Esileht Pereelu ja suhted Platooniline (?) kaug-armastus/fantaasia? Pikk heietus- ära loe, kui ei viitsi

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: Platooniline (?) kaug-armastus/fantaasia? Pikk heietus- ära loe, kui ei viitsi

Postitas:

Olen Perekooli lugeja juba eitea mis ajast, no ikka sellest ajast, kui veel internetti minekuks pidi kuidagi arvutiga helistama vms….Pea 20 aastat siis. Kirjutan nüüd heietuse oma elust ja loodan saada adekvaatset tagasisidet, kuigi tean, et saan ka kriitikat. Kindlasti saan ka mõne naerupahvaku osaliseks. Kuid samas tean, et siin liigub nii palju erineva elukogemusega inimesi ja nii mõneski olen ära tundnud endaga sarnase, sama ellusuhtumine, mõtteviis. Kel aega ja tahtmist, eks see süveneb- eelkõige võiks arvamust avaldada need, kes ise on kedagi eemalt platooniliselt armastanud või siis arvavad end armastavat :-). Lugu ise siis kestnud minu jaoks ca 5 aastat. Olen armunud, õigemini ma arvan, et armastan oma (mees)kolleegi. Mõlemad oleme abielus. Tema abielu tundub (!) pigem olevat väga korras, minu oma on juba pikka aega täiesti pekkis. See loomulikult on peamine põhjus, miks üldse mingi tunne ligi tulla saab. Mis siis toimunud on? Klassikaline – mina alguses teda tähele ei pannud, pigem põrnitsesin natuke altkulmu, sest ühel peol nägin, et piidleb mind, kutsus tantsima, suhteliselt kiiresti sai tants otsa, sest mulle ta väga ei sümpatiseerinud. AA, oluline info – me elame ja töötame erinevates linnades. Saame kokku tõeliselt loetud korrad aastas. Peale esimest pidu ei puutunud ma temaga kokku mitmed kuud, siis paar korda taas kohtusime, loomulikult vaid seoses tööga, aina sümpaatsemaks ta mulle muutus. Kuni siis järgmise peoni, mil ta taas ise minu juurde tuli, mõne tantsu tantsisime ja siis, kui tantsud läbi, tundsin kahjutunnet, et miks küll nii üürike see aeg oli…Kohtasin teda tööl järgmisel päeval peale pidu – ta rääkis ühe mu kolleegiga ja ma arvan, te teate seda tunnet, kui näib, et olete küll samas ruumis teistega, kuid vaataksite nagu eemalt kõike, klaasi tagant – lihtsalt kalanäoga vaatasin teda ja no teate, nagu multikates kellegi pea kohale ilmub miski mull või aupaiste – no ma lihtsalt järsku NÄGIN teda, nagu ilmutust, ausalt. Sain nagu puuga pähe ja teadsin. No tundsin ta ära nagu Ummamuudu laulus, tunnen ära su näo, tunnen ära su häääle …jne. (Naerate juba mu üle, tean!) No siis peale seda kohtumist koju sõites istusin autos napakas naeratus näol ja meeleheitlikult mitu päeva mõtlesin, kuidas saaks temaga taas kohtuda. Töötame erinevates linnades, samas firmas, aga kokkupuutepunkt tööalaselt on üliväike. Harv. Ma olin ammu märganud, et meeldin talle, aga teda tõeliselt märkasin siis tol päeval. Elu tegi omad korrektiivid ja tekkis lihtsalt eikusagilt teema, mistõttu me pidime omavahel üht projekti vedama. Küll peamiselt siiski suheldes eemalt, meili ja telefoni teel. Ma olin