Esileht Sünnitus Plaaniline keiser üldnarkoos

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Plaaniline keiser üldnarkoos

Postitas:

Kas plaanilisi keisreid tehakse ka üldnarkoosis? Kuna mul on suured ärevushäired siis kuidagi ei taha keisri ajal ärkvel olla. Ämmaka arvatws on veel vara rääkida sellest seega küsin siit kas keegi on kokku puutunud sellega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üldnarkoos ei sõltu sellest, kas plaaniline või erakorraline, vaid ikka konkreetsest juhtumist.

Üldnarkoos võib sulle endale olla kahjulik, ohtlik, see ei ole mingi “väljapääs”. Sünnitust kardavad kõik naised. Kui sul on ärevushäired tavalised, siis kuidas tavapäraselt neid maandad? Mees saab ka keisrilõikel juures viibida ja sind rahustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldnarkoosis tehakse keisrit ainult erandjuhtudel, kuna narkoos jõuab ka lapseni ja see ei ole talle hea.

Mul endal oli seljasüstiga keiser ja kuigi ette kartsin ikka, siis seal lamades oli väga rahulik olla, midagi ju ei näinud, tegelikult ei kuulnud ka. Mina mingit “kõhus kaevamist” ei tundnud, st üldse mitte midagi ei tundnud. Ja kui laps väljas, kontrolliti ta üle, kaaluti ja siis sain kohe enda kaissu, õmblemine käis väga ruttu ja saimegi kohe palatisse.

Narkoos on mul varasemalt olnud kahe muu lõikusega ja see tähendas, et ärgates oli süda meeletult paha ja unisus ei läinud enne üle kui järgmiseks päevaks. Mõlemal korral magasin esimese päeva praktiliselt maha. Lapse sünni järgselt ma ei kujuta seda ette, laps peaks ikka sinu juures olema, sinu soojuse ja lõhna juures, esimesed imetamised algavad ju ka kohe pärast tema sündi.

Pigem räägi arstiga ärevuse teemast ja võib-olla antakse selle vasti lihtsalt mingi tablett vms. Usu, opisaali ei lähe keegi mitteärevana, nii et see on üsna tavaline probleem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kaks erakorralist keisrit olnud – esimene neist üldnarkoosiga, sest seisund oli eluohtlik juba ja lõikusega väga-väga kiire. Teine oli ka erakorraline, aga kiirustama ei pidanud ja anti valida – valisin sel korral spinaalanesteesia. Tõenäoliselt anti ka mingeid rahusteid, sest kuigi olin operatsiooni ajal ärkvel ja mäletan, kuidas laps korraks näo juurde tõsteti, aga seda, kuidas kõht kinni õmmeldi, ei suuda enam meenutada. Võimalik, et jäin ise tukkuma (operatsioon toimus hilisõhtul), sest järgmised mälupildid on juba intensiivravipalatist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Sünnitus Plaaniline keiser üldnarkoos