olla võiks. See võib aega võtta, targem on varakult valmistuda, et ikka kohe ving lahti lasta, kui toode Eestisse jõuab. No ikka see kole suur farma jne. https://www.reuters.com/business/healthcare-pharmaceuticals/pfizer-oral-covid-19-pill-gets-us-authorization-at-home-use-2021-12-22/?fbclid=IwAR0WXrcCDZt-zAVMZ_pTDCvNX8TSr0U7ZOVl5_CsvSNqEcyASXQGjZIhw6I

See tehakse ka kohustuslikuks v? Siis teeks küll skeptiliseks.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh, hakake juba varakult vigu otsima, mis siis sellel pillil viga olla võiks. See võib aega võtta, targem on varakult valmistuda, et ikka kohe ving lahti lasta, kui toode Eestisse jõuab. No ikka see kole suur farma jne. https://www.reuters.com/business/healthcare-pharmaceuticals/pfizer-oral-covid-19-pill-gets-us-authorization-at-home-use-2021-12-22/?fbclid=IwAR0WXrcCDZt-zAVMZ_pTDCvNX8TSr0U7ZOVl5_CsvSNqEcyASXQGjZIhw6I

Seda ei hakata profülaktilises mõttes kõigile läbipõdenutele või sümptomiteta positiivsetele välja kirjutama, mis paugud?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ei hakata profülaktilises mõttes kõigile läbipõdenutele või sümptomiteta positiivsetele välja kirjutama, mis paugud?

No aga big farma on ju ikkagi selle taga, ju seal ikka mingi äraostmine ja äriplaan käib? Ei ole seekord nii?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ei hakata profülaktilises mõttes kõigile läbipõdenutele või sümptomiteta positiivsetele välja kirjutama, mis paugud?

No aga big farma on ju ikkagi selle taga, ju seal ikka mingi äraostmine ja äriplaan käib? Ei ole seekord nii?

Maailmas enamike asjade taga on väga suured rahad ja mingite niiditõmbajate huvid. See pole mingi uudis, rahune juba maha (sa paistadki olevat ainus, kes sellest teemast siin nii elevil ja leilis on).

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pole mingi uudis, rahune juba maha (sa paistadki olevat ainus, kes sellest teemast siin nii elevil ja leilis on).

Mina? Oma kahe kommentaariga?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sinna isegi ei hakka laskuma, et selgitada, et elu täisväärtuslikkus ei seisne mingis spaatamises ja kohvikus istumises.

Täisväärtuslik elu seisneb selles, et teed seda, mida tahad siis, kui sina seda tahad. Lihtne.

Kui sinu jaoks need soovid kino ja spaaga piirduvad, siis ongi sul kõik tore. Soovin õnne!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ei hakata profülaktilises mõttes kõigile läbipõdenutele või sümptomiteta positiivsetele välja kirjutama, mis paugud?

No aga big farma on ju ikkagi selle taga, ju seal ikka mingi äraostmine ja äriplaan käib? Ei ole seekord nii?

Ma ei tea, mis tontidega te kaklete. Mul on väga kahju.

Õnneks on skisofreenia vastu ka uuemad ravimid tulemas – sitakapslid.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegemist pole empiirilise statistilise uuringuga, vaid kaudsel meetodil hindamisega.

Aga ma ju seda ütlesingi – et läbi võrdluse teiste koroonaviirustega.

Arvestades siin viimaseid suundumusi, kus vaktsiini tõhustusdoosi soovitatakse juba 2 kuud peale Jansseni süsti ning 3 kuud peale teiste vaktsiinikuuride lõpetamist, tundub naturaalne immuunsus hetkel üks parimaid valikuid.

Kindlasti, kui veab ning haigus imekergelt möödub, jättes siiski aastast pikema immuunsuse. Väidetavalt aga on kerge põdemise tagajärjeks tihti ka kergem immuunsus, seega on riskid ja saadav kasu küsitavad. Kui sa muidugi rasket põdemist ja haiglasse kukkumist (ning seejärel pikema immuunsuse omandamist) pead heaks valikuks, siis on teine asi. Mõni aga omandab selle valiku tagajärjel hoopis isikliku hauaplatsi.

