Esileht Lapse ootamine Platsenta

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Platsenta

Postitas:

Palun seletage lollile mida tähendab kui platsenta asub tagaseinas funduses ?
Ma saan aru,et platsenta asub taga mis on ideaalne kuid funduses??

Aitäh 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 20:03; 09.05 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsin veel lisaks, et mitmendal nädalal teile öeldud on kus platsenta asetseb? Ootan oma kolmandat, aga pole ühegi rasedusega platsenta asetusest teadlik olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle öeldi 13+1nädalal eesseinas ja 19+4 tagaseinas funduses. Mida see fundus tähenab-pole õrnaaimugi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 20:03; 09.05 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fundus on emakas teisi sõnu ja see on arstikeel, mida me nii öelda lihtrahvas ei peagi teadma. Oscaril öeldi ka nii palju keerulisi sõnu, et kui ma peaks nüüd meeleheitlikult tähendust otsima, siis istuks omapidi täitsa ummikus. 😀
Näiteks kui süda sööb esimesel tuvastamisel, siis öeldakse COR+, mis arstide keeles on südametöö olemas.

Üks küsis, millal saab teada kus platsenta on. Üldjuhul Oscaris saabki teada ja see on alati ka kirjas rasedapassis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 08:49; 09.05 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fundus on emakas teisi sõnu ja see on arstikeel, mida me nii öelda lihtrahvas ei peagi teadma. Oscaril öeldi ka nii palju keerulisi sõnu, et kui ma peaks nüüd meeleheitlikult tähendust otsima, siis istuks omapidi täitsa ummikus. ????

Näiteks kui süda sööb esimesel tuvastamisel, siis öeldakse COR+, mis arstide keeles on südametöö olemas.

Üks küsis, millal saab teada kus platsenta on. Üldjuhul Oscaris saabki teada ja see on alati ka kirjas rasedapassis.

Fundus ei ole emakas. Emakas on uterus. Fundus on emakapõhi. Ehk siis, kui emakas on nagu tagurpidi kartulikott, siis asub see tagumisel seinal üleval kotipõhja lähedal, mitte all kotisuu (ehk emakakaela) lähedal. Täiesti normaalne variant.

Ps. see ei ole mitte arstikeel, vaid ladina keel, aeg-ajalt ka kreeka keel 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, aitäh parandamast!
Ma veel kirjutates mõtlesin ära kirjuta seda, ära kirjuta seda ja ikka kirjutasin. Panin akna kinni, sest hakkasin lapsega tegelema ja nii jäigi. ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 08:49; 09.05 14:00;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Platsenta