Esileht Kasutajaabi ja mõtted PK uuendused (mai, 2018)

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: PK uuendused (mai, 2018)

Postitas:

Lgp. tegijad!

Kui te siin nagunii juba uuendate ja vigu otsite, siis palun pange mittekiitmise variant ka tagasi. Jõulurahust on pea pool aastat möödas juba – usun, et keegi ei lange enam kurbusest kooma.

Teie küsitlusele vastasin ja kirjutasin ausalt, et modede tagasiside suhtlemisel on praktiliselt olematu. Äkki nüüd siis keegi suvatseks vastata, kas ja kuna kiitmisnupu vastandnupp toimima hakkab.

Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.05 14:08; 25.05 19:40; 27.05 07:49; 18.07 03:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan tagasiside eest!

See kiitmise-laitmise (nimetus võib ju olla ka “leebem”, näiteks NÕUSTUN/ EI NÕUSTU, SAMA MEELT/ ERI MEELT vm) küsitlus võiks olla siin konkreetne ja avalik (st. mitte teha väljanoppeid teemadest) ning teatud ajaperioodil, nagu paljud muudki PK uuringud: näiteks võiksid kasutajad saada ütleme kahe nädala jooksul oma arvamust avaldada, igaüks loomulikult vaid ühe korra. Kas poleks mõeldav?
Kindlasti ei oleks see kellegi kiusamiseks mõeldud, vaid kena oleks anda võimalust ka teistsuguste arvamuste avaldamiseks ja seda ilma pikema põhjenduseta. Praegusel kujul ainult kiitmine on veidi roosa ja lapsik; igatahes selge viide “lumehelbekestele”, keda kõikvõimalikud tumedamad toonid solvavad. Aga neid, kes iga asja pärast mossitama ei hakka, on ju ka, ja arvan, et mitte vähe.
Igatahes on kena teilt vastust saada ja ootan ka arvamust, kas taolist konkreetset küsitlust oleks võimalik korraldada.

Tänan!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.05 14:08; 25.05 19:40; 27.05 07:49; 18.07 03:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Hästi öeldud” / “Vaidlen vastu” võiks olla selline kombinatsioon, mis ei peaks kedagi solvama, samas annab tagasisidet ja toetust. Ja siis kolmas nupp on juba modedele teatamise nupp.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 20:45; 29.05 18:50; 30.05 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see “x inimest kiitsid seda teemat” ja “Kiida seda kommentaari esimesena” kirjed jäävadki nüüd teksti lugemist segama? Need on ju lihtsalt järjekordne nö tarbetu müra – st olemasolevast pöidla või linnukesega nupust ja numbrist piisas täielikult. PK kasutajad ei ole ju (loodetavasti) suuremas osas idioodid, et neile peaks niigi selgelt nähtavat veel topelt ja pika lausega lähti nämmutama.

Ja millal tuleb tagasi “tsiteeri” nupp? Ja “muuda” nupp? Millal tulevad tagasi järjehoidjatest lipukesed pealkirjade järel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Muuda” on olemas, aga bookmark’i ja tsiteerimist ootaks küll. Reede keskpäevast siiani otsite vigu?
Ja kena oleks, kui Perekooli kasutamine ka 21.sajandisse jõuaks, ehk nutiseadmesõbralikuks muutuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.05 14:08; 25.05 19:40; 27.05 07:49; 18.07 03:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tunnen väga puudust “märgi kõik loetuks” (või kuidas see sõnastus täpselt oli) funktsioonist, mis on kaduma läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

milleks need ümbrikud?? täiesti mõtetu mürareostus, piisas ju sellestki, kui teema, mida olid juba avanud, oli heledamat värvi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.05 08:50; 29.05 09:46; 30.05 09:24;
To report this post you need to login first.

voila, ümbrikud kadunud! väga tänan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.05 08:50; 29.05 09:46; 30.05 09:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tsiteerimine ei toimi ju?
Mul vähemalt viskab tsitaadi lõppu ‘ ‘ asemel mingi ‘ [/quote] ‘, mis ei lõpeta postituses tegelikult tsitaati.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

voila, ümbrikud kadunud! väga tänan.

Ümbrikud ei ole kadunud. Sinu ekraanilt kaob ümbrik, kui sa teema oled läbi lugenud või avanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 20:45; 29.05 18:50; 30.05 09:46;
To report this post you need to login first.

voila, ümbrikud kadunud! väga tänan.

