Esileht Sünnitus Plaaniline keiser Elites

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )

Teema: Plaaniline keiser Elites

Postitas:
Kägu

On keegi teinud viimati plaanilise keisri Elites? Sooviks kogemustest kuulda. Kui palju maksis? Kas nii ongi, et tahan keisrit ja selle ma seal ka saan ilma igasuguse probleemita? Kas sel juhul peab terve raseduseaeg käima ka seal kontrollis või saab ka teisiti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

RE: Plaaniline keiser Elites

Esiteks, Eestis ei tehta mitte kuskil mitte mingi summa eest keisrit niisama soovil. Selleks peab näidustus olema nii riiklikus, kui ka erakas. Kust küll tulevad need kuulujutud, et raha eest saab kõike?

Teiseks, hinnakiri on nende koduleheküljel olemas. http://www.elitekliinik.ee/elite/miks-sunnitada-meie-juures/hinnakiri/

Nende juures sünnitamiseks ei pea olema terve rasedusega jälgimisel, kuid eelnevalt, 34.-35.nädalal tuleb käia sul seal vastuvõtul. Nad otsustavad millise juhtumi võtavad sünnitada, millist mitte. Nad tahavad veenduda eelnevalt sinu ja lapse seisundis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Paned aja kuskil 34 nädala ja lähed kohale. Sünnitushirm on ka näidustus plaaniliseks keisriks. Põhjendad oma hirmu ja keegi seal ei hakka sind ümber veenma. Kõige tähtsam on endale kindlaks jäämine, sest sina tunned ju oma keha ja vaimu kõige paremini. Hind keisril on 1220¤ ja soovitan dr. Räime, väga mõistev ja tore arst.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Esiteks, Eestis ei tehta mitte kuskil mitte mingi summa eest keisrit niisama soovil. Selleks peab näidustus olema nii riiklikus, kui ka erakas. Kust küll tulevad need kuulujutud, et raha eest saab kõike?

Teiseks, hinnakiri on nende koduleheküljel olemas. http://www.elitekliinik.ee/elite/miks-sunnitada-meie-juures/hinnakiri/

Nende juures sünnitamiseks ei pea olema terve rasedusega jälgimisel, kuid eelnevalt, 34.-35.nädalal tuleb käia sul seal vastuvõtul. Nad otsustavad millise juhtumi võtavad sünnitada, millist mitte. Nad tahavad veenduda eelnevalt sinu ja lapse seisundis.[/tsitaat]

No siis pole sel erakal ja sel tasulisel keisril ju mitte mingisugust pointi, kui oma soovil ja raha eest ka ei tehta. Siis võiks juba riiklikku minna.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sünnitushirmu põhjendamine ka nüüd päris nii lihtne ei ole, et Elites arsti vastuvõtul 30min räägid kuidas kardad ja saadki keisri, ei maksa arste alahinnata. Iga arst püüab kõigepealt just ümber veenda.

Seal sünnitamise plaaniga tuleb minna dr Räime, dr Küütsi või dr Sitska vastuvõtule.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No siis pole sel erakal ja sel tasulisel keisril ju mitte mingisugust pointi, kui oma soovil ja raha eest ka ei tehta. Siis võiks juba riiklikku minna.[/tsitaat]

Kes Elites kasvõi ühe lapse ilmale toonud, see teab, et on pointi:)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes Elites kasvõi ühe lapse ilmale toonud, see teab, et on pointi:)[/tsitaat]