Mille järgi sa seda võtad, et kerge põdemine annab kehva kaitse? See sõltub pigem ikka inimese immuunsusteemist mitte uldisest reeglist. Ma olen teemaalgataja. Põdesin kergelt, palavikku polnud. Kerge kurguvalu ja 2 nadalat veidi uimasem. 15 paeva hiljem tegin antikehade testi- tase 15 000. Ma ei ole vaktsineeritud ega ka ei plaani seda teha. Ämm kes mind nakatas oli vaktsineeritud kahe doosiga. Põdes nädala 40 palavikuga ja antikehad 500. Tegime kõik pärast synlabis testid huvi pärast. No millest me raagime? Ära mind ometi usu, kindlasti valetan ja oleksin pidanud ilma imedoosideta surnud olema.

Tänan tähelepanu eest.

https://forte.delfi.ee/artikkel/95474739/uuring-koroona-varasemate-tuvede-labipodemine-annab-norga-kaitse-omikrontuve-vastu-vaja-on-vaktsineerida

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mille järgi sa seda võtad, et kerge põdemine annab kehva kaitse?

Seda ütles just hiljuti taas keegi teadusnõukogu liikmetest, ilmselt Lutsar. Sest see on loogiline – kaitse moodustub ju ometi vastavalt vajadusele, kui on nõrk haigus, tekib vähem kaitsekehi, sest neid pole lihtsalt rohkem vaja. Jah, kaitse on ka see, et su organism üldse õpib selle viiruse vastu reageerima, see kaitse on omaette, kuid kiirreageerimiseks on siiski vaja mingit hulka juba valmis kaitsekehi. Sinu ja su ämma antikehade erinevus tuleneb teie organismide eripärast, juba näiteks vanus mängib suurt rolli. Eks seepärast ka temal vaktsineerimine ei töötanud piisavalt, et mingil põhjusel moodustub antikehi vähem.

immunoloog kai kisand selgitab

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/95456279/immunoloog-selgitab-kui-omikrontuvi-vaktsiinikaitsest-mooda-laheb-miks-tohustusdoos-tootab

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mille järgi sa seda võtad, et kerge põdemine annab kehva kaitse?

Seda korrutas Hypnojoller teles, raadios ja paberis mingia aeg.

Kokkupuude viirusega annab inimestele igA vastuse – mis ongi see, mida me tegelikult tahame, kui “karjaimmuunsust” soovime – igA hakkab tegelema viiruse vastu juba meie limaskestas – vaktsiinist seda vastust paraku ei saa (saab teised head antikehad, aga seda staadiumit paraku ei mõjuta, kõigest seda, mis siis juhtuma hakkab, kui viirus ninast-neelist edasi paljuneda jõuab ja mujal kehas lammutama hakkab (loe: haiglalaks)).

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suure tõenäosusega ei nakatu ta üldse uuesti, hüsteerik.

Ahh? Eelnev läbipõdemine Omicroni vastu immuunsust ei anna, põmmpea.

Vaktsineerimine veel vähem annab, tohman.

Vaktsiine muudetakse vastavalt uutele tüvedele. Need muudetakse omikronile vastavaks.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sinna isegi ei hakka laskuma, et selgitada, et elu täisväärtuslikkus ei seisne mingis spaatamises ja kohvikus istumises.

Täisväärtuslik elu seisneb selles, et teed seda, mida tahad siis, kui sina seda tahad. Lihtne.

Ainult mitte siis, kui selle jaoks on vaja mingeid teadmata mōjudega aineid endale sisse süstida. Siis oled veel hullem ori ja ettekujutus vaba olemisest loll illusioon. Juba oled teinud midagi kellegi teise survel ja väga räiges vormis.

See, kui sa 21. sajandil, infoajastul, ei ole suutnud rohkem kui aasta aja jooksul mitte mingit infot hankida selle kohta, millised täpsed mõjud on vaktsiinil, on sinu enda probleem, mitte probleem teadusega. Iga mõistusega inimene teab juba ammu või vähemalt suudab mõne minutiga infot saada selle kohta, milline on vaktsiini koostis, toime protsent eri tüvede vastu, võimalike kõrvaltoimete esinemissagedus jms.

