Esileht Sünnitus Plaaniline keiser Elites

Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Teema: Plaaniline keiser Elites

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Vanad andmed juba. Ootame uued ära, siis vaatame. Olen päris kindel, et keisrite protsent on siis kindlasti 50% ära.[/tsitaat]
2012 on praegu kõige uuemad. 2013 tuleb alles mais. Aga võib juba ette öelda, et keisrilõigete % on veel pisut langenud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 14:48; 28.03 08:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu beebi on sündinud plaanilise keisrilõike abil, sünnist saadik magab nagu mauk 🙂
päeval 4h järjest ja öösel 11h ilma vahepealsete ärkamisteta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu beebi magab ka öö läbi ilma vahepealse ärkamiseta juba kuu aega, päeval küll nii palju ei maga, on üks tõeline rõõmupall ja rahulik laps, kellega saab minna igale poole, restorani, külla, reisile. Ei röögi ega karju, gaasivalusid pole kunagi olnud. Hetkel 7-kuune.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohh jahh! Sain minagi aega kõik teie vestluse läbi lugeda.
Ootan teist last ja sünnitan selle korralise (loodetavasti) keisriga.
Esimene lapse sünd võttis aega 18h ja lõppes erakorralise keisriga- funk.kitsas vaagen, lapsel halvad südametoonid, ning minul 39C palavik. Opilauale viidi joostes täisavatusega. Rohkem riskida ei tahaks.
Keiser toimus öösel. Hommikul kell 10 läksin ise (ämmakas oli abis) du¨¨i alla pesema, kell 12 kõndisin ise tavapalatisse (intensiivi oli vaja ruumi teha ja perepalatis polnud ruumi). Perepalatisse sain järgmine päev alles…sünnitusest järgmisel ööl hakkasid juba lapsel gaasivalud, niiet kõndisin pool ööd laps süles koridoris kuni olin kurnatusest sunnitud kutsuma abikaasa. Taastumine oli kerge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohh jahh! Sain minagi aega kõik teie vestluse läbi lugeda.
Ootan teist last ja sünnitan selle korralise (loodetavasti) keisriga.
Esimene lapse sünd võttis aega 18h ja lõppes erakorralise keisriga- funk.kitsas vaagen, lapsel halvad südametoonid, ning minul 39C palavik. Opilauale viidi joostes täisavatusega. Rohkem riskida ei tahaks.
Keiser toimus öösel. Hommikul kell 10 läksin ise (ämmakas oli abis) du¨¨i alla pesema, kell 12 kõndisin ise tavapalatisse (intensiivi oli vaja ruumi teha ja perepalatis polnud ruumi). Perepalatisse sain järgmine päev alles…sünnitusest järgmisel ööl hakkasid juba lapsel gaasivalud, niiet kõndisin pool ööd laps süles koridoris kuni olin kurnatusest sunnitud kutsuma abikaasa. Taastumine oli kerge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh teemaalgatajale selle teemapüstituse eest! Olin seda mõelnud kunagi ise teha. Minu on samuti aastatega sünnitushirm aina suuremaks läinud, lootust, et selle valu ja need traumad, mis minul sünnitusel olid, unustan, enam pole. Ka arstidega olen püüdnud aastate jooksul sellest rääkida, nemad välja ei tee, vastus on jäänud ainult tasandile, et ahah, kirjutame siis veel tablette, kui ei ole valmis sünnitama..

Tean, et paremini poleks ma saanud sünnituseks valmistuda ja hullemini ei oleks see ka saanud lõppeda. Ainsad emotsioonid, mis mind saadavad, et lapse saime kuidagi ikkagi elusalt kätte ja minu keha ei taastu sellest traumast kunagi.

Võtan Elitega kontakti ja kui saan oma vastused, siis julgen lähiaastail siiski ka teisele lapsele mõtlema hakata.

Jaksu ja julgust inimväärsete lahenduste eest seismisel!

PS Olen elus kolme sünnituse juures tugiisikuna olnud ja ainus, kus mul tõesti heldimuspisarad silmi tulid, oli korralise keisri puhul opisaalis. Seega kallid kritiseerijad, see teema ei ole teile, sest on olemas ka naisi, kes hoolimata sellest, et nad ei ole loodud sünnitama, lapsi tahavad saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

\”Naine kes pole loodud sünnitama, kuid tahab lapsi saada\” kõlab samamoodi nagu tahaks süüa aga tööd ei viitsi teha. Arvan, et sellise suhtumise juures tuleb pisut rohkem iseendaga tööd teha. Elus ei saa (ei peaks saama) asju mille nimel pole nõus vaeva nägema!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 23.03 09:52; 23.03 11:47; 23.03 11:48; 23.03 13:00; 23.03 14:11; 24.03 17:13; 24.03 18:49; 24.03 21:05; 24.03 21:09; 25.03 08:53; 26.03 11:15; 26.03 15:14; 27.03 16:57; 09.05 22:54;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )


Esileht Sünnitus Plaaniline keiser Elites

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.