õnnelik, et sain ta häält kuulda. Nii. Üldiselt on nii, et kohtume 3-4-5 korda aastas vaid, enamasti tööpidudel. Ja ei, ma ei tööta firmas, kus pidu peo otsa, kuid siiski erinevate egiidide all vabamas formaadis mõned üritused on. Alati me tantsime, räägime erinevaist asjust, teame üksteise elust, kuid mitte muredest. Oleme koos olles ainult rõõmsad :-). Me ei ole suudelnud, korralikult, oleme musitanud (hhaaahhaa, ennast ajab ka naerma). Käest kinni hoidnud, kallistanud. Lihtsalt seisnud käest kinni, nii et teised ei märka. Me ei ole sellest kunagi rääkinud!! Kui taas töö tõttu kokku puutume, siis me ei räägi, et a la, miks sa pool aastat tagasi mul käest kinni võtsid. Ma ei ole talle kunagi öelnud, mida ma tunnen, aga ma alati arvan, et see on mulle suurte punaste tähtedega otsaette kirjutatud. Kui ta helistab (vahel ei juhtu seda mitu kuud), siis sel päeval ma eelnevalt alati mõtlen ta peale, intensiivsemalt, ja no ta helistab just sel päeval. Üritan neid kõnesid venitada, et kauem ta häält kuulda, ma arrrrmastan ta häält. Ma pole seda ilmselgelt talle kunagi öelnud. Kui olen temaga kahe kuu jooksul ühe korra rääkinud, siis sel päeval käin pärast loll naeratus näöl ringi, olen nii meeldiv ja tore inimene, ei karju ka kellegi peale :-D. No aga teate, miks ma siis kirjutan nüüd….Tahan teada, mis arvab täiesti kõrvalseisja pilk. Ahaaa, muide, osad mu kolleegid on täiesti kindlad, et meil kas on või siis vähemalt on olnud romaan/suhe mida iganes. Keegi ei usu, et ei ole. Sest kui keegi meid koos tantsimas v rääkimas näeb, siis see on meile näkku kirjutatud. Ja teate, ma olen ikka üle 40 juba, see on ka tema näkku kirjutatud, mitte soovmõtlemine. Aga. Ta suhe tundub tõesti korras. Mõlema abielud üle 20 aasta. Okei, enne juba ütlesin, et minu oma ei ole korras. Ma nüüd mõtlen, ei ole palju aega enam. Ma olen kohevarsti puruvana ja purukole. Praegu veel jõuaks. Äkki, kui järgmisel korral võimalus avaneb (neid võimalusi on olnud!), siis ma siiski peaksin mitte nii kuradi korrralik olema ja äkki ma ei peaks tema naise peale mõtlema vaid iseenda? Mis siis, kui ta ongi “the one”?? Ma ausalt ei ole selle viimase 5 aasta jooksul kohanud ainsamatki meest, kes tekitaks minus midagigiii. Ma täiesti tavalisi argiasju tehes taban end mõttelt, mis ta selle peale ütleks, mis ta sellest arvaks, oleks ta siin. Kenasid paare nähes ma vaatan neid kahjutundega ja mõtlen, et meie oleksime ka kena paar…Kas on nii, et kui ta tunneks minu vastu miskit vastupandamatut armastust, siis ta üritaks minuga siiski kasvõi salasuhet luua, riskides oma abieluga ja vaadates mööda sellest, et ta arvab, et ka minu elus on kõik korras? Minul on 1 suur laps ja üks algklassides, temal vaid 1 täiskasvanud laps. Kas ma peaksin talle ühel kenal päeval siiski ütlema, mida tunnen, mitte seda kogu hingest varjata üritama nagu seni olen teinud? Äkki seda homset või ülehomset enam ei tulegi?