Sina jaurad ilmselt ka 10 aasta pärast mingist “läbi uurimata, teadmata mõjudega ainest”.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suure tõenäosusega ei nakatu ta üldse uuesti, hüsteerik.

Ahh? Eelnev läbipõdemine Omicroni vastu immuunsust ei anna, põmmpea.

Vaktsineerimine veel vähem annab, tohman.

Vaktsiine muudetakse vastavalt uutele tüvedele. Need muudetakse omikronile vastavaks.

Siiamaani süstitakse seda sama versiooni, mis aasta tagasi, et sa teaks.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

inimene teab juba ammu või vähemalt suudab mõne minutiga infot saada selle kohta, milline on vaktsiini koostis, toime protsent eri tüvede vastu, võimalike kõrvaltoimete esinemissagedus jms.

Jah, loomulikult tean ja seetõttu võtangi vabaduse seda jama endale mitte süstida.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sinna isegi ei hakka laskuma, et selgitada, et elu täisväärtuslikkus ei seisne mingis spaatamises ja kohvikus istumises.

Täisväärtuslik elu seisneb selles, et teed seda, mida tahad siis, kui sina seda tahad. Lihtne.

Ainult mitte siis, kui selle jaoks on vaja mingeid teadmata mōjudega aineid endale sisse süstida. Siis oled veel hullem ori ja ettekujutus vaba olemisest loll illusioon. Juba oled teinud midagi kellegi teise survel ja väga räiges vormis.

See, kui sa 21. sajandil, infoajastul, ei ole suutnud rohkem kui aasta aja jooksul mitte mingit infot hankida selle kohta, millised täpsed mõjud on vaktsiinil, on sinu enda probleem, mitte probleem teadusega. Iga mõistusega inimene teab juba ammu või vähemalt suudab mõne minutiga infot saada selle kohta, milline on vaktsiini koostis, toime protsent eri tüvede vastu, võimalike kõrvaltoimete esinemissagedus jms.

Sina jaurad ilmselt ka 10 aasta pärast mingist “läbi uurimata, teadmata mõjudega ainest”.

Küsimus pole selles, milline on sinu isiklik arvamus vaktsiinist vastavalt kogutud infole, vaid selles, et selle manustanine on muudetud sunniviisiliseks, tingimuslikuks eelduseks teatud tegevuste läbiviimisel.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tuttavate seas ka haigestuvad ainult vaksitud. 97% neist kes saanud on ka haigestunud üsna peatselt.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tuttavate seas ka haigestuvad ainult vaksitud. 97% neist kes saanud on ka haigestunud üsna peatselt.

Noo ja millise järelduse sa sellest teed.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tuttavate seas ka haigestuvad ainult vaksitud. 97% neist kes saanud on ka haigestunud üsna peatselt.

97%??? 😀 😀 Kujutlen seda Excelit, kus on kirjas kõik su tuttavad, nende taga lahtrid “1. süst”, “2. süst”, “haigestunud” 😀 Üleval on Total rida ja kõik protsendid jooksevad reaalajas 😀 😀 Ja nädalas korra teed tuttavatele tiiru peale, helistad kõik läbi ning uuendad andmed 😀

+4
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu tuttavate seas ka haigestuvad ainult vaksitud. 97% neist kes saanud on ka haigestunud üsna peatselt.

Ei jaksa sinusuguste lollakate väljamõeldisi enam kuulata.

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu tuttavate seas ka haigestuvad ainult vaksitud. 97% neist kes saanud on ka haigestunud üsna peatselt.

Minu tuttavate seas on 2 vaktsineeritut haigestunud. Mõlemad ülikergelt, nemad ei olnud ainukesena tõhustusdoosi saanud oma peredes. Boosteri saanud pereliikmed ei haigestunud ükski.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 211 kuni 231 (kokku 231 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Pistke P oma vaktsiinid