Esileht Sünnitus plaaniline keiser Pelgus

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: plaaniline keiser Pelgus

Postitas:

Mul on tulemas plaaniline keiser Pelgus ja sellega seoses tekkis mõni küsimus:
* Kas lapse isa võib olla keisri juures?
* Kas peale sündi viiakse laps kohe protseduuridele või antakse ema juurde?
* Kas intensiivis võib ka isa mingi aja olla?
* Kas laps on siis intensiivis ema juures või nö lastepalatis? Kui on intensiivis, siis kuidas ma tema eest seal hoolitseda saan, kui ise püsti tõusta ei tohi?
* Kui ruttu tavaliselt saab tavapalatisse?
* Mis nädalal teil plaaniline keiser tehti?
* Kas olete Pelgu keisrikogemusega rahule jäänud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

*jaa
*läheb õmblemise ajaks isaga kõrvalruumi, kus kaalutakse ja antakse isa palja rinna vastu
*isa võib terve aja olla intensiivis
*kõik pere on koos
*Meie saime paari-kolme tunniga vist
*39+3 oli vist
*iga kell läheks uuesti, väga rahul

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 20:01; 06.03 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelnev jutt korrektne. Tahtsin ainult teist punkti veel kommida, et op-i ajal pole võimalik sul kuidagi ju last enda juurde võtta. Oled selili, käed laiali kinniseotuna laual. Kui laps sünnib siis näidatakse jah teda sulle hetkeks, aga opisaali ta loomulikult ei jää. Läheb koos issiga mõõtma-kaaluma-protseduuritama ja siis nad koos ootavad sind taastumistoas (nö intensiiv, kuigi ise nad kasutavad recovery toa nimetust), soovi korral issi paljal rinnal, kuni sind kokku õmmeldakse. Minu saabudes kolis issi rinnalt minu juurde piimabaari 🙂 Taastumistoas hoitakse sind 2h.
Taastumistoas tegeles-aitas-valvas sama ämmakas, kes mind opiks ettevalmistas.

Laps sündis 9.07,
9.50 saabusin recovery tuppa (kuna oli ka steriliseerimine siis läks sutsu kauem aega peale sündi. Muidu on õmblemine ca 15-20 min).
12.00 perepalatisse – toa eelistust küsiti mehelt minu õmblemise ajal, et tasub mees eelnevalt kurssi viia, millist tuba küsima peab (kahes hinnaklassis)
15.00 tohtis teha esimest joogilonksud ja muutsin asendit (külili)
18.00 jalad alla ja kolisin palati voodisse (sinnamaani oled selles voodis, millega taastumistoast lahkud)

Kokkuvõtvalt on siis mees kogu aja sinuga va need 15-20 kokkuõmblemise minutit 🙂 Aa see ka veel, et lapse parameetrid tuldi ja teatati mulle ka kui veel op-l olin 🙂 (eelmine laps sündis itk-s ja seal ei vaevunud keegi teatama ja saingi lapse mõõdud alles siis teada kui 10h hiljem jalad alla ajasin ja ise lapse\”vanni\” lipikult lugesin. Laps sündis öösel, et pold küsida ka kelleltki)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 09:53; 06.03 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka ilmselt Pelgus plaaniline tulemas ja küsin igaks juhuks üle, et ei ise ega isa ju ei näe otseselt kõhu lõikamist ja lapse väljavõtmist? Või kuidas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pannakse lina nii ette, et ema kindlasti ei näe. Ja kui isa just kaela pikaks ei aja, siis ei näe tema ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 20:01; 06.03 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pannakse lina nii ette, et ema kindlasti ei näe. Ja kui isa just kaela pikaks ei aja, siis ei näe tema ka.[/tsitaat]

Jah, samas kui laps käes siis tõusis ju küll püsti ja marssis mööda. Kui pärast küsisin, et ega sa ometi sinnapoole ei vaadanud, siis mehel ka plahvatas, et jah tõesti võimalik ju oli, aga et õnneks siiski mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 09:53; 06.03 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kurb, et 3a. tagasi ei tohtinud mees keisri lõikusel kaasas olla. Nii nagu tuul puhub, ütleks ma…

Mul oli ka keiser Pelgus 3a. tagasi.
Meest opi saali ei lastud.
Last näidati mulle ning siis viidi kaaluma, riietuma, kus oli ka lapse isa teda ootamas. Laps anti isale sülle. Mind viidi sinna mini intensiivi, kus ollaksegi 2h. Seal oli ka mees lapsega. Siis sain lapse endal juurde. Siis viidi laps lastetuppa ja mees saadeti koju. Mind viidi üle intensiivi, kus olin hommikuni. Laps toodi hommikul. Mees tuli ka hommikul ja siis saime perepalati.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Sünnitus plaaniline keiser Pelgus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.