Minu jaoks on tähtis just see, et saan keisri. Riigihaiglas arstid suhtuvad sellesse teadagi kuidas ja ei olda nõus tegema. 9 aastat tagasi samamoodi ,kui sellest arstiga rääkima hakkasin, siis naeris mu välja. Toimuski siis tavasünnitus ja lapsel oli nabanöör 2 korda ümber kaela ja täitsa sinine oli. Sellepärast ka sünnitushinne väike. Vedas, et kõik hästi lõppes siiski. Kui ma tahaks ikka riskida ja tavasünnitust, siis ma üldse erahaiglasse ei lähekski. See sõbralik ja hea suhtumine oli mul ka riigihaiglas sünnitusel. Sellepärast ma raha välja käima ei hakkaks. Pealegi, kui mees on ka kaasas, on ka arstidel suhtumine parem.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks on tähtis just see, et saan keisri. Riigihaiglas arstid suhtuvad sellesse teadagi kuidas ja ei olda nõus tegema. 9 aastat tagasi samamoodi ,kui sellest arstiga rääkima hakkasin, siis naeris mu välja. Toimuski siis tavasünnitus ja lapsel oli nabanöör 2 korda ümber kaela ja täitsa sinine oli. Sellepärast ka sünnitushinne väike. Vedas, et kõik hästi lõppes siiski. Kui ma tahaks ikka riskida ja tavasünnitust, siis ma üldse erahaiglasse ei lähekski. See sõbralik ja hea suhtumine oli mul ka riigihaiglas sünnitusel. Sellepärast ma raha välja käima ei hakkaks. Pealegi, kui mees on ka kaasas, on ka arstidel suhtumine parem.[/tsitaat]

Sel juhul oled vale teema püstitanud. Antud kirjeldus on rohkem meditsiinilist laadi ja neid asjaolusid, argumente on soovitav raseduskriisi nõustajaga arutada. Vale on järeldada, et aastatetagune kogemus läks halvasti, sest sünnitasid riiklikus ja loomulikul moel. Iga rasedus on erinev ning soovitud garantiid ei anna sulle mitte ükski arst mitte ühegi rahasumma eest uue sünnitusega. Riiklikus on arstid samuti oma tööle pühendunud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja ära kuula siin neid keisrivastaseid. Saab küll keisrit Elites ja seda enam kui sul on hirm eelnavast sünnitusest.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lisaks muidugi see, et siin kodukohas ei saa enam sünnitada, et see kuskile mujale jõudmine õigeks ajaks on ka minu jaoks suur probleem. Esimese sünnitusega oli nii, et teadsin, et veed peavad ära tulema, siis hakkab sünnitus pihta, aga ei tulnud. Poleks sugulane mind haiglasse minema utsitanud ja oleks ma 2 tundi veel kodus olnud, siis ei teagi, mis saanud oleks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Teemaalgataja ära kuula siin neid keisrivastaseid. Saab küll keisrit Elites ja seda enam kui sul on hirm eelnavast sünnitusest. [/tsitaat]

Huvitav järeldus:) Infoks siis, et mul on nii keisri, kui ka loomuliku sünnituse kogemus. Nii Elite, kui ka riiklikku kogemust. Iga rasedus ja sünnitus on erinev. Arvan, et teemaalgatajal on jäänud lihtsalt midagi lahti mõtestamata, küsimused õhus oma eelmisest kogemusest ja loodab raha eest kindlustunnet osta. Seda aga ei paku mitte ükski arst mitte ühegi rahasumma eest.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav järeldus:) Infoks siis, et mul on nii keisri, kui ka loomuliku sünnituse kogemus. Nii Elite, kui ka riiklikku kogemust. Iga rasedus ja sünnitus on erinev. Arvan, et teemaalgatajal on jäänud lihtsalt midagi lahti mõtestamata, küsimused õhus oma eelmisest kogemusest ja loodab raha eest kindlustunnet osta. Seda aga ei paku mitte ükski arst mitte ühegi rahasumma eest.[/tsitaat]