Ümbrikud ei ole kadunud. Sinu ekraanilt kaob ümbrik, kui sa teema oled läbi lugenud või avanud.

ei, ühtegi ümbrikut pole enam mul:) avanud olen vaid paari teemat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.05 08:50; 29.05 09:46; 30.05 09:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei, ühtegi ümbrikut pole enam mul:) avanud olen vaid paari teemat.

Imelik. Mul on ekraan ümbrikke täis. Teema ees rea alguses on kinnine sinine ümbrik.
Veab sul, tahaks ka neist vabaneda, minu jaoks on nende funktsioon arusaamatu ja risustavad pilti.
Kasutan Explorerit. Ja tõesti, nii ongi – avasin perekooli ka Firefoxi ja Edgega ja siis ümbrikke pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 20:45; 29.05 18:50; 30.05 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

OU SHIT!!!!!
Masin oli vahepeal mind perekoolist välja loginud, ja kui uuesti sisse logisin – siis nüüd näen neid õudseid ümbrikke!
DU MEINE GÜTE, SINA ARRRRRMAS MOOSES JA KÕIK PÜHAKUD!!! koristage see rõvedus kiiremas korras – nagut virn matusekutseid seisaks rivis, sina errrrmel küll! pisikesest nupukesest oleks piisanud, nüüd aga ole nagut surnukuuris, kus leinalintidega valged kirstud reas!! 🙁 🙁 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lgp. tegijad!

Kui te siin nagunii juba uuendate ja vigu otsite, siis palun pange mittekiitmise variant ka tagasi. Jõulurahust on pea pool aastat möödas juba

Kurb, kui nii mõeldakse, et oleme lahked ainult Jõulude ajal. Ei vaja keegi seda vihkamist rõhutavat nuppu tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 19:23; 01.06 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sellele lapsele, kes on lastud it-asjadega siin katsetama, võiks edasi öelda, et prooviks, kas saab äkki selle kriiskava oranži värvi siit kujundusest minema ja leiab värvipaletilt üles pastelsed toonid, mis siin kunagi foorumi algusaegadel olid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 19:23; 01.06 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiitmisnupu juurest võiks tõesti need tarbetud kommentaarid maha võtta, et kiida esimesena ja juba kümme inimest on kiitnud. See on jah segav müra.

Aga muidu on kõik hästi tehtud. Kiusamisnuppu kindlasti tagasi ei taha, sellega kiusati nõrgemaid inimesi, kes tulid oma siirast muret kurtma. Pole vaja siia mingeid võimalusi sadistidele.
Variant, mis eespool pakuti – “hästi öeldud” või “vaidlen vastu” – oleks küll mõeldav. Ehk siis sadistid mõtleksid, millele nad vastu vaidlevad, enne kui malaka tõstavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pooldaksin küll mittekiitmise nupu tagasipanekut. Postituste hulgas on ikka lauslollust ja kui hakkadki vastukirjutama on see sama mõttetu nagu vastutuult sülitamine. Mina ootan küll seda küsitlust kiitmise või laitmise kohta. Lootsin et see juba toimib.
Mode ju lubas et ” 01.06.18-14.06.18 vahemikus teeme avaliku küsitluse Perekooli foorumis, kus kasutajad saavad valida, kas soobivad Kiida/Laida (või mõnes muus sõnastuses) funktsiooni naasmist”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks siinseid kasutajaid nii lollideks peetakse, et pöidlal tekst juures peab olema? Ei ole sellist totrust kuskil mujal näinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiitmisnupu juurest võiks tõesti need tarbetud kommentaarid maha võtta, et kiida esimesena ja juba kümme inimest on kiitnud. See on jah segav müra.

Aga muidu on kõik hästi tehtud. Kiusamisnuppu kindlasti tagasi ei taha, sellega kiusati nõrgemaid inimesi, kes tulid oma siirast muret kurtma. Pole vaja siia mingeid võimalusi sadistidele.

Variant, mis eespool pakuti – “hästi öeldud” või “vaidlen vastu” – oleks küll mõeldav. Ehk siis sadistid mõtleksid, millele nad vastu vaidlevad, enne kui malaka tõstavad.

Sadistid?????????????
Rahune nüüd maha, lumehelbeke!

Hetkel kiirus parem, aga kadunud on info mitu korda ja kuna leegu kägu kirjutanud on. Kuhu see jäi?
(mina olen selle teema autor mai kuust)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.05 14:08; 25.05 19:40; 27.05 07:49; 18.07 03:59;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted PK uuendused (mai, 2018)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.