+16
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 18:21; 21.02 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa hõljud praegu roosas udus. Mulle selle kirjutise järgi tundub, et mees eriti ei hõlju. Ta oleks muidu sulle ikka konkreetsemalt midagi öelnud, võimalusi on olnud ju küllalt. Mehed sellised mitu aastat käest korra kinni võtjad ei ole, kui mees täiega armub, siis ei takista vallid, ei takista kraav, ja ta ei mõtleks su mehest ega mingist korralikkusest. Ma ei mõtle, et ta hakkaks vägisi sulle kätt püksi ajama, aga ta oleks midagi konkreetsemat öelnud. Praegu talle meeldib see tunne, et sina oled nii õhevil, tore ju salaja käest kinni hoida ja kallistada.

+22
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.02 19:05; 22.02 18:18; 24.02 12:59; 24.02 13:21; 01.03 06:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks ei oska nôu anda, kuna olen ise sarnases situatsioonis. Tahaks, et see lôppeks ja samal ajal, et see kunagi ei lôppeks. Ma tean päris kindlalt, et tal on minu vastu tunded. Kuid tean ka, et ei tema ega mina pole perelôhkuja tüüpi. Ta on väga korralik ja perekeskne mees. Poleks ta selline, ei armastaks ma teda ka nii väga.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, klišee, aga kui naine võimleb rohkem suhte algatamiseks, siis on 90% juhtudel see suhe hukule määratud. Võib-olla oleksite see 10%, kes seda teab, aga mina ei ole võtnud seda riski. Mees kes võimleb, teab naise väärtust ja ei ole möku. Pärast on sul kodus ka selline, kes iga asja peale vastab “Ma ei tea, otsusta ise”.

+23
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 20:20; 21.02 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajana pean vajalikuks täpsustada – ma ei ole võimelnud nähtavalt, see võimlemine on mu sees pigem …Ja olen ka “sobivatel” hetkedel mitu korda nö põgenenud, ehk lihtsalt ära läinud, sest ma ei usalda ennast. Ta on ikka pigem rohkem ennast väljendanud, kui mina. On olnud rohkem, kui 1 kord, kui enamus naisi minu olukorras oleks (kui mees ikka väga meeldib) mitte minema kõndinud. Ja pärast olen oma minemajooksmist kahetsenud ja ennast maapõhja sajatanud….Võimalik, et oleksin kahetsenud ka jäämist, ei tea noh.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 18:21; 21.02 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi on vist juba teise veini lahti teinud, mis? Kõva kiim on peal?

+6.5
-10.5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajana pean vajalikuks täpsustada – ma ei ole võimelnud nähtavalt, see võimlemine on mu sees pigem …Ja olen ka “sobivatel” hetkedel mitu korda nö põgenenud, ehk lihtsalt ära läinud, sest ma ei usalda ennast. Ta on ikka pigem rohkem ennast väljendanud, kui mina. On olnud rohkem, kui 1 kord, kui enamus naisi minu olukorras oleks (kui mees ikka väga meeldib) mitte minema kõndinud. Ja pärast olen oma minemajooksmist kahetsenud ja ennast maapõhja sajatanud….Võimalik, et oleksin kahetsenud ka jäämist, ei tea noh.

Kõlab, nagu sa tegelikult ei taha kaasnevaid jamasid. Süütunnet. Päriselt, kui sa ei ole õnnelik oma abielus, lõpeta enne see ära. Tundub, et kõrvalsuhte algatamine oleks sinu jaoks emotsionaalses mõttes väga raske ja kahtlen, et suudaksid endale andestada. Räägi oma mehega teie probleemidest, kuula, mis ta ütleb ja tee omad järeldused. Ei pretendeeri absoluutsele tõele, aga mulle tundub, et sul oleks targem enne enda abielu suhtes kord majja saada ja alles siis mõelda järgmise suhte algatamisele. Sul on koolilaps, vaevalt, et tema suure rõõmuga kogu trianglisse suhtuks. Tal oleks kergem uut meest natukenegi omaks võtta, kui sa ei lähe ühe mehe juurest otse teise sängi. Natuke taktitunnet oma lapse osas, palun. Armastus on tore asi ja varastatud hetked imelised, aga mis hinnaga? Usu, see mees ei jookse minema, kui sa teie suhte alguses sama noor ja ilus pole kui praegu.

(Ja kui jookseb, siis pole väärt mees)

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 20:20; 21.02 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore, et selline asi teil on, aga las ta jääbki selleks tööflirdiks. Ilmselt on ka mees seda meelt, kui ta rohkem loodaks/tahaks, helistaks ta sulle tihemini ning ilmselt oleks midagi rohkemat algatanud ka. Aga mõnikord ongi kõige mõnusam asi üks hea flirt. Kohe nii, et on flirditud, aga mingit otsest petmist pole. Saab oma ego upitatud, näha, et oled veel tahetud.