Ma ei tahagi kindlustunnet, vaid keisrit!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muideks enamus lastel on nabanöör sündides ümber kaela, lausa mitu korda. Enamasti ei ole see üldse ohtlik ja hapnikuvaevust lapsele ei põhjusta. Sellest räägitakse nii sünnituse loengutes kui perekoolides. Ma soovitaks teemaalgatajal käia mõnel aktiivsünnituseks ettevalmistaval kursusel. Saad palju julgust ja kindlust juurde, kõik see, mis asendeid proovida kui laps ei taha laskuda või on kinni, kuidas õigesti hingata, et laps saaks piisavalt hapnikku. Lapse hapnikuvaegus tekib pigem sellest, et presside ajal oled unustanud korralikult hingata, hoiad suurest valust/hirmust hinge kinni.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Muideks enamus lastel on nabanöör sündides ümber kaela, lausa mitu korda. Enamasti ei ole see üldse ohtlik ja hapnikuvaevust lapsele ei põhjusta. Sellest räägitakse nii sünnituse loengutes kui perekoolides. Ma soovitaks teemaalgatajal käia mõnel aktiivsünnituseks ettevalmistaval kursusel. Saad palju julgust ja kindlust juurde, kõik see, mis asendeid proovida kui laps ei taha laskuda või on kinni, kuidas õigesti hingata, et laps saaks piisavalt hapnikku. Lapse hapnikuvaegus tekib pigem sellest, et presside ajal oled unustanud korralikult hingata, hoiad suurest valust/hirmust hinge kinni. [/tsitaat]

Soovitus väga õige, aga teemaalgataja kirjutab ju oma viimases postituses, et teda ei huvita mingi ettevalmistumine. Minu arust on viimasel ajal selliseid siia juba palju siginenud – ei mingit tööd oma keha ega meelega. Neil puudub igasugune soov iseendasse süüvida või kusagil loengutes käia. Ja nagu näha, siis nad isegi ei taha loomuliku sünnituse teemadel kaasa mõelda. Jutt on ka sama – sünnitamine on nii valus ja rõve, keiser on täiesti ohutu emale ja lapsele, välismaal sünnitavad kõik keisriga jne. Loomulikult on ka neid, kellel ongi patoloogiline sünnitamishirm, aga enamus läheb lihtsalt kergema vastupanu teed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Soovitus väga õige, aga teemaalgataja kirjutab ju oma viimases postituses, et teda ei huvita mingi ettevalmistumine. Minu arust on viimasel ajal selliseid siia juba palju siginenud – ei mingit tööd oma keha ega meelega. Neil puudub igasugune soov iseendasse süüvida või kusagil loengutes käia. Ja nagu näha, siis nad isegi ei taha loomuliku sünnituse teemadel kaasa mõelda. Jutt on ka sama – sünnitamine on nii valus ja rõve, keiser on täiesti ohutu emale ja lapsele, välismaal sünnitavad kõik keisriga jne. Loomulikult on ka neid, kellel ongi patoloogiline sünnitamishirm, aga enamus läheb lihtsalt kergema vastupanu teed. [/tsitaat]

So? Eesmärk on ju siiski laps ilmale saada ja võimalikult ohutult ja kui tänapäeva arenenud meditsiinis selline võimalus olemas on, siis milleks peaks elu raskemaks tegema ja toimingud valulikumaks tegema. Mis vahet sel on, et kas ise sünnitades või keisriga. Kõige tähtsam on see, et laps ilmale tuua ja ka see, et lapse ema jaoks temale kõige paremini sobivamal moel ja laps sõltub emast ikka väga palju. Ära hoida ema psüühilisi ja füüsilisi kahjustusi kõikvõimalikul moel, mis vähegi võimalik tänapäeva meditsiinis on.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

So? Eesmärk on ju siiski laps ilmale saada ja võimalikult ohutult ja kui tänapäeva arenenud meditsiinis selline võimalus olemas on, siis milleks peaks elu raskemaks tegema ja toimingud valulikumaks tegema. Mis vahet sel on, et kas ise sünnitades või keisriga. Kõige tähtsam on see, et laps ilmale tuua ja ka see, et lapse ema jaoks temale kõige paremini sobivamal moel ja laps sõltub emast ikka väga palju. Ära hoida ema psüühilisi ja füüsilisi kahjustusi kõikvõimalikul moel, mis vähegi võimalik tänapäeva meditsiinis on.[/tsitaat]

