Esileht Sünnitus Planeeritud keiser, ent sünnitus algab varem

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Planeeritud keiser, ent sünnitus algab varem

Postitas:

Kel on kogemust sellest, kuidas on planeeritud keiser, ent sünnitustegevus hakkab ise varem pihta?

Enda puhul ütles arst juba üsna raseduse alguses, et tuleb keiser (kolmas). Ent kuidas protsess kulgeb kui sünnitus hakkab ise varem?

 

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 14:20; 02.02 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sama küsimus kuna laps on siiani tuharseisus ja tõenäoliselt tuleb keiser.
Siin vanemates teemades ringikolades tundub, et plaanilise keisri puhul on antud mingi suunamine, paber kindlaks kuupäevaks ja kui sünnitegevuse märke varem siis tuleb koos selle paberiga haiglasse kiirustada.
Kas sul ei ole saarekirja tehtud kui kindel keiser?
Mul on veel ka lisaküsimus, et kui jalutad plaanilisele v hakkabki varem pihta ja kõigile üllatuseks on laps siiski peaseisu keeranud siis sooviks kindlasti ise sünnitada. Aga ma sooviks sellisel juhul kindlasti eraämmaka teenust.
Hetkel on leping sõlmitud aga ilmselt tuleb see tühistada kuna laps on peaaegu 38 ndl ja tuharseisus ikka. Pole mõtet maksta erateenuse eest kui see läheb keisriks.

Keeruline olukord.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ca 17 nädalat veel aega, ent muretsen juba ette 🙂

 

Eelmise rasedusega sain jah saatelehe.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 14:20; 02.02 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on määratud keiser aga hakkab ise peale siis polegi muud kui ruttu haiglasse. Isegi kui paberit pole veel (enneaegne nt) siis veendutakse ju enne, mis seis on ja siis suunatakse keisrile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis jooksuga haiglasse ja tehakse erakorraline keiser. Mul oli nii – pidin saama saatekirja plaanilisele keisrile. Just selsamal päeval kui saatekirja pidin saama (ei olnud jõudnud veel arsti juurde), hakkas sünnitus ise pihta (oli enneaegne). Õnneks oli arst ise kohal, valvearst vaatas seisundi üle ja tegi erakorralise keiserlõike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui saatekirja pole veel saanud, siis on ju tõenäoliselt enneaegne ja polegi midagi oodata – ruttu haiglasse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, minule määrati korraline keiser (tuharseis), leht oli olemas. Sünnitegevus algas nädal enne keisri tähtaega. Läksin lehega haiglasse, kontrolliti üle ja kohe keisrile. Sellisel juhul on selle nimi lihtsalt “erakorraline planeeritud keiser”. TÜK.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Sünnitus Planeeritud keiser, ent sünnitus algab varem