Esileht Lapse ootamine Planeerimata rasedus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Planeerimata rasedus

Postitas:

Enne päevade oodatavat algust oli juba veidi imelik, kõht kuidagi suurem, aga enne päevi teinekord läks ka nö tursesse ja seega ei osanud midagi mõelda. Tagantjärele mõeldes oli vihjeid veel, ja kui juba nädal möödas oli, tegin lõpuks testi, mis osutuski positiivseks. Olid erinevad rohud, mida pidin võtma, olid sünnipäevad, lisaks vähem kui kaks aastat tagasi kõhuoperatsioon… Nüüd olen tõsiselt mures, kas on ikka kõik korras ja kui kõht juba natuke suurem on, kas äkki rasedus suurem ei või olla? Kas on lõuna eestis kuskil erakliinikut, kus saaks UH ära teha, saaks süda rahu? Muidu arsti juurde pääsen alles augusti keskel.

Tänud vastajatele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 11:54; 21.07 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meditas Tartus on palju aegu naistearsti juurde, mõnikord on isegi järgmiseks päevaks neid saada. Seal saad kindlasti oma UH tehtud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal oli aeg ainult ämmaemanda juurde ta tema UH ei tee, arsti juurde oleks saanud kolme nädala pärast alles, mis nagu eriti ei aita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 11:54; 21.07 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne 8ndat nädalat pole mõtet mu arust ämmaemanda juurde minna, seal nkn midagi ei näe ja raske öelda. Reaalselt loote tervist saab hinnata 12 nädala kanti, 20n UH veel täpsem. See muidugi juhul kui TA plaanib last jätta. Kui ei, siis ei tasu oodata.

Ütleme nii, et kui lootel on arengus probleeme, siis rasedus peetub iseenesest ja ega seal ei olegi midagi teha. Kui plaan rasedust hoida, siis ei tasu üle muretseda. See enda seest söömine lõpuks kahjulikum.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et väga paljud on tarvitanud alkoholi, teadmata, et nad rasedad on. 80ndatel oli noorte seas alko tarbimine palju hullem ning rasedus avastati tihti ka palju hiljem ki tänapäeval (kiirteste polnud), ometi mingeid katastroofiliste näitajatega põlvkondi ei sündinud.

Lisaks tasub esile tuua, et embrüol ei ole emaga ühist vereringet kuni 8.-10. Nädalani, mil tekib platsenta. Seega , ma usun, et nende mõningate veinide pärast ei tasu muretseda. Lihtsalt nüüd kui tead, tasuks alkoholist eemale hoida

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Lapse ootamine Planeerimata rasedus