No täpselt. Oma postitusega tõestasid kogu mu jutu poindi ära 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovitus väga õige, aga teemaalgataja kirjutab ju oma viimases postituses, et teda ei huvita mingi ettevalmistumine. Minu arust on viimasel ajal selliseid siia juba palju siginenud – ei mingit tööd oma keha ega meelega. Neil puudub igasugune soov iseendasse süüvida või kusagil loengutes käia. Ja nagu näha, siis nad isegi ei taha loomuliku sünnituse teemadel kaasa mõelda. Jutt on ka sama – sünnitamine on nii valus ja rõve, keiser on täiesti ohutu emale ja lapsele, välismaal sünnitavad kõik keisriga jne. Loomulikult on ka neid, kellel ongi patoloogiline sünnitamishirm, aga enamus läheb lihtsalt kergema vastupanu teed. [/tsitaat]

Ma ei ole esmasünnitaja, et pole mõtet sellist juttu ajada. Olen käinud loengutes jne. Lapse saamine on nii elementaarne ja tavaline asi, sinu jutt aga selline, nagu kandideeriks peaministriks. Üle ei maksa ka pingutada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

So? Eesmärk on ju siiski laps ilmale saada ja võimalikult ohutult ja kui tänapäeva arenenud meditsiinis selline võimalus olemas on, siis milleks peaks elu raskemaks tegema ja toimingud valulikumaks tegema. Mis vahet sel on, et kas ise sünnitades või keisriga. Kõige tähtsam on see, et laps ilmale tuua ja ka see, et lapse ema jaoks temale kõige paremini sobivamal moel ja laps sõltub emast ikka väga palju. Ära hoida ema psüühilisi ja füüsilisi kahjustusi kõikvõimalikul moel, mis vähegi võimalik tänapäeva meditsiinis on.[/tsitaat]

Usu, operatsioonil on suuremad riskid ja keiser ei ole samuti 100% kindel lahendus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Usu, operatsioonil on suuremad riskid ja keiser ei ole samuti 100% kindel lahendus.[/tsitaat]

100% kindel pole nagunii ükski lahendus, see on selge. Siiski tahan vältida edaspidist altotsa õmblust ,põieprobleeme, valesti õmblemise probleemi jne, mis tavasünnitusega olla võib. Peamine aga see, et sünnitama peab kuskile kaugemale sõitma.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

100% kindel pole nagunii ükski lahendus, see on selge. Siiski tahan vältida edaspidist altotsa õmblust ,põieprobleeme, valesti õmblemise probleemi jne, mis tavasünnitusega olla võib. Peamine aga see, et sünnitama peab kuskile kaugemale sõitma.[/tsitaat]

Nonii, hakkab tulema. Sünnitushirmust pole enam juttugi. Eks samamoodi vestlevad ka arstid su sünnitushirmu tuvastamiseks ja selgubki, et tegelikult on hoopis muud meeldivuste/ebameeldivuste eelistused.

Keisriga saad ka endale ühe pika haava, palju õmblusi (ka võib valesti õmblusi olla). Haavavalu on vastik. Peale oppi sunnitakse sind kiirelt jalgele, endal selline valu alakõhus, et mine võik keskelt pooleks. Pead leidma endas julguse kõndima hakata. Voodiveerel istudes ja 2 meetrit nt kraanikausini jõudmine võib olla tunnike kestev vaimne ja füüsiline katsumus. Esimene nädal aega suudad vaid valuvaigiste toel oma alakõhtu liigutada. Püsti-pikali, WCs käimine, voodis keha keeramine on tõsine katsumus. Samas tuleb lapse eest hoolitseda. Kui just last intensiivravi ei vaja, siis tuleb sul endal olla peale sünnitust ikkagi EMA, mitte printsess herneteral lapsest eemal.