Kui sina tahad teisele ringile minna, siis mine, aga ilma ootuseta, et su töökaaslane sama otsuse teeb. Kui selle eesmärgiga lähed, siis ei tule sealt midagi head.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on imeline, et midagi sellist tunned. Ma olen sama vana ja kardan, et ei tunne kunagi enam midagi sellist. Et ei suuda.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlema abielud üle 20 aasta. Okei, enne juba ütlesin, et minu oma ei ole korras. Ma nüüd mõtlen, ei ole palju aega enam. Ma olen kohevarsti puruvana ja purukole. Praegu veel jõuaks.

Ära tee seda lihtsalt seepärast, et tunned end vanana oma abielurutiinis. Kuidas on võimalik, et sinu mees on täiesti väljaspool seda võrrandit? Temast ei olnud peaaegu üldse juttu. On teil läbikäimist – seks, vestlused?
Ilmselgelt on oma suhtes tekkinud piisavalt sügav auk ja uus mees tundub seda täitvat (su unelmates)
Muidugi on temalgi peale nii pikka aega rutiin suhtes ja liblikad temast sisse võetud kolleegiga lisavad elule vürtsi.
Aga kuuldavasti on tema kodus siiski asjad hästi ja reaalsus on selline, et seepärast, et sinu suhe on katki läinud, ei pea purunema teine.
Lõpeta oma suhe, kui ei armasta enam oma meest, aga take the high road ja ära mine suhtes meest noolima.

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 21:55; 24.02 14:11; 28.02 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan nii, et võtagi seda “suhet” ja tunnet kui killuke päikest sombusesse päeva, aga ära tee midagi. Mees ehk võtab seda ka nii, sest midagi ta ju ei tee ja ise kirjutad, et tal tundub abielu korras olevat. Ilmselt ongi nii, aga lihtsalt paneb vere keema väike flirt aeg-ajalt. Meeste värk, isane ikkagi ju.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teeks nii, et lõpetaks olemasoleva abielu ära või vähemasti annaksin teisele mehele teada, et suhe oma mehega on kehv ja lahkumineku võimalus on. Kui siis selle teise mehe poolt mingit muutust ei tule, siis on selge, et pole tal mõtteski oma naisest lahku minna ja sind valida.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tunne, et ma olen selliseid lugusid juba kümneid siin lugenud. See tõesti pole mingi eriline, ainult teile kahele omane tunne. Iga inimene armub elu jooksul mitmeid kordi. Põhiteema on selles, et oled praegu kiimas/armunäljas ja see seletabki, miks alguses mees ei meeldinud, aga kui oma armunälg suuremaks läks, siis kohe armusid nn esimesse ettejuhtuvasse tegelikult.

Minu nõuanne: saa aru, et mehed ei mõtle nii nagu sina nende käehoidmiste, tantsude ja muside kohta. Mees võib isegi väga kirglikult suudelda ja kirglikku juttu ajada mõnele naisele, kelle ta homme kohe unustab oma abikaasa kaisus olles. Vaata filmi: “He’s just not that into you”, sest just see lihtne lause ongi vastuseks kõikidele luuludele ja unistustele, kui naised mõlgutavad mõtteid, et miks küll nende igavene armastus juba täiel rinnal lõkkele pole löönud. = sest meespool pole lihtsalt väga huvitatud!

Mehed hoiavad mitu rauda tules oma kavalate käehoidmiste ja tantsutamistega. Tema jaoks sa pole erilisem kui mõni teine, keda nurga taga kabistada. Enamus mehi isegi siiralt ei otsi seksi ega enamat, vaid vanast harjumusest kasutavad neid flirtimisnõkse niisama päeva vürtsitamiseks või pugemiseks.

Teine nõuanne: kui suhe on täitsa pekkis, siis tuleks see suhe lõpetada. Siis selginevad kohe ka igasugused niiöelda “kõrvalsuhted”. Hakkad vabadelt meestelt tähelepanu saama ja kaovad imelikud fantaasiad, mis praegu on sul lihtsalt saamata naise sündroom (saamata on siis romantikat ja tähelepanu).

