Esileht Sünnitus Plaaniline keisrilõige TÜK-is

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Plaaniline keisrilõige TÜK-is

Postitas:

Tere. Tulemas plaaniline keiser Kliinikumis, kuna pole veel ämmaka käest väga palju selle kohta uurida jõudnud, ei ole kuigi palju aimu, kuidas see kõik olema saab…
Kel on viimase paari-kolme aasta jookul TÜ Kliinikumis plaaniline keiser tehtud, ehk viitsite oma kogemusi jagada ja mõnele küsimusele vastata.
Mitmendal rasedusnädalal teile keisrilõige tehti (mul ei ole veel kuupäev paigas)?
Kas operatsioonitoas, kui haava kokku õmmeldi, lubati mehel/tugiisikul koos lapsega juures olla või kupatati nad peretuppa vms?
Ja hiljem, intensiivravipalatis, kas igavlesite seal üksi või lasti mehel ja lapsel ka seal viibida?
Kui soovisite keisrilõike järgselt olla perepalatis, kas teile võimaldati see või pidite leppima ühispalatiga?
Ja muidugi olen tänulik, kui juhite tähelepanu kõigele, mis teid üllatas või mida oleksite tahtnud teada enne, kui sünnitus(järgsesse)osakonda siirdusite.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TÜK, 2014. Mul oli 38 + 4. See oleneb ju keisri põhjusest ka.

Opitoas nõelumise ajal pärast seda, kui lastearst oli beebi üle vaadanud, pandi laps natukeseks mu oma rinna peale. Ja siis läks tugiisikuga eraldi palatisse – opitoas ei ole ju mugavat istumist, võimalust nahk-naha kontaktiks jne.

Ärkamistuppa vastsündinut minu teada ei tooda kunagi. Liiga lärmakas ja rahvarohke.

Intensiivis toodi peaaegu kohe ja aidati rinna otsa. Tugiisik võis kogu aja juures olla.

Meie saime viimase perepalati. Keisrilõige iseenesest perepalati võimalust ei garanteeri ega anna vidt ka mingit eelist. Kohe kohale minnes juba enne oppi tuleks personali perepalati soovist teavitada.

Ääremärkusena olgu lisatud, et 2016 ITKs oli kõik üks ühele täpselt samamoodi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.10 01:06; 03.10 19:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis nüüd asendavad abikaasasid mingid tugiisikud või?
isa nagu peetakse seal üldse kellekski või?
meil polnud mingit tuge seal, meil oliperepalat, vastsündinu, mina siruli voodis maas ja mees hoolitses lapse eest, mis krdi tugiisikud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.10 15:29; 03.10 20:46; 07.10 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis nüüd asendavad abikaasasid mingid tugiisikud või?
isa nagu peetakse seal üldse kellekski või?
meil polnud mingit tuge seal, meil oliperepalat, vastsündinu, mina siruli voodis maas ja mees hoolitses lapse eest, mis krdi tugiisikud?

No kujuta ette, mina näiteks olen üksikema ja sünnitusel oli mulle toeks minu ema. :S Tavalisim tugiisik on loomulikult lapse isa, aga alati ei pea see nii olema!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.10 01:06; 03.10 19:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja ongi seletatud mulle, lihtne vastus kah, aga kas tunnetan kerget tüdimust minu isiku suhtes?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.10 15:29; 03.10 20:46; 07.10 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olengi selline kahjuks, et solvan teisi ja ise sellest aru ei saa. 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.10 15:29; 03.10 20:46; 07.10 20:12;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Sünnitus Plaaniline keisrilõige TÜK-is

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.