Kõhukinnisus (mitmeks kuuks), põieprobleemid (kateedril sul üle 12tunni ei lasta hoida), tupe kuivus jne on samuti olemas. Minu hinnangul on keisrihaav ikka kõvasti pikema vinnaga lugu (mitmeid kuid), kui \”alt õmblused\”.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nonii, hakkab tulema. Sünnitushirmust pole enam juttugi. Eks samamoodi vestlevad ka arstid su sünnitushirmu tuvastamiseks ja selgubki, et tegelikult on hoopis muud meeldivuste/ebameeldivuste eelistused.

Keisriga saad ka endale ühe pika haava, palju õmblusi (ka võib valesti õmblusi olla). Haavavalu on vastik. Peale oppi sunnitakse sind kiirelt jalgele, endal selline valu alakõhus, et mine võik keskelt pooleks. Pead leidma endas julguse kõndima hakata. Voodiveerel istudes ja 2 meetrit nt kraanikausini jõudmine võib olla tunnike kestev vaimne ja füüsiline katsumus. Esimene nädal aega suudad vaid valuvaigiste toel oma alakõhtu liigutada. Püsti-pikali, WCs käimine, voodis keha keeramine on tõsine katsumus. Samas tuleb lapse eest hoolitseda. Kui just last intensiivravi ei vaja, siis tuleb sul endal olla peale sünnitust ikkagi EMA, mitte printsess herneteral lapsest eemal.

Kõhukinnisus (mitmeks kuuks), põieprobleemid (kateedril sul üle 12tunni ei lasta hoida), tupe kuivus jne on samuti olemas. Minu hinnangul on keisrihaav ikka kõvasti pikema vinnaga lugu (mitmeid kuid), kui \”alt õmblused\”.[/tsitaat]

Sinu hinnangul, aga kas ka enda kogemuste põhjal või jutt, mida kuskilt kuulsid? Inimesed on erinevad, sünnitused ja keisrid on erinevad. Ma ei tea, kuskohast sa sellise musta stsenaariumi küll võtsid, aga mul on palju tuttavaid, kel keiser olnud ja nii musta stsenaariumit pole olnud kellelgi. Hoopis räägivad rõõmuga, et ala 20 minutit ja laps käes. Ei mingit 18 tundi piinlemist jne. Tuttavaid, kel mitu keisrit olnud ja vaatamata sellele toovad veelgi lapsi ilmale. Paraku ma ei tea ühtki sellist ise sünnitanud tuttavat, kes ütleb, et iga kell sünnitaks uuesti.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõhukinnisus (mitmeks kuuks), põieprobleemid (kateedril sul üle 12tunni ei lasta hoida), tupe kuivus jne on samuti olemas. Minu hinnangul on keisrihaav ikka kõvasti pikema vinnaga lugu (mitmeid kuid), kui \”alt õmblused\”.[/tsitaat]

Peale keisrit antakse ikka valuvaigisteid. Peale sünnitust ei saa sa midagi, kipita ja valuta, kuidas jaksad. Leidub kohti, kus ka sünnitusel ei anta mitte ühtki leevendust, ei naerugaasi ega midagi. Keisriga nii pole.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sinu hinnangul, aga kas ka enda kogemuste põhjal või jutt, mida kuskilt kuulsid? Inimesed on erinevad, sünnitused ja keisrid on erinevad. Ma ei tea, kuskohast sa sellise musta stsenaariumi küll võtsid, aga mul on palju tuttavaid, kel keiser olnud ja nii musta stsenaariumit pole olnud kellelgi. Hoopis räägivad rõõmuga, et ala 20 minutit ja laps käes. Ei mingit 18 tundi piinlemist jne. Tuttavaid, kel mitu keisrit olnud ja vaatamata sellele toovad veelgi lapsi ilmale. Paraku ma ei tea ühtki sellist ise sünnitanud tuttavat, kes ütleb, et iga kell sünnitaks uuesti. [/tsitaat]