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ütlemine, et vangitrellide ja kerjakoti eest pole keegi kaitstud. Kolmandaks võiks sinna juurde panna armuvalu. Armumine on ajukeemiahäire nagu depressioongi. Ilmselgelt selles mehes tegelikult ei olnud eriti midagi sellist, mis sind paneks teda kui sõpra kõrgelt hindama. Sa armusid. Küllap oli asi selles, et hing oli tühi ja sulle jäi silma, et see mees huvitus sinust. Aga kui see mees tõesti tahaks sinuga päriselt olla, siis ta teeks midagi selleks. Ilmselt ta ei taha. Ta võib ju kah armunud olla, aga sellisel juhul tal on väärtushinnangud ja põhimõtted. Ei tule sellest midagi. Siin soovitati abielu ära lõpetada ja siis edasi minna. Mina ei soovita. Pigem peta. Ja siis südametunnistuse rahustamiseks püüa oma mehega hea olla. Võib juhtuda, et teie abielu ei olegi nii pekkis, sest kui hakkad tema heaoluks pingutama, äkki ta vastab samaga.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olete 5 aastat “suhelnud” ja siiamaani pole suudluseni jõudnud? Mis sa arvad, kui palju läheks aega, et selline mees lõpuks oma abielu lahutuseni jõuaks? Ma saan aru, et ta pole sind isegi välja kutsunud, et saaksite rohkem koos olla. Ma sellisest suhtest ei julgeks küll midagi enamat loota. Teades, mismoodi käitub päriselt armunud mees, on sinu kirjeldatud variant ikka üsna lahja ja kaheldav.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 05:59; 22.02 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teades, mismoodi käitub päriselt armunud mees

Need päriselt armunud mehed võivad käituda väga erinevalt, ei ole ühte mudelit. Mitte et teemaalgataja kirjeldatud mees peaks armunud olema, aga käitumise järgi ei saa alati oletusi teha.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 08:36; 26.02 07:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan sama, mis eelnevad vastajad. Kui te olete nii kaua tuttavad olnud ja mees ei ole midagi ette võtnud, siis nüüd ei tule sellest midagi. Lisaks on teil mõlemal lapsed, kelle peale tuleb samuti mõelda. Usu mind, kui juhtubki selline olukord, et hakkaksite koos elama, siis ka see suhe muutub mingi hetk rutiinseks. Elus tulebki armumisi ette, aga seda armumist ei tohi toita. Mõistus peab kasvõi natukenegi säilima. Reaalselt saame ju kõik aru, et ideaalsedprintsid jäävad muinasjuttudesse. Paljudele minu lause nüüd küll ei meeldi, aga sellises vanuses mehed hakkavad mingi hetk hoopis nooremaid naisi vaatama. See kooselu oleks teil juba eos õnnetu. Lisaks see, et mõlemal jääksid petetud abikaasad, lapsed.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna ma olen värskelt see naine, kelle mees “uue armastuse” leidis, töökaaslase, siis hakkab mul ülivastik selliseid asju lugedes. Ainult mina, mina, mina on selliste armukeste mõttemaailm. No minu mehel ja tema töökaaslasel oli ka suur armastus ja hingesugulus. Väga pikalt. Pidid koos elama hakkama jne. Kuni ma teada sain. Siis oli minu mehe armastus hoobilt kadunud. See naine ootas pikalt aga mu mees teda enam ei tahtnud. Vahet pole, et lubati kõike ja vannuti igavest armastust. Muidugi ei taha mina ka teda enam, küll talle see ükskord kohale jõuab.
99% ootab teemaalgatajat järgmine tsenaarium: naine saab teada, mees valib pere ja saadab su pikalt. Niiet unusta see kuni su väärikust annab veel päästa.

+12
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 09:51; 28.02 16:07; 28.02 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ikka näeb sinus ainult töökaaslast. Kogu te suhtlus on ju tööalane. Pole talt tulnud ühtegi signaali, stiilis mis sa õhtul teed. Seega, näeksin vaeva pigem oma abielu kallal, mitte ei ehitaks õhulosse. Sulle ta tundub nii ideaalne, sest sa pole temaga kunagi lähemalt koos olnud.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teades, mismoodi käitub päriselt armunud mees

Need päriselt armunud mehed võivad käituda väga erinevalt, ei ole ühte mudelit. Mitte et teemaalgataja kirjeldatud mees peaks armunud olema, aga käitumise järgi ei saa alati oletusi teha.

