Esileht Sünnitus Plaaniline esilekutsumine, kuidas Teil oli?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Plaaniline esilekutsumine, kuidas Teil oli?

Postitas:

Õhtust!
Tahan kurta natike oma muret.
Lugu hakkas pihta sellega, et avastati gestatsiooni diabeet. Dieet ei aidanud suhkrut paigas hoida ja sain siis süstida insuliini. Minu arst (enne jalga murdmist) ütles,et suunab mind esilekutsumisele 38 nädalal. Sain 2 korral käidud teiste arstide vastuvõttul (asendusarstid) ja lõpuks sain saatekirja esilekutsumisele 22.02. Ja hakkas trall pihta….
22.02 hommikul jõudsin ITK vastuvõttu, minu ees oli juba 3 rasedat ja ootamise ajal saabus veel 5 rasedat. Minult võeti kõik dokumendid, mõõdeti vererõhku, palaviku, sai tehud KTG ja paluti oodata valvearsti vastuvõttu koridoris, kus ma konutasin peaaegu 2 tundi. Kuna ise olen suht väikest kasvu ja kõht on juba päris suur, siis saate ise aru, kui ebamugav see ootamine oli.
Lõpuks sain valvearsti juurde ja selgus…… et täna mind sisse ei võetagi, sest haiglas pole kohti (nii sünnitus kui ka sün.eelses osakonnas). Nii mind saadeti sama targalt koju ja paluti tulla järgmisel hommikul.
Tulin siis järgmisel hommikul ja järjekord oli kaks korda pikem kui eilne. Andsin paberid vastuvõttu ja sain kohe valvearsti juurde, kuid seis oli sama mis eilegi POLE KOHTI. Pakuti tulla 24.02, kuigi jällegi keegi pole kindel kas vabukohti homme on. Ma ei saa siiani aru, kas ma olen siis selline lollike, et saab mind igapäev jooksutada (elan linnast väljas) ja kas antud saatekiri arsti poolt ei tähendada siis mitte midagi? Homme keeldusin tagasi minna ja teen nüüd katset esmaspäeval. Kas oli kellegil veel sama naljakas lugu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sama diagnoosiga ja 39.näd esilekutsumisega, suunati Pelgu sünnituseelsesse osakonda poolteist nädalat tagasi. Kohti oli küll, lausa vaikne oli siin. Diabeetiku menüü super hea ja maitsev. Tabletiga esilekutsumise järel 12 t hiljem öösel hakkas synnitegevus pihta, väga intensiivselt, sest mul 3. laps.
Super hea kogemus nii synnituseelsest, synnitusosakonnast kui ka synnitusjärgsest osakonnast ema-lapse palatis!
Beebit toida kindlasti pärast sagedamalt, sest tema veresuhkur langeb algul, kui ta sinu. diabeedist enam ei sõltu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Megatibu, räägi kas sa süstisid ka? Mul sama diagnoos ja enne kui polnud veel süstima hakanud, siis ÄE teatas, et mingit enne tähtaega sünnitust ei tule (s.t esilekutsumist). Kas süstimine muudab midagi? Tuttav, kes hiljuti ITK-s sama diagnoosiga sünnitas, ütles, et insuliinravi korral peab varem sünnitama. Ja veel, kas tehti enne esilekutsumist veel mingeid uuringuid. Kui, siis millal ja mida. Suured tänud juba ette infi eest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei süstinud. Kolme kuu keskmile oli 5,7, sain söömisega kontrolli alla. Määravaks osutub siin ultrahelis lapse oletatav kaal. UHd tehti oma 4-5 korda. Üldiselt jah, systivatel kutsutakse kindlalt varem esile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma päevased sain ka korda, õhtune jäi kõrgeks, kuna armastan õhtuti näksida 🙁 ja sellest tulenevalt siis hommikune ka kõrge. Mul plaanib ÄE teha vaid 36. ndl-l UH, ütles, et rohkem pole mõtet, kuna see ei näita nagunii kaalu õigesti :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm, mul küll näitas uh õigesti… 38näd oli 3600g ja 39. näd I päev sünnitasin 3750g poisi. Ja dieedist oli väga palju abi, sünnitus ka kergem võrreldes eelmistega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul eelmise lapsega näitas ka õigesti. Eks iga ÄE erineva mõtlemisega.. Ma kah nii loodan, et tuleb seekord kergem sünnitus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Sünnitus Plaaniline esilekutsumine, kuidas Teil oli?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.