Ei ma nii tark ei ole, et teiste jutte detailselt oskaks edasi rääkida:) Eks ikka enda kogemusest räägin. Opp ei kesta 20min. Peale lõike tegemist tuleb laps kiirelt välja võtta aga õmblustööd jagub pea tunnikeseks.
Aga saame tuttavaks, avardaksin su tutvusringkonda ja siis on sul vähemalt üks tuttav kel erinevaid sünnituskogemusi ning varsti neljaski laps tulemas:P

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Peale keisrit antakse ikka valuvaigisteid. Peale sünnitust ei saa sa midagi, kipita ja valuta, kuidas jaksad. Leidub kohti, kus ka sünnitusel ei anta mitte ühtki leevendust, ei naerugaasi ega midagi. Keisriga nii pole.[/tsitaat]

Keegi ei keela valuvaigisteid küsida ja neid võtta peale sünnitust. Teema algas Elitega – seal on naerugaas olemas!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ma nii tark ei ole, et teiste jutte detailselt oskaks edasi rääkida:) Eks ikka enda kogemusest räägin. Opp ei kesta 20min. Peale lõike tegemist tuleb laps kiirelt välja võtta aga õmblustööd jagub pea tunnikeseks.
Aga saame tuttavaks, avardaksin su tutvusringkonda ja siis on sul vähemalt üks tuttav kel erinevaid sünnituskogemusi ning varsti neljaski laps tulemas:P[/tsitaat]

Tegelikult on väga mõttetu vaielda sel teemal. Igaüks teeb nii, nagu talle kõige sobivam. Kõigest tund narkoosiga õmblemist, jube küll jah. Mõtle nüüd korra olukorda, kus inimene reaalselt piinleb 18 tundi sünnitusvaludes. Saad ju ise ka aru, et neid ei saa võrrelda, kui vähegi korraks teistmoodi mõelda oskad. Minu otsus on kindel nagunii. Tegelikult ma ei olegi veel rase ka, vaid enne tahangi need asjad selgeks teha, et kui ma rasedaks jään, siis kas mul on selline võimalus. Enne ma ei hakka rasedaks jäämagi ka, kui see on selge.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on olemas 24h sünnituse kogemus ja ka keisrikogemus. Kesrist taastumine oli vähemalt minul kordades pikem ja hullem. Su kõht on ikkagi lõhki lõigatud. Narkoosiga õmblemine ei ole tõesti nii hull aga kui narkoos on möödas, siis isegi valuvaigistite all on see haavavalu ikkagi päris tugev. Lisaks rikuti mul seljatuimestusega selgroos midagi ära, äkilistel liigutustel sealsamas kohas naksub ja prõksub, väga ebameeldiv. Lisaks oli mul hiljuti veel üks op ja kontrolliti ka keisriõmblused üle, öeldi, et õmbluste nurkadesse on tekkinud liited.

Kõik see oli väga ebameeldiv ja mul on siiani raske uskuda, et on naisi, kes vabatahtlikult soovivad seda läbi teha. Aga nagu sa ütlesid, igaüks teeb oma valikud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, teemaalgataja, sul on õigus – pole mõtet vaielda teema üle ja igaüks toimetab nii nagu tahab.

Lõpetuseks, minu soovitus on sulle siiski pöörduda raseduskriisi nõustaja poole, sest kogu teemat läbivalt jääb mulje, et tegu pole sünnitushirmu vaid siiski enda jaoks lahtimõtestamata jäänud teemaga. Sellise teemakäsitlusega ei tee Eestis keegi sulle keisrit, sest tegelik näidustus sünnitushirmu näol puudub nagu su postitustest on aru saada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selles suhtes, et Elite ju sulgeb üldse oma sünnitusosakonna. Kus te siis keisrit ostma hakkate? 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas teemaalgataja on hetkel ema, st on tal juba mõni laps? Kui huvitab, miks küsin, siis hiljem põhjendan oma küsimust.

