Esileht Kodunurk Plastikakende valik eramule

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Plastikakende valik eramule

Postitas:

Vōtsin kuu jooksul hinnapakkumised eramu avade täiteks ja sain tulemuseks, et Plasto on kōige soodsama hinnaga, Aknakoda teine, Klaasmerk kolmas, Fenster neljas ja Koduaken viies. Valisin enam vähem sarnased profiilid nii 88mm kanti ja 3 kordsed klaasid uue soojema liistuga ja paigalduse nende poolt. Kōige soodsama(Plasto) ja kallima(Koduaken) hinnavahe oli 750€ ligi ja pakkumise täpsuses oli kōige lohakam Fenster ja Koduaken. Mitu korda muutsin oma tellimust, et hinda soodsamaks saada ja muutsin avatäidete omadusi ja materjale aga nemad saatsid mulle pakkumisi ikka esimese kirjelduse järgi ja tegid vaid osasid muudatusi.
Nüüd mōtlengi, et kas minna kontorisse kohale ja kahelt viimaselt veel nōuda täpset pakkumist minu soovide järgi, et äkki muutub hind ka vastuvōetavamaks vōi lüüa käega ja tellida kōige soodsamast ära?
Samuti küsiks arvamust, millist teie valiks/ei valiks ja miks?
U väärtused ligilähedased samad kōigil ja tihendeid ka kaks ja kambreid 6-7 profiilis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tellisime Plasto e-poest. Minu meelest oli soodsam kui klienditeenindajalt pakkumist võttes. Tarne oli lubatud ajal. Aknad korralikud, 3-kordsete klaasidega. Meil oli valiku põhjuseks see, et e-poe süsteem oli väga mugav. Olime juba väsinud, et kõigil ukse-akna müüjatel polnud ühtegi hinda, vaid “küsi pakkumist”.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Kodunurk Plastikakende valik eramule