No üks ühine omadus neil kõigil siiski on: soov oma armastatuga võimalikult palju koos olla.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 05:59; 22.02 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu hinnangul on asi juba platoonilisest kaugel, kui musitate ja käest kinni hoiate. Selles suhtes on ju trumm läinud, et kas tasub nüüd enam pulkade pärast põdeda?
Petnud oled oma kaaslast nagunii, vaimne petmine on vaat et hullemgi ehk.
Ei mõista, milleks selline topeltelu. Oled kaasaga relva ähvardusel koos?
Või ehk on see tüüpiline mure – ei saa majanduslikult üksi hakkama?

Mõtle nüüd korra – mida teeksid, kui selline olukord oleks hoopis su abikaasal? Kas tunneksid lohutust, et oh näe, nad pole maganud, see tähendab, et asi on veel okei?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees saab sinult tähelepanu ja tema jaoks see on sõbralikkus ja ego upitamine. Soovitan sul Oma suhte nimel vaeva näha, kui seda ei soovi, lase asjad vabaks ja liigu edasi vallalise mehega

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi ei taha mina ka teda enam, küll talle see ükskord kohale jõuab.

Kas see lause tähendas, et te olete ikka veel koos? Miks?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.02 19:05; 22.02 18:18; 24.02 12:59; 24.02 13:21; 01.03 06:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma arvan, et kui mees oleks huvitatud, siis ta oleks juba huvi üles näidanud ja oleks su välja kutsunud. Ehk siis ma ei loodaks sinu asemel ja unustaks selle mehe ära. Vaheta kasvoi tookohta.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga kahtlen kas see mees üldse hakkaks kuskile teise linna sinu juurde kolima. Praegu ta lihtsalt flirdib ja siis läheb koju oma naise juurde. Talle on see lihtsalt plussiks, et sellistel tööpidudel mingi kindel ohutu silmarõõm on.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

temal vaid 1 täiskasvanud laps.