Siin üks naine rääkis oma kogemustest keisriga. Jah, ta pole ainus. Keiser on jube asi ikka! Olen kogenud nii keisrit kui ka sünnitust. Sünnitused olid kole valusad, kuid kui ma peaks veel valima, siis igakell sünnitus! Mainin ära, et keiser oli erakorraline. Ainus, mida keisri kasuks saan rääkida, oli see, et see päästis minu elu!

Teemaalgataja jutust kumab selgelt läbi, et tahab ruttu \”sünnitusega\” ühele poole saada! Aga palun- sinu valik!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Kas teemaalgataja on hetkel ema, st on tal juba mõni laps? Kui huvitab, miks küsin, siis hiljem põhjendan oma küsimust.

Siin üks naine rääkis oma kogemustest keisriga. Jah, ta pole ainus. Keiser on jube asi ikka! Olen kogenud nii keisrit kui ka sünnitust. Sünnitused olid kole valusad, kuid kui ma peaks veel valima, siis igakell sünnitus! Mainin ära, et keiser oli erakorraline. Ainus, mida keisri kasuks saan rääkida, oli see, et see päästis minu elu!

Teemaalgataja jutust kumab selgelt läbi, et tahab ruttu \”sünnitusega\” ühele poole saada! Aga palun- sinu valik![/tsitaat]

Olen teemaalgataja ja mul on 1 laps tõesti olemas. Sünnitus tegelikult raske ei olnudki. Kestis see kõik koos kodus valutamisega kuni lapse väljumiseni 8 tundi. Mul siiski on mingi halb mälestus ja kogemus sellest. Ilmselt ämmaka pärast ja suhtumise. Esiteks jäeti mind üksi voodisse pikali hirmsate ja tihedate valudega tiksuma. Kartsin, et keegi ei jõuagi minu juurde, et hakkas üksi seal kohe sünnitama. Kui mees haiglasse jõudis, siis öeldi talle halvasti arsti poolt. Üks arst siis tegeles minuga veidi, teine passis niisama ja midagi ei rääkinud just sellise näoga, mis mind kummitab siiani. Nägu selline tuim ja ükskõikne ees. Valudes rippusin voodipulkade küljes, valust vajusin põlvili. Keegi midagi leevendavat ei pakkunud ega midagi rahustavat ei öelnud. Selline tunne, et olingi nagu täiesti üksinda seal ja nagu oleks saanud karistada millegi eest. Olin 2 päeva magamata ja söömata olnud ja täiesti kurnatud. Istuda ei lubatud(saan muidugi aru, et miks ei lubatud). Pea pidin välja pressima kükitades ja siis kamandati voodisse pikali, et ka keha välja saada. Siis läks platsenta välja punnitamiseks ja ¨oki sain siis, kui õmblema hakati ja ilma tuimestuseta.Ma võibolla olen jobu ja hädapätakas, aga ausalt mul tekkis looma tunne ja siiani on see tunne, kui sellele sünnitusele tagasi mõtlen. Lõppkokkuvõttes siiski läks hästi, laps on terve. See mitteinimese tunne tegelikult tekkis juba siis, kui haiglasse läksin. Mul oli 2 kilekotti asjadega käes ,ise valust põlvili kukkumas ja üks töötaja saatis mind liftiga sünnitusosakonda, aga ta ei aidanud isegi mu kotte tassida ega midagi. Lisaks keset sünnitust tuli koristaja sünnitustuppa oma ämbri ja mopiga ja vaatas mu jalgevahele. Siis läksin närvi, aga hoidsin end vaos ja ei öelnud midagi. Minu jaoks oli see sünnitus siiski väga isiklik asi ja kõrvalisi isikuid ma sinna küll ei tahtnud. Meeski ei olnud mu jalgade juures.

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )

Esileht Sünnitus Plaaniline keiser Elites

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.