Esileht Pereelu ja suhted Pläkutavad mehed

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Pläkutavad mehed

Postitas:
Kägu

Kuidas suhtute meestesse, kes tegelevad pläkutamisega?

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sama neutraalselt kui naistesse.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole minu maitse. Mõni hakkab juba hommikul pihta, lobiseb peatumatult telefoni otsas, õudselt tüütu.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

väga hästi, põnevaid asju võib kuulda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tuttavad mehed räägivad palju, nende jutte on alati huvitav kuulata. Mees, kellega ei saa lõpututel erinevatel teemadel vestelda e. pläkutada, on mulle igav.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb, mida ta pläkutab. Kui jutt on jube igav, siis ei meeldi, sama ka naiste puhul. No mul on ema selline, et hakkab igast pisiasjast rääkima nii kaootiliselt alatasa kuskile ära eksides ja nii pikalt, et kaotan kergelt kannatuse. Tema jutu sisu võiks võtta kokku kahe lausega, ülejäänu on mõttetu pahn. Kui on sisukas jutt, kuulan hea meelega.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on väga vaikne mees. Ma tahaks rääkida ja suhelda. Kasvõi niisama rääkida. Mind juba ärritb see et ainult mina räägin. Kas minuga pole siis tõesti milleski rääkida?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on väga vaikne mees. Ma tahaks rääkida ja suhelda. Kasvõi niisama rääkida. Mind juba ärritb see et ainult mina räägin. Kas minuga pole siis tõesti milleski rääkida?

Ole parem õnnelik. Ta on lihtsalt introvert ja hea kuulaja. Nii palju on mehi, kes ei kuula ega mäleta pärast, mida naine räägib, kasvõi koduseid töid mitte.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

OriginalTaste, kui see pihta hakkab, siis lõppu ei paista. Ja iga kirjutisega läheb aina vihasemaks.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas suhtute meestesse, kes tegelevad pläkutamisega?

Miks ma peaks kuidagi suhtuma? Tema ju pläkutab, mitte mina. Pläkutava mehega tuleb arvestada, kui satub kuhugi temaga koos, aga suhtuda kuidagi ma küll ei kavatse. Tema on nagu tema on, tema elu, ise teab, kuidas oma elu elab. Nii et mina arvestan sellega, et kui ta on kohal, siis läheb jutuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pläkutamine on ok kui mees ka minu pläkutamist ka talub ja ise koguaeg pläkutada ei taha

minu meelest on lihtsam kui mees räägib. nendest vaikijatest ei saa midagi aru ja igav on ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb, mida pläkutab ja millest. Elu veidraim kogemus oli siis, kui kord läksin mehega esimest korda välja ja ta hakkas jaurama asjadest, mida ta just hiljuti lugenud oli ja mul oli tunne, et tegu pole mitte mehega vaid pläkutava entsüklopeediaga. Tundsin end äkki nii rumalana, ta ei öelnud ka, et esimeseks kohtinguks on vaja valmistuda 10 raamatut läbi lugedes.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundsin end äkki nii rumalana, ta ei öelnud ka, et esimeseks kohtinguks on vaja valmistuda 10 raamatut läbi lugedes.

Ju siis olidki tema kõrval rumal. Kas arvad, et tema luges need raamatud läbi selleks, et sinuga kohtuda?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb, mida pläkutab ja millest. Elu veidraim kogemus oli siis, kui kord läksin mehega esimest korda välja ja ta hakkas jaurama asjadest, mida ta just hiljuti lugenud oli ja mul oli tunne, et tegu pole mitte mehega vaid pläkutava entsüklopeediaga. Tundsin end äkki nii rumalana, ta ei öelnud ka, et esimeseks kohtinguks on vaja valmistuda 10 raamatut läbi lugedes.

Ma kogu aeg mõtlesin, et jaurama kõlab halvasti ja tegelikult lausa alandavalt. Nüüd lasin ÕSist läbi. Jahumine on teine selline sõna minu silmis. See selleks. Ise raamatuid ei loe, aga sellegipoolest polnud ju tegu pläkutava teatmeteosega, vaid vähelugenud inimesel ongi raske kaasa rääkida. Omamoodi see lahterdab ka mehe jaoks tema tüüpi naised.

”jaurama – rumalat v. mõttetut juttu ajama v. korrutama, joramalärmamajändama, möllama.”

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb, mida pläkutab ja millest. Elu veidraim kogemus oli siis, kui kord läksin mehega esimest korda välja ja ta hakkas jaurama asjadest, mida ta just hiljuti lugenud oli ja mul oli tunne, et tegu pole mitte mehega vaid pläkutava entsüklopeediaga. Tundsin end äkki nii rumalana, ta ei öelnud ka, et esimeseks kohtinguks on vaja valmistuda 10 raamatut läbi lugedes.

Sa pole kümmetki raamatut läbi lugenud? Täitsa arusaadav, et siis polnud sa talle võrdne partner. Hea, et ise ka sama tundsid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb, mida pläkutab ja millest. Elu veidraim kogemus oli siis, kui kord läksin mehega esimest korda välja ja ta hakkas jaurama asjadest, mida ta just hiljuti lugenud oli ja mul oli tunne, et tegu pole mitte mehega vaid pläkutava entsüklopeediaga. Tundsin end äkki nii rumalana, ta ei öelnud ka, et esimeseks kohtinguks on vaja valmistuda 10 raamatut läbi lugedes.

Ja siis soovitatakse just rääkida poolvõõraga raamatutest, näitustest, etendustest, neutraalsetel teemadel… Aga hea, et kohe ka selgeks sai teie omavaheline sobimatus, seega see paar tundi ebamugavust ei läinud päris vett vedama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pläkutav entsüklopeedia jauras loetud raamatutest. No kui keegi kohtingul inimest niimoodi kirjeldab, huvitav, kumba poolt see küll iseloomustab?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb mida mees räägib.
Ma tean paari meest, kes ainult klatšivad. See on uskumatult nõme ja väga ebamehelik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei meeldi pläkutavad mehed.

Minu mees üldiselt on vaikne, aga kui joonud on, siis enam vait ei jää ja võib mitu tundi jutustada, nii et kõrvaolijad saavad juba kaineks vahepeal. Minu meelest võiks ta selle jutustamise kuidagi ühtlasemalt ära jagada. Emotsionaalselt koormavad on nii tema vaikimine kui ka tundide viisi pläkutamise kuulamine.

Olgu öeldud, et igapäevaselt ma proovin ka vähem tühja juttu rääkida, et temaga rohkem arvestada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Pereelu ja suhted Pläkutavad mehed