Nõme suhtumine.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lugesin ja kusagil esimes kolmandikus juba hakkasin kahtlema, et kas ma ise olen ehk nii 5 aastat tagasi selle lookese kuskile kirjutanud. täiesti identne situatsioon oli minul.
no mis ma ikka öelda oskan, mine tee see kepp ka ära ja järgmine kord ka ja ülejärgmine ka, aga fakt on see, et see mees ei jäta enda peret. kui ta tahaks seda teha, oleks ta juba teinud mingid järgmised käigud Sinuga. Sina mõtled sellele, mida tema ütleks, arvaks, teeks. tema seda vaevalt mõtleb ja kui mõtlebki, siis jääbki see ainult mõtlemise tasandile.
kui mees naist p ä r i s e l t tahab, siis ei loe siin mitte midagi see, et elate teine-teises linnas ja kohtute harva jne.
ka meie teadsime teineteisest kõike, rääkisime enda asjadest, lastest, hobidest, hoidisime käest kinni ja ka seksisime lõpuks. see kestis pea 5 aastat.
minul lõppes see lugu nii, et ma vahetasin töökohta. enam ei olnud ühtegi firmapidu koos temaga, mitte ühtegi projekti koos temaga, mitte ühtegi tööalast telefonivestlust temaga. ja loomulikult ei olnud ka teda ennast. meid ei sidunud mtite miski, miks mina oleks pidanud temaga ühendust võtma või tema minuga.
mängi mõttega, mis siis juhtuks, kui emb-kumb teist vahetaks töökohta. kas ta otsiks Sinuga kontakti, et niisama suhelda ja juttu ajada ning käest kinni hoida? ära pahanda, aga mina kahtlen sellest sügavalt. võimalik, et nii paar korda aastas, kui sõbra õlga on vaja, siis võtab kontakti, et saaks kellelegi ennast tühjaks rääkida, sest teab, et Sa kuulad, aga sellega see kõik ka piirdub.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka pikaaegne (mittejärjepidev) perekooli lugeja ja ka millessegi sarnasesse sattunud. Aga just siit keskkonnast olen õppinud, et “teisest” midagi oodata, loota või eeldada on ülimalt rumal. Jah, tore on olla armunud, veel parem, kui objektiks on päris inimene, mitte filminäitleja või raamatukangelane. Aga väga tihti ongi hea, kui see armumine elukorralduses midagi ei muuda, vaid jääbki ilusaks, puhtaks ja pühapäevaseks. Naudi seda, mis on, ära ürita mõjutada teist inimest. Võimalik, et mu järeldused on valed, aga minu jaoks see töötab. On päriselu ja muinasjutt. Ja annan endale aru, et üritades muinasjutust elu teha rikuksin mõlemad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On tunded ja on praktiline igapäevaelu. Olin pikka aega, 10 aastat, üksikema ja sel perioodil oli mul analoogne suhe abielus kolleegiga. Ma ei teinud illusioone, et nad lahutaksid, sest olid ju lapsed ja pangalaen ja ühine minevik.
Oli tore, kui firmapidudel oli kogu aeg partner kellega tantsida ja koos olla ja mõned filiaalide töötajad arvasidki, et me oleme paar, sest me sobisime hästi ja meil oli samasugune tantsustiil. Ja suvepäevadel magasime samas telgis. Aga igapäevaelus me kokku ei puutunud. Tänaseks on üks neist lahutanud ja elab üksi, mina olen 13.aastat õnnelikus ja turvalises suhtes. Juhuslikult FB-s saime kokku üle 15 aasta ( ühised sõbrad) ta ütles, et tol ajal armastas mind tõsiselt ja kui ma oleksin sellel ajal midagigi vihjanud, oleks ta oma pere maha jätnud ja me oleksime koos õnnelikud ka täna. Ütles, et kuna mina olin siis nii iseseisev ja sõltumatu, oli ta kindel, et ma teadlikult elan oma lastega ja ei vaja suhet. See on muidugi “oleks poleks” stiilis, ma pole sugugi kindel, kas ma oleksin täna samaoodi õnnelik, kui minu tõttu oleks üks abielu katki läinud.
Mina olen oma praeguse eluga rahul ( see kompenseerib kogu 10 aastase üksikuperioodi, tundub nagu ma olen selle saanud “preemiaks” möödunud üksinduse eest, igatahes tasus oodata 🙂 )
Kindlasti ei hakkaks abielus olles, naisena kellegagi töö juures “sebima”. Eks ma olen juba vanem inimene ka. Täna ma mõtlen, et liiga palju on kaalul ja liiga paljust peaksin loobuma lihtsalt selle pärast, et veelkord “liblikaid” tunda. Mul on suurepärane mees, hea isa, ma pean temast lugu ja ei solvaks teda kunagi sellega, et looksin abieluvälise suhte.
Isegi kui kõik on varjatud ja salaja, siis Eestimaa on väike, keegi on kellegagi seotud ja ükskord tuleb kõik välja. Materiaalses mõttes olen täna üsna sõltumatu, maja on minu nimel ja ilma laenuta (mehe valik ja ettepanek) täiskasvanud lapsed on juba oma kodud ostnud ja neid olen omafinantseeringuga aidanud. Tahaks elada nii, et mulle jääb puhas südametunnistus, mulle jääb mu vaimne ja füüsiline tervis. Ma ei vaja oma ellu enam teravaid elamusi, see kõik kulutab ja teeb vaimselt vaesemaks. Mu lapsed kaotaksid minu suhtes lugupidamise, kui nad peaksid teada saama, et mina olen abieluvälist suhet alustanud.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 12:53; 24.02 13:17; 24.02 18:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei vaja oma ellu enam teravaid elamusi, see kõik kulutab ja teeb vaimselt vaesemaks.

Teravad elamused teevad vaimselt vaesemaks? Rutiin siis muudab vaimselt rikkamaks või?

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.02 19:05; 22.02 18:18; 24.02 12:59; 24.02 13:21; 01.03 06:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )


Esileht Pereelu ja suhted Platooniline (?) kaug-armastus/fantaasia? Pikk heietus- ära loe, kui ei viitsi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.