Esileht Lapse ootamine Platsenta asetus paremal küljel?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Platsenta asetus paremal küljel?

Postitas:

Tere!

Tean, et eeseinas asetsev platsenta võib olla ohtlik ja et ideaalne oleks, et see on kinnitunud tagaseina. Aga mul nüüd selgus, et see on kinnitunud paremale küljele. Kas on kellelgi sellega kogemusi? Mis see tähendab?
Mul esimene rasedus ja googeldamisega ka targemaks ei saanud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 20:31; 14.05 23:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eesasetus on samamoodi täiesti tavaline ja normaalne. risk on siis, kui see kasvab emakakaela ette. seda jälgitakse UH ajal. muud ei ole

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.05 20:53; 14.05 22:02; 14.05 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohtlik on ainult kui platsenta asetseb emakakaela lähedal või ees. Üldiselt isegi platsenta sel juhul raseduse kasvades kerkib kõrgemale.

See kas platsenta on paremal, vasakul, ees või taga – olulist vahet ei ole. Tagaseinal asetseb ta lihtsalt kõige sagedamini. Ja kui platsenta emaka eesseinal on, siis hakkad lapse liigutusi tundma hiljem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehke endale mõisted selgeks – on suur vahe, kas eesSEINAS või eesASETSUS.

Kui on eesseinas, siis muud vahet ei ole, kui enamasti hakatakse loote liigutusi tundma hiljem (sest platsenta jääb kõhu ja beebi vahele).

Kui on platsenta eesasetsus, siis see tähendab, et platsenta kas täielikult või osaliselt katab emakasuuet ja seetõttu on loomulik vaginaalne sünnitus vastunäidustatud.

https://www.inimene.ee/haigused-ja-seisundid/list/haigused-ja-seisundid/platsenta-eesasetsus-794

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 21:52; 14.05 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehke endale mõisted selgeks – on suur vahe, kas eesSEINAS või eesASETSUS.

Kui on eesseinas, siis muud vahet ei ole, kui enamasti hakatakse loote liigutusi tundma hiljem (sest platsenta jääb kõhu ja beebi vahele).

Kui on platsenta eesasetsus, siis see tähendab, et platsenta kas täielikult või osaliselt katab emakasuuet ja seetõttu on loomulik vaginaalne sünnitus vastunäidustatud.

https://www.inimene.ee/haigused-ja-seisundid/list/haigused-ja-seisundid/platsenta-eesasetsus-794

oi aitäh, et nii tark olid ja täpsustasid. said endale päeva tähthetke tekitada loodetavasti.
tema õnneks ei rääkinud eesasetusest, mina tegin lihtsalt lühendiks kokku. asetseb eesseinas.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.05 20:53; 14.05 22:02; 14.05 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub ikka, et teemaalgataja ise on ka mõisted sassi ajanud, sest nimetab eesseina platsentat ohtlikuks – seda see kindlasti ei ole ja sinu “lühendamine” tekitas veel rohkem arusaamatust.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 21:52; 14.05 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub ikka, et teemaalgataja ise on ka mõisted sassi ajanud, sest nimetab eesseina platsentat ohtlikuks – seda see kindlasti ei ole ja sinu “lühendamine” tekitas veel rohkem arusaamatust.

vabandust, et ma nähvasin. tegelikult ei tahtnud. lõpurase ja hormoonid möllavad.
mul oli endal ka eesseinas, vaatasin oma pabereid. seal ka jah väga kenasti tegelikult kasutatud konkreetseid väljendeid. platsentatsioon eesseinale oscari ajal ja siis LA ajal, et paremal küljel, madalat kinnitustu ja eesasetsust ei ole. polnud sellele nii täpselt tähelepanu pööranud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.05 20:53; 14.05 22:02; 14.05 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud vastajatele. Segadust tekitaski see, et ma ei saanud aru, et küljele kinnitunud platsenta on sama, mis eeseinale kinnitunud. Ma mõtlesin, et see on veel mingi omaette teema ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 20:31; 14.05 23:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Lapse ootamine Platsenta asetus paremal küljel?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.